Пошук

Відбувся чемпіонат з веслування на байдарках і каное

Дата: 06.08.2018 08:31
Кількість переглядів: 20

26-30.07 відбувся чемпіонат України м. Дніпро з веслування на байдарках і каное серед спортивних колективів Україна, закладів ДЮСШ. Це змагання являлося фінальною частиною після відбіркових змагань серед 9-ти зон 24 областей України де прийняло участь більше 4500 спортсменів. У фінальній частині прийняли участь кращі серед кращих 450 спортсменів які змагалися у одиночному та парному заліку на дистанціях 1000, 500 і 200 метрів. Наші спортсмени Гуманицький Іван 2005 року народження став двократним чемпіоном України у байдарці двійці з киянином Петровим Георгієм. Фінальна частина цих змагань є попередніми відбірковими змаганнями під егідою «Стрімкі човни». До цього на змаганнях у Ковелі Іван ставав чемпіоном та двічі срібним призером у байдарці четвірці. Костинська Каріна з міста Тетіїв і Токар Тетяна з села Кашперівка в Ковелі завоювали бронзові медалі у байдарці четвірці на дистанції 500м.

Вітаємо наших земляків із здобутими нагородами та бажаємо подальших успіхів та нових перемог.