Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 24 СІЧНЯ 2019 РОКУ

        

 

УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

      РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про  Програму соціально-економічного

та культурного розвитку  Тетіївської

міської об’єднаної територіальної громади 

на 2019-2020 роки

 

       З метою забезпечення комплексного соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської  міської об’єднаної територіальної

громади  на 2019-2020 роки, відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР,  міська рада

 

                                       В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку  

                           Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади  2019-2020 роки  

                           (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного  

    розвитку.

                              

               Міський голова                                        Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №  469 - 16-VII

         

  Начальник  юридичного відділу                                                                                      Н.М.Складена

 

                                                                                       Додаток

                                                                          до рішення 16 сесії міської ради

                                                                          7 скликання від 24.01.2019 р.

                                                                          № 469-16-VII

ПРОГРАМА

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 

НА 2019-2020 РОКИ

 

 1. Вступ

 

Мета та завдання діяльності Тетіївської міської ради на 2019-2020 роки

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішень Виконавчого комітету Тетіївської міської ради та сільських рад сіл: Бурківці, Голодьки, Горошків, Дзвеняче, Дібрівка, Михайлівка, Ненадиха, Росішки, Скибинці, Стадниця, Степове, Тайниця, Черепин утворена Тетіївська міська об’єднана територіальна громада (ОТГ) з центром у місті Тетіїв.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської міської об’єднаної громади розроблена відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України" та  Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №385 від 06.08.2014 р.

Головною метою Програми є створення умов для економічного зростання та удосконалення механізмів управління розвитком громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування транспортної та комунальної інфраструктури, дотримання високих екологічних стандартів, та внаслідок цього підвищення конкурентоспроможності громади,  доступності широкого спектру соціальних послуг та зростання добробуту населення.

План ґрунтується на аналізі розвитку міської та сільської економіки, поточної економічної ситуації, актуальних проблем соціально - економічного та культурного розвитку, пріоритетів, та визначає оперативні цілі і заходи соціально - економічної та культурної політики місцевої влади, критерії ефективності її реалізації на основі прогнозних показників соціально - економічного і культурного розвитку на 2019-2020 роки.  

Відповідно до оцінки тенденцій соціально - економічного і культурного розвитку ОТГ  та наявних проблем, у Програмі визначено цілі та завдання соціально – економічної та культурної політики на 2019-2020 роки  та  передбачено комплекс взаємопов’язаних заходів із зазначенням джерел їх фінансування.

Основною метою Програми є загальне підвищення суспільного добробуту населення.

Програма є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених цілей і завдань соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської ОТГ на 2019-2020 роки.

Відповідальні за виконання заходів Програми – Тетіївської міської ради, постійні депутатські комісії,  управління, відділи та структурні підрозділи ОТГ в межах компетенції та повноважень.

Реалізацію заходів Програми буде забезпечено за наявності фінансування з державного, обласного та міського бюджетів, коштів підприємств, міжнародних фінансових організацій та інвесторів, спонсорської допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством України.

У процесі виконання Програму можна уточнювати. Зміни і доповнення до Програми затверджуватимуться рішеннями сесій міської ради.

 

2. Соціально-економічна характеристика  Тетіївської  міської об’єднаної територіальної громади

 

2.1. Загальна характеристика

 

Тетіївська міська об’єднана територіальна громада базується на території Тетіївського району.

Громада розташовується у південно-західній частині Київської області.

До складу громади увійшло 19 населених пунктів, у тому числі 1 місто, 0 селищ, 18 сіл.

Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає – 7 км., максимальна - 25 км.

Загальна площа громади – 442,973 км2, що становить 58,29 % від загальної площі району .

 

2.2. Демографічна ситуація

 

Сучасна демографічна ситуація в Тетіївській об’єднаній територіальній громаді, як і в цілому в районі, склалася під впливом історичного розвитку території, природного та механічного руху населення.

В загальній структурі населення громади перше місце посідає місто Тетіїв з чисельністю міського населення в 13,199 тис. чол., решта населення громади відноситься до сільського і складає 8,491 тис. чол.

Загальна кількість мешканців громади складає 21 690 осіб,  у тому числі дітей: 1480 дошкільного віку, 2425 шкільного віку.

 

 1. . Транспортне сполучення

 

Щоденно здійснюється 94 рейси на 33 автобусних маршрутах. 

Вулично-дорожна мережа громади нараховує:

-  по місту Тетієву загальна протяжність доріг складає 125 км, та налічує 111 вулиць та 48 провулків. Із них з асфальтобетонним покриттям - 80 вулиць загальною протяжністю 70 км.; з біло щебеневим покриттям 69 вулиць загальною протяжністю 40 км., ґрунтове – 10 вулиць протяжністю 15 км.

- по селам, що входять до громади вулично-дорожна мережа налічує 198 вулиць, із них з асфальтним покриттям 109 вулиць, біло щебеневим – 49 вулиць, ґрунтовим покриттям – 39 та 1 з чорно щебеневим покриттям.

Одним з найважливіших питань об’єднаної громади є стан дорожнього покриття, який як в межах населених пунктів, так і поза ними, знаходиться в незадовільному стані. Мережа автомобільних доріг потребує капітального ремонту, а подекуди і повної заміни дорожнього покриття. Щороку проводиться ямковий ремонт доріг, але ці заходи не можуть в повній мірі вирішити проблему.

 

2.4. Енергопостачання та комунальні послуги

 

Систему енергопостачання в Тетїівській ОТГ представляє Тетіївський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго» - компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії електромережами споживача Київської області та Тетіївського району в цілому.

Систему газопостачання в Тетїівській ОТГ представляє Тетіївська філія ПАТ «Київоблгаз» - компанія, що здійснює передачу та постачання природного газу споживача Київської області та Тетіївського району в цілому.

Систему теплопостачання в Тетіївській ОТГ представляє КП КОР «Тетіївтепломережа».

Систему водопостачання та водовідведення в Тетїівській ОТГ представляє ВУ ВКГ «Тетіївводоканал». Станом на 01.01.2019 року ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» по водопостачанню обслуговує:

- населення  - 9,0 тис. чоловік  (3603 абонентських рахунки);

- підприємства та організації (в т.ч. ФОП) – 144.

Протяжність  розподільчих мереж – 129,78 км., середній діаметр мереж – 100 мм., середній вік мереж – 34 роки. На  водопровідній мережі встановлено 2 водорозбірні колонки та 23 пожежних гідранти. Водопостачання м. Тетієва здійснюється з підземних вододжерел, що знаходяться переважно на Південно-Східній ділянці Тетіївського родовища. На балансі підприємства знаходиться 10 артезіанських свердловин, 3 водонапірні вежі та 2 резервуари чистої води.  Також наявні очисні споруди. Система водовідведення  – повна та роздільна. Протяжність каналізаційних мереж  - 32,8 км., середній вік мереж -26 років., середній діаметр мереж – 250 мм. Кількість КНС – 8 шт.

На території Тетіївської ОТГ наявний полігон твердих побутових відходів, що знаходиться за межами міста та обслуговується КП «Благоустрій». Даним підприємством надаються послуги благоустрою міста, поточний ремонт дорожнього покриття, збирання, сортування та вивезення  ТПВ, підтримання проекту «Світло майбутнього».

Управитель багатоповерхового житлового фонду Тетіївської ОТГ являється КП «Благоустрій». Також даному підприємству підпорядковано обслуговування міських кладовищ. Станом на 01.01.2019 р. житловий фонд комунальної власності складає 62 багатоповерхових будинків з них 41 будинок  комунальної власності, загальна житлова площа складає 89,412 тис. кв. м., також в місті налічується близько 5100 індивідуальних житлових будинків житлова площа яких складає 459,000 тис. кв. м.

КП «Тетіївське МБТІ»  забезпечує технічну інвентаризації,  паспортизація  і оцінку житлових  будинків, будинків і  споруд громадського та виробничого призначення, господарських будівель, господарських споруд, садових та дачних будинків, гаражів незалежно від форми  власності.

ДП ДЗ «УкрПочта» підприємство поштового зв'язку.

Послуги Інтернету надають:

 • ПАТ «Укртелеком» надання послуг зв’язку та інтернет (сполучення ADSL). Охоплення території – за наявності підключення до телефонної лінії
 • «Інтертелеком» (сполучення CDMA). Охоплення території – 50%
 • ТетіївТелеком надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.
 • Satok надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.
 • БКМ надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.

 

2.5. Засоби масової інформації

 

Газета «Тетіївська Земля» та «Тетіїв Сьогодні» є основними друкованими засобами масової інформації Тетіївської ОТГ.

Інші засоби через які може здійснюватися донесення інформації в ОТГ це інтернет – спільноти:

 • «Тетіївська міська рада» (соціальна мережа Facebook.com);
 • «Тетіїв Сьогодні»  (соціальна мережа Facebook.com, Instagram, Twitter);

Офіційні інтернет сайти:

 

2.6. Екологія

 

Місцевість Тетіївської ОТГ знаходиться на південному заході Київської області, в одному із найкращих куточків Поросся. Об’єднана громада це частина невеликого краю Придніпровської височини.

Природні ресурси: Місцевість складена, в основному, з осадових гірських порід, глини, піску, що лежать на товстому шарі твердих кристалічних порід, які по берегах річки Роськи виходять на денну поверхню. Загалом об’єднана громада багата на пісковики, вапнякові родовища, глину, ліси, гіпсові родовища, які можуть використовуватися для виробництва будівельних матеріалів, родючі чорноземи, наявні поклади торфу, водні ресурси.

Клімат: Тетіївська об’єднана територіальна громада розміщується в помірному кліматичному поясі. Кліматичні умови формуються внаслідок взаємодії сонячної радiації, циркуляції атмосфери і земної поверхні. Усi чинники дiють постійно і безперервно. Вiдсутнiсть гір сприяє вільному

 перемiщенню і перемішуванню повітряних мас рiзного походження, що зумовлює значну мiнливiстъ погодних процесiв за сезонами. Клімат Тетіївщини в цілому помірно - континентальний. 

Внутрішні води: Внутрішні води представлені річкою Роська і її притоки Росошка та Дубравка. У живленні річки найбільша роль дощових вод, меншу частку становлять снігові та підземні води. Наявна широка мережа озер і ставків.

Рослинний покрив: Тетіївщина лежить в лісостеповій зоні, входить до складу Дністровсько - Дніпровської лісостепової провінції. Основними лісоутворюючими породами наших лісів є граб, дуб, сосна, ялина, береза, вільха. Тут зустрічаються бруслина бородавчаста, глід, малина, іноді терен та клен татарський. В долинах річок, на дні балок зустрічається лучна рослинність: чебрець, полин, ромашка, конюшина, звіробій, материнка, тонконіг вузьколистий, тимофіївка, щавель кінський, грицики, хвощ.

Природно - заповідний фонд Тетіївської громади представлений:

 

2.7. Освіта

Одним з пріоритетів Тетіївської міської ради є забезпечення конституційних гарантій доступності та рівності прав громадян на отримання якісної освіти, підвищення рівня охоплення дітей дошкільною освітою, оновлення та удосконалення змісту, форми і методів організації навчально - виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, сприяння інноваційному розвитку освітнього середовища, збереження та вдосконалення мережі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до потреб територіальної громади, забезпечення належного рівня їх поточного утримання та функціонування, сприяння збереженню здоров’я дітей, забезпечення всіх раціональним, якісним та безпечним харчуванням, впровадження нових технологій з розвитку освіти.

За рахунок бюджету об’єднаної громади на її території  функціонуватимуть 23 заклади освіти, а саме: 1 гімназія, 2 ліцей, 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 НВО ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 НВО ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий садок, 1ЗЗСО І-ІІ ст.., 1 філія ЗЗСО І-ІІІ ст.., 7 закладів  дошкільної освіти (ЗДО),  1 заклад центральної позашкільної освіти (ЗЦПО), 1 КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа».

Загалом охоплення шкільною освітою в громаді складає 100%. Діти, що проживають у віддалених населених пунктах, забезпечені автобусним підвезенням.

 

2.8. Медицина

 

Значна увага приділяється сталому функціонуванню лікувально-профілактичних закладів та поліпшенню ефективності первинної медико-санітарної допомоги, покращенню матеріально-технічної бази, покращенню якості надання медичних послуг.

         Послугами лікарів загальної практики охоплено 100 % населення Тетіївської ОТГ. Чисельність лікарів загальної практики - сімейної медицини становить 23 осіб.         Укомплектованість посад лікарів в центрі ПМСД  становить 68,6%.

Продовжується робота по удосконаленню надання амбулаторно-полікліннічної роботи. Створено Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» (КП «КНП «Тетіївський ЦПМСД»»), яке почало функціонувати з 01 квітня 2018 року.

З метою впровадження медичної реформи створені автоматизовані робочі місця для лікарів загальної практики-сімейної медицини для підписання декларацій з пацієнтами.

Основними заходами спрямованими на розвиток медицини є:

 • Впровадження телемедицини .
 • Покращення здоров’я населення шляхом забезпечення доступної та якісної кваліфікованої допомоги кожному громадянину.
 • Запровадження нових механізмів, методів, стандартів надання послуг в охороні здоров’я, забезпечення охорони здоров’я матері та дитини.
 • Укомплектування вакантних лікарських посад.
 • Проведення поточного ремонту сільських ЛПЗ.
 • Забезпечення 95 % туберкуліно – діагностики дітям .

 

2.9. Культура

 

Культурно-освітню роботу в Тетіївській об’єднаній територіальній громаді здійснюють 17 клубних установ, 18 бібліотечних закладів, Тетіївський краєзнавчий музей та Тетіївська дитяча музична школа.

Робота закладів культури спрямована на збереження і розвиток української національної культури, активізації діяльності закладів культури, шляхів збереження існуючої мережі і посилення їх ролі в розгортанні процесів національно - культурного відродження, поліпшення матеріально-технічної бази. Проводяться свята, фестивалі, конкурси, інші культурно-мистецькі заходи, пов'язані з відзначенням календарних та пам'ятних дат в Україні, а також обласні культурно - мистецькі свята, що є історичним надбанням не лише Тетіївської громади, а й України в цілому.

Основною проблемою культурно-освітнього спрямування в громаді є відсутність достойних умов (ремонту) для забезпечення основних видів діяльності працівників клубних закладів, що значно ускладнює, а подекуди унеможливлює проведення культурно-масових заходів для населення, насамперед молоді. Також гострою проблемою є опалення закладів культури.

Проблема наповнюваності бібліотечних установ новими зразками художньої, спеціалізованої та іншої літератури, яка б була цікава для молоді і могла відродити у неї культуру читання також потребує вирішення. Матеріальне оснащення закладів культури громади (музичні інструменти, сценічні костюми та ін.) також потребують заміни. Практично всі приміщення закладів культури громади потребують  ремонту  та утеплення.

 

2.9. Соціальне забезпечення

 

Соціальне забезпечення - одна з головних функцій держави, яка здійснюється завжди і за будь-яких умов на користь непрацездатних і хворих людей, пенсіонерів, безробітних, малозабезпечених. За останні роки, незважаючи на зусилля влади щодо поліпшення соціально-економічної ситуації та підвищення матеріального рівня життя населення, збільшується кількість громадян, які потребують соціального захисту. Соціальний захист пенсіонерів та інвалідів з боку держави полягає у наданні грошової допомоги, засобів пересування, протезування, у встановленні опіки або стороннього догляду.

На сьогоднішній день соціальну інфраструктуру Тетіївської ОТГ представляють:

 • Управління соціального захисту населення РДА;
 • Тетіївський районний центр  зайнятості;
 • Тетіївське об’єднане управління пенсійного фонду України в Київській області;
 •  Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетіївської ОТГ.

 

 1. Основні пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської ОТГ та шляхи їх реалізації в 2019-2020 роках

 

     Пріоритетними завданнями соціально-економічного та культурного розвитку ОТГ є:

1. Розвиток економічної спроможності громади шляхом покращення можливостей для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.

2. Забезпечення наповнюваності дохідної частини бюджету міста шляхом проведення раціональної та ефективної податково-бюджетної політики, дотримання фінансової дисципліни, залучення додаткових ресурсів для наповнення бюджету, підвищення результативності бюджетних видатків; 

3. Формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення ОТГ, розвиток муніципальної інфраструктури, стимулювання раціонального використання енергоресурсів у закладах бюджетної сфери та житлово-комунального господарства;

4. Вирішення питання по наданню жителям ОТГ якісних та доступних комунальних послуг, створення умов для прискореного впровадження реформ житлово-комунального господарства ОТГ;

5.  Створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей та молоді, відродження культурних і просвітницьких традицій, розвиток туристичного потенціалу ОТГ;

6. Створення більш прийнятних умов для розвитку підприємницької діяльності, підтримка малого та середнього бізнесу, сприяння збільшенню випуску конкурентоспроможної продукції місцевого виробництва;

7. Проведення робіт з благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності;

8.  Продовження будівництва об’єктів життєзабезпечення, проведення капітального ремонту доріг комунального значення;

9.  Вирішення питань збирання, транспортування та переробки побутових відходів;

10.  Оптимізація облаштування вуличного зовнішнього освітлення ОТГ;

11.Сприяння реалізації проектів за пріоритетними напрямами інноваційної діяльності, реалізація Громадського бюджету в Тетіївській ОТГ;

12.Запозичення досвіду розбудови громади міста завдяки участі у   міжнародних програмах та розбудові зв’язків з іншими населеними пунктами.

13. Заходи з покращення доступності та якості адмінпослуг, що надаються жителям Тетіївської міської ОТГ

 

3.1. У сфері фінансових ресурсів та доходів міського бюджету  на 2019-2020 роки

 

   Успішне вирішення комплексу завдань щодо забезпечення сталого економічного та соціального зростання, функціонування і розвитку різних сфер економіки міста значною мірою залежить від економічної ефективності фінансової політики, орієнтованої на поступове зростання та формування необхідних обсягів фінансових ресурсів.

   Згідно діючого бюджетного та податкового законодавства  доходи міського бюджету на 2019 рік прогнозується отримати на рівні  166 млн. 914 тис. 264 грн., в тому числі по  загальному  фонду бюджету Тетіївської ОТГ прогнозується на рівні 163 млн. 698 тис. 074 грн.,  та спеціальному фонду 3 млн. 216 тис. 190 грн.

 

 3.2. У сфері соціально-економічного та культурного розвитку, соціального захисту населення міста

 

Підготовка місцевих програм з питань самоврядування, подання їх на затвердження ради, організація їх виконання, подання раді звітів про хід і результати виконання цих програм.

Реалізація державних соціальних програм, в ході яких здійснюються заходи щодо поліпшення становища громадян похилого віку, ветеранів війни та праці учасників АТО, дітей-сиріт та інших пільгових категорій жителів міста.

Забезпечення збереження та захисту конституційних прав і свобод дітей у відповідності з вимогами міжнародної Конвенції про права дитини, захист житлових та майнових прав дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

3.3. У галузі житлово-комунального господарства та будівництва

 

Забезпечення фінансової стабільності галузі, поліпшення рівня та якості надання житлово-комунальних послуг населенню.

Зменшення споживання енергоносіїв на виробництво послуг шляхом впровадження енергозберігаючих заходів.

Прийняття економічно обґрунтованих тарифів на житлово – комунальні послуги.

Продовження реконструкції централізованої системи водопостачання, мереж водовідведення.

Управління у межах визначеного радою майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади ОТГ, забезпечення його належного утримання та ефективної експлуатації.

Своєчасне виконання комплексу робіт із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  2019-2020 років.

 

3.4. У сфері енергозабезпечення та енергозбереження

 

Продовження проведення утеплення закладів бюджетної сфери (міський будинок культури, спортивна школа біатлону, будинок військомату).

Продовження реконструкції електромереж зовнішнього освітлення із використанням світильників із енергозберігаючими джерелами світла та сонячних батарей.

Розвиток локальних електромереж, впровадження багатотарифних лічильників.

Впровадження елементів декоративного освітлення.

 

3.5.  У сфері роздрібного товарообігу та системи надання послуг населенню

 

Продовження робіт по збереженню тенденції активного розвитку підприємництва, забезпечення стабільних сприятливих умов для його функціонування, удосконалення регуляторних процесів, зняття штучних бар’єрів для виходу на ринок нових суб’єктів підприємницької діяльності.

Забезпечення якісного розвитку мережі підприємств торгівлі і сфери побутового обслуговування.

Здійснення контролю щодо попередження порушень Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торгівлі, а також  порушень Закону України «Про захист прав споживачів».

 

3.6. У сфері освіти, культури, фізкультури і спорту

 

Розвиток особистості кожної дитини, модернізація навчально – матеріальної бази навчально-виховних закладів ОТГ.

Збереження та раціональне використання пам’яток історично - культурної спадщини в ОТГ.

Проведення  культурно-мистецьких заходів в ОТГ, виконання Програми по забезпеченню культурного розвитку територіальної громади  Тетіївської ОТГ.

Підвищення ефективності інформаційного забезпечення і впровадження нових організаційних форм пропаганди фізичної культури і спорту. Створення умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем навчання учнів та молоді по місцю праці та проживання.

Підтримка команд міста, які беруть участь в різноманітних змаганнях, конкурсах,  зборах, олімпіадах тощо.

Продовження виплат стипендій школярам – переможцям різноманітних конкурсів, олімпіад, МАН, спортивних змагань.

Продовження реконструкції міського стадіону «Колос» та приміщення «Креатив».

 

3.7. У сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Завершити роботи щодо зміни меж міста.

Проведення роботи щодо переукладення договорів оренди земельних ділянок.

Розробка нормативно-грошової оцінки після затвердження нових меж міста  та заключення договорів відповідно до нових меж міста.

Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та оцінки земель за межами населеного пункту.

Посилення роботи з громадянами, яким необхідно провести переоформлення права користування земельними ділянками, наданими у приватну власність у землі для здійснення комерційної діяльності (проекти зміни цільового використання ).  

Провести роботу щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності (дитячі садки, адмінбудівля міської ради та інше).

 

3.8.  У сфері щодо забезпечення законності та правопорядку, охорони прав свобод і законних інтересів громадян міста

 

Систематично аналізувати стан забезпечення прав і законних інтересів громадян. За результатами аналізу та з урахуванням факторів негативного впливу, причин і умов, що сприяють вчиненню правопорушень та злочинів, вживати заходи по їх усуненню.

 

3.9. Техногенна безпека

 

У 2019-2020 роках основну увагу передбачено зосередити на виконанні робіт з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та створення відповідних умов щодо мінімізації негативного впливу їх на навколишнє природне середовище та стан здоров’я людей.

Заключити відповідні угоди з підприємствами різних форм власності в наданні допомоги при ліквідації надзвичайних ситуацій з метою попередження негативного впливу на  навколишнє природне  середовище.

 1. В 2019-2020 роках виконавчим комітетом Тетіївської міської ради будуть реалізовуватись наступні міські Програми.

№п/п

Назва програм

Дата прийняття та номер рішення і сесії.

Сума

1

Програма «По поліпшенню водопостачання та водовідведення м. Тетієва» на 2015-2020 роки

18.12.2014

№ 899 63 сесія

 

2

Програма «Соціального захисту жителів Тетіївської територіальної громади «Турбота»» на 2016-2020 роки

24.12.2015р. №26

3 сесія

 

3

Програма «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки

24.12.2015р. №27

3 сесія

 

4

Програма « Інформаційної політики та зв’язків з громадськістю» на 2016-2020 роки

24.12.2015р. №28

3 сесія

 

5

Програма «Охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в м. Тетієві» 2016 -2020 роки

24.12.2015р. № 31 3 сесія

 

6

Програма «Енергоефективності та енергозбереження міста Тетієва» на 2016-2020 роки

24.12.2015 р. №32 3 сесія

 

7

Програма «Захисту населення і території міста Тетієва від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» на 2016- 2020 р.р.

24.12.2015 № 33

3 сесія

 

8

Програма «Поводження з твердими побутовими відходами в місті Тетієві» на 2015-2020 роки

14.01.2015 №921

65 сесія

 

9

Програма «Підтримки громадських організацій у місті Тетієві» на 2015-2020 роки

19.02.2015 №947

68 сесія

 

10

Програма «Підтримки сім’ї, дітей, молоді та жінок» на 2016-2020 роки

18.02.2016 № 72

5 сесія

 

11

Програма «Розвитку та збереження зелених насаджень в місті Тетієві» на 2016-2020 роки

21.04.2016 № 107

7 сесія

 

12

Програма «Охорони пам’яток культурної спадщини міста Тетієва» на 2016-2020 роки

21.04.2016 № 108

 7 сесія

 

13

Програма «Профілактики злочинності» на 2016-2020 роки

07.07.2016 № 137

 9 сесія

 

14

Програма «Підтримки релігійних організацій міста Тетієва» на 2016-2020 роки

14.09.2016 № 173 11 сесія

 

15

Програма «Захисник Вітчизни» на 2016-2020 роки

10.11.2016 № 207 14 сесія

 

16

Програма  «Співробітництва з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями» на 2017-2019 роки

08.06.2017 р.

№ 339

22 сесія

 

17

Програма «Боротьба із карантинними рослинами на території міста Тетієва» на 2018-2022 роки

22.09.2017 р.

№ 385

25 сесія

 

18

Програма «Територіальної оборони міста Тетієва» на 2017-2020 роки

19.10.2017 р.

№ 395

26 сесія

 

 

19

Програма «Забезпечення поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів у місті Тетієві»

23.11.2017 р.

№ 409

27 сесія

 

20

Програма «Розвитку фізичної культури і спорту на території Тетіївської   міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2021 роки

15.01.2018 р.

№ 15-01-VII

1 сесія ( 2 зас)

 

21

Програма «Розвитку земельних відносин міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки

30.01.2018 р.

№ 40-01-VII

1 сесія ( 3 зас)

 

22

Програма «Компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення» на  2018-2022 роки

15.02.2018 р.

 № 60-02-VII

 2 сесія

 

23

Програма «Організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки

15.02.2018 р.

 № 61-02-VII

 2 сесія

 

24

Програма «Організації харчування дітей учасників бойових дій, загиблих, контрактної служби в зоні проведення антитерористичної операції» на 2018-2019 роки

12.04.2018 р.

 № 121-05-VII

 5 сесія

 

25

«Програма щодо відшкодування витрат за надані пільги з  телекомунікаційних послуг пільговим категоріям населення  Тетіївської об’єднаної  громади на 2018 -2022 роки»

17.05.2018 р.

№ 144-06-VII

  6 сесія ( 1 зас)

 

26

Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки

29.05.2018 р.

 № 187-06-VII

 6 сесія ( 2 зас)

 

27

Міська Програма  «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки

16.08.2018 р.

№ 271-09-VII

 

 

28

Програма «Фінансової підтримки комунальних підприємств Тетіївської  міської ради на 2019-2020 роки

21.12.2018 р.

№ 420-14-VII

14 сесія

 

 

29

Програма «Відшкодування частини суми кредиту, залученого фізичними особами, власниками квартир у багатоквартирних будинках на перехід на індивідуальне опалення шляхом придбання енергоефективних котлів та комплексу робіт по встановленню енергоефективних котлів» на 2019-2020 роки

21.12.2018 р.

№ 425-14-VII

14 сесія

 

 

30

Про затвердження Програми «Громадський бюджет Тетіївської ОТГ на 2019 рік»

        

21.12.2018 р.

№ 422-14-VII

14 сесія

 

 

31

Про затвердження  Програми по забезпеченню

культурного розвитку Тетіївської ОТГ

на 2019-2022 роки

 

21.12.2018 р.

№ 426-14-VII

14 сесія

 

 

32

Про затвердження Програми по розвитку благоустрою та інфраструктури Тетіївської ОТГ на 2019 рік

 

21.12.2018 р.

№ 421-14-VII

14 сесія

 

33

Про затвердження Програми «Відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, здійснення представницьких та  інших  заходів Тетіївської ОТГ» на 2019-2020 роки

 

21.12.2018 р.

№ 427-14-VII

14 сесія

 

34

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування міста Тетієва та старостинських округів, яким у 2019 - 2021 роках виповнюється 18 років»

21.12.2018 р.

418 -14-VII

14 сесія

 

35

Програма «Поліпшення матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» на 2019 рік

21.12.2018 р.

№ 419-14-VII

14 сесія

 

36

Про затвердження Програми розвитку освіти Тетіївської  об’єднаної  територіальної 

громади на 2018-2020 роки

 

21.12.2018 р.

№ 417 -14-VII

14 сесія

 

37

Про затвердження Програми впровадження добровільного медичного страхування працівників бюджетної сфери Тетіївської ОТГ  на 2019-2020 роки

 

21.12.2018 р.

№ 443-14-VII

14 сесія

 

 

 1. Джерела фінансування Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста

Реалізація програми здійснюється відповідно до Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Бюджетного Кодексу України за рахунок коштів міського бюджету (загального та спеціального фонду), коштів  обласного, державного бюджету, спеціальних коштів, коштів цільових фондів та інших, що не суперечать чинному законодавству.

 

 

                Секретар ради                                              С.М.Денисюк

 

                                                             Додаток

до Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Тетієва

                                                             на 2019-2020 роки

Основні заходи Програми соціально-економічного та культурного

розвитку Тетіївської ОТГ на 2019-2020 роки

 

№ з/п

Назва проекту

 
 
 1.  

Проведення інвентаризації земель Тетіївської міської ОТГ

 

 1.  

Розробка генпланів та меж населених пунктів громади

 

 1.  

Створення коворкінг-центру для інформаційно-комунікативних заходівта молодіжного бізнес-інкубатора

 

 1.  

Розміщення сонячних батарей в м.Тетіїв

 

 1.  

Проведення щорічного Інвестиційного форуму

 

 1.  

Розвитокміжмуніципального та міжнародного співробітництва

 

 1.  

Створення перших трьох пілотних ОСББ

 

 1.  

Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги Тетіїв– Стадниця

 

 1.  

Побудова дороги Тайниця – с. Олександрівка Жашківський р-н

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Ак. Байраківського (м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Центральна(м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Януша Острозького(м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Соборна(м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт доріг Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Диспетчеризація водоканалу

 

 1.  

Буріння двох свердловин для водопостачання

 

 1.  

Встановлення дистанційних лічильників для обліку води

 

 1.  

Заміна труб водопостачання

 

 1.  

Встановлення міського бювету в центрі Тетієва

 

 1.  

Виготовлення святкової ілюмінації

 

 1.  

Організація комунального траспорту. Закупівля 8 електроавтобусів. Запуск 4-ьох маршрутів по громаді, 2 по місту із системою електронний квиток.

 

 1.  

Встановлення та ремонт зупинок в громаді

 

 1.  

Створення пилорами на базі КП «Благоустрій»

 

 1.  

Створення підрозділу на базі КП «Благоустрій» для надання ритуальних послуг

 

 1.  

Оновлення бази комунальної техніки (Трактор – 4 одиниці, Сміттєвоз – 2 одиниці, Автомобіль для нанесення дорожньоїрозмітки, аварійний автомобіль)

 

 1.  

Оформлення в’їздів в населенні пункти громади

 

 1.  

Озеленення території Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Створення ландшафтного дизайну центральної частини Тетієва

 

 1.  

Встановлення міських теплиць для вирощування рослин для озеленення громади

 

 1.  

Проект реновації міського парку «Слави»

 

 1.  

Встановлення безпечного доступу в школи громади

 

 1.  

Створення шкільних електронних бібліотек

 
 1.  

Закупка шкільних автобусів

 

 1.  

Реалізація проекту «Безпечна школа» на базі Тетіївського ліцею

 

 1.  

Реалізація проекту «Аграрний ліцей»

 

 1.  

Реалізація «Інклюзивно-ресурсного центру»в сш№1, перша опорна школа

 

 1.  

Реалізація проекту «Спорт, мови,економіка» в сш№3, друга опорна школа

 

 1.  

Проведення ремонту амбулаторій та ФАПів

 

 1.  

Оснащення всіх ФАПів, ФПів обладнанням

 

 1.  

Запровадження картки пацієнта, кабінет пацієнта

 

 1.  

Запровадження страхової медицини

 

 1.  

Створення відділення гемодіалізу

 

 1.  

Створення КП «Територіальний центр»

 

 1.  

Проект «Коробка для новонародженого від міського голови»

 

 1.  

Ремонт та оснащення приміщення Будинку людей похилого віку

 

 1.  

Реконструкція Центрального будинку культури Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Ремонт сільських клубів, проведення опалення в клуби, створення громадських просторів у сільській місцевостіна базі клубів, запровадити перегляд кіно по п’ятницям та суботам

 

 1.  

Створення жіночого оркестру

 

 1.  

Реконструкція стадіону «Колос»

 

 1.  

Реконструкція закритої спортивної зали в колишньому приміщенні кінотеатру

 

 1.  

Проведення спортивних заходів – «Пробіг над Роською» , чемпіонат України з карате, чемпіонат Київської області з веслування на Байдарках та Каное, чемпіонат України з літнього біатлону

 

 1.  

Побудова стадіону для біатлону

 

 1.  

Побудова басейну на території сш№3

 

 1.  

Встановлення контейнерівз роздільного збору сміття біля багатоквартирних будинків

 

 1.  

Проведення інформаційної кампанії з роздільного збору сміття

 

 1.  

Організація вивозу сміття в приватному секторі. Придбання індивідуальних контейнерів для приватного сектору

 

 1.  

Встановлення фандоматудля збору пластикових пляшок та банок від населення

 

 1.  

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ

 

 1.  

Проведення енергоаудиту об’єктів комунальної власності

 

 1.  

Переведення об’єктів комунальної власностіна альтернативне опалення

 

 1.  

Утеплення об’єктів комунальної власності

 

 1.  

Перевід на індивідуальне опалення, програма відшкодування для незахищених верств населення

 

 1.  

Заміна та встановлення вуличного освітлення на енергоефективне та диспетчеризація

 

 1.  

Вирощування енергетичних рослин (павловнія, енергетична верба)

 

 1.  

СтворенняКП «Муніципальна варта»

 

 1.  

Встановлення камер відеоспостереження по місту та системи розумної аналітики для відеоспостереження

 

 1.  

Встановлення 3-х світлофорів: 1-а, 4-а, 3-я школи

 

 1.  

Створення притулку для тварин

 

 1.  

Відкриття ЦНАП

 

 1.  

Створення віддалених офісів ЦНАПу в кожному старостинському окрузі громади

 

 1.  

Створення міського кол-центру

 

 1.  

Запровадження електронного документообігу із державними установами

 

 1.  

Створення картки жителя Тетіївської ОТГ

 
 1.  

Повна комп’ютеризація об’єктів комунальної власності

 

 1.  

Створення реєстру захоронень та карт кладовищ, доріг, освітлення, об’єктів комунальної власності, жителів громади, пільговиків, громадян, які потребують допомоги

 

 1.  

Проведенняінтернету в заклади освіти, культури, медицини, інші об’єкти комунальної власності

 

 1.  

Громадський бюджет

 

 1.  

Створення громадської ради

 

 1.  

Створення проектів на нові кладовища

 

 1.  

Випуск газети «Вісник Тетіївської ОТГ»

 

 1.  

Проведення фестивалів, конкурсів, концертів

 

 1.  

Розробка стратегіїрозвиткутуризму Тетіївської міської ОТГ до 2023 року

 

 1.  

Розробка бренду Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Маркування історичних пам’яток громади інформаційними табличками та вказівниками, виготовлення туристичної продукції

 

 1.  

Проект реновації центральноїчастини міста. Туристичний проект «Старе місто»

 

 1.  

Реконструкція музею

 

 1.  

Встановлення меморіалу пам’яті жертв погрому та холокосту на єврейському кладовищів місті Тетієві

 

 

 

                Секретар ради                                        С.М.Денисюк

 

 

           УКРАЇНА

       ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про хід  виконання Громадського бюджету

за 2018 рік та його реалізацію  в 2019 році.

 

       Розглянувши звіт спеціаліста  відділу міжнародних відносин та проектно – інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради Карповича В.В.  про хід виконання   Громадського бюджету участі за 2018 рік  та його реалізацію в 2019 році, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

                                       В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Роботу щодо реалізації   Громадського бюджету участі за 2018 рік   вважати задовільною.

2.  Відділу міжнародних відносин та проектно – інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради  ( начальник відділу Уманець Т.Г.) посилити роботу з членами територіальної громади щодо подачі проектів для участі в Громадському бюджеті 2019.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань питань планування, бюджету, фінансів та соціально-

     економічного розвитку.

 

                 Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №  470 - 16-VII

 

  Начальник  юридичного відділу                                                    Н.М.Складена

 

 

          УКРАЇНА

        ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                     РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про затвердження положення про

службу у справах  дітей та сім’ї

 

      Керуючись Законами України « Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей »,  « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до затвердженної  структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання на 2019 рік рішенням 14 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2018 р. № 432-14-VII , враховуючи  висновок  постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді  і спорту,  міська рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Положення про службу у справах дітей та сім’ї виконавчого

комітету Тетіївської міської ради (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді

    і спорту.

 

             Міський голова                                             Р.В.Майструк

  

          24.01.2019 р.

          №  472- 16-VII

          

  Начальник  юридичного відділу                                                           Н.М.Складена

 

                                                                                       Додаток

                                                                 до рішення 16 сесії міської ради

                                                                 7 скликання від 24.01.2019 р.

                                                                 №  472- 16-VII

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про службу у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету

Тетіївської міської ради

 

1. Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі - Служба) є самостійним структурним підрозділом виконавчого комітету Тетіївської міської ради, що підпорядковується виконавчого комітету Тетіївської міської ради, а також взаємодіє з службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Служба є бюджетною, неприбутковою установою.

2. Служба забезпечує виконання повноважень, встановлених законо­давством України у сфері соціального захисту, соціальної підтримки та надання соціальних послуг дітям, зокрема, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах; з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

3. Служба у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, рішеннями Київської обласної ради, рішеннями Тетіївської міської ради, рішеннями виконкому Тетіївської міської ради, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

4. Організаційна структура та штатна чисельність служби у справах дітей та сім’ї затверджується рішенням міської ради.

До структури служби входить сектор соціальної підтримки.

Сектор  діє на підставі положення, що затверджується наказом служби у справах дітей та сім’ї, підпорядковується  начальнику служби у справах дітей та сім‘ї виконавчого комітету  Тетіївської міської ради.

 

                                       Сектор соціальної підтримки

 

Основні завдання:

 • виявлення та облік сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
 • соціальна підтримка сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі осіб, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми;
 • здійснення соціального супроводу, надання соціальних послуг та здійснення інших заходів щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
 • соціальна та/або психологічна підтримка учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організація надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб;
 • соціальна та психологічна адаптація дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя;
 • соціальна підтримка прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;
 •  інформування населення про соціальну підтримку, яка надається відповідно до законодавства;
 • впровадження нових соціальних технологій, спрямованих на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин;
 • профілактика негативних проявів (пияцтво, наркоманія, насильство в сім’ї, асоціальна поведінка) серед населення;
 • організація та проведення заходів щодо запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми.

 

5. Основними завданнями Служби   у справах дітей та сім’ї є забезпечення реалізації державної політики в сфері соціального захисту дітей та сім'ї, що включає:

 

1) захист конституційних прав та законних інтересів дітей, в тому числі

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

2) запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності;

3) профілактику негативних проявів, наркоманії, алкоголізму та правопорушень серед дітей та їхніх батьків;

4) оздоровлення та відпочинок дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

5) підтримку та надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

6) поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей;

7) протидію торгівлі людьми;

8) попередження насильства в сім'ї;

9) забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок;

10) протидію будь яким проявам дискримінації, у питаннях віднесених до сфери управління Служби;

11) підготовку пропозицій до проектів місцевих програм в частині забезпечення соціального захисту дітей та сім'ї;

12) виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей та сім'ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім'ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, протидії торгівлі людьми;

13) координацію діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей та сім'ї;

14) організацію на території ОТГ соціального обслуговування дітей та сімей, здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг, у тому числі соціального супроводу сімей, шляхом розвитку спеціалізованих закладів, установ, служб та залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги.

15) здійснення координації діяльності і контролю за виконанням структурними підрозділами міськвиконкому законодавства України з питань

реалізації державної політики у сфері, що віднесено до компетенції Служби, надання їм організаційно-методичної допомоги;

16) залучення громадських та інших організацій до діяльності з питань соціального захисту, соціальної підтримки та надання соціальних послуг дітям, зокрема, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, сім’ям які перебувають у складних життєвих обставинах, поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії

торгівлі людьми та сприяння їм в здійснення цієї діяльності в межах своїх повноважень.

 

 6. Служба відповідно до покладених на неї завдань виконує такі функції:

 

- організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, розпоряджень служби у справах дітей та сімї Київської обласної державної адміністрації, рішень Тетіївської міської ради, рішень міськвиконкому, розпоряджень міського голови та здійснює контроль за їх реалізацією;

- забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних осіб;

- здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями правил, норм, стандартів у межах визначених повноважень;

- надає адміністративні послуги;

- аналізує стан та тенденції соціального розвитку ОТГ та вживає заходів до усунення недоліків;

- вносить пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку міста;

- вносить пропозиції щодо проекту відповідного місцевого бюджету;

- забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів;

- бере участь у підготовці заходів щодо регіонального розвитку;

- розробляє проекти розпоряджень міського голови, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції;

- бере участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади;

- бере участь у розробленні проектів розпоряджень міського голови, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи;

- бере участь у підготовці звітів міського голови;

- готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання міському голові;

- готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, меморандумів, протоколів засідань комісій і робочих груп у межах своїх повноважень;

- розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян;

- опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад;

- забезпечує в межах компетенції доступ до публічної інформації;

- постійно інформує населення про стан здійснення визначених законодавством повноважень;

 - організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів;

- забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом;

- бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів);

- забезпечує захист персональних даних;

- готує пропозиції стосовно вдосконалення нормативно-правової бази з питань, що належать до компетенції Служби, міськвиконкому та міської ради;

- готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до компетенції Служби, Київській обласній державній адміністрації;

- здійснює моніторинг проблемних питань реалізації державної політики у сфері, що віднесена до компетенції Служби, готує та подає пропозиції щодо їх врегулювання міськвиконкому;

- співпрацює  з управлінням соціального захисту населення  Тетіївської  районної державної адміністрації , суб’єктами надання соціальних послуг ,  тетіївським відділенням Пенсійного Фонду України Київської області,

робочими органами Фонду соціального страхування України та органами державної служби зайнятості щодо реалізації завдань і повноважень, що входять до їхньої компетенції.

- взаємодіє із службами у справах дітей  та сім’ї  обласної та районної державної адміністрації , іншими суб’єктами соціальної роботи із сім’ями , дітьми  та молоддю , закладами всіх форм власності , громадськими організаціями.

 

7.У сфері захисту конституційних прав та законних інтересів дітей:

 

- забезпечує дотримання та захист особистих, майнових та житлових прав дітей;

- організовує розроблення і здійснення на відповідній території заходів, спрямованих на соціально-правовий захист дітей, профілактики негативних проявів серед них, запобіганню дитячій бездоглядності, безпритульності та правопорушенням серед дітей;

- здійснює координаційно-методичні функції, моніторинг та контроль у межах своєї компетенції за наданням у встановленому законодавством України порядку надання пільг та здійснення заходів щодо соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, координує роботу підприємств, установ та організацій з цих питань;

- здійснює з питань, що належать до її компетенції, координацію та методологічне забезпечення діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування стосовно соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки і піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, їх усиновлення, застосування інших передбачених законодавством форм влаштування дітей;

- здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, у сім`ях в тому числі усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу;

- організовує разом з іншими структурними підрозділами

міськвиконкому, кримінальною міліцією у справах дітей заходи щодо захисту

прав та інтересів дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність, запобігання правопорушень серед них;

- координує діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності у питанні захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

- забезпечує сприяння громадським та іншим організаціям у проведенні ними роботи з питань соціального захисту дітей;

- визначає пріоритетні напрямки поліпшення в місті становища дітей, їх соціального захисту, сприяє фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей;

- разом з відповідними структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, громадськими організаціями готує статистичні та інформаційні матеріали про збереження і захист конституційних прав та законних інтересів дітей, причини і умови вчинення дітьми правопорушень, вивчає і поширює передовий досвід з питань соціального захисту дітей;

 - забезпечує ведення, в межах компетенції, державної статистики щодо дітей;

- здійснює місцевий облік дітей, які можуть бути усиновленими;

- ознайомлює кандидатів в усиновлювачі з інформацією про дітей, які можуть бути усиновлені та видає їм направлення для знайомства з дитиною;

         - забезпечує ведення Єдиного електронного банку даних про дітей, позбавлених батьківського піклування і сім`ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в Єдиній інформаційно-аналітичній системі “Діти” (далі – ЄІАС “Діти”);

- здійснює моніторинг та контроль за достовірністю і своєчасністю внесення змін до ЄІАС “Діти”;

- у встановленому порядку вирішує питання щодо надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

 

8.У сфері соціального обслуговування, здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг:

 

- визначає потребу ОТГ у соціальних послугах для дітей та сімей, готує та подає міському голові пропозиції щодо організації надання соціальних послуг відповідно до потреби та створення ефективної системи надання соціальних послуг;

- забезпечує організацію роботи із створення та розвитку мережі закладів, установ та служб з надання соціальних послуг дітям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

- здійснює координацію та методологічне забезпечення діяльності соціальних закладів, установ та служб в тому числі створених громадськими організаціями та приватними особами в реалізації державної політики з питань дітей та сім'ї;

- контролює і координує роботу структурних підрозділів міськвиконкому  з питань дітей та сім'ї стосовно здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері захисту прав та інтересів дітей та сімей, надає їм практичну, консультативно-правову та організаційно-методичну допомогу;

- визначає пріоритетні напрямки проведення соціальної роботи з сім’ями, спрямованої на попередження потрапляння сімей у складні життєві обставини;

- контролює дотримання стандартів і нормативів, визначених нормативно-правовими актами, щодо рівня та якості соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів комунальними установами, закладами, службами та недержавними організаціями;

- сприяє створенню дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

- визначає потребу в розвитку мережі закладів виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, умови проживання в яких наближені до родинних, закладів соціального захисту дітей та здійснює контроль за їх діяльністю в межах своєї компетенції;

- співпрацює з недержавними організаціями, службами та закладами, які надають соціальні послуги, сім’ям з дітьми, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

- у межах своєї компетенції організовує роботу, пов'язану з наданням благодійної (гуманітарної) допомоги дітям та сім'ям, в тому числі, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- розробляє і подає на розгляд міському голові пропозиції стосовно бюджетних асигнувань на виконання програм і здійснення заходів щодо реалізації державної політики з питань дітей та сімей.

 

9.У сфері поліпшення становища сімей, попередження насильства в сім'ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми:

 

- готує пропозиції до проектів місцевих програм поліпшення становища сім’ї;

- забезпечує ведення, в межах компетенції, державної статистики щодо сімей;

- розробляє та здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності батьків і дітей, забезпечення соціального і правового захисту сімей;

- координує в межах своїх повноважень здійснення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення та відпочинку дітей;

- здійснює координацію діяльності і контроль за організацією виїзду груп дітей на відпочинок та оздоровлення за кордон;

- надає в межах своїх повноважень багатодітним сім'ям та сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, підприємствам, установам та

організаціям, об'єднанням громадян та окремим громадянам методичну допомогу з питань запобігання насильству в сім'ї, забезпечує координацію   діяльності спеціалізованих установ для запобігання насильству в сім'ї;

- забезпечує в межах своїх повноважень розроблення і здійснення заходів, спрямованих на розв'язання соціальних проблем молодих сімей;

- надає правову, методичну та організаційну допомогу місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії торгівлі людьми; здійснює збір та підготовку документів щодо встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;

- координує, контролює та забезпечує у межах своїх повноважень виконання державних цільових програм з питань протидії торгівлі людьми; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, оздоровлення та відпочинку дітей;

- розробляє і виконує власні та підтримує громадські програми соціального спрямування з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів дітей та сімей;

- проводить серед населення інформаційну, роз’яснювальну та пропагандистську роботу, зокрема через друковані та аудіовізуальні засоби масової інформації, з питань, що належать до компетенції Служби, проводить в установленому порядку рекламну та видавничу діяльність;

- здійснює інші функції, які випливають з покладених на неї завдань, відповідно до законодавства.

 

10. Служба має право:

 

1) приймати з питань, що належать до її компетенції, рішення, які є обов’язковими до виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності і громадянами;

 2) отримувати повідомлення від місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, посадових осіб про заходи, вжиті на виконання прийнятих нею рішень;

3) одержувати в установленому законодавством порядку від органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань;

4) звертатися до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у разі

порушення прав та інтересів дітей та сімей;

5) проводити роботу серед дітей та сімей з метою запобігання вчиненню правопорушень;

6) порушувати перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про направлення до спеціальних установ для дітей, навчальних закладів (незалежно від  форми власності) дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, неодноразово самовільно залишали сім'ю та навчальні заклади;

7) перевіряти стан роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах для дітей усіх форм власності;

8) запрошувати для бесіди та відвідувати за місцем проживанням батьків або інших законних представників з метою з'ясування причин, які призвели до порушення прав дітей, бездоглядності та безпритульності, вчинення правопорушень і вживати заходів до усунення таких причин;

9) порушувати перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про накладення дисциплінарних стягнень на посадових осіб у разі невиконання ними рішень, прийнятих центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей, службами у справах дітей;

10) укладати в установленому порядку угоди про співробітництво з науковими установами, жіночими, молодіжними, дитячими та іншими об'єднаннями громадян і благодійними організаціями;

11) скликати в установленому порядку наради, конференції, семінари з питань, що належать до її компетенції;

12) разом з іншими структурними підрозділами міськвиконкому, кримінальною міліцією у справах дітей відвідувати дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах за місцем їх проживання, навчання і роботи, вживати заходів для соціального захисту дітей та сім'ї;

13) залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань спеціалістів, фахівців інших структурних підрозділів міськвиконкому, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою);

14) користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

11. Служба під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами міськвиконкому,  а також підприємствами, установами та організаціями, благодійними організаціями та об’єднаннями громадян з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації,

необхідної для належного виконання покладених на неї завдань та здійснення запланованих заходів.

12. Службу очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою  .

13. Начальник Служби:

- здійснює керівництво діяльністю Служби, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Службу завдань, сприяє створенню належних умов праці у підрозділі;

- здійснює добір кадрів;

- подає на затвердження міській раді положення про Службу;

- затверджує положення про структурні підрозділи Служби, а також затверджує посадові інструкції працівників Служби та розподіляє обов’язки між ними;

- планує роботу Служби, вносить пропозиції щодо формування планів роботи міськвиконкому;

- вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Служби;

- вносить пропозиції щодо розгляду на сесії міської ради питань, що належать до компетенції Служби, та розробляє проекти відповідних рішень;

- може брати участь у засіданнях виконавчого комітету Тетіївської міської ради;

- представляє інтереси Служби у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами міськвиквиконкому, підприємствами, установами та організаціями;

- видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням;

- подає на затвердження міському голові проекти кошторису та штатного розпису Служби в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників;

- розпоряджається коштами у межах затвердженого міським головою кошторису Служби;

- організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів місцевого самоврядування;

- проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Служби;

- забезпечує дотримання працівниками Служби правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

- звітує перед  міським  головою про виконання покладених на Службу завдань та затверджених планів роботи;

- здійснює інші повноваження, визначені законом.

Повинен мати:

-      вищу освіта відповідного професійного спрямування;

-      стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років

14. Для розгляду рекомендацій і пропозицій щодо поліпшення діяльності

та вирішення інших питань у службі можуть утворюватися  координаційні ради і комісії.

Склад цих рад і комісій та положення про них затверджує виконавчий комітет міської ради. 

15. Утримання Служби здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників та видатки на

утримання Служби в межах виділених асигнувань визначає міська рада. Матеріально-технічне забезпечення служби здійснює виконавчий комітет Тетіївської міської ради.  Кошторис та штатний розпис Служби затверджуються у встановленому порядку міським головою.

16. Служба є юридичною особою, має власну печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки.

17.   У разі припинення діяльності служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради (у разі її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) активи повинні бути передані до доходу міського бюджету.

 
                            Секретар ради                                       С.М.Денисюк                             

 

            УКРАЇНА

          ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

            РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

 

Про внесення змін щодо чисельності

персонального складу виконавчого комітету

Тетіївської міської ради

 

       Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 26, ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                В И Р І Ш И Л А :

 

1. Внести зміни щодо рішення І сесії Тетіївської міської ради 76 скликання від 18.01.2018 року № 10-01-VII «Про утворення  виконавчого комітету Тетіївської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»:

 

1. 1.Збільшити загальну чисельність членів виконавчого комітету Тетіївської

       міської ради та встановити в кількості 33 особи.

 

1.2. Вивести з членів виконавчого комітету Тетіївської міської ради:

 

   -  Новіцьку Олену Олександрівну

   -  Медведчука Сергія Петровича

   -  Сидоріну Ольгу Володимирівну

   -  Завальнюка Анатолія Федоровича

   -  Поліщука Ігоря Петровича

 

1.3.  Ввести до складу виконавчого комітету:

 

 • Уманець Тамару Григорівну – начальника відділу міжнародного співробітництва  та проектно-інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
 • Козела  Максима Володимировича- директора КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївької міської ради;
 • Чоловського Миколу Володимировича- директора КП «Муніципальна варта» Тетіївської міської ради;
 • Гладуна Олександра Васильовича- начальника управління адміністративних послуг виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
 • Ліщука Євгенія Васильовича – начальника фінансового управління  виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
 • Корчак Галину Василівну – директора  КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради;
 • Поліщук Ганну Михайлівну – спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Тетіївської міської ради;
 • Косовича Олега Михайловича – начальника КП «Благоустрій» Тетіївської міської ради.

 

               Міський голова                                        Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №   473 - 16-VII

         

  Начальник  юридичного відділу                                                            Н.М.Складена

 

 

             УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                      РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про затвердження положення про

преміювання працівників закладів

освіти та структурних підрозділів

управління освіти виконавчого

комітету Тетіївської міської ради

 

      Розглянувши звернення управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради, відповідно до Законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про оплату праці», положень Кодексу законів про працю України,  Постанови Кабінету Міністрів України від  30.08.2002 № 1298,  та від 09.03.2006 р. № 269, з метою стимулювання сумлінної праці працівників, міська рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А:

 

1.   Затвердити Положення про преміювання працівників закладів освіти та

      структурних підрозділів  управління освіти виконавчого комітету  

      Тетіївської міської ради  (додається).

 

2.Начальнику управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської

ради (Коробко Т.І.) забезпечити виконання даного рішення у відповідності

до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді

    і спорту.

 

         Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №  474 - 16-VII

 

  Начальник  юридичного відділу                                                                                      Н.М.Складена

                                                                                   ДОДАТОК № 1

до рішенням 16 сесії міської ради  сьомого  скликання  від 24.01.2019  р. № 474-16-VII  

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання працівників закладів освіти та структурних підрозділів  

        управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради

 

                                                І. Загальні положення

 

   1.1. Положення про преміювання  та виплату матеріальної допомоги працівникам закладів освіти та структурних підрозділів управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», «Про місцеве самоврядування», «Про оплату праці»,  положень Кодексу законів про працю України,  Постанови Кабінету Міністрів України від  30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та  організацій окремих галузей бюджетної сфери» з метою стимулювання сумлінної праці працівників та визначає порядок і розміри виплати їм премій та матеріальної допомоги.

   1.2. Положення спрямоване на підвищення  матеріальної зацікавленості

працюючих у покращенні якості виконання посадових обов’язків, функцій та

завдань.

   1.3. Дійсне Положення може бути доповнено або змінено відповідно до умов колективного договору за згодою профспілкового комітету.

                               

                               ІІ. Порядок та умови преміювання

 

    2.1. Начальник управління освіти має право преміювати керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти,  працівників методичного кабінету, централізованої бухгалтерії, групи господарського обслуговування управління освіти, передбачених кошторисом на оплату праці.

    2.2. Підставою для виплати премії працівникам, зазначеним у п. 2.1 цього

Положення, є наказ начальника управління освіти.

    2.3. Керівник  закладу освіти має право преміювати педагогічних

працівників та  технічний персонал в межах асигнувань, передбачених кошторисом на оплату праці.

    2.4. Підставою для виплати премії працівникам   є наказ керівника закладу освіти.

     2.5. Конкретні розміри даних виплат встановлюються:

начальником управління освіти –  для  керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, працівників методичного кабінету та централізованої бухгалтерії, групи господарського обслуговування управління освіти ;

 

                                   ІІІ. Виплата премії

 

3.1. При визначенні премії керівникам  закладів освіти  враховується:

- своєчасна та якісна підготовка  закладу до нового навчального року;

- організація чіткої роботи працівників закладу, створення сприятливого

мікроклімату в педагогічному колективі;

- систематична робота щодо зміцнення та покращення матеріально-технічної

бази  закладу;

- створення належних умов щодо забезпечення охорони життя та здоров’я

 здобувачів освіти та працівників;

- організація та проведення  освітнього процесу відповідно до вимог законодавства;

- забезпечення чіткого та своєчасного виконання наказів начальника  управління;

- забезпечення постійного контролю за ефективним та раціональним

використанням енергоносіїв;

3.2. При визначенні премії  методистам методичного кабінету враховується:

- організація системи роботи щодо підвищення кваліфікації та професійної

майстерності педагогів;

- забезпечення  належного методичного супроводу щодо виконання навчальних планів і програм;

- організація роботи міжшкільних методичних об`єднань вчителів;

- забезпечення методичного супроводу з питань вивчення та запровадження передового педагогічного досвіду; організації та проведення атестації  педагогічних працівників;

- організації  роботи з  молодими  вчителями;

- надання  методичної допомоги вчителям для їх  участі  у конкурсах, виставках педагогічної майстерності тощо;

- забезпечення впровадження в освітній процес     передових, сучасних інноваційних технологій;

- організація учнівських олімпіад, конкурсів тощо;

- ініціатива та творчість у виконанні посадових обов’язків;

- активна участь в громадському житті  громади;

- дотримання норм трудової дисципліни та правил внутрішнього трудового

  розпорядку;

3.3. При визначенні розміру премії працівникам централізованої бухгалтерії враховується:

- своєчасне нарахування заробітної плати педагогічним та технічним

працівникам  закладів дошкільної та загальної  середньої освіти;

- забезпечення організації  роботи щодо обліку та збереження матеріальних

цінностей;

- своєчасне виконання  договірних  відносин з оплати постачання енергоносіїв, продуктів харчування, пального та інших товарів робіт та послуг;

- своєчасне подання визначеної законодавством бухгалтерської звітності;

- систематичне оприлюднення  планів закупівель,  заключених  договорів;

- сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків;

- дотримання в роботі вимог діючого трудового законодавства, Правил

внутрішнього трудового розпорядку, інших нормативно-правових актів, які

регламентують різні сторони їх трудової діяльності;

- відсутність порушень трудової дисципліни, техніки безпеки та охорони

праці;

- ініціативність у діяльності та результативність.

3.4. Розмір премії кожному окремому працівнику встановлюється відповідно

до особистого внеску та не має обмежень.

                                    

              IV. Причини повного або часткового позбавлення премії

 

4.1. Несвоєчасне або неякісне виконання завдань і своїх посадових обов’язків.

4.2. Порушення трудової, фінансової дисципліни, відсутність ініціативи та

творчого ставлення до роботи.

4.3. Відсутність результативності у виконанні окреслених задач, низький

рівень виконавчої дисципліни.

4.4. Несвоєчасне подання звітних та інших даних відповідно графіку або

вимог начальника управління освіти, органів місцевого самоврядування.

4.5. Працівники, яких на яких накладено адміністративне чи дисциплінарне стягнення, позбавляються

премії у повному розмірі.

 

                          V. Джерела преміювання

 

5.1. Премія працюючим виплачується за рахунок асигнувань, передбачених

на оплату праці. На преміювання також направляються кошти за рахунок

економії фонду заробітної плати, що утворюється протягом року.

 Розмір економії заробітної плати визначається як   різниця між плановою сумою асигнувань за кошторисом (з урахуванням змін, що відбуваються за встановленим порядком) та сумою фактичних видатків.

                      

                          VI. Виплата матеріальної допомоги

 

6.1. Працівникам виплачується матеріальна допомога на оздоровлення  у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.

6.2. Працівникам може виплачуватись матеріальна допомога на поліпшення матеріально-побутових умов при наявності фонду оплати праці.

             Секретар ради                                                      С.М.Денисюк

 

 

     УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                      РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про  звільнення від сплати чистого

прибутку (доходу), що підлягають

сплаті до міського бюджету

 

       Розглянувши звернення комунальних підприємств  Тетіївської міської ради, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,   міська рада

 

                                      В И Р ІШ И Л А:

 

1.   Звільнити від сплати чистого прибутку (доходу), що підлягають сплаті до  

       міського бюджету за підсумками щоквартальної та річної фінансово-

       господарської діяльності 2019 року,  наступні комунальні підприємства:

         -  ВУ ВКГ «Тетіїїводоканал»

         -  КП «Благоустрій»

         -  КП «Дібрівка-Обрій»

         -  КП «Тетіївське БТІ»

         -  КП «Агенція регіонального розвитку»

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку.

 

         Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №   475 - 16-VII

 

  Начальник  юридичного відділу                                                 Н.М.Складена

       

 

       УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

              РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про внесення змін до Єдиного державного

реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-

підприємців та громадських формуван

     З метою приведення установчих документів відповідно до вимог Податкового законодавства та з метою забезпечення ефективності в роботі у зв’язку із розширенням видів економічної діяльності, керуючись ч. 4 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст. 25, ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме додати види економічної діяльності комунальному підприємству «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради:

47.99 – Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами;

58.13 -Видання газет;

82.19 - Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність;

93.21 - Функціювання атракціонів і тематичних парків.

96.03 -Організування поховань та надання суміжних послуг.

Інші види діяльності залишити без змін.

 

 1. Директору комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради М. В. Козелу відповідно до вимог законодавства забезпечити внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

 

 1. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на директора  комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради (М. В. Козела).     

                         

     4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

           питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового   

           обслуговування, громадського харчування, управління комунальною

           власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

 

                   Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №  476 - 16-VII

 

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена

 

       УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

    ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                 РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про затвердження  переліку соціальних послуг

та  внесення змін до видів економічної

діяльності комунального підприємства

«Соціальний центр» Тетіївської міської ради

 

     Керуючись статтями 17,25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, статті 87 Цивільного кодексу України, з метою належного  функціонування комунального підприємства «Соціальний центр», упорядкування видів економічної діяльності підприємства та розглянувши звернення КП «Соціальний центр » від 21.01.2019 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити  перелік соціальних послуг, умов та порядку їх надання

    структурними підрозділами КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради   

    (додається).

 

2. Надати згоду комунальному підприємству «Соціальний центр» на внесення  

    змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-

    підприємців та громадських формувань, у частині доповнення новими

    видами економічної діяльності, зокрема:

 

      КВЕД 87.30  Надання послуг догляду із забезпеченням проживання

                            для осіб похилого віку та інвалідів

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв’язку.

 

                 Міський голова                                    Р.В.Майструк

                  

          24.01.2019 р.

          №  477 - 16-VII

 

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена

          

 

         УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про безоплатну передачу майна

на баланс КП «Агенція регіонального

розвитку»

Враховуючи клопотання комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради,погодженнявиконавчого комітету Тетіївської міської ради та ВУ ВКГ «Тетіївводоканал», як балансоутримувачів, керуючись ст.ст. 78, 136 Господарського кодексу України, ст.. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатськоїкомісії з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутовогообслуговування, громадського харчування, управління комунальноювласністю, благоустрою, транспорту, зв"язкуміська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати майно  з балансу  виконавчого комітету Тетіївської міської ради та ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» на баланс КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради  згідно додатку .
 2. Доручити виконавчому комітету Тетіївської міської ради здійснити організаційні заходи щодо передачі майна, вказаного в п. 1 цього рішення.
 3. Директору КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради Козелу М.В. забезпечити прийом-передачу вказаного майна, оформлення відповідних документів та внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію

з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового

обслуговування, громадського харчування, управління комунальною

власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

                 Міський голова                                    Р.В.Майструк                  

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена

 

 

Додаток 1

до рішення 16 сесї міської ради 7 скликання

від 24.01.2019р.  №  478-16-VII

 

                                                 Перелік

об’єктів для передачі КП “Агенція регіонального розвитку”

 

№ п/п

Назва

Сума

Кількість

1

Приміщення бані с. Дзвеняче          по  вул. Центральна, 62

10313,00

1,0

2

Магазин Чорнобильський с.Ненадиха по вул. Шевченка, 5а

45330,00

1,0

3

Магазин с. Григорівка                              по вул. Горького, 1

10100,00

1,0

4

Магазин с. Черепинка

по вул.  Жовтнева, 6

27120,00

1,0

5

Магазин с. Черепин

по вул. Центральна, 12

39870,00

1,0

6

Магазин с. Черепин

 по вул. Центральна, 12а

61260,00

1,0

7

Магазин с. Черепин

по вул. Центральна, 12б

40340,00

1,0

8

Будинок цегляний  м.Тетіїв

по вул. Цвіткова, 38-Б

 

1,0

9

Будівля цегляна з водонапірною баштою м. Тетіїв

по вул. Цвіткова, 38-Б

 

1,0

 

 

                Секретар ради                                    С.М.Денисюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 2

до рішення 16 сесї міської ради 7 скликання

від 24.01.2019р. №   478-16-VII

 

                                                    ПЕРЕЛІК

            основних  та малоцінних  засобів що передається  з балансу

        виконавчого комітету на баланс КП “Агенція регіонального розвитку”

№ з/п

Найменування

Інвентарний

номер

Один.

вимір.

К-сть

Балансова вартість

1

Акумулятор VW-VBD58 Power Plant

1113700647

шт

1

649,50

2

Безпровідна система кріплення на камеру EW

100ENG G3-D SENNHEISER

1014800021

шт

1

25266,28

3

Вітрозахист MZW 1 Sennheiser

1113700645

шт

1

335,01

4

Камкордер AG-UX90EJ Panasonik

1014800019

шт

1

59000,00

5

Комп. Для монтажу на базі Intel Core i7-8700K;

SSD 256 Gb; HDD 2 Tb; DDR4 16 Gb; DVD-RW;

GTX1070; Desklink Duo2; клав., миша; монітор

DELL 24” E2417H ND-A1 DiviaPro

1014600097

шт

1

75945,00

6

Корф для транспортування Скутум 3.1 Terra Incognita

1113700649

шт

1

1385,79

7

Мікрофон У 835-S SENNHEISER

1113700644

шт

1

1642,86

8

Освітлювальний прилад LED-144AS Lishuai

1113700646

шт

1

1656,21

9

Світлофільтр Zeta Protector 67 mm KENKO

1113700648

шт

1

712,23

10

Штатив для відеокамер 1002 System Ase M GS Sachtler

1014800020

шт

1

23625,78

11

Ноутбук Dell Latitude E6410

1113700516

шт

1

2310,00

12

Ноутбук Lenovo T60/2Ghz/2GbDDR II/80Gb (б/в)1

1113700001

шт

1

1850,00

13

Ноутбук Lenovo 15.6 IdeaPad G5030

80G000EAUA,101460053

101460053

шт

1

8552,35

14

Кабель мікрофонний CCM 5 FM Cordial

 

шт

1

523,74

15

Карта пам’яті 64 Gb SDXC C 10

UHS-I U3 R100/W80MB/sSDR/64 GB Kingston

 

шт

2

1728,24

16

Флеш пам’ять USB 16 Gb

 

шт

1

290,00

Разом

17

205472,99

 

                    Секретар ради                                            С.М.Денисюк

 

 

 

                    УКРАЇНА

               ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

           ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

            ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                           РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 

Про  передачу  повноважень

щодо управління комунальним

майном

     

      Для створення сприятливих умов для залучення інвестицій, підтримки й розвитку підприємництва на території ОТГ, забезпечення виконання міських та загальнодержавних заходів з реформування та розвитку ринкової діяльності, для підвищення ефективності використання майна комунальної форми власності, забеспечення його належного утримання та експлуатації, на підставі п.31 ст.26, ст.ст.29, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

                     В И Р І Ш И Л А:

 

1.Передати окремі повноваження щодо управління коммунальним майном об’єнаної територіальної громади  в особі Тетіївської міської ради  Комунальному підприємству «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради, а саме:

- створення та ведення єдиної бази (реєстру) об»єктів нерухомого

  майна коммунальної власності;

  - укладання (з правом підпису) договорів оренди окремо визначеного   комунального майна, загальна площа якого не перевищує 200 м кв.  на одне підприємство, установу, заклад, організацію чи фізичну особу, а більше 200 м кв.- за погодженням Власника;

- здійснення контролю за використанням коммунального майна;

- створення переліку об»єктів коммунального майна, що підлягає  приватизації чи відчуженню;

- ведення реєстру об’єктів права комунальної форми власності, що   можуть бути запропоновані для здачі в оренду суб'єктам підприємницької діяльності на конкурсних умовах;

- проведення щорічної інвентаризації майна;

- здійснення заходів щодо збереження комунального майна;

   - забезпечення оформлення правовстановлюючих документів на нерухоме   

     комунальне майно (крім земельних ділянок);

  - надання міській раді чи її виконавчому комітету інформації про наявність і 

    поточний стан об’єктів комунальної власності та будь-які зміни в їх стані;

- організація проведення конкурсів (аукціонів) щодо відчуження об’єктів комунально власності;

- організація проведення конкурсів на право укладання договорів оренди нерухомого майна комунальної власності;

-  ведення реєстру договорів оренди комунального майна;

-  виявлення майна комунальної власності, яке не використовується та внесення пропозицій Власнику щодо умов його подальшого використання.

2. Щорічно звітує перед міською радою про виконання делегованих повноважень в частині управління майном комунальної власності.

3.Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління коммунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв»язку.

           Міський голова                                        Р.В.Майструк       

24.01.2019 р.

  479 -16-VII

 

Начальник юридичного відділу                                     Н.М. Складена

 

 

 

                       УКРАЇНА

                 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

           ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

            ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                          РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 

Про створення Комунальної установи

«Централізована клубна система»

Тетіївської міської ради

та затвердження її Статуту

         Метою діяльності КУ  «Централізована клубна система»

 є задоволення культурних запитів усіх верств населення з урахуванням їх певних професійних, національних, вікових та інших соціально-демографічних особливостей, розвиток духовності, популяризація творів літератури і мистецтва, розвиток народної творчості, а також організація відпочинку і дозвілля громадян на платних та безоплатних засадах, організація клубної роботи з дітьми в підпорядкованих дитячих позашкільних клубах на безоплатній основі, відповідно до статті 46 Конституції України, ст.. 78 Господарського кодексу України, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти,  культури, молоді і спорту, міська рада

 

                                                 В И Р І Ш И Л А:                    

 

        1.Створити юридичну особу – Комунальну установу «Централізована клубна система» Тетіївської міської ради, яке знаходиться за адресою: 09800, Київська область, Тетіївський район, м. Тетіїв, вул. Соборна, 5.         

        2. Затвердити Статут  Комунальної установи «Централізована клубна система» Тетіївської міської ради, що додається.

        3. Доручити начальнику відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради провести державну реєстрацію комунальної установи  «Централізована клубна система» Тетіївської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

              Міський голова                                        Р.В.Майструк       

 

24.01.2019 р.

  481-16-VII

 

      Начальник юридичного відділу                                     Н.М. Складена

 

                                                            Додаток

    до рішення 16 сесії міської ради 7 скликання

 від 24.01.2019р. №  481-16-VII  

 

 

С  Т  А  Т  У  Т

комунальної   установи

«ЦЕНТРАЛІЗОВАНА КЛУБНА СИСТЕМА»

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

                         1.    ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Комунальна  установа "Централізована клубна система Тетіївської міської ради" (далі – ЦКС) є закладом культури клубного типу діяльність якого спрямована на створення, розповсюдження  та популяризацію культурних надбань.

1.2.Майно ЦКС належить до  комунальної власності Тетіївської місько територіальної громади. Право суб'єкта комунальної власності майна ЦКС здійснює тетіївська  міська рада (далі – Власник).

         Необхідне для статутної діяльності майно передається Власником ЦКС на праві оперативного управління.

1.3.Засновником ЦКС є Тетіївська міська Рада (далі – Засновник), яка здійснює загальне керівництво його діяльністю.

У своїй діяльності ЦКС безпосередньо  підпорядковується відділу культури, релігії, молоді та спорту Виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі - Орган управління), який також здійснює організаційно-методичне керівництво ЦКС відповідно до законодавства України.

1.4. ЦКС - це культурно-освітній заклад комунальної форми власності, що забезпечує відродження, збереження й розвиток національної культури та мистецтва, задоволення потреб громадян у самодіяльній творчості, організації їх змістовного відпочинку й дозвілля.

1.5. ЦКС у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Указами Президента України, наказами та інструкціями міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, рішеннями міської Ради, наказами структурного підрозділу, до відання якого належить сфера культури, обласної  державної  адміністрації  та  Органу  управління, а також цим Статутом.

1.6. Діловодство в ЦКС ведеться державною  мовою.

1.7. ЦКС є юридичною особою публічного права, користується всіма видами банківських послуг, має печатку із своєю назвою, штампи, бланки, може від свого імені укладати договори, набувати майнові та немайнові права, бути позивачем, відповідачем та третьою особою в суді, займатися діяльністю, яка відповідає напрямкам, передбаченим цим Статутом.

1.8. Найменування ЦКС:

1) повне: Комунальна  установа "Централізована клубна система Тетіївсько міської ради".

2) скорочене: КУ "ЦКС міської ради".

1.9. Місцезнаходження ЦКС: Україна, 09800, Київська область, Тетіївський район, м. Тетіїв, вул. Соборна, 5

1.10. ЦКС об’єднує заклади культури клубного типу тетіївської міської ради в єдину структурно-цільову систему, що здійснює свою діяльність для найбільш ефективного виконання основних функцій (інформаційно-освітньої, культурно-виховної, розвитку творчих здібностей, розважально-рекреаційної), які є загальними для всіх клубних закладів.

1.11. Структура ЦКС формується з урахуванням соціально-економічних, культурно-дозвіллєвих потреб населення, за наявності необхідної матеріально-технічної бази, кадрів та відповідно до нормативів забезпечення населення клубними закладами.

1.12. До складу ЦКС входять: центр культури і дозвілля (скорочена назва - ЦКД), сільські будинки культури та клуби (скорочена назва - СБК та СК), що розташовані в межах Тетіївської ОТГ.

1.13. Центр культури і дозвілля є організаційно-методичним центром для сільських закладів культури клубного типу, який має відповідні відділи, методичну службу, що обслуговують всю ЦКС.

1.14. ЦКС має єдиний штат працівників та єдину матеріально-технічну базу.

        1.15.Структурними підрозділами ЦКС без права юридичної особи є:

- Тетіївський міський будинок культури «Слобода» м. Тетіїв вул. Центральна, 103

- будинки культури сіл: Бурківці, Голодьки, Горошків, Дзвеняче, Михайлівка, Скибинці, Стадниця, Степове, Тайниця, Черепин, Черепинка Київської області, Тетіївської міської ОТГ.

- клуби сіл: Дібрівка, Дубина, Ненадиха, Росішки Київської області, Тетіївської міської ОТГ.

Структурні підрозділи ЦКС діють на підставі положень про них, які затверджуються директором ЦКС та за погодженням з Органом управління.

 

2. ПРЕДМЕТ  ТА  МЕТА  ДІЯЛЬНОСТІ  ЦКС

 

2.1. Основною метою діяльності ЦКС є задоволення культурних запитів усіх верств населення з урахуванням їх певних професійних, національних, вікових та інших соціально-демографічних особливостей, розвиток духовності, популяризація творів літератури і мистецтва, розвиток народної творчості, а також організація відпочинку і дозвілля громадян на платних та безоплатних засадах, організація клубної роботи з дітьми в підпорядкованих дитячих позашкільних клубах на безоплатній основі.

Пріоритетність напрямків діяльності ЦКС визначають його функції: творча, культурно-виховна, пізнавальна, розважальна, методична.

2.2. Предметом діяльності ЦКС є:

2.2.1. Проведення культурно-мистецьких заходів: спектаклів і концертів художньої самодіяльності, театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок книг та творів образотворчого мистецтва.

2.2.2. Навчання у школах, студіях, заняття у літературно-музичних вітальнях, ігрових кімнатах для дітей, у гуртках гри на музичних інструментах, співу, акторської майстерності, народного, бального, класичного і сучасного естрадного танцю, кіно-, фото-, образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, краєзнавства тощо. 

2.2.3. Проведення вистав, театральних та музичних постановок, концертів, оперних та балетних спектаклів, інших постановок, діяльність артистичних груп, труп, оркестрів та окремих артистів. Проведення концертів-презентацій, фестивалів, бенефісів, естрадних шоу, циркових вистав, демонстрація кіновідеофільмів тощо.

2.2.4. Навчання у народних університетах (факультетах), лекторіях, консультації з питань культури, літератури, музичного, театрального та образотворчого мистецтва, кінофотомистецтва, архітектури, краєзнавства, історії та бібліотечно-бібліографічних питань тощо.

2.2.5. Участь у любительських об'єднаннях та клубах за інтересами (художніх, технічних, природничо-наукових, колекційних, за професіями тощо).

2.2.6. Проведення вечорів відпочинку, танцювальних вечорів, балів, дискотек, показ слайдо-кінопрограм.

2.2.7. Тиражування в установленому порядку записів на магнітних носіях, компакт-дисках, записів програмного забезпечення комп'ютерів.

2.2.8. Розроблення оригінальних сценаріїв сімейних свят та ювілейних дат, музичне оформлення індивідуальних свят (надання оркестрів, ансамблів, самодіяльних художніх колективів та окремих виконавців).

2.2.9. Прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, звуко- і відеотехніки, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту, інструментів і побутової техніки для технічної творчості, експозиційного обладнання (вітрини, щити, експозиційні столи тощо).

2.2.10. Надання підприємствам, установам і організаціям в оренду приміщень концертних залів для проведення мистецьких, культурно-просвітницьких громадських заходів, презентацій, за погодженням з Власником та Органом управління.

 

                              3.   ПРАВА  ЦКС

 

3.1. З метою виконання завдань, що стоять перед ЦКС, та забезпечення найбільш сприятливих умов для задоволення культурно-мистецьких потреб громадян, ЦКС має право:

3.1.1. Надавати на розгляд Тетіївської міської ради та Органу управління пропозиції щодо удосконалення своєї діяльності.

3.1.2. Визначати зміст, конкретні форми своєї діяльності у відповідності до предмету та мети, укладати угоди про співпрацю з юридичними та фізичними особами, визначати умови використання майна  ЦКС, за погодженням із Власником.

3.1.3. Надавати платні послуги населенню, відповідно до діючого законодавства України, за такими видами діяльності:

3.1.3.1. Навчання у лекторіях, на курсах, надання консультацій з питань культури, літератури, музичного, театрального, образотворчого мистецтва, краєзнавства, історії тощо;

3.1.3.2. Навчання в студіях, заняття в літературно-музичних вітальнях, гуртках гри на музичних інструментах, співу, акторської майстерності, кіно-, фото-, образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, краєзнавства тощо; 

3.1.3.3. Проведення культурно-мистецьких заходів: концертів художньої самодіяльності, свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок;

3.1.4. За погодження Органу управління передавати в оренду нерухоме майно ЦКС.

3.1.5. Організовувати проведення семінарів, семінарів-практикумів для працівників культури закладів клубного типу та керівників творчих колективів.

3.1.6. Надавати методичну і практичну допомогу молодіжним, дитячим, громадським організаціям, навчальним закладам щодо вдосконаленню змісту і форм культурно-освітньої діяльності. 

3.1.7. Проводити фото- і кінозйомку окремих експонатів або всієї експозиції виставки, території та об'єктів культури.

 

                                4.   УПРАВЛІННЯ  ЦКС

 

4.1. Управління ЦКС здійснюється відповідно до Статуту на основі поєднання самоврядування трудового колективу закладу, прав Засновника  і  Органу управління.

4.2. Засновник здійснює свої права з управління ЦКС безпосередньо або через Орган управління.

4.3. Органом самоврядування ЦКС є конференція трудового колективу, яка діє відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.4.ЦКС функціонує як єдиний комплекс, забезпечуючи органічне поєднання інтересів усіх підрозділів.

4.5. ЦКС складається з різних структурних одиниць (клубних закладів та інших структурних підрозділів), які здійснюють діяльність відповідно до напрямків його роботи.

4.6. ЦКС очолює директор, який призначається на посаду шляхом укладення з ним контракту строком на п’ять років за результатами конкурсу.

Порядок проведення конкурсу та вимоги до кандидатів на посаду директора та керівників структурних підрозділів (закладів культури) визначаються Законом України «Про культуру».

4.7. Трудові відносини з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) ЦКС оформлюються шляхом укладення контрактів відповідно Закону України «Про культуру».

4.8. Формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладу здійснюється на конкурсній основі в порядку, в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

4.9.Директор ЦКС організовує роботу закладу та несе персональну відповідальність за його діяльність.

4.10. Директор ЦКС за погодженням з Органом управління:

-здійснює керівництво колективом ЦКС;

-розпоряджається в установленому порядку майном і коштами ЦКС;

-забезпечує добір і розстановку кадрів, створює належні умови для підвищення їх фахового рівня;

-забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних і протипожежних норм, вимог техніки безпеки;

-розпоряджається майном і коштами  ЦКС відповідно до законодавства;

- розробляє, погоджує з Органом управління та затверджує структуру ЦКС;

- розробляє та подає на затвердження Органу управління кошторис доходів і видатків та штатний розпис закладу;

- організовує виконання кошторису доходів і видатків, укладає угоди з юридичними та фізичними особами в установленому порядку, відкриває рахунки в установах банків або в органах Державного казначейства;

- забезпечує виконання планів, програм, організаційно-масової та організаційно-методичної роботи закладу;

-видає у межах своєї компетенції накази і контролює їх виконання;

-розробляє, погоджує з органом управління та затверджує положення про структурні підрозділи ЦКС;

-затверджує посадові обов’язки працівників ЦКС;

-встановлює надбавки, доплати, премії працівникам ЦКС, застосовує заходи заохочення та дисциплінарні стягнення відповідно до чинного законодавства;

-представляє ЦКС в усіх підприємствах, установах, організаціях, державних органах та суді і відповідає перед засновником за результати діяльності ЦКС;

звітує Власнику та Органу управління  про результати діяльності ЦКС;

-здійснює інші повноваження та виконує інші обов’язки згідно із цим Статутом, які не суперечать чинному законодавству.

Діяльність директора регламентується посадовою інструкцією, яка затверджується керівником Органу управління, а також контрактом.

4.12.Директор ЦКС може мати заступника. Заступник директора призначається на посаду і звільняється з посади директором ЦКС за погодженням з Органом управління.

4.13. Інші працівники ЦКС призначаються і звільняються з посад директором ЦКС за погодженням з Органом управління та відповідно до чинного законодавства, працівники призначені на відповідні посади несуть повну відповідальність за виконання дорученої їм роботи.

4.14. Права і обов'язки працівників ЦКС визначаються цим Статутом, положеннями про структурні підрозділи та посадовими інструкціями. Працівники ЦКС підлягають атестації з метою одержання кваліфікаційної категорії. Порядок проведення атестації визначається Міністерством культури  України.

4.15. Директор ЦКС відбуває у відпустку за погодженням з начальником Органу управління.

 4.16. Для проведення культурно-дозвіллєвої роботи у ЦКС можуть створюватись гуртки, студії, методичні та громадські ради, комісії.                           

 

               5. ТРУДОВИЙ  КОЛЕКТИВ

 

5.1. Трудовий колектив ЦКС становлять усі фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі трудового договору, угоди, а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника  та  ЦКС.

5.2. Трудовий колектив і окремі його члени користуються пільгами згідно з законодавством України, колективним договором і даним Статутом.

5.3. Трудовий колектив ЦКС:

- обговорює і схвалює проект колективного договору;

- розглядає і вирішує, згідно з Статутом, питання самоврядування;

- визначає і схвалює перелік та порядок надання працівникам соціальних пільг;

- бере участь у матеріальному і моральному стимулюванні праці, надає пропозиції про застосування заходів заохочення та стимулювання до працівників;

- порушує клопотання про висування працівників до державних нагород.

5.4. Повноваження трудового колективу ЦКС реалізуються загальними зборами та їх виборним органом - Радою трудового колективу, члени якої обираються на загальних зборах трудового колективу строком на два роки не менш як 2/3 голосів.

5.5. Рада трудового колективу:

- готує матеріали для розгляду на загальних зборах;

 - контролює виконання рішень, прийнятих на загальних зборах. 

5.6. Директор разом з Радою трудового колективу за погодженням з Органом управління  має право присвоювати працівникам категорії та розряди, встановлювати надбавки за високі творчі і виробничі досягнення та доплати за суміщення професій у порядку та на умовах, визначених законодавством України.

 

6. МАЙНО ТА ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ  ЦКС

 

6.1. Майном ЦКС є основні фонди та оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі.

6.2. Майно ЦКС належить до комунальної власності Тетіївської міської обєднаної територіальної громади

6.3. Майно закріплюється за ЦКС на праві оперативного управління.

6.4. Джерелом формування майна є:

- майно, передане Власником; 

- бюджетні асигнування;

- благодійні внески;

- кошти від надання платних послуг;

- орендна плата  в  межах, визначених  Власником;

- інші не заборонені законом джерела.

6.5. ЦКС в установленому чинним законодавством порядку з дозволу Власника   та погодження Органу управління має право:

6.5.1. Передавати, продавати, обмінювати матеріальні цінності й ресурси.

6.5.2. Безкоштовно одержувати матеріальні цінності або грошові фонди, у тому числі: будівлі, споруди, обладнання, транспорт тощо від державних підприємств і організацій, благодійних і громадських фондів та від окремих осіб. 

6.5.3. Закуповувати необхідне для діяльності ЦКС обладнання, матеріали та інші матеріальні цінності в установленому діючим законодавством України порядку.

6.6. Фінансово-господарська діяльність ЦКС проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України.

    6.7. Джерелами фінансування ЦКС є:

кошти місцевого бюджету;

кошти, що надходять від господарської діяльності, надання платних послуг;

кошти, одержані за роботи (послуги), виконані закладом культури на замовлення підприємств, установ, організацій та фізичних осіб;

доходи від реалізації продукції майстерень, підприємств, цехів і господарств, від надання в оренду приміщень, споруд, обладнання;

гранти, благодійні внески, добровільні пожертвування, грошові внески, матеріальні цінності, одержані від фізичних і юридичних осіб, у тому числі іноземних;

кошти, отримані як відсотки на залишок власних надходжень, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти і розміщених на поточних рахунках, відкритих у банках державного сектору;

інші не заборонені законодавством джерела.

Розмір плати за надання платних послуг встановлюється ЦКС щороку у національній валюті України.

Перелік платних послуг, які можуть надаватися ЦКС, затверджується Кабінетом Міністрів України.

ЦКС утримується або отримує фінансову підтримку за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також коштів установ, організацій, громадян та їх об'єднань.

Одержувач бюджетних коштів, яким є ЦКС, несе відповідальність за управління бюджетними асигнуваннями, їх використання, здійснення процедур та вимог, встановлених Бюджетним кодексом України.

Як одержувач бюджетних коштів ЦКС бере бюджетні зобов'язання та провадить видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.

Кошториси доходів та видатків ЦКС затверджуються в установленому законодавством порядку. Орган управління здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень і витрачанням бюджетних коштів та аналізує ефективність їх використання.

6.8. Ведення діловодства, та звітності в ЦКС здійснюється у порядку, визначеному нормативно-правовими актами.

Ведення фінансової звітності та бухгалтерського обліку здійснюється централізованою бухгалтерією при відділі культури, релігії, молоді та спорту Виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

Звіти про виконання кошторису подаються в порядку, строки та за формами, встановленими чинним законодавством. Перевірки фінансово-господарської діяльності ЦКС здійснюються засновником та Органом управління, іншими контролюючими органами відповідно до чинного законодавства.

6.9. Документація ЦКС, яка регламентує організацію і проведення культурно-освітньої діяльності, ведеться за зразками, затвердженими центральним органом виконавчої влади в галузі культури. 

 

7. ДІЯЛЬНІСТЬ  ЦКС  У  РАМКАХ  МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

 

7.1. ЦКС здійснює міжнародне співробітництво та зовнішньоекономічну діяльність в галузі культурно-освітньої, народної та технічної творчості відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.2. ЦКС вносить пропозиції щодо визначення колективів народної творчості для участі в міжнародних фестивалях, конкурсах, виставках.

7.3. ЦКС, за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, має право:

- самостійно налагоджувати прямі міжнародні зв'язки на основі укладених угод про співпрацю;

- проводити обмін творчими колективами;

- проводити спільні заходи (семінари, фестивалі, концерти тощо).

7.4. ЦКС самостійно несе відповідальність за міжнародними зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

 

8. ПРИПИНЕННЯ  ДІЯЛЬНОСТІ  ЦКС

 

8.1. Припинення ЦКС здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації відповідно до рішення Власника чи за рішенням суду у випадках, передбачених законодавством У країни.

8.2. У разі реорганізації ЦКС його права та обов’язки переходять до його правонаступника.

8.3. Ліквідацію ЦКС проводить ліквідаційна комісія, утворена відповідно до законодавства.

8.4. При реорганізації і ліквідації ЦКС працівникам, які звільняються, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.

 

9. ДОПОВНЕННЯ  ТА  ЗМІНИ  ДО СТАТУТУ

 

9.1. Доповнення та зміни до Статуту вносяться в тому ж порядку, в якому затверджувався Статут, відповідно до законодавства України.

 

Секретар ради                                    С. М Денисюк.

 

      

                              УКРАЇНА

                                 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

           ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

            ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                        РІШЕННЯ

 

м. Тетіїв                                                                                      

 

 Про надання дозволу на

 розробку детального плану

 території земельної ділянки

 

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8,10,16,19 та 21 Законом України «Про регулювання містобудівної» та порядку розроблення містобудівної документації, затверджено наказом Мінрегіону від 16.11.2011 №290, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

1. Надати дозвіл гр. Дрючевському М.П. на розробку детального  плану території, для подальшого розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд підприємств на земельній ділянці кадастровий номер 3224610100:01:017:0015 (площею 0,3187 га) за цільовим призначенням 16.00 землі запасу площею 0,3187 га із земель комунальної власності.

2.   Визначити замовником ДПТ гр.  Дрючевського М.П..

3.   Фінансування ДПТ покласти на гр.Дрючевського М.П.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова комісії Касяненко В.М.)

 

Міський голова                                                    Р.В. Майструк

24.01.2019 р.

  482 -16-VII

 

             Начальник юридичного відділу                                                   Н.М. Складена

                        

 

    УКРАЇНА

  ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

     ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                      РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про надання міському голові

щорічної відпустки

 

         Розглянувши заяву міського голови про надання щорічної

відпустки від 24.01.2019 р., керуючись  ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України « Про відпустки», постановою КМУ № 268 від 09.03.06 р. « Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів», міська рада

 

                                     В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Надати міському голові Руслану Володимировичу Майструку

      частину основної відпустки  за відпрацьований період з 10.11.2018р.

      по 09.11.2019 р. тривалістю 5 календарних днів з 28 січня 2019 року

      по  01 лютого 2019 року включно.

 

 1. Виконання обов’язків міського голови покласти на секретаря міської ради 

Денисюка Сергія Михайловича.

 

 

                   Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №   497 - 16-VII

 

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація