Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Адреса

Тетіївська міська рада

09800, Київська область, м. Тетіїв, 

вул. Януша Острозького, 5

e-mail: miskradatetiiv@gmail.cominfo@tetiivmiskrada.gov.ua 

тел.: +38 (04560) 5-27-44

 

Виконавчий апарат Тетіївської міської ради

Телефони працівників міської ради

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон 

Міський голова

Майструк Руслан Володимирович

5-13-23

Секретар міської ради

Денисюк Сергій Михайлович

5-14-62

Перший заступник 
міського голови

Мащенко Ігор Васильович  i.maschenko@tetiivmiskrada.gov.ua

5-17-14

Заступник міського голови з питань економічного розвитку

Коцеруба Олена Олександрівна    a.kotseruba@tetiivmiskrada.gov.ua

5-34-98

Заступник міського голови з гуманітарних питань

Погоріла Ірина Володимирівна

i.pogorila@tetiivmiskrada.gov.ua

5-14-62

 

    5-34-98

В.о. старости  старостинського округа № 1(с.Бурківці)

В.о. старости  старостинського округа №2  (с.Голодьки)

В.о. старости  старостинського округа №3 (с.Горошків, с.Ріденька)

В.о. старости  старостинського округа №4 (с.Дзвеняче, с.Тарасівка)

В.о. старости  старостинського округа №5  (с.Дібрівка, с.Дубина)

В.о. старости  старостинського округа №6  (с.Михайлівка, с.Перше травня)

В.о. старости  старостинського округа №7 (с.Ненадиха)

 В.о. старости  старостинського округа №8 (с.Росішки)

В.о. старости  старостинського округа №9 (с.Скибенці)

В.о. старости  старостинського округа №10 (с.Стадниця)

В.о. старости  старостинського округа №11  (с.Степове)

В.о. старости  старостинського округа №12 (с.Тайниця)

В.о. старости  старостинського округа №13 (с. Черепин)

Охримович Володимир Мар'янович

Франчук Володимир Тарасович

Пущик Олександр Іванович

Горошко Наталія Іванівна

Фармагей Володимир Володимирович

Руденко Володимир Йосипович

Файдюк Василь Володимирович

Щербюк Валентина Павлівна

Грабовенко  Василь Сергійович

Сидорчук Юрій Іванович

Коваль Олег Іванович

Іщенко Сергій Григорович

Рудюк Петро Миколайович

2-44-42

2-91-92

2-21-33

2-04-39

2-51-72

2-05-24

3-62-25

2-74-21

3-31-70

3-43-43

3-11-47

2-53-32

 

ВІДДІЛ міжнародного співробітництва та проектно-інвестиційної діяльності

Начальник відділу міжнародного співробітництва та проектно-інвестиційної діяльності

Спеціалісти відділу     

 

                                                                                                                               Карпович Віталій Вікторович

 

Зубченко Катерина Андріївна

Скиба Антон Валентінович

ВАКАНТНЕ

5-34-98

ВІДДІЛ обліку та звітності

Начальник відділу -головний бухгалтер

Спеціалісти відділу

 

 

 

Павлунько Сергій Вікторович

Козій Леся Володимирівна             l.koziy@tetiivmiskrada.gov.ua

Богачук Жанна Едуардівна

Чорна Світлана Іванівна

Жос Наталія Володимирівна   

ВАКАНТНЕ   

5-28-93

ВІДДІЛ земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Головний спеціаліст з питань екології

Спеціалісти відділу

 

 

Литвин Сергій Петрович  lytvn@tetiivmiskrada.gov.ua

Гудзь Василь Володимирович 

Сіренко Тетяна Іванівна               

Журба Галина Петрівна

Яворський Олег Олександрович     

Калько  Людмила Михайлівна

5-26-08

 

ЗАГАЛЬНИЙ ВІДДІЛ 

Начальник загального відділу 

Спеціалісти відділу

 

Гріщенко Наталія Вікторівна n.hrishchenko@tetiivmiskrada.gov.ua 

Возна Тетяна Михайлівна

Скорубська Аліна Іванівна

 

5-28-93

 

 

ВІДДІЛ організаційно-кадрової роботи

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи

Спеціалісти відділу

 

Спеціаліст інспектор з питань праці

Стасюк Людмила Василівна l.stasyuk@tetiivmiskrada.gov.ua

Ковальчук Юлія Петрівна

Непомяща Олена Володимирівна

Савлук Олена Юріївна

 

 

5-28-93

 

 

 

 

ВІДДІЛ ДАБК

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю

Спеціалісти відділу

 

 

Павленко Наталія Вікторівна                

Балдига Василь Миколайович   

Анцупов Руслан Васильович

ВАКАНТНЕ

ВАКАНТНЕ

 

5-26-19

ВІДДІЛ  електронного урядування та зв'язків з громадськістю  

Начальник відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

Дубін Алла Олексіївна

info@tetiivmiskrada.gov.ua

Бордюженко Олександр Миколайович 

Чоповський Андрій Володимирович

ВАКАНТНЕ

5-27-44

ВІДДІЛ містобудування та архітектури

Начальник відділу містобудування та архітектури

Спеціалісти відділу

Павленко Дмитро Миколайович

ВАКАНТНЕ

 

 

ВІДДІЛ ЖКГ

Начальник відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

Спеціалісти відділу

Дем'янчук Петро Володимирович

Вітюк Олег Васильович

ВАКАНТНЕ

          

 

 

 

ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ

Начальник  юридичного відділу

Спеціалісти відділу

Складена Наталія Михайлівна

Волянюк Неоніла Іванівна

ВАКАНТНЕ

 

Цілодобовий черговий

  5-27-44
     

 

                                                                 УПРАВЛІННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

 

Начальник управління

     Гладун Олександр Васильович

 

 

Спеціаліст        (с.Бурківці)

       Жураківська Алла Валеріївна

  5-14-62

 

Спеціаліст         (с.Голодьки)

       Галушка Інна Вікторівна

  2-44-42

 

Спеціаліст              (с.Горошків, с.Ріденька)

         Юрченко Зінаїда Володимирівна

  2-91-92

 

Спеціаліст           (с.Дзвеняче, с.Тарасівка)

          Юрчук Лідія Григорівна

  2-21-33

 

Спеціаліст      (с.Михайлівка, с.Перше травня)

         Погонець Наталія Миколаївна

  2-51-72

 

Спеціаліст             (с.Ненадиха)

           Артемчук Катерина Іванівна

  2-05-24

 

Спеціаліст                    (с.Росішки)

            Кравчук Тетяна Степанівна

  3-62-25

 

Спеціаліст                      (с.Скибинці)

           Мартиненко Людмила                                 Володимирівна

  2-74-21

 

Спеціаліст                       (с.Тайниця)

           Поліщук Лідія Андріївна

  3-11-47

 

Спеціаліст                 (с.Степове)

            Задорожня Ольга Павлівна

  3-43-43

 

Спеціаліст  (с.            Дібрівка, с. Дородка)

             Дубенець Марія Андріївна

  2-04-39

 

Спеціаліст               (с.Стадниця)

             Титарчук Людмила Леонідівна

  3-31-70

 

 

 

ВІДДІЛ реєстрації місця проживання

Начальник відділу реєстрації 

Спеціалісти відділу 

 

Шевчук   Людмила Миколаївна

Шаламай Владислав Андрійович

Гладун Любов Петрівна

Мельник Яна Володимирівна

 

ВІДДІЛ державної реєстрації 

Начальник відділу державної реєстрації 

Державний реєстратор

Адміністратор

Овчінінкова Людмила Сергіївна

Пазич Інна Миколаївна 

Лавренюк Альбіна Вячеславівна

Касяненко Світлана Миколаївна

 

 

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

      Начальник управління освіти  

     Ільїна Тетяна Іванівна

 

Провідний спеціаліст

    Рабенко Валентина Анатоліївна

 

Провідний спеціаліст

     Василенко Олена Семенівна

 

Методичний кабінет

 Завідувач методичного кабінету

Гусарчук Людмила Дмитрівна

 

Спеціаліст ІІ категорії

Волинець Тамара Євгеніївна

 

Спеціаліст вищої категорії

Шляхтиченко Тамара Дмитрівна

 

Спеціаліст ІІ категорії

Ракитянська Алла Миколаївна

 

Спеціаліст вищої категорії

Бондаренко Тетяна Іванівна

 

Централізована бухгалтерія

Головний бухгалтер

Кнедик Леся Олексіївна

 

Економіст

Попруга Віта Олексіївна

 

Провідний спеціаліст

Мусік Світлана Леонідівна

 

Провідний спеціаліст

Щербата Людмила Василівна

 

Провідний спеціаліст

Журомська Наталія Олегівна

 

Провідний спеціаліст

Скурятіна Світлана Іванівна

 

Провідний спеціаліст

Швець Наталія Олександрівна

 

 

Група господарського обслуговування

Начальник групи господарського обслуговування

Тимчук Володимир Анатолійович

 

Інженер з охорони праці

Костюк Василь Сергійович

 

Механік

Михайленко Олексій Сергійович

 

Організатор діловодства

Заїка Наталія Василівна

 

Медична сестра

Загинайло Надія Олексіївна

 

Водій категорії «В»

Хоменко Сергій Іванович

 

Водії категорії «Д»

Плаксійчук Іван Васильович

 

Водії категорії «Д»

Мевша Едуард Миколайович

 

 

 

 

 

СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ ТА СІМ`Ї

 

Начальник служби

Корнієнко Павло Вікторович

 

Спеціаліст з охорони дитинства

Береговець Юлія Сергіївна

 

Спеціаліст з питань захисту прав дітей 

Янцен Діна Василівна

 

СЕКТОР СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ

Завідувач сектору

Шамро Катерина Іванівна

 

Спеціаліст (с. Горошків)

Кисіль Любов Валентинівна

2-12-33

Спеціаліст (с. Дзвеняче)

Приткова Людмила Іванівна

2-04-39

Спеціаліст (с.Степове)

Якимчук Надія Петрівна

3-11-47

Спеціаліст (с.Стадниця)

Гуменюк Мая Дмитрівна

3-43-43

Спеціаліст (с. Черепин)

Радзівіло Юлія Миколаївна

3-81-90

Спеціаліст (с. Дібрівка)

Бакшеєва Любов Миколаївна

2-51-72

Спеціаліст (с. Росішки)

Новосілецька Світлана Петрівна

2-74-21

 

 

УПРАВЛІННЯ ФІНАНСІВ

Начальник  фінансового управління     

Ліщук Євгеній Васильович.

5-14-32

Начальник  відділу обліку та звітності Головний бухгалтер

Музиченко Олена іванівна

 

Спеціаліст II категорії відділу обліку та звітності  

Потапенко Людмила Володимирівна

 

Начальник бюджетного відділу   

Бондаренко Віта Василівна

 

Спеціаліст І категорії бюджетного відділу    

Балушок Тамара Дмитрівна

 

Начальник відділу доходів

Січкарук Ярослав Миколайович

 

 Головний спеціаліст відділу доходів       

Цимбаленко Інна Володимирівна

 

 

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, РЕЛІГІЇ МОЛОДІ ТА СПОРТУ

Начальник відділу культури, релігії, молоді та спорту

Дідковська Аліна Василівна

5-11-12

Спеціаліст

 

 

Спеціаліст І категорії (головний бухгалтер)

Гонтар Лариса Василівна

 

Бухгалтер

 Пруднікова Аліна Володимирівна

5-11-38

Бухгалтер

Олійник Валентина Григорівна

 

Бухгалтер

Ставнійчук Світлана Дмитрівна

 

Бухгалтер

Грищенко Надія Федорівна

 

 

КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА НА ТЕРИТОРІЇ ОТГ

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон

Начальник КП "Благоустрій"

Косович Олег Михайлович

5-15-26

Директор КП «Дібрівка-Обрій»

Фармагей Олександр Володимирович

 

Начальник ВУ ВКГ "Тетіївводоканал"

Оржехівський Ярослав Вікторович

5-18-95, 5-28-22

Директор КП КОР "Тетіївтепломережа"

Лавренюк Ярослав Миколайович

5-17-02

Начальник КП «МБТІ»

Вівденко Володимир Петрович

5-13-83

Директор КП «Агенція міжрегіонального розвитку»

Уманець Тамара Григорівна

 

Директор КП «Муніципальна варта»

Чоловський Микола Володимирович

 

Директор КП «Соціальний центр»

Корчак Галина Василівна

 

Головний лікар КП "Комунальне некомерційне» підприємство Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетіївської міської ради

Думанський Василь Павлович

 

 


 


Зворотній зв'язок





E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація