Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПІДПИСАВ УГОДУ З ПОЛЬСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ

15 січня 2016 року місто Тетіїв відвідала делегація представників з «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyїsza Szkoіa Gospodarki w Bydgoszczy,Polska»). В результаті переговорів була підписана угода про співпрацю з університетом.

Підписантами угоди стали міський голова Тетієва Руслан Майструк, директор Представництва Університету в Україні пан Олексій Максак та президент «Університету економіки міста Бидгощ, Польща» (Wyїsza Szkoіa Gospodarki w Bydgoszczy,Polska») пан Кшиштоф Сікора (Krzysztof Sikora).

В рамках співпраці в Тетієві буде створено підрозділ університету, курси польської мови та консультаційний центр, що допомагатиме абітурієнтам та студентам. Співпраця розпочнеться із започаткування курсів польської мови в місті навесні 2016 року.

Нагадаємо, що 24 квітня міський голова Руслан Майструк та президент міста Жори, Сілезького воєводства Вальдемар Соха підписали партнерську угоду між містами. Угода була підписана під час перебування міського голови у Польщі. Співпраця з містом Європейського Союзу це можливість для міста Тетієва перейняти найкращий досвід у сфері підприємницької діяльності, функціонування місцевого самоврядування та обміну у галузях культури, спорту, освіти.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація