Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

МІСЬКА ПРОГРАМА У СФЕРІ РЕГУЛЮВАННЯ ЗЕМЕЛЬНИХ ВІДНОСИН В МІСТІ ТЕТІЄВІ

МІСЬКА ПРОГРАМА

у сфері регулювання земельних відносин

в місті Тетієві

 

І. Загальні положення

 

    З 1 січня 2011 року набрав чинності Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 року № 2456, статтею 71 якого передбачено наступне:

- надходження бюджету розвитку місцевого бюджету включають кошти від продажу земельних ділянок не сільськогосподарського призначення або прав на них;

до витрат бюджету розвитку місцевих бюджетів належать витрати на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, за рахунок авансу, внесеного покупцем земельної ділянки.

  Тобто, авансовий внесок, за рахунок якого здійснюються витрати на проведення експертної грошової оцінки відповідно до статті 128 Земельного кодексу України, покупець земельної ділянки повинен перераховувати на відповідні бюджетні рахунки, відкриті в органах Державного казначейства України для зарахування коштів від продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення або прав на них.

  Процедура здійснення видатків, передбачених у спеціальному фонді місцевих бюджетів, визначена Порядком казначейського обслуговування місцевих бюджетів, затвердженим наказом Державного казначейства України від 04.11.2002 р. № 205, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26.11.2002 р. за № 919/7207.

   Положення пункту 19 розділу Х “Перехідні положення “ Земельного кодексу України, відповідно до якого авансові внески, які сплачують покупці земельних ділянок, повинні зараховуватись органами Державного казначейства України на відповідні бюджетні рахунки, на яких обліковуються кошти, тимчасово віднесені на доходи відповідних бюджетів, а також постанови Кабінету Міністрів України від 24.07.2009 року № 806, яка передбачає перерахування авансових внесків з рахунків, відкритих в органах Державного казначейства України для обліку коштів, тимчасово віднесених на доходи державного або місцевого бюджету, на рахунки організацій, які проводять експертну грошову оцінку земельної ділянки, без зарахування до бюджету розвитку місцевих бюджетів, не відповідають вимогам Бюджетного кодексу України.

  Статтею 4 Бюджетного кодексу України визначено - якщо іншим нормативно-правовим актом бюджетні відносини визначаються інакше, ніж у цьому Кодексі, застосовуються відповідно норми цього Кодексу.

ІІ. Мета Програми

   Основною метою Програми є раціональне використання земельних ресурсів, шляхом реалізації державної політики України щодо забезпечення розвитку землеволодіння, захисту прав власників та користувачів земельних ділянок.

ІІІ. Основні завдання Програми

 

- проведення експертної грошової оцінки земель;

- дотримання законодавства в сфері земельних відносин.

 

ІV.Очікувані результати виконання Програми

Виконання Програми дає змогу:

- проведення експертної грошової оцінки земель у відповідності та в порядку, визначеному діючим законодавством України;

- розвитку ринку земель.

V. Фінансування

   Фінансування міської Програми здійснюється в межах коштів, затверджених міською радою на відповідний рік за рахунок авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки

 

Міський голова                         Р. Майструк

 

З А Х О Д И

щодо виконання міської Програми в сфері регулювання

земельних відносин в м.Тетієві

 

               1. Проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу.

 

Секретар ради                                             І.Погоріла

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація