Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ НОРМАТИВНОЇ ГРОШОВОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЕЛЬ М.ТЕТІЄВІ

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

Сорок перша сесія шостого скликання

 

 м.Тетіїв                                                                25 квітня 2013 р.

 

РІШЕННЯ № 569   

 

Про затвердження нормативної грошової  оцінки земель м.Тетієв.

           Розглянувши технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земель міста Тетієва, розроблену державним підприємством «  Науково-дослідний і проектний інститут містобудування», висновок  державної експертизи землевпорядної документації від 16 квітня 2013 року № 315-23 НО,керуючись ст.12 Земельного кодексу України № 2768-III від 25.10.2001, ст. 15, 18 Закону України «Про оцінку земель» № 1378-IV від 11.12.2003, ст. 9 Закону України «Про державну експертизу землевпорядної документації» N 1808-IV від 17.06.2004, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997, ПКМУ «Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів» із змінами та доповненнями) № 213 від 23.03.1995, п. 271.2 Податкового  кодексу України, з метою забезпечення економічного регулювання земельних відносин в місті Тетієві,  міська рада

 

                                             ВИРІШИЛА:

1. Затвердити нормативну грошову оцінку земель міста Тетієва Київської області, розроблену   державним підприємством «  Науково-дослідний і проектний інститут містобудування».

2. Затвердити  базову вартість одного квадратного метра земель міста Тетієва в розмірі 61,56 гривень (шістдесят одна гривня 56 копійок).

3. Затвердити  схему економіко-планувального зонування території міста  Тетієва в кількості 75 економіко-планувальних зон. 

4.  Затвердити схему прояву локальних факторів.

5.  Затвердити коефіцієнти, які впливають на оціночну вартість земельних ділянок:

-         Кф – коефіцієнт різного функціонального використання земельних ділянок (додаток № 3 нормативно-грошової оцінки);

-         Км2 – зональні коефіцієнти (додаток № 2 нормативно-грошової оцінки);

-         Км3 – локальні коефіцієнти ( розділ V нормативно-грошової оцінки).

6. Здійснювати розрахунки нормативної грошової оцінки земель міста з урахуванням виявлених, в результаті розвитку інфраструктури міста, локальних коефіцієнтів (Км3).

7. Нормативна грошова оцінка земель м.Тетієва підлягає щорічній індексації відповідно до вимог діючого законодавства.

8. Доручити виконавчому комітету Тетіївської міської ради довести до відома землевласників, землекористувачів та орендарів про необхідність отримання витягів з нормативної грошової оцінки земель для розрахунку розміру плати за землю шляхом опублікування у місцевих засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті Тетіївської міської ради в зв’язку із затвердженням нової нормативної грошової оцінки земель м.Тетієва.

9. Доручити відділу Держземагенства у Тетіївському районі Київської області   забезпечити оформлення та видачу витягів з технічної  документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок міста Тетієва.

10.  Забезпечити застосування нормативної грошової оцінки земель міста для визначення розміру земельного податку, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, при укладанні договорів оренди земельних ділянок та при перегляді річної орендної плати за землю в діючих договорах.

11. Тетіївській МДПІ сприяти у проведенні робіт щодо введення в дію затвердженої нормативної грошової оцінки земель міста та здійснювати нарахування земельного податку і орендної плати за землю на підставі відповідних витягів з нормативної грошової оцінки земель.

12. Ввести в дію нормативно-грошову оцінку земель з 01 січня 2014 року.

13. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні депутатські комісії:  з питань планування  бюджету фінансів та цін, з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища.

 

 

 

            Міський голова                                                                  Р.Майструк

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація