Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ ВІД 22 БЕРЕЗНЯ 2018 РОКУ

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 

Про затвердження передавальних

актів сільських рад

Розглянувши подані комісіями з реорганізації сільських рад передавальн акти, відповідно до рішення 1 сесії Тетіївської міської ради 7 скликання від 25.01.2018 року №  07-01-VII «Про реорганізацію сільських рад Тетіївської об’єднаної територіальної громади , враховуючи рекомендації постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку, керуючись ст.ст. 104 – 108 Цивільного кодексу України, ст.ст. 56 – 59 Господарського кодексу України, ст. 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», ст. 26, ст. 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Затвердити передавальні акти  сільських рад  Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади (додаються ).
 2. Прийняти в комунальну власність Тетіївської міської ради дороги та вуличне освітлення в межах населених пунктів об’єднаної територіальної громади, згідно актів обстеження.
 3. З метою належного утримання та обслуговування, передати КП «Благоустрій» виконавчого комітету Тетіївської міської ради в господарське відання та на баланс комунальні дороги та вуличне освітлення населених пунктів об’єднаної територіальної громади.
 4. Передати вуличне освітлення сіл Дібрівка та Дубина, яке перебуває на балансі КП «Дібрівка-Обрій» на баланс КП «Благоустрій» виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
 5. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку.

 

Міський головаР.В.Майструк

22.03.2018 р.

№  85-04-VII

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 

Про прийняття майнових комплексів

освітніх закладівв оперативне

управління такомунальну власність

Тетіївської міської ради об’єднаної

територіальної громади

  Відповідно до Конституції України, статей 177,181,190 Цивільного кодексу України, статей 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78, 134, 137 Господарського кодексу України, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, статей 43, 60, п.10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», взявши до уваги рішення Тетіївської міської ради від 15.02.2018 № 56-02-УІІ «Про надання згоди на прийняття бюджетних установ та їх майна в комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади», та рішень  28 сесії Тетіївської районної  ради від 20.03.2018 р. № 346-28-VII  «Про передачу  із оперативного управління до Тетіївської міської ради (ОТГ) дошкільних закладів », та  № 347-28-VII «Про передачу в оперативне управління Тетіївській міській раді (ОТГ) закладів освіти, враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з  питань планування, бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку,  торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку ,  міська  рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 1. Прийняти майнові комплекси загальноосвітніх шкіл в оперативне управління та дошкільних навчальних закладів у комунальну власність Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади, що перебувають на балансі відділу освіти Тетіївської райдержадміністрації з 01.04.2018 р. згідно з додатком.
 2. Уповноважити  міського голову Майструка Р.В. створити комісію з метою прийняття в оперативне управління та комунальну власність міської об’єднаної територіальної громади майнові комплекси загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів.
 3. Комісії з передачі й приймання майнових комплексів загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів, затвердженій розпорядженням міського голови, підписати акти передачі- приймання  майнових комплексів ЗОШ та ДНЗ в оперативне управління та у комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади.
 4. Передати майнові комплекси  загальноосвітніх шкіл та дошкільних навчальних закладів в оперативне управління ( на баланс) управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку,  торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

                  

Міський голова                                          Р.В.Майструк

 

22.03.2018 р.

№  86 -04-VII

 

Додаток   

до рішення  1-го пленарного засідання

4 сесії міської ради  7 скликання

від 22.03.2018р. №  86- 04-VII

 

Перелік  майнових комплексів закладів освіти

 1 Голодьківська ЗОШІ-ІІІ ступенів

 2 Горошківське НЕЮ «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок»

 3 Стадницьке НЕЮ «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок»

 4 Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1

 5 Тетіївський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей»

 6 Тетіївська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3

 7 Тетіївський НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ступенів»

 8 Бурковецьке НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

 9 Дзвеняцьке НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

10 Дібрівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

11 Ненадихівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

12 Росішківська ЗОШ І-ІІ ступенів

13 Скибинецька філія КЗ Кашперівського НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – 

     дитячий  садок»

14 Степівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів - дитячий садок»

15 Черепинське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок»

16.Тетіївський ДНЗ № 1 «Сонечко»

  17.Тетіївський ДНЗ № 2 «Веселка»

  18.Тетіївський ДНЗ № 3 «Оленка»

  19. Тетіївський ДНЗ № 6 «Берізка»

20.Тетіївський ДНЗ № 10 «Калинка»

21.Росішківський ДНЗ «Барвінок»

  22.Голодьківський ДНЗ «Казка»

 Секретар ради                                      С.М.Денисюк

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 

Про прийняття майнових комплексів

закладів культури та бібліотек

в комунальну власність Тетіївської ради

міської об’єднаної територіальної громади

        Відповідно до Конституції України, статей 177,181,190 Цивільного кодексу України, статей 52, 55, 62, 63, 66, 73, 78, 134, 137 Господарського кодексу України, пункту 39 Прикінцевих та перехідних положень Бюджетного кодексу України, статей 43, 60, п.10 розділу V Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», Постанови Кабінету Міністрів України від 21.09.1998 № 1482 «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», взявши до уваги рішення Тетіївської міської ради від 15.02.2018 № 56-02-УІІ «Про надання згоди на прийняття бюджетних установ та їх майна в комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади», та рішень  28 сесії Тетіївської районної  ради від 20.03.2018 р. № 348- 28-VII  «Про передачу  закладів культури до Тетіївської міської ради (ОТГ)» та № 349- 28-VII  «Про передачу в оперативне управління Тетіївській міській раді (ОТГ)бібліотечних філіалів централізованої бібліотечної системи», враховуючи висновки та рекомендації постійних комісій з  питань планування, бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку, торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку ,  міська  рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Прийняти майнові комплекси  закладів культури  та філій бібліотек  централізованої бібліотечної системи в комунальну власність Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади, що перебувають на балансі відділу культури Тетіївської райдержадміністрації з 01.04.2018 р. згідно з додатками № 1 та № 2.
 2. Уповноважити  міського голову Майструка Р.В. створити комісію з метою прийняття в комунальну власність міської об’єднаної територіальної громади майнові комплекси закладів культури  та філій бібліотек.
 3. Комісії з передачі - приймання майнових комплексів закладів культури  та філій бібліотек, затвердженій розпорядженням міського голови, підписати акти передачі- приймання  майнових комплексів закладів культури  та філій бібліотек у комунальну власність Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади.
 4. Передати майнові комплекси  закладів культури  та філій бібліотек централізованої бібліотечної системи в оперативне управління ( на баланс) відділу культури, релігії, молоді  та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради.
 5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально-  економічного розвитку,  торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

 

Міський голова                                          Р.В.Майструк

Начальник юридичного відділу                             Н.М. Складена

 

22.03.2018 р.

№  87 -04-VII

 

Додаток  №1

до рішення 1-го пленарного засідання

4 сесії міської ради  7 скликання

від 22.03.2018р. №   87 -04-VII

Перелік майнових комплексів закладів культури

 

1 Будинок культури с. Бурківці

2 Будинок культури с. Голодьки

3 Будинок культури с. Горошків

4 Будинок культури с. Дзвеняче

5 Будинок культури с. Михайлівка

6 Будинок культури с. Скибинці

7 Будинок культури с. Стадниця

8 Будинок культури с. Степове

9 Будинок культури с. Тайниця

10 Будинок культури с. Черепин

11 Будинок культури с. Черепинка

12 Клуб с. Дібрівка

13 Клуб с. Дубина

14 Клуб с. Ненадиха

15 Клуб с. Росішки

16 Міський будинок культури «Слобода»

 

Секретар ради                               С.М.Денисюк

 

 

Додаток  № 2

до рішення 1-го пленарного засідання

4 сесії міської ради  7 скликання

від 22.03.2018р. №  87  -04-VII

 

Перелік майнових комплексів бібліотечних філіалів централізованої бібліотечної системи

 

1 Міська бібліотека філіал №1

2 Міська бібліотека філіал №2

3 Бібліотека-філіал с. Бурківці

4 Бібліотека-філіал с.Голодьки

5 Бібліотека-філіал с.Горошків

6 Бібліотека-філіал с.Дібрівка

7 Бібліотека-філіал с.Стадниця

8 Бібліотека-філіал с.Ненадиха

9 Бібліотека-філіал с.Скибинці

10 Бібліотека-філіал с.Степове

11 Бібліотека-філіал с.Тайниця

12 Бібліотека-філіал с.Черепин

13 Бібліотека-філіал с.Дзвеняче

14 Бібліотека-філіал с.Михайлівка

15 Бібліотека-філіал с.Росішки

16 Бібліотека-філіал с.Черепинка

17.Бібліотека-філіал с. Дубина

 

Секретар ради                               С.М.Денисюк

 

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

Про здійснення повноважень суб’єкта державної

реєстрації прав відділом реєстрації виконавчого

комітету Тетіївської міської ради

          Розглянувши зміни до Положення про відділ реєстрації виконавчого комітету Тетіївської міської ради, враховуючи рішення першої сесії від 18.01.2018 р. №  06-01-VII  «Про затвердження структури апарату виконавчих органів Тетіївської міської ради» зі змінами від 15.03.2018р. , керуючись п. 4 ст.54 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.2 ст.6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», п.14 ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань  Регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та  правопорядку, з метою забезпечення ефективного доступу до адміністративних послуг жителями Тетіївської міської об’єднаної громади,   міська рада

                                               ВИРІШИЛА:

1. Здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації прав, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та вжиття заходів, необхідних для реалізації цих повноважень покласти на відділ реєстрації виконавчого комітету Тетіївської міської ради .

2. Здійснення повноважень суб’єктів державної реєстрації прав, передбачених Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та вжиття заходів, необхідних для реалізації цих повноважень покласти на відділ реєстрації виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

3. Внести зміни до Положення про відділ реєстрації (реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб та формування і ведення реєстр територіальної громади) виконавчого комітету Тетіївської міської ради , затвердженого рішенням 2 сесії міської ради 7 скликання віл 15.02.2018р.

№ 52-02-VII виклавши його в наступній редакції (додається).

4.  Рішенням 2 сесії міської ради 7 скликання віл 15.02.2018р.№ 52-02-VII вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради та керуючу справами (секретаря) виконавчого комітету.

 

  Міський голова                                                Р.В.Майструк

 

22.03.2018 р.

№ 88 -04-VII

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

Про розподіл функціональних обов’язків

між в.о.старост Тетіївської міської ради

на період їх відпустки та тимчасової відсутності

Відповідно до п. 3 Прикінцевих положень Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та з урахуванням норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань Регламенту, депутатської етики, забезпечення

     діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та правопорядку , керуючись ч. 2, 3 ст. 141 , ст. 25 Закону України від 21 травня 1997 року № 280/97-ВР “Про місцеве самоврядування в Україні» (із змінами та доповненнями), міська рада

 

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити взаємозаміщення повноважень та виконання завдань між в.о. старост Тетіївської міської ради, зазначених у Положенні про старосту Тетіївської міської об’єднаної громади, затвердженого рішенням 1 сесії Тетіївської міської ради 7 скликання від 25.02.2018 року № 09-01-VII «Про затвердження Положення про старосту», на час їх тимчасової відсутності або перебування у відпустці згідно додатку (додається).

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань Регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської  ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та правопорядку.

 

           Міський головаР.В.Майструк

 

15.03.2018 р.

№ 89 -04-VII

 

                                                                            Додаток

                                                    до рішення 1-го пленарного засідання

                                                    4 сесії міської ради 7 скликання

                                                     від 22.03.2018 р. № 89 -04-VII

 

Взаємозаміщення повноважень та виконання завдань

між в.о. старост Тетіївської міської ради на період їх відпустки

та тимчасової відсутності

 

в.о. старости

с. Бурківці

Охримович Володимир Мар’янович

в.о. старости

с.Михайлівка, с. Перше Травня

Руденко Володимир Йосипович

в.о. старости

с.Михайлівка, с. Перше Травня

Руденко Володимир Йосипович

в.о. старости

с.Дзвеняче, с. Тарасівка

Горошко Наталія Іванівна

в.о. старости

с. Росішки

Щербюк Валентина Павлівна

в.о. старости

с.Голодьки

Франчук Володимир Тарасович

в.о. старости

с.Дібрівка, с. Дубина

Фармагей Володимир Володимитрович

в.о. старости

с. Ненадиха

Файдюк Василь Володимрович

в.о. старости

с. Стадниця

Сидорчук Юрій Іванович

в.о. старости

с. Степове

Коваль Олег Іванович

в.о. старости

с. Горошків, с. Ріденьке

Пущик Олександр Іванович

в.о. старости

с. Тайниця

Іщенко Сергій Григорович

в.о. старости

с. Скибинці

Грабовенко Василь Сергійович

в.о. старости.

с.Черепин, с. Черепинка, с. Григорівка

Рудюк Петро Миколайович


 

          Секретар ради                                            С.М. Денисюк

 

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

Про внесення змін до Порядку розгляду

електронної петиції, адресованої Тетіївській

міській раді,  затвердженого рішенням  4 сесії

7 скликання № 58 від 21.01.2016 року

   З метою удосконалення порядку розгляду електронної петиції, адресованої Тетіївській міській раді, міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

     Внести зміни до Порядку електронної петиції адресованої Тетіївській міській раді, затвердженого рішенням  4 сесії 7 скликання № 58 від 21.01.2016 р., замінивши в  Порядку:

- в пунктах 4,5 слова «мешканці міста» замінити словами «мешканці ОТГ»;

- в пункті 11 цифру «100»  замінити  на  «250 »  підписів громадян.

 

Міський голова                                          Р.В.Майструк

 

22.03.2018 р.

№  90 -04-VII

 

 

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

Про внесення змін до Положення

про фінансове управління виконавчого 

комітету Тетіївської міської ради,

затвердженого рішенням другої сесії 

міської ради 7 скликання від 15.02.18р.

№ 46-02-VII

       Розглянувши зміни до Положення про фінансове управління  виконавчого комітету  Тетіївської міської  ради, враховуючи рішення першої сесії від 18.01.2018 р. №  06-01-VII  «Про затвердження структури апарату виконавчих органів Тетіївської міської ради», враховуючи рекомендації постійної депутатської комісії з питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку міста , керуючись ст.. 25,26, 54  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 1. ВИРІШИЛА:
 2. Внести зміни до Положення про фінансове управління виконавчого 

комітету Тетіївської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії 

міської ради 7 скликання від 15.02.18р. № 46-02-VII, замінивши назву 4 розділу «Керівництво Управління» на «Структуру Управління», виклавши Положення  в новій редакції (додається).

 1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку міста

 

           Міський головаР.В.Майструк

 

15.03.2018 р.

№  91-04-VII

 

 

Додаток

   до рішення 1-го пленарного засідання

                                                       4 сесії міської ради 7 скликання

                                                           від 22.03.2018 року №  91 -04-VII

 

ПОЛОЖЕННЯ

про фінансове управління виконавчого комітету Тетіївської міської ради

1. Загальні положення

 1. Положення про Фінансове управління виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі – Положення)  - нормативний акт, який визначає завдання, обов’язки, права, відповідальність і організацію роботи  фінансового управління виконавчого комітету Тетіївської міської ради.   
 2. Фінансове управління виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі – Управління) є виконавчим органом Тетіївської міської ради, що утворюється Тетіївською міською радою, є підзвітним та підконтрольним Тетіївській міській раді, підпорядковується виконавчому комітету, міському голові, заступникам міського голови, секретарю ради, керуючому справами виконавчого комітету відповідно до розподілу функціональних обов'язків.
 3. Відділ  є структурним підрозділом виконавчого комітету Тетіївської міської ради, утворюється Тетіївською міською радою відповідно до вимог чинного законодавства,  ліквідовується або реорганізовується на підставі рішення Тетіївської міської ради.
 4. Структура Управління, чисельність його працівників затверджуються в установленому порядку міським головою, Положення про Управління – міською радою.
 5.  Працівники Управління здійснюють свої  функції на підставі посадових інструкцій, затверджених  міським головою.
 6. Управління в своїй діяльності керується Конституцією України, Бюджетним та Податковим кодексами України, законами України, Указами Президента України, постановами Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, наказами Мінфіну, рішеннями міської ради, її виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови прийнятими у межах їх компетенції, а також цим Положенням.
 7. Зміни та доповнення до Положення вносяться за пропозицією міського голови, його заступників, секретаря міської ради, начальника управління.
 8. Місцезнаходження Управління:  09800, Київська область, Тетіївський район м. Тетіїв, вул. Януша Острозького,5.                     

 

2. Завдання та повноваження Управління:

2.1. Основними завданнями Управління є:

1) забезпечення реалізації державної бюджетної політики на території Тетіївської міської ради;

2) складання розрахунків до проекту міського бюджету і подання на розгляд виконкому та затвердження міською радою;

3) підготовка пропозицій щодо фінансового забезпечення заходів соціально-економічного розвитку Тетіївської міської громади;

4) розроблення пропозицій з удосконалення методів фінансового і бюджетного планування та фінансування витрат;

5) здійснення контролю за дотриманням підприємствами, установами і організаціями законодавства щодо використання ними бюджетних коштів та коштів цільових фондів, утворених міською радою;

6) здійснення загальної організації та управління виконанням міського бюджету, координація діяльності учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету.

2.2. Управління відповідно до покладених на нього завдань:

1) розробляє і доводить до головних розпорядників бюджетних коштів інструкції з підготовки бюджетних запитів;

2) визначає порядок та термін розроблення бюджетних запитів головними розпорядниками бюджетних коштів;

3) проводить на будь-якому етапі складання проекту міського бюджету, аналіз бюджетного запиту, поданого головним розпорядником бюджетних коштів, щодо його відповідності меті, пріоритетності, а також дієвості та ефективності використання бюджетних коштів;

4) приймає рішення про включення бюджетного запиту до проекту міського бюджету перед поданням його на розгляд міської ради;

5) бере участь у розробленні балансу фінансових ресурсів Тетіївської міської  ради, аналізує соціально – економічні показники розвитку громади та враховує їх під час складання проекту Тетіївського міського бюджету;

6) організовує роботу, пов’язану із складанням проекту міського бюджету, за дорученням керівництва міської ради визначає порядок і терміни подання структурними підрозділами Тетіївської міської ради матеріалів для підготовки проектів міського бюджету;

7) забезпечує протягом бюджетного періоду відповідність розпису міського  бюджету встановленим бюджетним призначенням;

8) здійснює у процесі виконання міського бюджету прогнозування доходів та проводить аналіз доходів;

9) організовує виконання міського бюджету, а також разом з органами: державної фіскальної служби, державної казначейської служби, іншими структурними підрозділами міської ради забезпечує надходження доходів до міського бюджету та вживає заходів для ефективного витрачання бюджетних коштів;

10) забезпечує захист фінансових інтересів держави та здійснює у межах своєї компетенції контроль за дотриманням бюджетного законодавства;

11) складає розпис доходів і видатків міського бюджету, забезпечує його виконання, готує:

- пояснювальну записку про виконання міського бюджету,

- зведення планів по мережі, штатах та контингентах установ, що фінансуються з міського бюджету,

- пропозиції щодо внесення змін до розпису у межах річних бюджетних призначень, здійснює у встановленому порядку взаємні розрахунки міського бюджету з обласним бюджетом;

12) здійснює у встановленому порядку організацію та управління виконання міського бюджету, координує в межах своєї компетенції діяльність учасників бюджетного процесу з питань виконання бюджету;

13) проводить моніторинг змін, що вносяться до міського бюджету;

14) розглядає баланси і звіти про виконання міського бюджету та інші фінансові звіти, подані державною казначейською службою та погоджує їх;

15) інформує міську раду про стан виконання міського бюджету та подає на затвердження звіт за кожний звітний період (квартал, півріччя, 9 місяців, рік);

16) розглядає звернення та готує пропозиції для прийняття рішень про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету;

17) проводить разом з органами державної фіскальної служби аналіз стану надходження доходів до міського бюджету, готує пропозиції про доцільність запровадження місцевих податків, зборів, а також пільг;

18) готує пропозиції щодо визначення додаткових джерел фінансових ресурсів;

19) перевіряє правильність складання і затвердження кошторисів та планів використання коштів установами і організаціями, які фінансуються з міського бюджету;

20) аналізує діяльність роботи бюджетних установ міста і подає пропозиції щодо їх вдосконалення;

21) розглядає в межах своєї компетенції звернення громадян, підприємств, організацій;

22) забезпечує створення належних виробничих та соціально – побутових умов для працівників Управління;

23) готує та подає міській раді офіційні висновки про перевиконання чи недовиконання дохідної частини загального фонду міського бюджету для прийняття рішення про внесення змін до нього;

24) здійснює інші, функції , пов’язані з виконанням покладених на нього завдань.

3. Права Управління

3.1. Управління має право:

1) одержувати в установленому порядку від виконавчих органів міської ради, органів державної казначейської служби, державної фіскальної служби, інших державних органів, підприємств, установ та організацій усіх форм власності інформацію, матеріали та інші документи, необхідні для складання проекту міського бюджету та аналізу його виконання;

2) в установленому порядку та у межах своєї компетенції призупиняти бюджетні асигнування відповідно до ст.117 Бюджетного кодексу України та вживати заходів до розпорядників і одержувачів бюджетних коштів за вчинені ними бюджетні правопорушення, передбачені Бюджетним кодексом України;

3) залучати фахівців інших структурних підрозділів міської ради, підприємств установ та організацій, об’єднань громадян до розгляду питань, що належать до його компетенції;

4) скликати в установленому порядку наради з питань, що належать до його компетенції .

3.2. Управління під час виконання покладених на нього завдань взаємодіє з виконавчими органами міської ради, підприємствами, установами та організаціями, а також органами державної фіскальної служби, державної фінансової інспекції та державної казначейської служби.

4. Структура Управління

4.1. Управління очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою, на конкурсній основі чи за іншою процедурою передбаченою законодавством України.

4.2. Начальник Управління:

1) здійснює керівництво діяльністю Управління, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Управління завдань, визначає ступінь відповідальності своїх підлеглих;

2) затверджує положення про структурні підрозділи Управління і функціональні обов’язки працівників Управління;

3) розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису доходів і видатків на утримання Управління;

4) затверджує розпис доходів і видатків міської ради на рік і тимчасовий кошторис на відповідний період;

5) забезпечує відповідність розпису міського бюджету встановленим бюджетними призначенням;

6) призначає на посаду і звільняє робітників та службовців;

7) видає у межах своїх повноважень накази, організовує і контролює їх виконання.

4.3. До фінансового управління входить три  відділи:

- Відділ обліку та звітності;

- Відділ доходів;

- Бюджетний відділ.

4.4. Основні завдання та функції відділу обліку та звітності :

1) ведення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності фінансового управління та складання звітності;

2) відображення у документах достовірної та у повному обсязі інформації про господарські операції і результати діяльності, необхідної для оперативного управління бюджетними призначеннями (асигнуваннями) та фінансовими і матеріальними (нематеріальними) ресурсами;

3) забезпечення дотримання бюджетного законодавства при взятті бюджетних зобов'язань, своєчасного подання на реєстрацію таких зобов'язань, здійснення платежів відповідно до взятих бюджетних зобов'язань, достовірного та у повному обсязі відображення операцій у бухгалтерському обліку та звітності;

4) забезпечення контролю за наявністю і рухом майна, використанням фінансових і матеріальних (нематеріальних) ресурсів відповідно до затверджених нормативів і кошторисів.

4.5. Основні завданнями та функції відділу доходів :

1)  реалізація державної,  регіональної бюджетної політики з питань формування доходів та видатків бюджету та забезпечення її виконання суб’єктами підприємницької діяльності всіх форм власності;

2) формування плану фінансових ресурсів і бюджетних програм для забезпечення повного їх фінансування, а також для можливості залучення додаткових ресурсів;

 3)   прогнозування та постійний аналіз виконання доходів міського бюджету;

 4) абезпечення та здійснення контролю за цільовим та економним використанням бюджетних коштів, що призначені для реалізації соціальної політики, субвенцій з державного бюджету на соціально-економічний розвиток регіону; цільове використання бюджетних коштів на пільги населенню, згідно діючого законодавства, та інші субвенції на капітальні витрати та капітальні вкладення в галузях соціально- культурної сфери та житлово-комунального господарства;

 5) pабезпечення реалізації державної політики у сфері організації бухгалтерського обліку та звітності бюджетних установ, а також веденню бухгалтерського обліку і звітності у фінансовому управлінні;

 6) систематизація, групування та зведення звітності з метою одержання підсумкової інформації про фінансові та господарські операції;

 7) встановлення контролю щодо дотримання в управлінні фінансової дисципліни та ведення обліку за встановленими правилами та нормами;

 8)  забезпечення господарської діяльності фінансового управління відповідно з Кодексом законів про працю, правилами охорони праці, протипожежного стану та інших законодавчих актів.

4.6. Основні завдання та функції бюджетного відділу:

1)  організовує роботу, пов’язану із складанням проекту міського бюджету, складає проект міського бюджету;

 2)  організовує виконання міського бюджету по видатках;

 3)  разом з іншими відділами фінансового управління, бюджетними установами, виконавчим комітетом міської ради вживає заходів до ефективного витрачання бюджетних коштів;

 4)  складає помісячний розпис видатків міського бюджету, забезпечує фінансування заходів, передбачених міським бюджетом ;

5)  готує пропозиції про пересування місячних призначень у межах річних бюджетних асигнувань;  

6)  розглядає звіти про виконання міського бюджету, кошторисів видатків управлінь та відділів  виконавчого комітету міської ради та бюджетних установ, складає зведення про виконання міського бюджету і готує їх для надання Департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації;

7)  готує інформацію для виконавчого  комітету   та міської ради про хід виконання міського бюджету для винесення його на затвердження міською радою;

 8)  Контролює правильність проведення виплат і відшкодування за рахунок субвенції з Державного бюджету, передбачених чинним законодавством України.

                                     5. Фінансування діяльності Управління

5.1. Управління утримується за рахунок коштів міського бюджету.

5.2. Витрати на утримання Управління визначає міська рада.

5.3. Управління є юридичною особою, має самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах державної казначейської служби, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.

6. Заключні положення

6.1 Ліквідація і реорганізація Управління здійснюється за рішенням сесії міської ради у встановленому законом порядку.

6.2 Зміни і доповнення до цього Положення вносяться сесією Тетіївської міської ради.

 

            Секретар ради                                                           С.М. Денисюк

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

 РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

Про делегування представника

до госпітальної ради Білоцерківського

госпітального округу

Керуючись Конституцією України, Бюджетним та Господарським кодексами України  відповідно до ст.. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні",  Закону України «Про  співробітництво територіальних громад»,  наказу Міністерства охорони здоров’я

 від 20.02.2017 р. № 165 «Про затвердження  Примірного положення про госпітальний округ», враховуючи висновок постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді і спорту

міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Делегувати  представника від Тетіївської міської ради об’єднаної територіальної громади  до госпітальної ради Білоцерківського госпітального округу:
 • Поліщук Жанну Федорівну - завідувача терапевтичним відділенням Тетіївської центральної районної лікарні, депутата міської ради , члена постійної комісії з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти,   культури, молоді і спорту.
 1. Направити дане рішення до Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації для відповідного розгляду.
 2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді і спорту.

 

           Міський головаР.В.Майструк

 

15.03.2018 р.

№ 92 -04-VII

 

 

 
   

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

Про внесення змін до Порядку пайової

участі замовників у розвитку

інфраструктури м. Тетієва

         Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» , керуючись Законом України «Про запобігання впливу світової фінансової кризи на розвиток будівельної галузі та житлового будівництва» та  ст. 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

                                            В И Р І Ш И В :

      Внести зміни до  Порядку пайової участі замовників у розвитку  інфраструктури  м. Тетієва затвердженого рішенням 45 сесії міської ради 6 скликання від 29.08.2013 р. № 626,а саме:

     слова:  «м.Тетіїв ( в м. Тетієві)»  замінити словами  «на території  Тетіївської 

   міської об’єднаної  територіальної громади».

 

Міський голова                                          Р.В.Майструк

 

22.03.2018 р.

№ 93 -04-VII

 
   

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 Про визначення кандидатур на присвоєння

 звань «За заслуги перед містом», «Почесний

 громадянин міста»

         В зв’язку з  проведенням  відзначення Дня міста, обговоривши подані трудовими колективами міста, постійними депутатськими комісіями міської ради, кандидатури на присвоєння звань «За заслуги перед містом», «Почесний громадянин міста»,   міська рада 

                                               ВИРІШИЛА:

1. За вагомий особистий внесок в соціально-економічний розвиток міста 

    в галузях науки, промисловості, сільського господарства, будівництва, 

    культури, освіти, медицини та інших сфер народного господарства,  

    суспільного і державного будівництва, збагачення національної та 

    культурної спадщини, за активну громадську діяльність:

1.1.Присвоїти звання « Почесний громадянин міста»:

 1.  Борсуку Миколі Олександровичу – ветерану праці державної служби, колишньому першому секретарю Тетіївського райкому партії та першому заступнику голови Київської облдержадміністрації
 2. Сарбаєвій Ларисі Юхимівні –ветерану праці, колишньому провізору аптеки № 22, пропрацювала в галузі фармації 58 років із них 40 в м. Тетієві. 14 разів була названа  «кращий по професії», серед провізорів аналітиків Київської області, провізор-аналітик вищої категорії, заслужений працівник охорони здоров’я України.

1.2.Присвоїти звання « За заслуги перед містом»: 

 1. Гречку Віталію Хомичу – за роки на посаді керівника відділу капітального будівництва були запроектовані і збудовані будинок культури, цегельний завод, школи, багатоповерхові будинки, корпуси лікарні, магазини, побут комбінат, комбікормовий завод,  телевежа, меморіал пам’яті та багато іншого. Неодноразово відзначений почесними грамотами та відзнаками, в 1974 році був нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапору.
 2. Демиденку Олександру Степановичу – поету, пісняру, члену національної спілки письменників України, який своїми літературними  творами уславляє наш Тетіївський край та місто. Багато його творів покладено на музику, в тому числі і про місто Тетіїв. Активно приймає участь у літературних зустрічах, годинах поезії, робить вагомий внесок у естетичне та патріотичне   виховання молодого покоління, пише для дітей, підлітків, масового читача.

Міський головаР.В.Майструк

 

Начальник юридичного відділу                                                Н.М. Складена

 

22.03.2018 р.

№ 94 -04-VII

 

                                                                       

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

        

РІШЕННЯ 

 

 м.Тетіїв

 

Про встановлення ставок та

пільг із сплати земельного податку

 

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» Тетіївська міська рада

вирішила:

 

1.Установити на території Тетіївської міської об′єднаної громади:

1.1.ставки земельного податку згідно з додатком 1, 2;

1.2.пільги для фізичних та юридичних осіб, згідно з додатком 3;

2.Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в іншій можливий спосіб.

3.Рішення 65 сесії 6 скликання №916 від 14.01.2015 року Тетіївської міської ради визнати таким що втратило чинність.

4.Рішення 10 сесії 7 скликання № 60 від 02.02.2017 року Бурковецької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

5.Рішення 17 сесії 7 скликання № 87 від 25.01.2017 року Голодьківської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

6.Рішення 12 сесії 7 скликання № 57 від 27.01.2017 року Горошківської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

7.Рішення 12 сесії 7 скликання № 73 від 27.01.2017 року Дзвеняцької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

8.Рішення 14 сесії 7 скликання № 90 від 26.01.2017 року Дібрівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

9.Рішення 13 сесії 6 скликання № 61 від 27.01.2017 року Михайлівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

10.Рішення 12 сесії 7 скликання № 72 від 02.02.2017 року Ненадихівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

11.Рішення 13 сесії 7 скликання № 70 від 27.01.2017 року Росішківської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

12.Рішення 13 сесії 6 скликання № 66 від 25.01.2017 року Скибинецької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

13.Рішення 14 сесії 7 скликання № 79 від 24.01.2017 року Стадницької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

14.Рішення 17 сесії 7 скликання № 79 від 30.01.2017 року Степівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

15.Рішення 9 сесії 7 скликання № 32 від 27.01.2017 року Тайницької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

16.Рішення 17 сесії 7 скликання № 75 від 31.01.2017 року Черепинської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

17.Ставки земельного податку встановлюються на 2018 -2020 роки та вводяться в дію з 01.04.2018 року.

18.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища (голова комісії Касяненко В.М.) та з питань планування, бюджету, фінансів та соціально економічного розвитку міста (голова комісії  Демцюра Ю.В.).

 

Міський  голова                                         Р. В.  Майструк

 

 

22.03.2018 р

№ 95-4 -YІІ

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ  

 

 м.Тетіїв

Про встановлення ставок та

пільг із сплати земельного податку

 

Керуючись абзацами другим і третім пункту 284.1 статті 284 Податкового кодексу України та пунктом 24 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування» Тетіївська міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Установити на території Тетіївської міської об′єднаної громади:

1.1.ставки земельного податку згідно з додатком 1, 2;

1.2.пільги для фізичних та юридичних осіб, згідно з додатком 3;

2.Оприлюднити рішення в засобах масової інформації або в іншій можливий спосіб.

3.Рішення 65 сесії 6 скликання №916 від 14.01.2015 року Тетіївської міської ради визнати таким що втратило чинність.

4.Рішення 10 сесії 7 скликання № 60 від 02.02.2017 року Бурковецької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

5.Рішення 17 сесії 7 скликання № 87 від 25.01.2017 року Голодьківської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

6.Рішення 12 сесії 7 скликання № 57 від 27.01.2017 року Горошківської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

7.Рішення 12 сесії 7 скликання № 73 від 27.01.2017 року Дзвеняцької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

8.Рішення 14 сесії 7 скликання № 90 від 26.01.2017 року Дібрівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

9.Рішення 13 сесії 6 скликання № 61 від 27.01.2017 року Михайлівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

10.Рішення 12 сесії 7 скликання № 72 від 02.02.2017 року Ненадихівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

11.Рішення 13 сесії 7 скликання № 70 від 27.01.2017 року Росішківської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

12.Рішення 13 сесії 6 скликання № 66 від 25.01.2017 року Скибинецької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

13.Рішення 14 сесії 7 скликання № 79 від 24.01.2017 року Стадницької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

14.Рішення 17 сесії 7 скликання № 79 від 30.01.2017 року Степівської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

15.Рішення 9 сесії 7 скликання № 32 від 27.01.2017 року Тайницької сільської ради визнати таким що втратило чинність.

16.Рішення 17 сесії 7 скликання № 75 від 31.01.2017 року Черепинської сільської ради визнати таким що втратило чинність.

17.Ставки земельного податку встановлюються на 2018 -2020 роки та вводяться в дію з 01.04.2018 року.

18.Контроль за виконанням рішення покласти на постійні депутатські комісії з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища (голова комісії Касяненко В.М.) та з питань планування, бюджету, фінансів та соціально економічного розвитку міста (голова комісії  Демцюра Ю.В.).

 

Міський  голова                                         Р. В.  Майструк

 

Начальник юридичного відділу                                                Н. М. Складена

 

22.03.2018 р

№ 95-4 -YІІ

 

 

Додаток 1
до рішенням сесії міської ради

від 22.03. 2018 р.

N 95-04 -YІІ

СТАВКИ
земельного податку

Ставки встановлюються на 2018-2020 роки та вводяться в дію з 01.04. 2018 року.

 

  Код області

10

Код району

23

Код
згідно з КОАТУУ

3224610100

 

Тетіївська міська рада 

м.Тетіїв

 

 

Вид цільового призначення земель2

Ставки податку3
(відсотків нормативної грошової оцінки)

 

за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

 

код2

найменування2

для юридичних осіб

для фізичних осіб

для юридичних осіб

для фізичних осіб

 

01

Землі сільськогосподарського призначення

 

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва4

 

01.02

Для ведення фермерського господарства4

1

 5

 5

 

01.03

Для ведення особистого селянського господарства4

0,5 

0,5 

 

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства4

0,5 

0,5 

 1

 

01.05

Для індивідуального садівництва4

0,1 

0,1 

 

01.06

Для колективного садівництва4

0,1 

0,1 

 

01.07

Для городництва4

 

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби4

0,3 

0,3 

 

01.09

Для дослідних і навчальних цілей

0,3 

0,3 

 

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства

 

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві

 

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції

 

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення

 

01.14

Для цілей підрозділів 01.01 - 01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,3 

0,3 

 

02

Землі житлової забудови

 

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)4

0,1 

0,1 

 

02.02

Для колективного житлового будівництва4

0,1 

0,1 

 

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

0,1 

0,1 

 

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання

0,1 

0,1 

 

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів

0,3 

0,3 

 

02.06

Для колективного гаражного будівництва

0,3 

0,3 

 

02.07

Для іншої житлової забудови

0,1 

0,1 

 

02.08

Для цілей підрозділів 02.01 - 02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,1 

0,1 

 

03

Землі громадської забудови

 

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування4

0,1

0,1

1

1

 

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти4

0,1

0,1

1

1

 

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги4

0,1

0,1

1

1

 

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій4

0,1

0,1

1

1

 

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування4

0,1

0,1

1

1

 

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів4

0,1

0,1

1

1

 

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2

2

 

03.08

Для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування

 1

 5

 

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ

 1

5

 

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури

12 

12 

5

 

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки

0,1

0,1

1

1

 

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

 

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування

 

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів ДСНС4

0,1

0,1

1

1

 

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

0,1

0,1

1

1

 

03.16

Для цілей підрозділів 03.01 - 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,1

0,1

1

1

 

04

Землі природно-заповідного фонду

 

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.02

Для збереження та використання природних заповідників4

 ---

--- 

--- 

--- 

 

04.03

Для збереження та використання національних природних парків4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків

---

--- 

--- 

--- 

 

04.07

Для збереження та використання
парків - пам'яток садово-паркового мистецтва

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.08

Для збереження та використання заказників

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ

---

--- 

--- 

--- 

 

04.10

Для збереження та використання пам'яток природи

--- 

--- 

--- 

--- 

 

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків

--- 

--- 

--- 

--- 

 

05

Землі іншого природоохоронного призначення

 

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися
для профілактики захворювань і лікування людей)

 

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів4

--- 

--- 

--- 

---- 

 

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів

--- 

--- 

 

06.03

Для інших оздоровчих цілей

--- 

--- 

 

06.04

Для цілей підрозділів 06.01 - 06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

 

07

Землі рекреаційного призначення

 

07.01

Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення4

 ---

---

5

 

07.02

Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту4

 ---

 ---

 

07.03

Для індивідуального дачного будівництва

 0,1

0,1 

 

07.04

Для колективного дачного будівництва

0,1 

0,1 

1

 

07.05

Для цілей підрозділів 07.01 - 07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 ---

--- 

--- 

--- 

 

08

Землі історико-культурного призначення

 

08.01

Для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини

--- 

--- 

--- 

--- 

 

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів

--- 

--- 

--- 

--- 

 

08.03

Для іншого історико-культурного призначення

--- 

--- 

--- 

--- 

 

08.04

Для цілей підрозділів 08.01 - 08.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

 

09

Землі лісогосподарського призначення

 

09.01

Для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг

 

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення

 

09.03

Для цілей підрозділів 09.01 - 09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 

10

Землі водного фонду

 

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об'єктами

0,01 

0,01 

 

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами

0,01 

0,01 

 

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення

0,01 

0,01 

 

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами

 0,01

0,01 

 

 

 

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів

 0,01

0,01 

 

10.06

Для сінокосіння

 0,5

0,5 

 

10.07

Для рибогосподарських потреб

 1

 

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей

 0,01

0,01 

 

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт

 0,01

0,01

 

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд

 0,01

0,01 

 

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів

 0,01

0,01 

 

10.12

Для цілей підрозділів 10.01 - 10.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 0,01

0,01 

1

 

11

Землі промисловості

 

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами

 

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 5

 5

 

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

 

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

12 

12 

 

11.05

Для цілей підрозділів 11.01 - 11.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 

12

Землі транспорту

 

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

0,5 

0,5 

 

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту

--- 

--- 

--- 

--- 

 

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту

0,5 

0,5 

 

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства4

 

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту

0,5 

0,5 

 

12.06

Для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту

 

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту

0,5 

0,5 

 

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій

 

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту

 

12.10

Для цілей підрозділів 12.01 - 12.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,5 

0,5 

 

13

Землі зв'язку

 

13.01

Для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій

 

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку

 

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку

 

13.04

Для цілей підрозділів 13.01 - 13.03, 13.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 

14

Землі енергетики

 

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

 

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії

12 

12 

 

14.03

Для цілей підрозділів 14.01 - 14.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 

15

Землі оборони

 

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.02

Для розміщення та постійної діяльності військових частин (підрозділів) Національної гвардії4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Держприкордонслужби4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.04

Для розміщення та постійної діяльності СБУ4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Держспецтрансслужби4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, утворених відповідно до законів, військових формувань4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

15.08

Для цілей підрозділів 15.01 - 15.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

 

16

Землі запасу

--- 

--- 

--- 

--- 

 

17

Землі резервного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

 

18

Землі загального користування4

--- 

--- 

--- 

--- 

 

19

Для цілей підрозділів 16-18 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

                     
 

Секретар ради                               С.М.Денисюк

  

Додаток 2
до рішенням сесії міської ради

від 22.03. 2018 р. N 95-04 -YІІ

 

СТАВКИ
земельного податку

Ставки встановлюються на 2018-2020 роки та вводяться в дію з 01.04. 2018 року.

 

  Код області

10

Код району

23

Код
згідно з КОАТУУ

324680400, 3224681600, 3224682000, 3224682800, 3224683200, 3224684600, 3224684800, 3224685800, 3224686200, 3224686600, 3224687000, 3224687400, 3224688200,

 

По Бурковецькому, Голодьківському, Горошківському, Дзвеняцькому, Дібрівському, Михайлівському, Ненадихівському, Росішківському, Скибинецькому, Стадницькому, Степівському,Тайницькому, Черепинському

старостинських округах

 

 

Вид цільового призначення земель2

Ставки податку3
(відсотків нормативної грошової оцінки)

за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено (незалежно від місцезнаходження)

за земельні ділянки за межами населених пунктів, нормативну грошову оцінку яких не проведено

код2

найменування2

для юридичних осіб

для фізичних осіб

для юридичних осіб

для фізичних осіб

01

Землі сільськогосподарського призначення

01.01

Для ведення товарного сільськогосподарського виробництва4

0,9 

0,9 

01.02

Для ведення фермерського господарства4

1

 5

 5

01.03

Для ведення особистого селянського господарства4

0,5 

0,5 

01.04

Для ведення підсобного сільського господарства4

0,5 

0,5 

1

01.05

Для індивідуального садівництва4

0,05 

0,05 

01.06

Для колективного садівництва4

0,05 

0,05 

01.07

Для городництва4

01.08

Для сінокосіння і випасання худоби4

0,3 

0,3 

01.09

Для дослідних і навчальних цілей

0,3 

0,3 

01.10

Для пропаганди передового досвіду ведення сільського господарства

01.11

Для надання послуг у сільському господарстві

01.12

Для розміщення інфраструктури оптових ринків сільськогосподарської продукції

01.13

Для іншого сільськогосподарського призначення

01.14

Для цілей підрозділів 01.01 - 01.13 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,3 

0,3 

02

Землі житлової забудови

02.01

Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)4

0,05 

0,05 

02.02

Для колективного житлового будівництва4

0,05 

0,05 

02.03

Для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку

0,05 

0,05 

02.04

Для будівництва і обслуговування будівель тимчасового проживання

0,05 

0,05 

02.05

Для будівництва індивідуальних гаражів

0,3 

0,3 

02.06

Для колективного гаражного будівництва

0,3 

0,3 

02.07

Для іншої житлової забудови

0,05 

0,05 

02.08

Для цілей підрозділів 02.01 - 02.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,05 

0,05 

03

Землі громадської забудови

03.01

Для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування4

0,1

0,1

1

1

03.02

Для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти4

0,1

0,1

1

1

03.03

Для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги4

0,1

0,1

1

1

03.04

Для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій4

0,1

0,1

1

1

03.05

Для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування4

0,1

0,1

1

1

03.06

Для будівництва та обслуговування будівель екстериторіальних організацій та органів4

0,1

0,1

1

1

03.07

Для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

2

       2

03.08

Для будівництва та обслуговування об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування

 1

 5

03.09

Для будівництва та обслуговування будівель кредитно-фінансових установ

 1

5

03.10

Для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури

12 

12 

5

03.11

Для будівництва та обслуговування будівель і споруд закладів науки

         0,1

0,1

1

1

03.12

Для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування

03.13

Для будівництва та обслуговування будівель закладів побутового обслуговування

03.14

Для розміщення та постійної діяльності органів ДСНС4

0,1

0,1

1

1

03.15

Для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови

0,1

0,1

1

1

03.16

Для цілей підрозділів 03.01 - 03.15 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,1

0,1

1

1

04

Землі природно-заповідного фонду

04.01

Для збереження та використання біосферних заповідників

--- 

--- 

--- 

--- 

04.02

Для збереження та використання природних заповідників4

 ---

--- 

--- 

--- 

04.03

Для збереження та використання національних природних парків4

--- 

--- 

--- 

--- 

04.04

Для збереження та використання ботанічних садів4

--- 

--- 

--- 

--- 

04.05

Для збереження та використання зоологічних парків

--- 

--- 

--- 

--- 

04.06

Для збереження та використання дендрологічних парків

---

--- 

--- 

--- 

04.07

Для збереження та використання
парків - пам'яток садово-паркового мистецтва

--- 

--- 

--- 

--- 

04.08

Для збереження та використання заказників

--- 

--- 

--- 

--- 

04.09

Для збереження та використання заповідних урочищ

---

--- 

--- 

--- 

04.10

Для збереження та використання пам'яток природи

--- 

--- 

--- 

--- 

04.11

Для збереження та використання регіональних ландшафтних парків

--- 

--- 

--- 

--- 

05

Землі іншого природоохоронного призначення

06

Землі оздоровчого призначення (землі, що мають природні лікувальні властивості, які використовуються або можуть використовуватися
для профілактики захворювань і лікування людей)

06.01

Для будівництва і обслуговування санаторно-оздоровчих закладів4

--- 

--- 

--- 

--- 

06.02

Для розробки родовищ природних лікувальних ресурсів

--- 

--- 

06.03

Для інших оздоровчих цілей

--- 

--- 

06.04

Для цілей підрозділів 06.01 - 06.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

07

Землі рекреаційного призначення

07.01

Для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного призначення4

 ---

---

5

07.02

Для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту4

 ---

 ---

07.03

Для індивідуального дачного будівництва

 0,05

0,05 

07.04

Для колективного дачного будівництва

0,05 

0,05 

1

07.05

Для цілей підрозділів 07.01 - 07.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 ---

--- 

--- 

--- 

08

Землі історико-культурного призначення

08.01

Для забезпечення охорони об'єктів культурної спадщини

--- 

--- 

--- 

--- 

08.02

Для розміщення та обслуговування музейних закладів

--- 

--- 

--- 

--- 

08.03

Для іншого історико-культурного призначення

--- 

--- 

--- 

--- 

08.04

Для цілей підрозділів 08.01 - 08.03 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

09

Землі лісогосподарського призначення

09.01

Для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг

09.02

Для іншого лісогосподарського призначення

09.03

Для цілей підрозділів 09.01 - 09.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

10

Землі водного фонду

10.01

Для експлуатації та догляду за водними об'єктами

0,01 

0,01 

10.02

Для облаштування та догляду за прибережними захисними смугами

0,01 

0,01 

10.03

Для експлуатації та догляду за смугами відведення

0,01 

0,01 

10.04

Для експлуатації та догляду за гідротехнічними, іншими водогосподарськими спорудами і каналами

0,01

0,01 

 

 

10.05

Для догляду за береговими смугами водних шляхів

 0,01

0,01 

10.06

Для сінокосіння

 0,5

0,5 

10.07

Для рибогосподарських потреб

 1

10.08

Для культурно-оздоровчих потреб, рекреаційних, спортивних і туристичних цілей

 0,01

0,01 

10.09

Для проведення науково-дослідних робіт

 0,01

0,01

10.10

Для будівництва та експлуатації гідротехнічних, гідрометричних та лінійних споруд

 0,01

0,01 

10.11

Для будівництва та експлуатації санаторіїв та інших лікувально-оздоровчих закладів у межах прибережних захисних смуг морів, морських заток і лиманів

 0,01

0,01 

10.12

Для цілей підрозділів 10.01 - 10.11 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

 0,01

0,01 

1

11

Землі промисловості

11.01

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов'язані з користуванням надрами

11.02

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості

 5

 5

11.03

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств

11.04

Для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд технічної інфраструктури (виробництва та розподілення газу, постачання пари та гарячої води, збирання, очищення та розподілення води)

12 

12 

11.05

Для цілей підрозділів 11.01 - 11.04 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

12

Землі транспорту

12.01

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд залізничного транспорту

0,5 

0,5 

12.02

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд морського транспорту

--- 

--- 

--- 

--- 

12.03

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд річкового транспорту

0,5 

0,5 

12.04

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства4

12.05

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд авіаційного транспорту

0,5 

0,5 

12.06

Для розміщення та експлуатації об'єктів трубопровідного транспорту

12.07

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд міського електротранспорту

0,5 

0,5 

12.08

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій

12.09

Для розміщення та експлуатації будівель і споруд іншого наземного транспорту

12.10

Для цілей підрозділів 12.01 - 12.09 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

0,5 

0,5 

13

Землі зв'язку

13.01

Для розміщення та експлуатації об'єктів і споруд телекомунікацій

13.02

Для розміщення та експлуатації будівель та споруд об'єктів поштового зв'язку

13.03

Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв'язку

13.04

Для цілей підрозділів 13.01 - 13.03, 13.05 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

14

Землі енергетики

14.01

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій

14.02

Для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії

12 

12 

14.03

Для цілей підрозділів 14.01 - 14.02 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

15

Землі оборони

15.01

Для розміщення та постійної діяльності Збройних Сил4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.02

Для розміщення та постійної діяльності військових частин (підрозділів) Національної гвардії4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.03

Для розміщення та постійної діяльності Держприкордонслужби4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.04

Для розміщення та постійної діяльності СБУ4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.05

Для розміщення та постійної діяльності Держспецтрансслужби4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.06

Для розміщення та постійної діяльності Служби зовнішньої розвідки4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.07

Для розміщення та постійної діяльності інших, утворених відповідно до законів, військових формувань4

--- 

--- 

--- 

--- 

15.08

Для цілей підрозділів 15.01 - 15.07 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

16

Землі запасу

--- 

--- 

--- 

--- 

17

Землі резервного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

18

Землі загального користування4

--- 

--- 

--- 

--- 

19

Для цілей підрозділів 16-18 та для збереження та використання земель природно-заповідного фонду

--- 

--- 

--- 

--- 

                 
 

Секретар ради                                                С.М.Денисюк

 

Додаток 3
до рішенням сесії міської ради

від 22.03. 2018 р. N 95-04 –YІІ

 

 

 Пільги для фізичних та юридичних осіб, наданих
відповідно до пункту 284.1 статті 284 Податкового
кодексу України, із сплати земельного податку1
Пільги встановлюються на 2019 рік та вводяться в дію

з 01 січня 2019 року.

 

Група платників, категорія/цільове призначення
земельних ділянок

Розмір пільги
(відсотків суми податкового зобов’язання за рік)

Фізичні особи

(в межах , визначених  статтею 281 ПКУ)

100

Юридичні особи (п.п 282.1.4. п.282.1 статті 282 ПКУ)

 дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форми власності і джерел фінансування, заклади культури, науки (крім національних та державних дендрологічних парків), освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

100

Юридичні особи (п.п 282.1.5. п.282.1 статті 282 ПКУ)

 державні та комунальні дитячі санаторно-курортні заклади та заклади оздоровлення і відпочинку, а також дитячі санаторно-курортні та оздоровчі заклади України, які знаходяться на балансі підприємств, установ та організацій, які є неприбутковими і внесені контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій. У разі виключення таких підприємств, установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

100

Юридичні особи (п.п 282.1.6. п.282.1 статті 282 ПКУ

 державні та комунальні центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, центри фізичного здоров’я населення, центри з розвитку фізичної культури і спорту інвалідів, дитячо-юнацькі спортивні школи, а також центри олімпійської підготовки, школи вищої спортивної майстерності, дитячо-юнацькі спортивні школи і спортивні споруди всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств, їх місцевих осередків та відокремлених підрозділів, що є неприбутковими та включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, за земельні ділянки, на яких розміщені їх спортивні споруди. У разі виключення таких установ та організацій з Реєстру неприбуткових установ та організацій, декларація подається платником податку протягом 30 календарних днів з дня виключення, а податок сплачується починаючи з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулося виключення з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

100

Юридичні особи (п.284.4 статті 284 ПКУ

Плата за землю за земельні ділянки, надані для залізниць у межах смуг відведення, надані гірничодобувним підприємствам для видобування корисних копалин та розробки родовищ корисних копалин, справляється у розмірі 25 відсотків податку, обчисленого відповідно до статей 274 і 277 цього Кодексу.

75

 

 Пільги визначаються з урахуванням норм підпункту 12.3.7 пункту 12.3 статті 12, пункту 30.2 статті 30, статей 281 і 282 Податкового кодексу України.  

Пільги визначаються з урахуванням норм пункту 284.3 статті 283 Податкового кодексу України , а саме: Якщо платники податку, які користуються пільгами з цього податку, надають в оренду земельні ділянки, окремі будівлі, споруди або їх частини, податок за такі земельні ділянки та земельні ділянки під такими будівлями (їх частинами) сплачується на загальних підставах з урахуванням прибудинкової території.

Ця норма не поширюється на бюджетні установи у разі надання ними будівель, споруд (їх частин) в тимчасове користування (оренду) іншим бюджетним установам, дошкільним, загальноосвітнім навчальним закладам незалежно від форм власності і джерел фінансування.

Від сплати податку звільняються:

 - Заповідники, у тому числі історико- культурні, національні природні парки, парки державної та комунальної власності, регіональні ландшафтні парки, заповідні урочища, пам»ятки природи, парки-пам»ятки садово- паркового мистецтва;

 -дослідницькі господарства науково-дослідних установ і навчальних закладів сільськогосподарського профілю та професійно- технічних училищ;

 -органи державної влади та органи місцевого самоврядування, органи прокуратури, заклади, установи та організації, військові формування, утворені відповідно до законів України, Збройні сили України, які повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

 - дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади незалежно від форм власності і джерел фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, які повністю утримуються за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів;

 - комунальні підприємства Тетіївської міської ради;

 -релігійні організації України, за земельні ділянки, надані для будівництва і обслуговування культових та інших будівель, необхідних для забезпечення їх діяльності, а також благодійні організації, створені відповідно до закону, діяльність яких не передбачає одержання прибутків.

 - військових строкової служби, військовослужбовців, мобілізованих громадян до збройних сил України та членів їх сімей.

  - інваліди першої і другої групи;

- фізичні особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

- пенсіонери ( за віком);

- ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

- фізичні особи визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи;

     Звільнення від сплати податку за земельні ділянки, передбачене для відповідної категорії фізичних осіб, поширюється на одну земельну ділянку за кожним видом використання  у межах граничних норм:

- для ведення особистого селянського господарства – у розмірі не більш як 2 гектари;

- для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка): у селах – не більш як 0.25 гектара, в селищах – не більш як 0,15 гектара, в містах – не більш як 0,10 гектара;

- для індивідуального дачного будівництва- не більш як 0,10 гектара;

- для будівництва індивідуальних гаражів – не більш як 0,01 гектара;

- для ведення садівництва – не більш як 0,12 гектара.

- від сплати земельного податку звільняються на період дії єдиного податку четвертої групи власники земельних ділянок, земельних часток(паїв) та землекористувачі за умови передачі земельних ділянок та земельних часток(паїв)в оренду платнику єдиного податку четвертої групи.

 

 

Секретар ради                                                С.М. Денисюк

 

22.03. 2018 р

№ 96-4-VII

             Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про надання та припинення права

користування земельних ділянок.

 

                 Розглянувши заяви громадян про надання та припинення права користування земельних ділянок та цивільно-правові угоди, на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись статтями 12, 120, 124, 141,143,149 Земельного кодексу України, Законом України „ Про місцеве самоврядування в Україні” міська рада

 

в и р і ш и л а :

1.Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,12 га по вул.Дібрівській,6

   - Смолянчук Ірині Анатоліївні в зв’язку з продажею житлового будинку.

2.Надати земельну ділянку площею 0,12 га в користування по вул.Дібрівській,6, яка була в користуванні Смолянчук І.А.

         - Касянчук Лідії Володимирівні в зв’язку з договором купівлі -продажу для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

3.Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,12 га по вул.Івана Сенька,11

   - Куксі Олені Іванівні для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства в зв’язку з відмовою від земельної ділянки.

     Перевести дану земельну ділянку в землі запасу міської ради.

4.Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,06 га по вул. Польовій,75

   - Касяненку Олексію Григоровичу в зв’язку з помилковим внесенням в ЗКК.

5.Надати земельну ділянку площею 0,06 га в користування по вул.Польовій,75, яка була в користуванні Касяненка О.Г.

         -  Касяненку Миколі Григоровичу в зв’язку з свідоцтвом на право власності на житловий будинок для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

6.Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,1482 га по вул. Волошкова,22

   - Рудюк Оксані Степанівні в зв’язку з даруванням житлового будинку.

7.Надати земельну ділянку площею 0,1482 га в користування по вул.Волошкова,22, яка була в користуванні Рудюк О.С.

         - Коваленко Олені Олександрівні в зв’язку з договором дарування житлового будинку для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства.

8.Припинити право користування земельною ділянкою площею 0,06 га по вул. Академіка Байраківського,28

   - Столярчуку Анатолію Миколайовичу в зв’язку з розподілом житлового будинку.

9.Надати земельну ділянку площею 0,06 га в спільне часткове користування по вул.Академіка Байраківського,28, яка була в користуванні Столярчука А.М.

         - Столярчуку Анатолію Миколайовичу та Столярчук Світлані Миколаївні в зв’язку з рішенням суду для обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

10.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища   (голова Касяненко В.М.).

 

Міський   голова                                     Р. В. Майструк

 

 

 

22.03.2018 р.

№ 97-4-VII

 

Начальник юридичного відділу                                        Н. М. Складена

 

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про надання громадянам дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок, для послідуючої передачі у власність,

які розташовані на території Тетіївської

міської ради.

                  Розглянувши заяви громадян, земельно облікову документацію (ЗКК), на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 12, 118, 122, 186, перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, в м.Тетієві 

     -  Коваленко Олені Олександрівні по вул.Волошкова,22 орієнтовною площею 0,1482 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

      - Сисаку Анатолію Хомичу по вул.Центральна,113 орієнтовною площею 0,07 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

     - Касянчук Лідії Володимирівні по вул.Дібрівська,6 орієнтовною площею 0,12 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

      -  Столярчук Світлані Миколаївні та Столярчуку Анатолію Миколайовичу в спільну часткову власність по вул.Академіка Байраківського,28 орієнтовною площею 0,06 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

      -  Ходаню Івану Васильовичу по вул. Плоханівській,90-б орієнтовною площею 0,06 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

2.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, в с.Дібрівка 

     - Чайці Людмилі Іванівні по вул.Космонавтів,33 орієнтовною площею 0,35 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

3.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, в с.Тайниця

      -  Янцаловській Тетяні Іванівні по вул.Центральна,135 орієнтовною площею 0,2377 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

4.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, в с.Голодьки

      -  Золоташко Валентині Володимирівні по вул.Першотравнева,22 орієнтовною площею 0,25 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

      - Сторожук Ользі Григорівні по вул.Шкільна,12 орієнтовною площею 0,50 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

      - Янковенко Людмилі Іванівні по вул.Шевченка,58 орієнтовною площею 0,25 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

5.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, в с.Степове

     -  Котик Тетяні Миколаївні по вул.братів Таталовичів,7 орієнтовною площею 0,60 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

6.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність, в с.Дзвеняче

     -   Южову Володимиру Петровичу по вул.Центральна,12 орієнтовною площею 0,44 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

     -   Чередніченко Валентині Іванівні по вул.Центральна,56 орієнтовною площею 0,57 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

7.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для послідуючої передачі у власність, направити на затвердження до Тетіївської міської ради.

8.Дозвіл дійсний протягом  1 року з дня прийняття рішення.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

22.03.2018 р

№ 98 -4-VII

 

 

Начальник  юридичного відділу                                                    Н. М. Складена

 

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про надання громадянам дозволу на

розробку проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у власність,

які розташовані на території Тетіївської

міської ради.

 

                  Розглянувши заяви громадян та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 12, 116, 118, 121, 122, 125, 126, 134, 186-1 Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій» Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м.Тетієві

   -  Псуй Наталії Петрівні по вул.Ярослава Мудрого,82 орієнтовною площею 0,08 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

   - Ткаченко Ірині Іванівні по вул.Коцюбинського,4-Т орієнтовною площею 0,003 га, під будівництво індивідуальних гаражів за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

   - Романюк Вікторії Олексіївні по вул.Івана Сенька,11 орієнтовною площею 0,12 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

   - Шамрай Світлані Олександрівні по вул. Крючкова,3 орієнтовною площею 0,030 га, під ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

   - Полярушу Сергію Сергійовичу по вул.Соборна орієнтовною площею 0,01 га, під будівництво індивідуальних гаражів за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с.Стадниця

    - Семенику Василю Івановичу по вул.Гуркіна,13 орієнтовною площею 0,25 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

3 Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с.Скибинці

   - Кравчук Зінаїді Петрівні по вул. Зарічній орієнтовною площею 0,30 га, під ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

4.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с.Дібрівка

   - Лисенку Леоніду Йосиповичу по вул.Козацька орієнтовною площею 0,40 га, під ведення особистого селянського господарства, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

5.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с.Дзвеняче

    - Полозову Василю Васильовичу по вул.Польова орієнтовною площею 0,23 га, під будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

6.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в      порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України.

7.Дозвіл дійсний протягом  1 року з дня прийняття рішення.

8.Розробленний проект землеустрою підлягає затвердженню Тетіївською міською радою.

9.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища  (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

 

22.03..018 р.

№ 99-4-VII

 

 

Начальник юридичного відділу                                                    Н. М. Складена

 

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про передачу громадянам земельних

ділянок у власність, які розташовані

на території Тетіївської міської ради.

 

                  Розглянувши заяви громадян, розроблену ПП «Земля», ФОП Шамрай Д.В. технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року і керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 134, 186-1, Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Затвердити розроблену ПП «Земля», ФОП Шамрай Д.В. технічні документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які розташовані на території Тетіївської міської ради  

   -   Прибиш Тамілі Олександрівні с.Росішки по вул.Суворова,1 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:014:0013.

    -   Прибиш Івану Івановичу с. Росішки по вул. Центральній,38 загальною площею 0,5518 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:014:0014 

                      0,3018 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224685801:01:014:0015.

    -  Кравчук Тетяні Степанівні с. Росішки по вул. Центральній,7 загальною площею 0,3744 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:004:0012 

                      0,1244 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224685801:01:004:0013.

    -   Потернак Катерині Іванівні с. Росішки по вул. Перемоги,34 загальною площею 0,5013 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:026:0017 

                      0,2513 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224685801:01:026:0016.

    -   Домінській Валентині Вікторівні сДубина по вул.Зелений гай,41 загальною площею 0,55 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683202:02:007:0011 

                      0,3000 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683202:02:007:0012.

    -   Фармагею Миколі Васильовичу с.Дібрівка по вул.Садова,41 площею 0,2321 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:039:0016 

    -    Перепелиці Анатолію Микитовичу с.Дібрівка по вул.Середня,36 загальною площею 0,3517 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:035:0012 

                      0,1017 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683201:01:035:0013.

    -   Грицюк Галині Петрівні с.Дібрівка по вул.Космонавтів,1 площею 0,2028 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:028:0010 

    -   Загородній Людмилі Василівні с.Дібрівка по вул.Жовтнева,39 загальною площею 0,3569 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:042:0018 

                      0,1069 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683201:01:042:0019.

    -   Козачуку Сергію Станіславовичу с.Дібрівка по вул.Гоголя,5 загальною площею 0,4311 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:045:0015 

                      0,1811 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683201:01:045:0016.

    -   Борисюку Анатолію Федоровичу с.Дібрівка по вул.Жовтнева,12 площею 0,2360 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:040:0009  

    -   Береговому Олександру Володимировичу с.Ненадиха площею 0,7214 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224684800:03:011:0016.

    -   Файдюку Роману Васильовичу с.Ненадиха площею 1,2776 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224684800:03:011:0017.

    -   Моргуну Івану Тимофійовичу с.Бурківці по вул.Старинці,36 загальною площею 0,6600 га 

            із них: 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224680401:01:023:0016 

                      0,4100 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224680401:01:023:0015.

    -   Козачук Галині Карпівні с.Бурківці по вул.Надводського,26 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224680401:01:018:0013 

    -   Кононенко Надії Василівні с.Григорівка по вул. Пасічна,14 загальною площею 0,6212 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224688202:02:006:0005 

                      0,3712 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224688202:02:006:0006.

    -   Вихристюку Андрію Івановичу с.Черепинка площею 0,3700 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224688203:03:036:0003.

    -   Гарник Людмилі Ільківні с.Степове по вул.Слобідській площею 0,1761 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224687001:01:017:0013.

   -   Захарчуку Івану Васильовичу с.Голодьки по вул.Шевченка,51 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224681601:01:023:0020.

   -  Поліщуку Василю Вікторовичу м.Тетіїв по вул.Цвіткова площею 0,0022 га для будівництва індивідуальних гаражів кадастровий номер 3224610100:01:101:0025.

    - Яковишину Петру Йосиповичу м.Тетіїв по вул. Зарічній,15 загальною площею 0,2014 га 

            із них: 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224610100:01:016:0013 

                           0,1014 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:01:016:0014

    -   Кирилюк Олені Володимирівні с.Горошків по вул.Молодіжна,2 площею 0,8803 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:003:0017.

    -   Буравець Надії Павлівні с.Горошків по вул.Жовтнева,35 загальною площею 0,6392 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:034:0003 

                      0,3892 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:034:0004.

    -   Дем’янчуку Василю Івановичу с.Горошків по вул.Поповича,55 загальною площею 0,5068 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:019:0012 

                      0,2568 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:019:0013.

    -   Лозов’юк Світлані Володимирівні с.Горошків по вул.Заводській,2 площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:044:0012 

    -   Василишиній Людмилі Петрівні с.Горошків по пр.Польовому,9 загальною площею 0,5916 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:035:0013 

                      0,3416 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:035:0014.

    -   Куклі Олегу Васильовичу с.Горошків по вул.Нагірна,49 загальною площею 0,5666 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:024:0011 

                      0,3166 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:024:0012.

    -   Білому Юрію Івановичу с.Горошків по вул.Молодіжна,30 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0053 

    -   Карповичу Петру Гавриловичу с.Горошків площею 0,5061 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:022:0007.

    -   Задорожньому Євгенію Валентиновичу с.Горошків по вул.Нова,1 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:006:0023 

    -   Глухонюк Олені Григорівні с.Горошків по вул.Нагірна,18 загальною площею 0,5530 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:022:0008 

                      0,3030 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:022:0009.

    -   Гулько Ларисі Петрівні с.Горошків по вул.Молодіжна,23 загальною площею 0,3971 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0048 

                      0,1471 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:004:0049.

    -   Сугак Світлані Сергіївні с.Горошків по вул.Шевченка,76 загальною площею 0,4298 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:007:0005 

                      0,1798 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:007:0006.

    -   Тонковиду Володимиру Миколайовичу с.Горошків по вул.Жовтнева,30 загальною площею 0,5271 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:038:0007 

                            0,2771 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:038:0008.

    -  Дідику Валерію Володимировичу с.Горошків по вул.Жовтнева,32 загальною площею 0,5371 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:038:0010 

                      0,2871 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:038:0009.

    -    Мацюк Віті Миколаївні с.Горошків по вул.Молодіжна,37 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0050 

    -    Мацюк Олександрі Олександрівні с.Горошків по вул.Молодіжна,35 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0054 

    -   Кисіль Любов Валентинівні с.Горошків площею 0,2780 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:020:0005.

    -   Стаднику Андрію Валентиновичу с.Горошків по вул.Жовтнева,18-а загальною площею 0,5232 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:039:0003 

                      0,2732 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:039:0004.

    -   Дем’янчуку Миколі Володимировичу с.Горошків по вул.Молодіжна,59 загальною площею 0,4737 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0040 

                      0,2237 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:004:0041.

    -   Гречанюку Івану Миколайовичу с.Ріденьке площею 0,5914 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682002:02:001:0004.

    -  Паламарчуку Олексію Юрійовичу с.Ріденьке по вул.Польова,12 загальною площею 0,4000 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682002:02:006:0008 

                      0,15 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682002:02:006:0009.

    -   Поплавському Юрію Дмитровичу с.Ріденьке площею 0,5914 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682002:02:001:0005.

2.Передати у власність громадянам земельні ділянки, які розташовані на території Тетіївської міської ради за рахунок земель комунальної власності 

   -   Прибиш Тамілі Олександрівні с.Росішки по вул.Суворова,1 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:014:0013.

    -   Прибиш Івану Івановичу с. Росішки по вул. Центральній,38 загальною площею 0,5518 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:014:0014 

                      0,3018 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224685801:01:014:0015.

    -  Кравчук Тетяні Степанівні с. Росішки по вул. Центральній,7 загальною площею 0,3744 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:004:0012 

                      0,1244 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224685801:01:004:0013.

    -   Потернак Катерині Іванівні с. Росішки по вул. Перемоги,34 загальною площею 0,5013 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224685801:01:026:0017 

                      0,2513 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224685801:01:026:0016.

    -   Домінській Валентині Вікторівні сДубина по вул.Зелений гай,41 загальною площею 0,55 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683202:02:007:0011 

                      0,3000 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683202:02:007:0012.

    -   Фармагею Миколі Васильовичу с.Дібрівка по вул.Садова,41 площею 0,2321 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:039:0016 

    -    Перепелиці Анатолію Микитовичу с.Дібрівка по вул.Середня,36 загальною площею 0,3517 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:035:0012 

                      0,1017 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683201:01:035:0013.

    -   Грицюк Галині Петрівні с.Дібрівка по вул.Космонавтів,1 площею 0,2028 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:028:0010 

    -   Загородній Людмилі Василівні с.Дібрівка по вул.Жовтнева,39 загальною площею 0,3569 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:042:0018 

                      0,1069 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683201:01:042:0019.

    -   Козачуку Сергію Станіславовичу с.Дібрівка по вул.Гоголя,5 загальною площею 0,4311 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:045:0015 

                      0,1811 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224683201:01:045:0016.

    -   Борисюку Анатолію Федоровичу с.Дібрівка по вул.Жовтнева,12 площею 0,2360 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224683201:01:040:0009 

    -   Береговому Олександру Володимировичу с.Ненадиха площею 0,7214 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224684800:03:011:0016.

    -   Файдюку Роману Васильовичу с.Ненадиха площею 1,2776 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224684800:03:011:0017.

    -   Моргуну Івану Тимофійовичу с.Бурківці по вул.Старинці,36 загальною площею 0,6600 га 

            із них: 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224680401:01:023:0016 

                      0,4100 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224680401:01:023:0015.

    -   Козачук Галині Карпівні с.Бурківці по вул.Надводського,26 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224680401:01:018:0013 

    -   Кононенко Надії Василівні с.Григорівка по вул. Пасічна,14 загальною площею 0,6212 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224688202:02:006:0005 

                      0,3712 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224688202:02:006:0006.

    -   Вихристюку Андрію Івановичу с.Черепинка площею 0,3700 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224688203:03:036:0003.

    -   Гарник Людмилі Ільківні с.Степове по вул.Слобідській площею 0,1761 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224687001:01:017:0013.

   -   Захарчуку Івану Васильовичу с.Голодьки по вул.Шевченка,51 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224681601:01:023:0020.

   -  Поліщуку Василю Вікторовичу м.Тетіїв по вул.Цвіткова площею 0,0022 га для будівництва індивідуальних гаражів кадастровий номер 3224610100:01:101:0025.

    - Яковишину Петру Йосиповичу м.Тетіїв по вул. Зарічній,15 загальною площею 0,2014 га 

            із них: 0,10 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224610100:01:016:0013 

                           0,1014 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:01:016:0014

    -   Кирилюк Олені Володимирівні с.Горошків по вул.Молодіжна,2 площею 0,8803 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:003:0017.

    -   Буравець Надії Павлівні с.Горошків по вул.Жовтнева,35 загальною площею 0,6392 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:034:0003 

                      0,3892 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:034:0004.

    -   Дем’янчуку Василю Івановичу с.Горошків по вул.Поповича,55 загальною площею 0,5068 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:019:0012 

                      0,2568 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:019:0013.

    -   Лозов’юк Світлані Володимирівні с.Горошків по вул.Заводській,2 площею  0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:044:0012 

    -   Василишиній Людмилі Петрівні с.Горошків по пр.Польовому,9 загальною площею 0,5916 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:035:0013 

                      0,3416 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:035:0014.

    -   Куклі Олегу Васильовичу с.Горошків по вул.Нагірна,49 загальною площею 0,5666 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:024:0011 

                      0,3166 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:024:0012.

    -   Білому Юрію Івановичу с.Горошків по вул.Молодіжна,30 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0053 

    -   Карповичу Петру Гавриловичу с.Горошків площею 0,5061 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:022:0007.

    -   Задорожньому Євгенію Валентиновичу с.Горошків по вул.Нова,1 площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:006:0023 

    -   Глухонюк Олені Григорівні с.Горошків по вул.Нагірна,18 загальною площею 0,5530 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:022:0008 

                      0,3030 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:022:0009.

    -   Гулько Ларисі Петрівні с.Горошків по вул.Молодіжна,23 загальною площею 0,3971 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0048 

                      0,1471 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:004:0049.

    -   Сугак Світлані Сергіївні с.Горошків по вул.Шевченка,76 загальною площею 0,4298 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:007:0005 

                      0,1798 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:007:0006.

    -   Тонковиду Володимиру Миколайовичу с.Горошків по вул.Жовтнева,30 загальною площею 0,5271 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:038:0007 

                            0,2771 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:038:0008.

    -  Дідику Валерію Володимировичу с.Горошків по вул.Жовтнева,32 загальною площею 0,5371 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:038:0010 

                      0,2871 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:038:0009.

    -    Мацюк Віті Миколаївні с.Горошків по вул.Молодіжна,37 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0050 

    -    Мацюк Олександрі Олександрівні с.Горошків по вул.Молодіжна,35 площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0054 

    -   Кисіль Любов Валентинівні с.Горошків площею 0,2780 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:020:0005.

    -   Стаднику Андрію Валентиновичу с.Горошків по вул.Жовтнева,18-а загальною площею 0,5232 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:039:0003 

                      0,2732 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:039:0004.

    -   Дем’янчуку Миколі Володимировичу с.Горошків по вул.Молодіжна,59 загальною площею 0,4737 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682001:01:004:0040 

                      0,2237 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682001:01:004:0041.

    -   Гречанюку Івану Миколайовичу с.Ріденьке площею 0,5914 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682002:02:001:0004.

    -  Паламарчуку Олексію Юрійовичу с.Ріденьке по вул.Польова,12 загальною площею 0,4000 га 

            із них: 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) кадастровий номер 3224682002:02:006:0008 

                      0,15 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682002:02:006:0009.

    -   Поплавському Юрію Дмитровичу с.Ріденьке площею 0,5914 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224682002:02:001:0005.

3.Громадянам, яким передані у власність земельні ділянки, звернутися до органів державної реєстрації

4.Спеціалісту міської ради з земельних питань внести зміни в земельно-кадастрову книгу по обліку земель та направити рішення в Тетіївське відділення Білоцерківської ОДПІ для внесення змін до данних по нарахуванню земельного податку.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

22.03.2018 р.

№ 100- 4-VII

 

Начальник юридичного відділу                                                      Н. М. Складена

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про надання дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в користування на умовах оренди,

яка розташована на території Тетіївської

міської ради.

         Розглянувши заяву ФОП Солодовнік В.В., Гончарука В.Ф., Демцюри Ю.В. та керуючись Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та відповідно до статтей 12, 20, 92, 1861 Земельного кодексу України, Закону України „Про землеустрій” Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетієва.

     - ФОП Солодовнік Віті Володимирівні по вул.Київській,6 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,20 га, за рахунок земель комунальної власності.

2.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільне користування на умовах оренди, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту с.Дібрівка

     - Гончаруку Федору Филимонофичу та Демцюрі Юрію Васильовичу по вул.Степова,6 під землі сільськосподарського призначення для іншого сільськогосподарського призначення, орієнтовною площею 0,25 га, за рахунок земель комунальної власності.

3.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у користування на умовах оренди, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту с.Дібрівка.

     - Гончаруку Федору Филимонофичу по вул.Степова,17-А під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, орієнтовною площею 0,04 га, за рахунок земель комунальної власності.

4.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою із зміною цільового використання  із земель громадської забудови (03.07-для будівництва та обслуговування будівель торгівлі) в землі транспорту ( 12.04 – для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства) щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди, яка розташована в м.Тетієві

     - Гончаруку Федору Филимонофичу по вул.Київській,19, орієнтовною площею 0,5499 га, за рахунок земель комунальної власності.

5.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди погоджується в порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України.

6.Рзробленний проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування на умовах оренди підлягає затвердженню Тетіївською міською радою.

7.Дозвіл дійсний 2 роки з дня прийняття рішення.

8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський  голова                                           Р.В.Майструк

 

 

 

22.03.2018 р

№ 101-4-VII

 

Начальник юридичного відділу                                            Н.М.Складена

 

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

 ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про передачу земельних ділянок в користування

на умовах оренди, які розташованні на

територіїв Тетіївської міської ради. 

 

                            Розглянувши клопотання Київської міської філії ПАТ «Укртелеком» та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст. ст. 12, 20, 93, 116, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 134, 186-1 Земельного кодексу України, ст.6, 13, 21 Закону України "Про оренду землі”, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м.Тетієві 

     - ПАТ «Укртелеком» по вул.Центральній площею 0,0061 га під землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:032:0025, терміном на 10 років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 12 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, з урахуванням коефіцієнта індексації на 2018 рік, що становить 893,39 грн за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 7444,90 грн 

     Термін дії договору з 01.04. 2018 року.

2.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м.Тетієві 

     - ПАТ «Укртелеком» по вул.Академіка Байраківського площею 0,0049 га під землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:080:0001, терміном на 10 років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 12 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, з урахуванням коефіцієнта індексації на 2018 рік, що становить 788,65 грн за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 6572,11 грн 

     Термін дії договору з 01.04. 2018 року.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

 Міський голова                           Р. В. Майструк

 

 

22.03.2018 р

№ 102-4-YII

Начальник  юридичного відділу                                                            Н.М.Складена

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

мТетіїв

 

Про надання  дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж частин земельних ділянок на

яку поширюється право сервітуту.

                    Розглянувши заяви ПП «ОІЛ БОСС», ФОП Хохич А.А., ФОП Тіманова М.Л., розроблену технічну документацію із землеустрою ПП «Земля» та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 12, 79-1, Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», міською програмою розвитку земельних відносин на 2013-2017 роки, Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Затвердити розроблену ПП «Земля» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) в межах м.Тетієва

 -  Тетіївській міській раді на земельну ділянку по вул.Соборна площею 0,0029 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3224610100:01:167:0009.

-  Тетіївській міській раді на земельну ділянку по вул.Соборна площею 0,0029 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3224610100:01:167:0008.

-  Тетіївській міській раді на земельну ділянку по вул.Соборна площею 0,0029 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3224610100:01:167:0007.

2.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж частин земельних ділянок на яку поширюється право сервітуту, які розташовані  в межах м.Тетієва .

- ФОП Тіманову Михайлу Леонідовичу на земельну ділянку по вул.Соборна площею 0,0029 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ № 1), кадастровий номер 3224610100:01:167:0009.

-  ФОП Тіманову Михайлу Леонідовичу на земельну ділянку по вул.Соборна площею 0,0029 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ № 2), кадастровий номер 3224610100:01:167:0008.

- ФОП Тіманову Михайлу Леонідовичу на земельну ділянку по вул.Соборна площею 0,0029 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ № 3), кадастровий номер 3224610100:01:167:0007.

3.Продовжити термін дії рішення 18 сесії 7 скликання №290 від 16 лютого 2017 року « Про надання  дозволу на оформлення паспорта прив’язки МАФ та на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж частин земельних ділянок на яку поширюється право сервітуту.» до 16 лютого 2019 року.

4.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж  частин земельних ділянок на яку поширюється право сервітуту направити на затвердження до Тетіївської міської ради.

5.Дозвіл дійсний протягом  1 року з дня прийняття рішення.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

   22.03 2018 р

   № 103 -4-VII

 

Начальник юридичного відділу                             Н.М.Складена

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

м.Тетіїв

 

Про надання  дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

по інвентаризації земельних ділянок, які

розташовані на території Тетіївської

міської ради в межах населеного

пункту м.Тетієва.

                     Розглянувши заяву Метулинського Л.В., Руденка Р.В., Поляруша С.С., планові матеріали та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статтей 12, 79-1, Перехідних положень Земельного кодексу України, ст..57 Закону України «Про землеустрій», міською програмою розвитку земельних відносин на 2013-2017 роки,  Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою по інвентаризації земельних ділянок, які розташовані  в межах м.Тетієва

 - Тетіївській міській раді по вул.Франка орієнтовною площею 0,01 га землі громадської забудови під МАФ для послідуючого заключення особистого строкового сервітуту.

- Тетіївській міській раді по вул.Соборна ( р-н автостанції) орієнтовною площею 0,01 га землі громадської забудови під МАФ для послідуючого заключення особистого строкового сервітуту.

- Тетіївській міській раді по вул.Соборна ( р-н автостанції) орієнтовною площею 0,01 га землі громадської забудови під МАФ для послідуючого заключення особистого строкового сервітуту.

2.Внести зміни в рішення 27 сесії 7 скликання № 428 від 23 листопада 2017 року, а саме в пункті 1 слідуючі слова :

 «- Виконавчому комітету Тетіївської міської ради по вул.Цвіткова, б/н, орієнтовною площею 3 кв.м. землі зв’язку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, для послідуючого заключення особистого строкового сервітуту.

 викласти в новій редакції:

 «- Тетіївській міській раді по вул.Цвіткова, б/н, орієнтовною площею 3 кв.м. землі зв’язку для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій, для послідуючого заключення особистого строкового сервітуту.

3.Технічну документацію із землеустрою по  інвентаризації направити на затвердження до Тетіївської міської ради.

4.Дозвіл дійсний протягом  1 року з дня прийняття рішення.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

     22.03.2018 р

      № 104- 4-VII

  

Начальник юридичного відділу                                                         Н.М.Складена

 

 

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

м.Тетіїв

 

Про внесення змін до рішень

сесії Тетіївської міської ради.

               Розглянувши клопотання Тетіївської районної ради, КП «Житлокомунсервіс» та керуючись статтями 12, 92, 122, 123,1861 Земельного кодексу України, статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій» Тетіївська міська рада

в и р і ш и л а :

1.Внести зміни в рішення 16 сесії сьомого скликання № 235 від 27 грудня 2016 року Тетіївської міської ради в пункт 3, а саме слідуючі слова:

          «Код ЄДРПОУ: 04054889» 

     викласти в новій редакції :

           « Код ЄДРПОУ: 42096329»

2.Внести зміни в рішення 27 сесії сьомого скликання № 429 від 23 листопада 2017 року Тетіївської міської ради в пункт 2, а саме слідуючі слова:

          «Код ЄДРПОУ: 04054889» 

     викласти в новій редакції :

           « Код ЄДРПОУ: 42096329 «

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

Міський  голова                                           Р. В. Майструк

 

22.03.2018 р

№ 105-4-VII

 

Начальник  юридичного  відділу                                                             Н.М.Складена

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

м.Тетіїв

Про укладання договорів оренди

на користування земельними ділянками

по Тетіївській міській раді.

                     Розглянувши заяви ФОП та напідставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись Земельним кодексом та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду”, ст.288 Податкового кодексу України та в інтересах громади міста, міська рада

в и р і ш и л а :

1.Розірвати договір оренди від 26.01.2018 року на земельну ділянку площею 0,04 га в с.Скибенці з

   -  Кашперівським споживчим товариством за згодою з 01.04.2018 року.

2.Розірвати договір оренди від 26.01.2018 року на земельну ділянку площею 49,4 кв.м. в м.Тетієві по вул.Соборній,29 з

  -  ПАТ КБ «Приватбанк» за згодою сторін з 01.04.2018 року.

3.Розірвати договір оренди від 26.01.2018 року на земельну ділянку площею 20 кв.м. в м.Тетієві по вул.Соборній з

  -  Кондратюком Віктором Володимировичем за згодою сторін з 01.04.2018 року.

4.Укласти договір оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, що використовують землі комунальної власності міської ради до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

     - з ФОП Євченко Олесєю Семенівною на земельну ділянку площею 0,03 га с.Скибенці, по вул Покровська,11 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 70560 грн 00 коп, встановити плату в сумі 4233 грн 60 коп. в рік (6 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 352,80 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.04.2018 р. по 31.12.2018 року.

     - з ФОП Євченко Андрієм Яковичем на земельну ділянку площею 0,03 га с.Скибенці, по вул Покровська,11 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 70560 грн 00 коп, встановити плату в сумі 4233 грн 60 коп. в рік (6 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 352,80 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.04.2018 р. по 31.12.2018 року.

      - з ТОВ «Агрофірма «Росішки» на земельну ділянку площею 18,6 га с.Росішки під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 487210 грн 07 коп, встановити плату в сумі 14616 грн 30 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1218,00 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.04.2018 р. по 31.12.2018 року.

     - з Климюком Олегом Григоровичем на земельну ділянку площею 3,1525 га с.Дзвеняче- с.Михайлвка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 31503 грн 63 коп, встановити плату в сумі 1575 грн 18 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 131,26 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.04.2018 р. по 31.12.2018 року.

5.Розмір відшкодування визначений у відповідності до грошової оцінки земель м. Тетієва та старостинських округах  ОТГ.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський   голова                                                             Р. В. Майструк

 

 

22.03 2018 р

№ 106-4-VII

 

Начальник  юридичного відділу                                                                     Н.М.Складена

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПЕРШЕ  ПЛЕНАРНЕ  ЗАСІДАННЯ

 

РІШЕННЯ

 м.Тетіїв

Про надання згоди на затвердження

проектів землеустрою учасникам АТО

Розглянувши заяви учасників АТО, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, постановою КМУ №413, Тетіївська міська рада

вирішила:

1.Надати гр. Солов′ян Миколі Івановичу погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства  в адмінмежах Тетіївської об′єднаної територіальної громади на території Степівського старостинського округу ради за межами населеного пункту с.Степове.

2.Надати гр. Безобчуку Миколі Борисовичу погодження на затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність площею 2,0 га для ведення особистого селянського господарства  в адмінмежах Тетіївської об′єднаної територіальної громади на території Степівського старостинського округу ради за межами населеного пункту с.Степове.

3.Просити Головне Управління Держгеокадастру у Київській області затвердити проекти землеустрою, та передати у власність земельні ділянки вищезгаданим громадянам.

4.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, охорони навколишнього середовища (голова комісії Касяненко В.М.)  

 

Міський  голова                                         Р. В.  Майструк

 

 

22.03.2018 р

№ 107-4 -YІІ

Начальник юридичного відділу                                                Н. М. Складена

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація