Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ АЕМУ «УГОДА МЕРІВ ТА ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ БУДІВЕЛЬ: ВЧОРА, СЬОГОДНІ, ЗАВТРА»

19-20 червня 2017 року міський голова Руслан Майструк взяв участь у міжнародній конференції на тему «Угода  Мерів та енергоефективність будівель: вчора, сьогодні, завтра», що відбувалася у м. Славутич та організована Асоціацією «Енергоефективні міста України» разом з Славутицькою міською радою за сприяння Делегації ЄС в Україні. 

В конференції взяли участь представники органів центральної виконавчої влади, дипломатичних місій, донорських структур та міжнародних організацій, громадських організацій, українських міст - підписантів Угоди Мерів та членів Асоціації «Енергоефективні міста України», а також практикуючі експерти і консультанти. 

В ході Конференції міський голова Руслан Майструк урочисто підписав формуляр про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів», а на засіданні Асоціації «Енергоефективні міста України», що проходило в ході Конференції, Тетіїв став 75-им ювілейним учасником Асоціації. Крім того, міський голова разом з іншими учасниками Конференції відвідав Чорнобильську АЕС та місто Прип’ять. 

     


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація