Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ТЕТІЇВ ВІДВІДАЛА ДЕЛЕГАЦІЯ З БИДГОЩА (ПОЛЬЩА)

 3 лютого 2016 року місто Тетіїв відвідала делегація представників з «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska»). В складі делагації були присутні - почесний консул України в Польщі та президент «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») пан Кшиштоф Сікора (Krzysztof Sikora), декан факультету психології «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») пан Цезар Косцеляк (Cezary Kościelak), директор Представництва Університету в Україні пан Олексій Максак. Університет  економіки (WSG) в Бигдощі є найбільшим вищим навчальним закладом в північній частині Польщі, в якому навчається біля 5 тисяч студентів на 19 напрямках на бакалавраті та на 5 напрямках на магістратурі.

   Під час зустрічі міський голова Тетієва Руслан Майструк та президент «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska»)  Кшиштоф Сікора (Krzysztof Sikora) підписали угоду про співпрацю. Також були досягнуті попередні домовленості щодо співпраці в сфері освіти, культури та інвестицій. 

   Нагадаємо, що 15 січня 2016 року місто Тетіїв відвідала делегація представників з «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska»). В результаті переговорів була підписана угода про співпрацю з університетом.

   Підписантами угоди стали міський голова Тетієва Руслан Майструк, директор Представництва Університету в Україні пан Олексій Максак та президент «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») пан Кшиштоф Сікора (Krzysztof Sikora).

   В рамках співпраці в Тетієві буде створено підрозділ університету, курси польської мови та консультаційний центр, що допомагатиме абітурієнтам та студентам. Співпраця розпочнеться із започаткування курсів польської мови в місті навесні 2016 року.

   24 квітня міський голова Руслан Майструк та президент міста Жори, Сілезького воєводства Вальдемар Соха підписали партнерську угоду між містами. Угода була підписана під час перебування міського голови у Польщі. Співпраця з містом Європейського Союзу це можливість для міста Тетієва перейняти найкращий досвід у сфері підприємницької діяльності, функціонування місцевого самоврядування та обміну у галузях культури, спорту, освіти.

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація