Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

14 МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ТАНЦЮ «BALLO-2016» В МІСТІ ЖОРИ (РЕСПУБЛІКА ПОЛЬЩА)

   З 16 по 20 червня 2016 року делегація міста Тетієва та члени колективу спортивно-бального танцю «Сузір’я» взяли участь у 14 Міжнародному Фестивалі Танцю «BALLO-2016» в місті Жори.

   Конкурс відбувся 18 червня 2016 року. Учасники з Сербії, Угорщини, Польщі прагнули вразити глядача та суддів своїми оригінальними хореографічними постановками, номерами та костюмами. Важко було визначити кращий колектив, адже всі вони працюють у різних стилях, напрямках,  та незважаючи на це наші земляки зайняли почесне ІІ місце фестивалю.

   Також представники міської ради мали зустріч із президентом міста Жори Вальдемаром Сохою, віце-президентом Катовіцької спеціальної економічної зони - Анжеєм Забеглінські, представниками влади міста Рачибуж, де мали можливість поділитись досвідом роботи у органах місцевого самоврядування, галузі культури, спорту та освіти.

   Разом з тим, учасники колективу «Сузір’я» мали можливість взяти участь у святковій ході у місті Рачибуж, відвідати Музей Вогню та різноманітні атракціони і каруселі у місті Жори.

   

   


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація