Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Про призначення уповноважених осіб Тетіївської міської ради, які мають право обстежувати та видавати акти матеріально-побутових умов сім’ї

УКРАЇНА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                   РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ТЕТІЇВСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ

«11» лютого 2019 року                 м. Тетіїв                                  № 21

 

Про призначення уповноважених осіб

Тетіївської міської ради,

які мають право обстежувати та видавати акти

матеріально-побутових умов сім’ї

 

         Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21.08. 2001 року № 1091«Про деякі питання надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям», та зміни до Положення про головного соціального інспектора та державного соціального інспектора»

          ДОРУЧИТИ:

  1. Тимчасово уповноважити службу у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради складати та видавати акти обстеження матеріально-побутових умов сім’ї згідно додатку.

 

  1. Відділу кадрів тимчасово додати в посадову інструкцію працівників, які уповноважені здійснювати вищезазначену функцію.

 

  1. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника з гуманітарних питань Подашевську Т. Л.

 

    

      Міський голова                                                                 Р. В. Майструк

 

                           

 

                         

                            

   Додаток

до розпорядження міського голови

                                                       № 21 від 11.02.2019 року

м. Тетіїв:

Корнієнко Павло Вікторович

Шамро Катерина Іванівна

Янцен Діна Василівна

Береговець Юлія Сергіївна

Старостинські округи:

Гелбултівська Ніна Миколаївна- старостинський округ № 1 с.Бурківці

Кириліченко Тетяна дмитрівна – старостинський округ № 2 с.Голодьки

Кисіль Любов Валентинівна - старостинський округ № 3 с.Горошків

Приткова Людмила Іванівна - старостинський округ  № 4 с. Дзвеняче

Бакшеєва Любов Миколаївна - старостинський округ  № 5 с.Дібрівка

Ковальчук Любов Володимирівна - старостинський округ  № 6 с.Михайлівка

Цітульська Анна Федорівна - старостинського округу  № 7 с.Ненадиха

Новосілецька Світлана Петрівна - старостинський округ  № 8 с.Росішки

Савлук Тоя Іванівна - старостинський округ  №  9   с.Скибинці

Гуменюк Майя Дмитрівна - старостинський округ № 10 с.Стадниця

Якимчук Надія Петрівна - старостинського округу  № 11   с. Степове

Злобіна Світлана Вікторівна старостинський округ №  12  с.Тайниця

Радзівіло Юлія Миколаївна - старостинський округ № 13 с.Черепин, Черепинка, Григорівка

 

 

Керуюча справами(секретар)

виконавчого комітету                                                      І.В. Погоріла

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація