Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

НАВЧАЛЬНИЙ 2019-2020 РІК РОЗПОЧАТО!

Сьогодні в школах пролунали перші дзвоники, які сповістили про початок нового 2019-2020 навчального року. Цьогоріч за парти 15 шкіл Тетіївської ОТГ сяде 2245 учнів, з них 201 першокласник.
Велика і дружна шкільна родина дякувала старшим наставникам – ветеранам педагогічної ниви, а також привітали нових членів родини, які тільки роблять свої перші кроки до оволодіння всіма премудростями професії педагога. Традиційно 11-класники повели першокласників за їх перші парти, на перші уроки. 
В Черепинській школі цьогоріч, крім початку нового навчального року, також святкували 40-річчя навчального закладу. 
Міський голова Тетіївської ОТГ Руслан Майструк привітав учасників навчального процесу з початком нового навчального року та вручив грамоту за одну з кращих підготовок школи до початку навчання.
 
 
 
 
  
 
  
 
 
 
 
...

ДОСЯГНЕННЯ ТА ВИКЛИКИ НА ШЛЯХУ СТВОРЕННЯ НОВОЇ УКРАЇНСЬКОЇ ШКОЛИ

30 серпня 2019 року відбувся серпневий форум працівників освіти Тетіївської громади. Традиційна серпнева зустріч педагогічних працівників цьогоріч стала надзвичайно святковою та піднесеною. 
І хоча не обійшлося без елементів традиційного святкування — слів привітань та нагород освітянам, втім зустріч була практичною та діловою. 
Святкову частину форуму розпочали звичайно ж діти, заради кого працює і творить учитель. Діти надзвичайно цікаво та креативно привітали педагогів з початком навчального року.
У своєму виступі начальник управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради Тетяна Іванівна Ільїна підвела підсумки роботи закладів освіти Тетіївської ОТГ, зробила якісний аналіз всіх недоліків освітнього процесу 2018-2019 навчального року, а також запропонувала пріоритетні завдання освіти на 2019-2020 навчальний рік. 
Куценко Валентина Андріївна, вчитель початкових класів КЗ "Дзвеняцького НВО "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дитячий садок" зосередила увагу присутніх на Новій українській школі: успіхах та викликах першого року впровадження. У своєму виступі педагог зробила акцент на впроваджені НУШ, викликах та проблемах сучасної реформи.
Про співпрацю органів місцевого самоврядування, підприємців і закладів освіти в розвитку навчальних закладів нового типу ознайомила присутніх в.о. директора КЗ «Дібрівського аграрного ліцею» Лілія Петрівна Глушак.
З теплими словами привітання звернувся до освітян міський голова Руслан Володимирович Майструк, який подякував працівникам за гарну підготовку навчальних закладів до нового навчального року, нагородив їх грамотами та побажав нових творчих звершень.
Щирими словами подяки за нелегку працю до освітян звернулась заступник міського голови з гуманітарних питань Ірина Володимирівна Погоріла. 
Надзвичайно тепло привітали учасники дійства молодих вчителів, які вливаються в цьому році в велику освітянську родину.
Учасники форуму мали змогу внести пропозиції, зауваження та доповнення до проекту резолюції.
Далі освітяни розійшлися на секційні засідання, які були організовані на базі КЗ «Тетіївського НВК «ЗОШ природничо-математичного ліцею»....

ХТО ПОМИРАЄ В БОРОТЬБІ - В СЕРЦЯХ ЖИВЕ НАВІКИ

29 серпня 2019 року в День пам’яті захисників України відділ культури, релігії, молоді та спорту взяв участь в пам’ятній ході до Алеї Слави, а також в рамках національно-патріотичного виховання, спільно з учнівським самоврядуванням, в Тетіївському районному народному історико-краєзнавчому музеї провели годину скорботи «Хто помирає в боротьбі – в серцях живе навіки». Хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих земляків та поіменно згадали всіх, хто загинув захищаючи кордони України на сході....

ЗА СПРИЯННЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ У 2019 РОЦІ ПРАЦЕВЛАШТОВАНО 200 УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ

З початку 2019 року послугами Київської обласної служби зайнятості скористалися майже 850 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, з них 113 осіб з інвалідністю. Про це повідомив директор Київського обласного центру зайнятості Денис Дармостук.
За його словами, серед зареєстрованих в обласній службі зайнятості військовослужбовців АТО, половина осіб віком до 35 років та лише 23% – старше 45. Крім того, серед таких осіб 45 % - з вищою освітою, 39% - з професійно-технічною освітою та 16% - з початковою і середньою.
"Ми проводимо постійну роботу щодо працевлаштування учасників АТО відповідно до їх фаху та кваліфікації. У січні-липні 2019 року отримали роботу 200 осіб з числа учасників АТО, з яких 13 осіб з інвалідністю. Найбільше з них працевлаштовані на місця робітників з обслуговування та експлуатації -32%, найменше (14%) – задіяні у сфері торгівлі та послуг», - зазначив Д. Дармостук.
Станом на 1 серпня 2019 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру залучено 86 учасників АТО (ООС), а професійне навчання за направленням роботодавців пройшли 47 військовослужбовців, у тому числі 6 осіб з інвалідністю. Найбільшим попитом на професійне навчання користувались професії тракториста, пожежника, оператора котельні, а також сприяння підприємницькій діяльності....

ПРОВЕДЕНО ПРОФІЛАКТИЧНУ БЕСІДУ З ПРОДАВЦЯМИ ТА ВЛАСНИКАМИ МАГАЗИНІВ

29 серпня 2019 року працівниками КП "Муніципальна Варта" було проведено профілактично – роз’яснювальну роботу з продавцями та власниками продуктових магазинів щодо недопущення продажу алкоголю та тютюнових виробів неповнолітнім, а також про заборону знаходження дітей віком до 16 років після 22-00 у приміщенні розважальних закладів, що є грубим порушенням діючого законодавства України і несе за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, розміром від 850 гривень. Також варто зазначити, що за продаж неповнолітньому алкогольної продукції та тютюнових виробів наступає адміністративна відповідальність, яка тягне за собою накладення штрафу у розмірі 510 гривень та, в майбутньому, позбавлення ліцензії на продаж підакцизних товарів....

ДЕНЬ ПАМ`ЯТІ ЗАГИБЛИХ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 серпня 2019 року відбулась пам’ятна хода з площі Героїв Майдану до Алеї Слави, присвячена Дню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет та територіальну цілісність держави.
На Алеї Слави священнослужителі відправили молебень за убієнними, а присутні вклонилися та поклали квіти до могил захисників, які загинули в АТО.
Під час бойових дій на сході України смертю хоробрих полягли Марценюк Юрій Григорович, Сухацький Леонід Андрійович, Гуменюк Віктор Олександрович, Сидоренко Олександр Миколайович, Горбенко Роман Васильович, Міщенко Руслан Вікторович, Халазій Ігор Вікторович. Від тяжких тілесних та душевних ран відійшли у вічність Юрченко Володимир Миколайович, Моргун Іван Андрійович, Лігавий Сергій Петрович, Непомящий Микола Валерійович, Теслюк Георгій Михайлович, Соколов Ігор Вікторович....

8 ВЕРЕСНЯ 2019 РОКУ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Згідно телефонограми ПАТ «Київобленерго» Тетіївського РП, Тетіївська міська рада повідомляє, що у зв’язку з ремонтними роботами 8 вересня 2019 року з 8.00 до 17.00 буде припинено електропостачання по вул. Плоханівська....

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація