Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Громадські слухання

10 вересня в залі засідань Тетіївської міської ради відбулись громадські слухання, щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації: детального плану території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд енергогенеруючих підприємств, установ та організацій (14.01) (сонячна електростанція) на земельній ділянці кадастровий номер 3224610100:03:011:0004 за цільовим призначенням 16.00 землі запасу площею 10 га із земель комунальної власності.

Начальник НПВ планування, забудови та реконструкції територій міст ДП «НДПІ містобудування» Лідія Магаляс розповіла про основні рішення детального плану та техніко-економічні показники.

Зауважень від присутніх громадян до розробленого детального плану не надійшло. Тож громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розробки містобудівної документації відбулися у повній відповідності до діючого законодавства та в повному обсязі підтримано учасниками громадських слухань.


 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація