Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Новини

29 СІЧНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ!

Сьогодні вся Україна відзначає День пам’яті героїв Крут — саме там у 1918 році відбувся бій, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність. Трагічна загибель студентського куреня під Крутами стала символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну....

ПРОТЯГОМ 23-31 СІЧНЯ 2020 РОКУ, ПРОВОДЯТЬСЯ РЕЙДИ У ЗАКЛАДАХ ТОРГІВЛІ, ГРОМАДСЬКОГО ХАРЧУВАННЯ ТА СФЕРІ ПОСЛУГ

На виконання Доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука триває робота щодо легальної зайнятості населення Тетіївщини.
 
 Протягом 23-31 січня 2020 року, проводяться рейди у закладах торгівлі, громадського харчування та сфері послуг. 
 
Під час рейдів наголошено на необхідності оформлення трудових відносин так, як заробітна плата «у конверті» не тільки позбавляє працівника права на соціальний захист, а також створює ряд фінансових проблем для роботодавця, адже штраф за одного нелегального працівника становить 141 690,00 грн. Крім того, мінімальний розмір страхового стажу для отримання пенсії сьогодні – 27 років, а він щороку збільшується і до 2028 року становитиме 35 років. 
 
Шановні підприємці та наймані працівники! Сплата єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування сьогодні – ваша захищена старість у майбутньому! Пам’ятайте про це!
...

ОГОЛОШЕННЯ! ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ ТЕТІЄВА ТА ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ!

З метою забезпечення виконання доручення Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 №2313/0/1-20 запрошуємо Вас взяти участь у спільному заході Служби зайнятості, інспектора праці, Пенсійного фонду, Державної податкової служби, Управління соціального захисту населення на тему: «Детінізація  зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами»....

27 СІЧНЯ – МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

27 січня вся світова спільнота вшановує пам’ять жертв Голокосту. З цієї нагоди в Тетіївській районній бібліотеці відбулась виставка книг, в народному історико-краєзнавчому музеї для учнів Тетіївського ПТУ відбувся показ документального фільму «Іспит на людяність», а також до пам’ятників жертвам Голокосту в с.Пятигори керівники Тетіївської ОТГ поклали квіти.
Масові розстріли євреїв на Тетіївщині почалися весною 1942 року, а в листопаді того ж року було знищено все єврейське населення П’ятигір та навколишніх сіл. Загалом це близько 200 чол. Саме в П’ятигори привозили євреїв, які проживали в інших селах Тетіївського району для знищення. Спочатку їх звозили до школи, тримали там протягом тижня без їжі та води, а потім частину розстрілювали в П’ятигорах на горі, а іншу частину гнали по вулиці на поле і там знищували. Серед розстріляних євреїв було 63 дитини.
Безпосередню участь у знищенні єврейських сімей брали місцеві поліцаї.
Загалом під час Голокосту було знищено 6 млн. євреїв, серед них 1,5 млн. дітей....

22 СІЧНЯ 2020 РОКУ ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ МАРЧЕНКО СЕРГІЙ ЯКОВИЧ!


Молодий спеціаліст розпочав свій трудовий шлях на Тетіївщииі в 1955 році на посаді головного зоотехніка радгоспу «Тетіївський».
1959 р. став студентом юридично-економічного факультету Київського державного університету. Захистив кандидатський мінімум.
Працьовитість, відданість роботі, самовдосконаленість визначили його керівні здібності.
У 1964 році Сергія Яковича Марченка призначають директором радгоспу «Тетіївський».
З 1996 року – голова правління КСП «Тетіївське». З 2000 року – голова правління СВК «Тетіїв».
Йшли роки, господарство перетворилось в одне з найкращих не лише в області - на Україні. Зроблено дійсно багато. Зростали об'єкти виробничої діяльності та соціального призначення, їх 77, діяла мала система зрошення, все більші й більші здобутки продукції сільського господарства. В радгоспі побували гості з Німецької демократичної республіки, Куби, Фінляндії, Данії.
Чимало зусиль прикладено, щоб в оселях тетіївчан з’явився природний газ, в районі будувались дитячі садочки та школи, прокладались нові дороги.
1966 рік – Орден «Трудового червонного прапора».
1971 рік – Орден «Жовтневої революції».
1970 рік – медаль «За трудову доблесть».
Указом Президії Верховної Ради УРСР від 10 березня 1976 року Сергій Якович удостоєний високого звання Героя Соціалістичної Праці з врученням ордена Леніна і Золотої медалі «Серп і Молот».
В листопаді 2003 року Сергій Якович вийшов на заслужений відпочинок. Певний час проживав в селищі Золота Гірка Одеської області.
За самовіддану працю, особистий внесок у розвиток економіки господарства району в 1971 році нагороджений орденом «Знак пошани».
Останні роки проживав з сином у Києві. 22 січня 2020 року Сергій Якович відійшов у вічність.
Тетіївська міська рада висловлює співчуття рідним та близьким Сергія Яковича Марченка. Світла пам’ять…
 
 
  
 
...

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

24 січня 2020 року відбулось засідання виконавчого комітету Тетіївської міської ради, в ході якого були розглянуті питання:
1. Аналіз та узагальнення пропозицій, заяв і скарг громадян, що надійшли до виконавчого комітету та старостинських округів в 2019 році.
2. Звіт керівника КП «Агенція регіонального розвитку» про роботу за 2019 рік.
3. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території міста Тетієва та сіл Тетіївської міської ради.
4. Про обмеження перебування неповнолітніх дітей у вечірній та нічний час на вулицях та в розважальних закладах без супроводу батьків.
5. Розгляд клопотання Служби у справах дітей та сім’ї.
6. Про перелік об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для відбування правопорушниками адміністративного стягнення у вигляді громадських робіт та засудженими до покарання у вигляді громадських робіт у 2020 році в Тетіївській ОТГ.
7. Про затвердження графіка прийому громадян.
8. Розгляд заяв громадян
9. Різне....

23 СІЧНЯ 2020 РОКУ ВІДІЙШЛА У ВІЧНІСТЬ НІНА ЯКІВНА БЕРЕЗОВСЬКА!

Ніна Яківна народилась у 1928 році в селі Кузьмівка Сквирського району. У 1949 році закінчила навчання у Білоцерківському сільськогосподарському технікумі, а в 1960 році переїхала з сім’єю до Тетієва.
З 1961 року почала працювати у Тетіївському харчокомбінаті, де була обрана секретарем парторганізації, а пізніше і депутатом Тетіївської селищної ради.
З 1963 по 1969 рік працювала у відділах Райвиконкому. У 1969 році, після того, як Тетіїв набув статусу міста, була обрана секретарем міськвиконкому, де пропрацювала до 1984 року, вийшовши на пенсію за віком.
22 вересня 2012 року ім’я ветерана органів місцевого самоврядування Ніни Яківни Березовської занесено до Книги пошани міста Тетієва....

22 СІЧНЯ - ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

22 січня 2020 року в центрі позашкільної освіти відбувся тематичний захід приурочений до Дня Соборності України.
Хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв: бійців, добровольців, волонтерів, та всіх, хто загинув за мир, незалежність та територіальну цілісність нашої держави.
Ведучі коротко згадали історію України, а вихованці центру позашкільної освіти та музичної школи подарували присутнім незабутній концерт....

ВІДБУВСЯ ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ МІСЬКОГО ГОЛОВИ РУСЛАНА МАЙСТРУКА З ГРОМАДЯНАМИ

У середу, 22 січня 2020 року відбувся особистий прийом громадян міським головою Русланом Майструком, за участю начальника відділу містобудування та архітектури Дмитра Павленка та начальника юридичного відділу Наталії Складеної. На прийомі побувало 11 громадян. Актуальними були земельні та житлові питання....

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТЕТІЇВСЬКОЇ ГРОМАДИ! ЩИРО ВІТАЮ ВАС З НАЦІОНАЛЬНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ СОБОРНОСТІ ТА СВОБОДИ УКРАЇНИ!

Щиро вітаю вас з національним святом – Днем Соборності та Свободи України!
Шлях нашої Батьківщини до соборності видався важким та тернистим, боротьба за самодостатність та незалежність триває і сьогодні....

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація