Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ТЕТІЇВ ТА ЖОРИ ПІДПИСАЛИ УГОДУ ПРО ПАРТНЕРСТВО

22 квітня 2015 року в Польщі відбулося підписання угоди про партнерство між містами Тетіїв, Київської області та Жори, Сілезького воєводства.

Відповідний документ про співпрацю підписали міський голова Тетієва Руслан Майструк та президент міста Жори Вальдемар Соха.

"Контакти та співпраця між мешканцями міст Жори і Тетієва, особливо молоддю, засновані на обміні у галузі культури, спорту, підприємницької діяльності та функціонування місцевого самоврядування, будуть здійснюватися через досягнення взаємного розуміння, визнання і згоду", - повідомляється в підписаній угоді. 

За словами міського голови Тетієва Руслана Майструка, угода про партнерство відкриє для міста нові горизонти.

"Це перше місто-побратим у Тетієва. Співпраця з містом Європейського Союзу дасть нам змогу перейняти найкращий західний досвід. Також, це можливість обміну у галузях культури, спорту, освіти, органах місцевого самоврядування. Крім того, ми можемо здійснювати різні спільні проекти. Загалом, це гарна можливість для Тетієва стати повноцінним європейським містом", - розповів Руслан Майструк.

Довідка: місто Жори Сілезького воєводства, в якому проживає 62 тис. осіб, розташоване на півдні Польщі. Жори мають величезну різноманітну інфраструктуру. В місті є близько 20 супермаркетів, магазинів, кафе, різноманітні навчальні, медичні, розважальні, художні, спортивні заклади. Розвинений туризм, налагоджена історико-краєзнавча робота, працює велика кількість підприємств, що забезпечують жителів робочими місцями.

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація