Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Обслуговуючий персонал

П.І.П

Посада

1.

              Гладун Василь Петрович

    

Комендант 

2.

Трепечук Олена Володимирівна

Секретар керівника 

3.

Псуй Олександр Олексійович

Водій 

4.

Козачок Сергій Олексійович

Водій

5.

Рибка Наталія Анатоліївна

Прибиральник службових приміщень 

6.

Бутін Людмила Володимирівна

Прибиральник службових приміщень 

7.

Вишинська Олена Василівна

Прибиральник службових приміщень виконавчого комітету Тетіївської міської ради

 

8.

Ковальчук Тамара Василівна

Прибиральник службових приміщень Черепинського старостинського округу №13 (с. Черепин)

9.

Перестюк Ніна Василівна

Прибиральник службових приміщень Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

10.

Шістка Галина Іванівна

Прибиральник службових приміщень Стадницького старостинського округу №10 (с. Стадниця)

11.

Коротнюк Катерина Тихонівна

Прибиральник службових приміщень Бурковецького старостинського округу №1 (с. Бурківці)

12.

Кошлюк Людмила Анатоліївна

Прибиральник службових приміщень Горошківського старостинського округу №3 (с. Горошків)

13.

Лукомська Інна Миколаївна

Прибиральник службових приміщень Дібрівський старостинський округ №5

(с. Дібрівка)

14.

Степанова Галина Петрівна

Прибиральник службових приміщень Скибинецького старостинського округу №9 (с. Скибинці)

15.

Захарчук Олена Петрівна

Прибиральник службових приміщень Голодьківського старостинського округу №2 (с. Голодьки)

16.

Білокінь Ірина Миколаївна

Прибиральник службових приміщень Дзвеняцького старостинського округу №4 (с. Дзвеняче)

 

17.

Майструк Світлана Григорівна

Прибиральник службових приміщень Михайлівського старостинського округу №6 (с. Михайлівка)

18.

Анушкевич Катерина Григорівна

Прибиральник службових приміщень Росішківського старостинського округу №8 (с. Росішки)

19.

Донець Тетяна Вікторівна

Прибиральник службових приміщень Ненадихівського старостинського округу №7 (с.Ненадиха)

20.

 

 

21.

Вашківський Віктор Михайлович

Сторож 

22.

Возна Людмила Яківна

Сторож 

23.

Шевчук Роман Вікторович

Сторож 

24.

Донець Сергій Андрійович

Сторож Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

25.

Поліщук Валерій Васильович

Сторож. Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

26.

 

Оператор котельні виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

27.

 

Оператор котельні Черепинського старостинського округу №13 (с. Черепин)

28.

 

Оператор котельні Скибинецького старостинського округу №9 (с. Скибинці)

29.

 

Оператор котельні Степівського старостинського округу №11 (с. Степове)

30.

 

Кочегар Дібрівського старостинського округу №5 (с. Дібрівка)

31.

 

Кочегар Тайницького старостинського округу №12 (с. Тайниця)

32.

 

Кочегар Ненадихівського старостинського округу №7 (с. Ненадиха)

 

 

33.

 

Кочегар Бурківецького старостинського округу №1 (с. Бурківці)

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація