Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРОГРАМА ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ КОМУНАЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ МІСТА ТЕТІЄВА НА 2015-2018 РОКИ

ПРОГРАМА

фінансової підтримки комунальних підприємств

міста Тетієва на 2015-2018 роки

 

1. Загальні положення.

Програма фінансової підтримки міських комунальних підприємств та здійснення внесків на 2015-2018 роки (надалі Програма) розроблена на виконання ст.91 Бюджетного кодексу України, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», Постановою Кабінетів Міністрів України від 05.05.1997 р. № 409 «Про забезпечення надійності й безпечності експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж».

В місті діють комунальні підприємства,які надають житлово-комунальні послуги – ВУ ВКГ «Тетіївводоканал», КП «Житлокомунсервіс», КП «Благоустрій». Діючі тарифи на комунальні послуги не повністю забезпечують відшкодування витрат на їх надання, не скорочують розміри заборгованості населення за надані послуги, скорочуються обсяги послуг в натуральних показниках, що надаються комунальними підприємствами, зростає відсоток втрат тепла і питної води.

Все це призвело до того, що комунальним підприємствам не вистачає обігових коштів на придбання матеріалів для виконання робіт по утриманню та оновленню інженерних мереж, по підготовці житлового фонду до роботи в осінньо-зимовий період, придбання необхідних технічних засобів. Потребує оновлення матеріальна база підприємств за рахунок капітальних вкладень.

Зважаючи на те, що суттєве підвищення тарифів на комунальні послуги вкрай негативно вплине на соціальний стан громади міста, враховуючи фінансову ситуацію, в якій знаходяться комунальні підприємства та необхідність виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, функціональних призначень, виникає гостра потреба у надані фінансової підтримки з міського бюджету комунальним підприємствам для забезпечення виконання вищезазначених заходів.

 

2. Мета Програми.

Забезпечення стабільності роботи комунальних підприємств міста відповідно до їх функціональних призначень, виконання зобов’язань з виплати заробітної плати працівникам, забезпечення надійності та безпеки експлуатації будівель, споруд та інженерних мереж шляхом фінансової підтримки господарських суб’єктів які перебувають у комунальній власності територіальної громади міста Тетієва.

 

3. Обгрунтування шляхів і способів роз’яснення проблеми.

Надання фінансової підтримки комунальних підприємств буде здійснюватись на поточні видатки підприємств за рахунок загального фонду міського бюджету При цьому підприємство отримує кошти на рахунок, відкритий в банку та використовує їх відповідно до рішення про виділення бюджетних коштів за їх цільовим призначенням.

 

4. Основні завдання Програми.

4.1.Програмою визначено такі основні завдання на виконання яких буде надаватися фінансова допомога:

- придбання матеріалів для проведення робіт з підготовки житлового фонду комунальної власності до роботи в осінньо-зимовий період;

- придбання матеріалів для забезпечення надійності та безпечності експлуатації інженерних мереж (водопроводів, доріг та тротуарів, тощо);

- забезпечення освітлення вулиць міста;

- погашення заборгованості по виплаті заробітної плати з нарахуванням працівникам;

- погашення заборгованості по податках;

- проведення технічної інвентаризації комунального майна;

- повірка по будинкових приладів обліку;

- придбання малоцінних технічних засобів, інструментів, спецодягу, тощо;

- подолання наслідків стихії, надзвичайних ситуацій та аварій.

 

5. Організація реалізації Програми та здійснення контролю за її виконанням.

5.1. Реалізація програми покладається на виконавчий комітет Тетіївської міської ради у партнерстві з комунальними підприємствами. У випадку необхідності корегування даної Програми відповідні зміни до неї вносяться рішенням міської ради.

5.2. Безпосередній контроль за виконанням завдань програми здійснює відповідний виконавець, а за цільовим та ефективним використанням коштів – виконавчий комітет міської ради та постійні депутатські комісії.

 

6. Фінансова забезпеченість Програми.

Фінансування Програми здійснюється виключно за умови затвердження бюджетних призначень на її виконання рішенням про міський бюджет на відповідний рік (рішенням про внесення змін до міського бюджету на відповідний рік) згідно з розписом міського бюджету.

Розпорядником коштів на виконання Програми є Тетіївська міська рада.

Обсяги фінансування Програми додаються (Додаток № 1), протягом року сума може бути скорегована.

 

7. Очікувані результати виконання Програми. 

Виконання Програми дасть можливість забезпечити:

- стабільну роботу комунальних підприємств відповідно до їх функціональних призначень щодо надання послуг мешканцям міста

відповідно до економічно обґрунтованих тарифів; 

- збільшення обсягів виробництва та надання послуг за рахунок зміцнення матеріально-технічної бази підприємств, придбання техніки;

- зменшення енерговитрат за рахунок встановлення енергозберігаючого обладнання;

- покращення якості послуг.

 

Секретар ради                                                  І.Погоріла

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація