Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Адреса

Тетіївська міська рада

09800, Київська область, м. Тетіїв, 

вул. Януша Острозького, 5

e-mail: miskradatetiiv@gmail.cominfo@tetiivmiskrada.gov.ua 

тел.: +38 (04560) 5-27-44

 

Виконавчий апарат Тетіївської міської ради

Телефони працівників міської ради

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон 

Міський голова

Майструк Руслан Володимирович

5-13-23

Секретар Тетіївської міської ради

Денисюк Сергій Михайлович

5-14-62

Перший заступник 
міського голови

Мащенко Ігор Васильович  i.maschenko@tetiivmiskrada.gov.ua

5-17-14

Заступник міського голови з питань економічного розвитку

Коцеруба Олена Олександрівна    a.kotseruba@tetiivmiskrada.gov.ua

5-34-98

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Тетіївської міської ради

Погоріла Ірина Володимирівна

i.pogorila@tetiivmiskrada.gov.ua

5-14-62

 

Заступник міського голови з гуманітарних питань Подашевська Тетяна Леонтіївна 5-34-98

 

 

 

Староста  (с.Бурківці)

Староста  (с.Голодьки)

Староста  (с.Горошків, с.Ріденьке)

Староста (с.Дзвеняче, с.Тарасівка)

Староста  (с.Дібрівка, с. Дубина)

Староста  (с.Михайлівка, с.Перше травня)

Староста  (с.Ненадиха)

Староста  (с.Росішки)

Староста  (с.Скибенці)

Староста (с.Стадниця)

Староста  (с.Стапове)

Староста (с.Тайниця)

Староста (с. Черепин)

Охримович Володимир Мар'янович

Франчук Володимир Тарасович

Пущик Олександр Іванович

Горошко Наталія Іванівна

Фармагей Володимир Володимирович

Руденко Володимир Йосипович

Файдюк Василь Володимирович

Щербюк Валентина Павлівна

Грабовенко  Василь Сергійович

Сидорчук Юрій Іванович

Коваль Олег Іванович

Іщенко Сергій Григорович

Рудюк Петро Миколайович

2-44-42

2-91-92

2-21-33

2-04-39

2-51-72

2-05-24

3-62-25

2-74-21

3-31-70

3-43-43

3-11-47

2-53-32

Y

Начальника відділу міжнародного співробітництва та проектно-інвестиційної діяльності

Спеціалісти відділу     

Уманець Тамара Григорівна

Козел Максим Володимирович

Карпович Віталій Вікторович

Гончарук Віктор Миколайович

5-34-98

Начальник відділу  обліку та звітності

Спеціалісти відділу

 

 

 

Анцупова Леся Василівна    l.antsupova@tetiivmiskrada.gov.ua

 Козій Леся Володимирівна             l.koziy@tetiivmiskrada.gov.ua

Богачук Жанна Едуардівна

Чорна Світлана Іванівна

 Павлунько Сергій Вікторович

Жос Наталія Володимирівна      

5-28-93

     

Начальник відділу  земельних відносин та охорони навколишнього середовища

Спеціалісти відділу

 

 

Литвин Сергій Петрович  lytvn@tetiivmiskrada.gov.ua

 Сіренко Тетяна Іванівна               

 Гринюк Роман Сергійович 

Журба Галина Петрівна

Яворський Олег Олександрович         

5-26-08

 

Начальник загального відділу 

Спеціалісти відділу

 

 

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Бурківці)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Голодьки)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Горошків, с.Ріденьке)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Дзвеняче, с.Тарасівка)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Дібрівка, с. Дубина)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Михайлівка, с.Перше травня)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Ненадиха)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Росішки)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Скибенці)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Тайниця)

Спеціаліст по зверненню громадян (с.Стапов

Гріщенко Наталія Вікторівна n.hrishchenko@tetiivmiskrada.gov.ua 

Возна Тетяна Михайлівна

Скорубська Аліна Іванівна

Жураківська Алла Валеріївна

Галушка Інна Вікторівна

Юрченко Зінаїда Володимирівна

Юрчук Лідія Григорівна

Дубенець Марія Андріївна

Погонець Наталія Миколаївна

Артемчук Катерина Іванівна

Кравчук Тетяна Степанівна

Мартиненко Людмила Володимирівна

Задорожня Ольга Павлівна

Поліщук лідія Андріївна

 

5-28-93

 

 

5-14-62 

2-44-42

2-91-92

2-21-33

2-04-39

2-51-72

2-05-24

3-62-25

2-74-21

3-31-70

3-43-43

3-11-47

2-53-32

3-81-90

Начальник відділу організаційно-кадрової роботи

Спеціалісти відділу

 

 

 

Стасюк Людмила Василівна l.stasyuk@tetiivmiskrada.gov.ua

 Ковальчук Юлія Петрівна

 

 

5-28-93

 

 

 

 

Начальник відділу державного архітектурно-будівельного контролю

Спеціалісти відділу

 

 

 

 

 

Сидоріна Ольга Володимирівна o.sidorina@tetiivmiskrada.gov.ua

Поліщук Ганна Михайлівна              g.polishchuk@tetiivmiskrada.gov.ua

Павленко Наталія Вікторівна                 

Балдига Василь Миколайович   

5-26-19

Начальник відділу електронного урядування та звязку з громадськістю

Спеціалісти відділу

Дубін Алла Олексіївна

info@tetiivmiskrada.gov.ua

Бордюженко Олександр Миколайович 

Чоповський Андрій Володимирович

           5-27-44

Начальник віддлу містобудування та архітектури

Спеціалісти відділу

ВАКАНТНЕ

ВАКАНТНЕ

 

Начальник віддлу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою

Спеціалісти відділу

Дем'янчук Петро Володимирович

ВАКАНТНЕ

          

Начальника відділу стратегічного планування та аналітики

Спеціалісти відділу

Фармагей Оксана Сергіївна

ВАКАНТНЕ

 

Начальник відділу реєстрації

Спеціалісти відділу

 

Шевчук   Людмила Миколаївна

Шаламай Владислав Андрійович

Гладун Любов Петрівна

Мельник Яна Володимирівна

 

 

Начальник  юридичного відділу

Спеціалісти відділу

Складена Наталія Михайлівна

Лисенко Наталія Миколаївна

 
     

Начальник віддлу соціальних служб для сім'ї дітей та молоді

Спеціаліст  (с.Бурківці)

Спеціаліст  (с.Голодьки)

Спеціаліст  (с.Горошків, с.Ріденьке)

Спеціаліст  (с.Дзвеняче, с.Тарасівка)

Спеціаліст  (с.Дібрівка, с. Дубина)

Спеціаліст  (с.Михайлівка, с.Перше травня)

Спеціаліст  (с.Ненадиха)

Спеціаліст  (с.Росішки)

Спеціаліст  (с.Скибенці)

Спеціаліст  (с.Тайниця)

Спеціаліст  (с.Стапове)

Корнієнко Павло Вікторович

Гелбутівська  Нінна Миколаївна (Бурківці)

Кириліченко Тетяна Дмитрівна (Голодьки)

Кисіль Любов Валентинівна (Горошків)

Приткова Людмила Іванівна (Дзвеняче)

Бахчеєва Любов Миколаївна Дібрівка)

Ковальчук Любов Володимирівна (Михайлівка)

Підгурська Любов Петрівна (Ненадиха)

Новосілецька Світлана Петрівна (Росішки)

Савлук Тоя Іванівна (Скибенці)

Титарчук  Людмила Леонідівна (Стадниця)

Гуменюк Майя Дмитрівна (Стадниця)

Злобіна Світлана Вікторівна (Тайниця)

Радзівіло Ю.М. (Черепин)

2-44-42

2-91-92

2-21-33

2-04-39

2-51-72

2-05-24

3-62-25

2-74-21

3-31-70

3-43-43

3-11-47

2-53-32

3-81-90

Начальника управління фінансів

Ліщук Євгеній Васильович  
Начальника управління освіти

Коробко Тетяна Іванівна

Рабенко Валентина Анатоліївна

Березнюк Олена Петрівна

 

Начальника відділу культури, релігії, молоді та спорту

Спеціалісти відділу

Дідковська Аліна Василівна

Тихонюк Наталія Дмитрівна

 

Управління (Центр) надання адміністративних послуг

Гладун Олександр Васильович  
Ціілодобовий черговий   5-27-44

КОМУНАЛЬНІ ПІДПРИЄМСТВА ОТГ

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон

Начальник КП "Благоустрій"

Поліщук Ігор Петрович

5-15-26

Начальник КП "Житлокомунсервіс"

Медведчук Сергій Петрович

5-24-63
5-14-35

Начальник ВУ ВКГ "Тетіївводоканал"

Оржехівський Ярослав Вікторович

5-18-95
5-28-22

Директор КП «Міський ринок»

Гарник Олександр Васильович

+380954318061

Директор КП «Молодіжний центр «Креатив»

Новіцька Олеся Олександрівна

+380939072833

Начальник КП «МБТІ»

Вівденко Володимир Петрович

5-13-83

Директор КП «Дібрівка-Обрій»

Фармагей Олександр Володимирович

 

Директор КП КОР "Тетіївтепломережа"

Нестеренко Іван Юрійович

5-17-02

Головний лікар КП "Комунальне некомерційне

підприємство Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетіївської міської ради

Думанський Василь Павлович  

 

ДИТЯЧІ САДОЧКИ ОТГ

Код міста 04560

Посада

П.І.П.

Телефон

Завідуюча ДНЗ №1 "Сонечко" 

Яремич Наталія Вікторівна

5-34-57

Завідуюча ДНЗ №2 "Веселка"

Міцінська Галина Іванівна

5-54-77

Завідуюча ДНЗ №3 "Оленка’"

Шубер Світлана Іванівна

5-19-63

Завідуюча ДНЗ №6 "Берізка"

Швець Ганна Іванівна

6-18-04

Завідуюча ДНЗ №10 "Калинка"

Любаренко Олександра Миколаївна

5-34-91


Зворотній зв'язок





E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація