Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

СВЯТО КРАСИ ТА ЕМОЦІЙ "МІС ТЕТІЇВ 2017"

За сприяння Тетіївської міської ради, МЦ Креатив в місті Тетієві відбулось найяскравіше свято краси «Міс Тетіїв -2017». На звання найкрасивішої дівчини міста претендувало 10 учасниць. Першим завданням конкурсної програми було представлення учасниць «Візитка», де дівчатка показали свою майстерність, оригінальність, винахідливість та креативність. 
Відразу ж після першого конкурсу поважному журі стало зрозуміло боротьба буде цікавою та непередбаченою. Журі представляли голова Тетіївської міської ради Руслан Майструк, помічник народного депутата України Гудзенка В.І. Євгеній Гудзенко, секретар Тетіївської міської ради Ірина Погоріла, депутат Тетіївської міської ради  Віктор Мусітович, заступник голови РДА Надія Дячук, начальник відділу культури РДА Наталія Добровольська, директор КП «ТММЦ «Креатив» Олеся Новіцька та член виконавчого комітету Тетіївської міської ради  Сергій Поляруш.
Ведучими конкурсу були Моргун (Уросова) Софія та її маленькі підопічні з Мистецької студії «Мельпомена» МЦ «Креатив» Кучер Назар та маленький креативщик Соколовський Віталій.
Родзинкою свята став конкурс відповідей на запитання «Інтелектуальний». Дівчат запитували про плани на майбутнє, про те, яких чоловіків вони хочуть бачити поряд з собою, щоб вони зробили як би самі були чоловіками, які в них мрії. 
Наступним був конкурс «Талантів» де дівчатка розкрили свої вміння та таланти, це була театралізація пісень, гра на музичних інструментах (барабани), пісні, танці, кулінарія, читання віршів та багато іншого. Все було так красиво та талановито, що аж дух захоплювало. Але коли розпочався конкурс «Вболівальників» то взагалі емоції почали зашкалювати, такого ніхто не очікував. Вболівальники дуже яскраво та оригінально підтримували своїх конкурсанток. 
Завдяки перервам наші дівчатка мали змогу підготуватись до наступного конкурсу та й в перервах нам не прийшлося сумувати, адже Тетіїв це місто талантів. Професійні танці хореографічних колективів «Сузір'я», «Перлина», «Ритміка», і солов'їні пісні Софії Моргун (Уросова), Олександра Яременка, Ірини Алєксандрович та Наталії Моторної.
І останнім, але самим найкрасивішим був конкурс «Дефіле», в якому дівчатка продемонстрували грацію, витонченість, пластику, жіночність у вечірніх сукнях. 
Барабанний дріб … і оголошують результати «МІС ТЕТІЄВА – 2017» …… БОГДАНА АРТЕМЕНКО!!!!!!!  Приймає вітання та отримує найбажаніший приз "КОРОНУ МІС ТЕТІЇВ". Вона ж стала й абсолютною переможницею МІС ГЛЯДАЦЬКИХ СИМПАТІЙ!!!!!! Богдана отримала в подарунок СЕРТИФІКАТ на 1000 гривень в магазин «ШАРМ» від народного депутата України Гудзенка В.І., МІСЯЧНИЙ АБОНЕМЕНТ в тренажерний зал МЦ «Креатив». 
I Віце - МІС Кобрин Оксана;
II Віце - МІС Флорінська Софія; 

Міс Ніжність – Вдовцова Софія;
Міс Інтелектуальність – Сисак Владислава;
Міс Грація – Романюк Дарина;
Міс Елегантність – Безугла Дарина;
Міс Чарівність – Костюк Вікторія;
Міс Артистичність – Дерезанчук Вікторія;
Міс Яскравість – Рус Леся.
За підтримки депутата Тетіївської міської ради Віктора Мусітовича всі учасниці отримали чудові подарунки та квіти.
Звісно все вдалося, свято відбулося. І відбулося воно лише завдяки професіоналам таких як Софія Моргун (Уросова) – головний режисер цього свята, звукорежисер (Тетяна Богуш, режисер по світлу та спецефектів Віктор Сокіл, оформлення сцени Ольга Шевчук, працівники РБК Наталія Галянт, Катерина Волкотруб, Марія Личак, Наталія Грищенко Тетіївська міська рада (оформлення подарунків та квітів для учасниць), Інна Максецька, Ганна Шостопаль МЦ «Креатив». І головні дівчатка які прийшли, підготувалися та прийняли участь в цьому святі. Щиро дякуємо за допомогу!!!! 
Директор КП «ТММЦ «Креатив» Новіцька О.О.

   

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація