Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Обслуговуючий персонал

П.І.П

Посада

1.

              Гладун Василь Петрович

    

Комендант виконавчого комітету Тетіївської міської ради

2.

Трепечук Олена Володимирівна

Секретар керівника виконавчого комітету Тетіївської міської ради

3.

Псуй Олександр Олексійович

Водій виконавчого комітету Тетіївської міської ради

4.

Козачок Сергій Олексійович

Водій виконавчого комітету Тетіївської міської ради

5.

Паламарчук Павло Анатолійович

Завідувач господарством виконавчого комітету Тетіївської міської ради

6.

Бутін Людмила Володимирівна

Прибиральник службових приміщень виконавчого комітету Тетіївської міської ради

7.

Вишинська Олена Василівна

Прибиральник службових приміщень виконавчого комітету Тетіївської міської ради

 

8.

Ковальчук Тамара Василівна

Прибиральник службових приміщень Черепинського старостинського округу №13 (с. Черепин)

9.

Перестюк Ніна Василівна

Прибиральник службових приміщень Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

10.

Шістка Галина Іванівна

Прибиральник службових приміщень Стадницького старостинського округу №10 (с. Стадниця)

11.

Коротнюк Катерина Тихонівна

Прибиральник службових приміщень Бурковецького старостинського округу №1 (с. Бурківці)

12.

Кошлюк Людмила Анатоліївна

Прибиральник службових приміщень Горошківського старостинського округу №3 (с. Горошків)

13.

Лукомська Інна Миколаївна

Прибиральник службових приміщень Дібрівський старостинський округ №5

(с. Дібрівка)

14.

Степанова Галина Петрівна

Прибиральник службових приміщень Скибинецького старостинського округу №9 (с. Скибинці)

15.

Захарчук Олена Петрівна

Прибиральник службових приміщень Голодьківського старостинського округу №2 (с. Голодьки)

16.

Білокінь Ірина Миколаївна

Прибиральник службових приміщень Дзвеняцького старостинського округу №4 (с. Дзвеняче)

 

17.

Майструк Світлана Григорівна

Прибиральник службових приміщень Михайлівського старостинського округу №6 (с. Михайлівка)

18.

Анушкевич Катерина Григорівна

Прибиральник службових приміщень Росішківського старостинського округу №8 (с. Росішки)

19.

Донець Тетяна Вікторівна

Прибиральник службових приміщень Ненадихівського старостинського округу №7 (с.Ненадиха)

20.

Коваль Ніна Кузьмівна

Прибиральник службових приміщень Степівського старостинського округу №11 (с. Степове)

21.

Вашківський Віктор Михайлович

Сторож виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

22.

Возна Людмила Яківна

Сторож виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

23.

Шевчук Роман Вікторович

Сторож виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

24.

Донець Сергій Андрійович

Сторож Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

25.

Поліщук Валерій Васильович

Сторож. Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

26.

Майборода Олег Володимирович 

Оператор котельні виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

27.

Черниш Олександр Володимирович

Оператор котельні Черепинського старостинського округу №13 (с. Черепин)

28.

Мартиненко Андрій Васильович

Оператор котельні Скибинецького старостинського округу №9 (с. Скибинці)

29.

Кучерявий Олександр Петрович

Оператор котельні Степівського старостинського округу №11 (с. Степове)

30.

Ліванський Євгеній Станіславович

Кочегар Дібрівського старостинського округу №5 (с. Дібрівка)

31.

Перестюк Віктор Іванович

Кочегар Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

32.

Соляник Сергій Павлович

Кочегар Ненадихівського старостинського округу №7 (с. Ненадиха)

 

 

33.

Юрчук Григорій Павлович

Кочегар Бурківецького старостинського округу №1 (с. Бурківці)

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація