Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

6 ГРУДНЯ ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН, АРХІТЕКТУРИ БУДІВНИЦТВА ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА

6 грудня 2018 року відбулося засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури будівництва та охорони навколишнього середовища.

Були розглянуті наступні питання:

1. Про надання та припинення права користування земельних ділянок.

2. Про розгляд заяви гр. Шульги В.П.

3. Про надання громадянам дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, які розташовані на території Тетіївської міської ради.

4. Про надання громадянам дозволу на розробку проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у власність, які розташовані на території Тетіївської міської ради.

5. Про передачу громадянам земельних ділянок у власність, які розташовані на території Тетіївської міської ради.

6. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо надання земельної ділянки у користування на умовах оренди, яка розташована на території Тетіївської міської ради.

7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, яка розташована на території Тетіївської міської ради.

8. Про надання  дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства, які розташовані на території Тетіївської міської ради.

9. Про розірвання договорів оренди земельних ділянок на території Тетіївської міської ради.

10. Про укладання договорів на встановлення особистих строкових земельних сервітутів в межах м.Тетієва.

11. Про передачу громадянам земельних ділянок в користування на умовах оренди, які розташовані на території Тетіївської міської ради.

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення та передачу в оренду земельної ділянки.

 

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація