Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ПІДПРИЄМСТВО

                                                                                          Керівництво КП «Соціальний центр» здійснює директор. 

                                                                                         Директор КП «Соціальний центр» Корчак Галина Василівна.  

 

Комунальне підприємство «Соціальний центр» Тетіївської міської ради є комунальним бюджетним підприємством, яке створено та затверджено рішенням Тетіївської міської ради № 431-14-VII від 21.12.2018 року.  Основним завданням підприємства є соціальне обслуговування та соціальні послуги громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги за місцем проживання, а також в умовах стаціонарного, тимчасового або постійного перебування.         

КП «Соціальний Центр» функціонує:

-  відділення соціальної допомоги вдома:

Відділення соціальної допомоги вдома обслуговує громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з частковою втратою рухової активності (мають 3, 4 і 5 групу рухової активності) і потребують сторонньої допомоги, соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в домашніх умовах, згідно з медичним висновком:

- відділення громадян похилого віку,

- відділення інвалідів (які досягли 18-ти річного віку), крім осіб, які отримали інвалідність внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, які отримують соціальну допомогу на постійний сторонній догляд, побутове та спеціальне медичне обслуговування.

- відділення хворих (з числа одиноких осіб працездатного віку на період до встановлення їм групи інвалідності, але не більш, як чотири місяці).

Відділення не здійснює соціального обслуговування (надання соціальних послуг) громадян, які потребують цілодобового стороннього догляду.

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація