Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

РОЗПОЧАЛОСЬ МАСШТАБНЕ ПЕРЕНАВЧАННЯ

Відповідно до Наказу МОН, затвердженої типової  програми підвищення кваліфікації  вчителів, що складається з дистанційного онлайн - курсу на порталі EdEra та трьох очних сесій.

 З 1 лютого  розпочалась   активна фаза навчання в межах дистанційного курсу  та  спеціально підготовлені тренери закріплюватимуть знання педагогів на практиці.

 16-17 лютого та 29 -31 березня 2018 року відбулися  настановчо-очна сесія навчання вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти району, які будуть працювати з учнями 1-х класів у 2018/2019 навчальному році відповідно до вимог нового змісту початкової освіти Нової української школи, яку провела тренер Бальчук Людмила Миколаївна (вчитель Голодьківської ЗОШ І-ІІІ ступенів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист)

Заняття з елементами тренінгу було спрямоване на вдосконалення компетентності педагогів щодо саморозвитку та успішної самореалізації в професійній діяльності на основі чітко визначених засад Концепції Нової української школи. Шляхом інтерактивного інформування учасники мали можливість розширити знання, отримані під час роботи за модулями онлайн-курсу на платформі EdEra. Виконавши руханки, учителі об’єдналися для подальшої роботи у группах  та сформували «очікування” від роботи під час сесій.

Через взаємодію в командах педагоги  опрацювали інформаційний матеріал, переглянули відеофрагменти, підготовлені Міністерством освіти і науки, щодо створення психологічно безпечного  й фізично комфортного освітнього середовища,  удосконалювали практичні вправи та вміння відповідно до вимог нового змісту початкової освіти.         

 З метою забезпечення новітніх підходів до організації предметно-формувального середовища у закладах загальної середньої освіти району учителі переглянули слайдові презентації  та виробили корисні поради щодо змін в організації фізичного простору. Також відбулося ознайомлення з організацією освітнього середовища.  

На короткий час „ставши дітьми”, педагоги виконували завдання, які допомагають встановити взаємодію з учнями та навчити їх комунікації, забезпечують природній і зрозумілий освітній процес.

 

 

 

  

  


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація