Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Виконавчий комітет

  1. Майструк Руслан Володимирович – Тетіївський міський голова;
  2. Денисюк Сергій Михайлович – секретар ради виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  3. Мащенко Ігор Васильович – перший заступник міського голови;
  4. Коцеруба Олена Олександрівна – заступник міського голови з питань економічного розвитку;
  5. Погоріла Ірина Володимирівна - заступник міського голови з гуманітарних питань;
  6. Павлунько Сергій Вікторович – в.о. начальника відділу обліку та звітності виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  7. Литвин Сергій Петрович – начальник віділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища;
  8. Дем’янчук Петро Володимирлович – начальник відділу житлово-комунального господарства, трансорту та благоустрою;
  9. Складена Наталія Михайлівна – начальник юридичного відділу виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  10.  Поляруш Сергій Сергійович – приватний підприємець;
  11.  Павленко Дмитрій Миколайович – начальник відділу містобудування та архітектури;
  12.  Оржехівський Ярослав Вікторович – начальник КП ВУ ВКГ «Тетіївводоканал»;
  13.  Вівденко Володимир Петрович – начальник КП «Тетіївське БТІ»;
  14.  Карпович Віталій Вікторович  – начальник відділу міжнародного співробітництва  та проектно-інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  15.  Уманець Тамара Григорівна - директор КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївької міської ради;
  16.  Чоловський Микола Володимирович - директор КП «Муніципальна варта» Тетіївської міської ради;
  17.  Гладун Олександр Васильович - начальник управління адміністративних послуг виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  18.  Ліщук Євгеній Васильович  – начальник фінансовий управління  виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  19.  Корчак Галина Василівна  – директор  КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради;
  20.  Павленко Наталія Вікторівна  – спеціаліст відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
  21.  Косович Олег Михайлович  – начальник КП «Благоустрій» Тетіївської міської ради;
  22.  Охримович Володимир Мар’янович – в.о. старости села Бурківці;
  23.  Пущик Олександр Іванови – в.о. старости с. Горошків, Ріденька;
  24.  Франчук Володимир Тарасович – в.о. старости с. Голодьки;
  25.  Горошко Наталія Іванівна – в.о. старости с. Дзвеняче, Тарасівка;
  26.  Фармагей Володимир Володимирович – в.о. старости с. Дібрівка, Дубина;
  27.  Руденко Володимир Йосипович – в.о. старости с. Михайлівка, Перше травня;
  28.  Файдюк Василь Володимирович – в.о. старости с. Ненадиха;
  29.  Щербюк Валентина Павлівна – в.о. старости с. Росішки;
  30.  Сидорчук Юрій Іванович – в.о. старости с. Стадниця;
  31.  Коваль Олег Іванович – в.о. старости с. Степове;
  32.  Грабовенко Василь Сергійович – в.о. старости с. Скибинці;
  33.  Іщенко Сергій Григорович – в.о. старости с. Тайниця;
  34.  Рудюк Петро Миколайович – в.о. старости с. Черепин, Черепинка, Григорівка.

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація