Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ФОТОВИСТАВКА БАТАЛЬЙОНУ "КИЇВСЬКА РУСЬ"

   2 лютого 2016 року о 13.00 в приміщенні Тетіївського районного будинку культури відбулося відкриття мобільної фотовиставки Олександра Макаревича «Бійці 11-го батальйону на сході України». За словами автора фото - "це можливість доторкнутися до живої історії "звичайних героїв", які вважають, що нічого героїчного не зробили, проте вони: забезпечили нам з вами можливість засинати та прокидатись не знаючи, що таке війна; надали можливість нашим дітям насолоджуватись мирним життям, мати живих батьків, друзів та багато інших життєвих привілеїв, яких у них на певний час відібрала війна".
   На заході були присутні: міський голова Руслан Майструк, голова райдержадміністрації Василь Кизимишин, голова райради Наталія Жубер, учасники АТО, матері загиблих героїв, дружини, рідні та близькі люди. В день відкриття виставку відвідали більше 500 чоловік. Всі учасники фотовиставки могли переглянути фільм про бойові дії та життя захисників України 11 окремого мотопіхотного батальйону "Київська Русь".
   В ході проведення виставки були нагороджені орденом «лицарський хрест України» - Гуменюк Віктор, Сидоренко Олександр, Тимко Олег, медаллю «патріот України» - Моргун Іван (посмертно) та Сливич Роман, медаллю «сильного духом» - Ратушний Максим, Туренко Віталій, Калашнюк Руслан, Мислик Максим, пам’ятним знаком «патріотка України» - Сидоренко Олена, Гуменюк Лариса та Гуменюк Олена.
  
 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація