Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

14 БЕРЕЗНЯ - ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО ДОБРОВОЛЬЦЯ.

 

В Україні 14 березня відзначається День українського добровольця. День установлений 17 січня 2017 року Верховною Радою України з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих формувань та на підтримку ініціативи громадськості. 

День українського добровольця - це свято справжніх патріотів. Людей, котрі свідомо, за покликом серця в скрутний для своєї держави час стали на захист її суверенітету та територіальної цілісності. Сьогодні більшість добровольців уже в одностроях українського війська продовжують боронити рідний край від загарбників. Своєю самовідданою службою та героїчними вчинками вони вкотре доводять, що неможливо здолати тих, хто готовий за Батьківщину віддати своє життя.
В цей день, щиро зичу Вам міцного здоровя, життєвого благополуччя, витримки у складних ситуаціях, мудрих рішень, нових звершень, сімейного затишку та мирного неба. 
Міський голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація