Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

Проекти рішень 16 сесія 7 скликання

УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про  Програму соціально-економічного

та культурного розвитку  Тетіївської

міської об’єднаної територіальної громади 

на 2019-2020 роки

 

       З метою забезпечення комплексного соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської  міської об’єднаної територіальної

громади  на 2019-2020 роки, відповідно до ст.26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” від 21.05.1997 р. № 280/97-ВР,  міська рада

 

                                       В И Р І Ш И Л А :

 

            1. Затвердити Програму соціально-економічного та культурного розвитку  

                           Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади  2019-2020 роки  

                           (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного  

    розвитку.

                               

               Міський голова                                        Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

          

  Начальник  юридичного відділу                                                                                        Н.М.Складена

 

                                                                                       Додаток

                                                                 до рішення 16 сесії міської ради

                                                                 7 скликання від 24.01.2019 р. № 

 

 

 

 

ПРОЕКТ ПРОГРАМИ

СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО ТА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ 

НА 2019-2020 РОКИ

 

 

 

 1. Вступ

 

Мета та завдання діяльності Тетіївської міської ради на 2019-2020 роки

Відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», рішень Виконавчого комітету Тетіївської міської ради та сільських рад сіл: Бурківці, Голодьки, Горошків, Дзвеняче, Дібрівка, Михайлівка, Ненадиха, Росішки, Скибинці, Стадниця, Степове, Тайниця, Черепин утворена Тетіївська міська об’єднана територіальна громада (ОТГ) з центром у місті Тетіїв.

Програма соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської міської об’єднаної громади розроблена відповідно до вимог законів України "Про місцеве самоврядування в Україні", "Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України" та  Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України №385 від 06.08.2014 р.

Головною метою Програми є створення умов для економічного зростання та удосконалення механізмів управління розвитком громади на засадах ефективності, відкритості та прозорості, посилення інвестиційної та інноваційної активності, забезпечення належного функціонування транспортної та комунальної інфраструктури, дотримання високих екологічних стандартів, та внаслідок цього підвищення конкурентоспроможності громади,  доступності широкого спектру соціальних послуг та зростання добробуту населення.

План ґрунтується на аналізі розвитку міської та сільської економіки, поточної економічної ситуації, актуальних проблем соціально - економічного та культурного розвитку, пріоритетів, та визначає оперативні цілі і заходи соціально - економічної та культурної політики місцевої влади, критерії ефективності її реалізації на основі прогнозних показників соціально - економічного і культурного розвитку на 2019-2020 роки.  

Відповідно до оцінки тенденцій соціально - економічного і культурного розвитку ОТГ  та наявних проблем, у Програмі визначено цілі та завдання соціально – економічної та культурної політики на 2019-2020 роки  та  передбачено комплекс взаємопов’язаних заходів із зазначенням джерел їх фінансування.

Основною метою Програми є загальне підвищення суспільного добробуту населення.

Програма є основою для формування та раціонального використання фінансових ресурсів відповідно до визначених цілей і завдань соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської ОТГ на 2019-2020 роки.

Відповідальні за виконання заходів Програми – Тетіївської міської ради, постійні депутатські комісії,  управління, відділи та структурні підрозділи ОТГ в межах компетенції та повноважень.

Реалізацію заходів Програми буде забезпечено за наявності фінансування з державного, обласного та міського бюджетів, коштів підприємств, міжнародних фінансових організацій та інвесторів, спонсорської допомоги та інших джерел, не заборонених законодавством України.

У процесі виконання Програму можна уточнювати. Зміни і доповнення до Програми затверджуватимуться рішеннями сесій міської ради.

 

2. Соціально-економічна характеристика  Тетіївської  міської об’єднаної територіальної громади

 

 

2.1. Загальна характеристика

 

Тетіївська міська об’єднана територіальна громада базується на території Тетіївського району.

Громада розташовується у південно-західній частині Київської області.

До складу громади увійшло 19 населених пунктів, у тому числі 1 місто, 0 селищ, 18 сіл.

Мінімальна відстань населених пунктів до адміністративного центру складає – 7 км., максимальна - 25 км.

Загальна площа громади – 442,973 км2, що становить 58,29 % від загальної площі району .

 

2.2. Демографічна ситуація

 

Сучасна демографічна ситуація в Тетіївській об’єднаній територіальній громаді, як і в цілому в районі, склалася під впливом історичного розвитку території, природного та механічного руху населення.

В загальній структурі населення громади перше місце посідає місто Тетіїв з чисельністю міського населення в 13,199 тис. чол., решта населення громади відноситься до сільського і складає 8,491 тис. чол.

Загальна кількість мешканців громади складає 21 690 осіб,  у тому числі дітей: 1480 дошкільного віку, 2425 шкільного віку.

 

 1. . Транспортне сполучення

 

Щоденно здійснюється 94 рейси на 33 автобусних маршрутах. 

Вулично-дорожна мережа громади нараховує:

-  по місту Тетієву загальна протяжність доріг складає 125 км, та налічує 111 вулиць та 48 провулків. Із них з асфальтобетонним покриттям - 80 вулиць загальною протяжністю 70 км.; з біло щебеневим покриттям 69 вулиць загальною протяжністю 40 км., ґрунтове – 10 вулиць протяжністю 15 км.

- по селам, що входять до громади вулично-дорожна мережа налічує 198 вулиць, із них з асфальтним покриттям 109 вулиць, біло щебеневим – 49 вулиць, ґрунтовим покриттям – 39 та 1 з чорно щебеневим покриттям.

 

 

Одним з найважливіших питань об’єднаної громади є стан дорожнього покриття, який як в межах населених пунктів, так і поза ними, знаходиться в незадовільному стані. Мережа автомобільних доріг потребує капітального ремонту, а подекуди і повної заміни дорожнього покриття. Щороку проводиться ямковий ремонт доріг, але ці заходи не можуть в повній мірі вирішити проблему.

 

2.4. Енергопостачання та комунальні послуги

 

Систему енергопостачання в Тетїівській ОТГ представляє Тетіївський районний підрозділ ПрАТ «Київобленерго» - компанія, що здійснює передачу та постачання електроенергії електромережами споживача Київської області та Тетіївського району в цілому.

Систему газопостачання в Тетїівській ОТГ представляє Тетіївська філія ПАТ «Київоблгаз» - компанія, що здійснює передачу та постачання природного газу споживача Київської області та Тетіївського району в цілому.

Систему теплопостачання в Тетіївській ОТГ представляє КП КОР «Тетіївтепломережа».

Систему водопостачання та водовідведення в Тетїівській ОТГ представляє ВУ ВКГ «Тетіївводоканал». Станом на 01.01.2019 року ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» по водопостачанню обслуговує:

- населення  - 9,0 тис. чоловік  (3603 абонентських рахунки);

- підприємства та організації (в т.ч. ФОП) – 144.

Протяжність  розподільчих мереж – 129,78 км., середній діаметр мереж – 100 мм., середній вік мереж – 34 роки. На  водопровідній мережі встановлено 2 водорозбірні колонки та 23 пожежних гідранти. Водопостачання м. Тетієва здійснюється з підземних вододжерел, що знаходяться переважно на Південно-Східній ділянці Тетіївського родовища. На балансі підприємства знаходиться 10 артезіанських свердловин, 3 водонапірні вежі та 2 резервуари чистої води.  Також наявні очисні споруди. Система водовідведення  – повна та роздільна. Протяжність каналізаційних мереж  - 32,8 км., середній вік мереж -26 років., середній діаметр мереж – 250 мм. Кількість КНС – 8 шт.

На території Тетіївської ОТГ наявний полігон твердих побутових відходів, що знаходиться за межами міста та обслуговується КП «Благоустрій». Даним підприємством надаються послуги благоустрою міста, поточний ремонт дорожнього покриття, збирання, сортування та вивезення  ТПВ, підтримання проекту «Світло майбутнього».

Управитель багатоповерхового житлового фонду Тетіївської ОТГ являється КП «Благоустрій». Також даному підприємству підпорядковано обслуговування міських кладовищ. Станом на 01.01.2019 р. житловий фонд комунальної власності складає 62 багатоповерхових будинків з них 41 будинок  комунальної власності, загальна житлова площа складає 89,412 тис. кв. м., також в місті налічується близько 5100 індивідуальних житлових будинків житлова площа яких складає 459,000 тис. кв. м.

КП «Тетіївське МБТІ»  забезпечує технічну інвентаризації,  паспортизація  і оцінку житлових  будинків, будинків і  споруд громадського та виробничого призначення, господарських будівель, господарських споруд, садових та дачних будинків, гаражів незалежно від форми  власності.

ДП ДЗ «УкрПочта» підприємство поштового зв'язку.

Послуги Інтернету надають:

 • ПАТ «Укртелеком» надання послуг зв’язку та інтернет (сполучення ADSL). Охоплення території – за наявності підключення до телефонної лінії
 • «Інтертелеком» (сполучення CDMA). Охоплення території – 50%
 • ТетіївТелеком надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.
 • Satok надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.
 • БКМ надання послуг інтернет з використанням гігабітних оптоволоконних магістралей та сучасного комутаційного обладнання.

 

 

2.5. Засоби масової інформації

 

Газета «Тетіївська Земля» та «Тетіїв Сьогодні» є основними друкованими засобами масової інформації Тетіївської ОТГ.

Інші засоби через які може здійснюватися донесення інформації в ОТГ це інтернет – спільноти:

 • «Тетіївська міська рада» (соціальна мережа Facebook.com);
 • «Тетіїв Сьогодні»  (соціальна мережа Facebook.com, Instagram, Twitter);

Офіційні інтернет сайти:

 

2.6. Екологія

 

Місцевість Тетіївської ОТГ знаходиться на південному заході Київської області, в одному із найкращих куточків Поросся. Об’єднана громада це частина невеликого краю Придніпровської височини.

Природні ресурси: Місцевість складена, в основному, з осадових гірських порід, глини, піску, що лежать на товстому шарі твердих кристалічних порід, які по берегах річки Роськи виходять на денну поверхню. Загалом об’єднана громада багата на пісковики, вапнякові родовища, глину, ліси, гіпсові родовища, які можуть використовуватися для виробництва будівельних матеріалів, родючі чорноземи, наявні поклади торфу, водні ресурси.

Клімат: Тетіївська об’єднана територіальна громада розміщується в помірному кліматичному поясі. Кліматичні умови формуються внаслідок взаємодії сонячної радiації, циркуляції атмосфери і земної поверхні. Усi чинники дiють постійно і безперервно. Вiдсутнiсть гір сприяє вільному

 перемiщенню і перемішуванню повітряних мас рiзного походження, що зумовлює значну мiнливiстъ погодних процесiв за сезонами. Клімат Тетіївщини в цілому помірно - континентальний. 

Внутрішні води: Внутрішні води представлені річкою Роська і її притоки Росошка та Дубравка. У живленні річки найбільша роль дощових вод, меншу частку становлять снігові та підземні води. Наявна широка мережа озер і ставків.

Рослинний покрив: Тетіївщина лежить в лісостеповій зоні, входить до складу Дністровсько - Дніпровської лісостепової провінції. Основними лісоутворюючими породами наших лісів є граб, дуб, сосна, ялина, береза, вільха. Тут зустрічаються бруслина бородавчаста, глід, малина, іноді терен та клен татарський. В долинах річок, на дні балок зустрічається лучна рослинність: чебрець, полин, ромашка, конюшина, звіробій, материнка, тонконіг вузьколистий, тимофіївка, щавель кінський, грицики, хвощ.

Природно - заповідний фонд Тетіївської громади представлений:

 

2.7. Освіта

Одним з пріоритетів Тетіївської міської ради є забезпечення конституційних гарантій доступності та рівності прав громадян на отримання якісної освіти, підвищення рівня охоплення дітей дошкільною освітою, оновлення та удосконалення змісту, форми і методів організації навчально - виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, сприяння інноваційному розвитку освітнього середовища, збереження та вдосконалення мережі дошкільних і загальноосвітніх навчальних закладів відповідно до потреб територіальної громади, забезпечення належного рівня їх поточного утримання та функціонування, сприяння збереженню здоров’я дітей, забезпечення всіх раціональним, якісним та безпечним харчуванням, впровадження нових технологій з розвитку освіти.

За рахунок бюджету об’єднаної громади на її території  функціонуватимуть 23 заклади освіти, а саме: 1 гімназія, 2 ліцей, 3 ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 НВО ЗОШ І-ІІІ ступенів, 3 НВО ЗОШ І-ІІ ступенів дитячий садок, 1ЗЗСО І-ІІ ст.., 1 філія ЗЗСО І-ІІІ ст.., 7 закладів  дошкільної освіти (ЗДО),  1 заклад центральної позашкільної освіти (ЗЦПО), 1 КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа».

Загалом охоплення шкільною освітою в громаді складає 100%. Діти, що проживають у віддалених населених пунктах, забезпечені автобусним підвезенням.

 

2.8. Медицина

 

Значна увага приділяється сталому функціонуванню лікувально-профілактичних закладів та поліпшенню ефективності первинної медико-санітарної допомоги, покращенню матеріально-технічної бази, покращенню якості надання медичних послуг.

         Послугами лікарів загальної практики охоплено 100 % населення Тетіївської ОТГ. Чисельність лікарів загальної практики - сімейної медицини становить 23 осіб.         Укомплектованість посад лікарів в центрі ПМСД  становить 68,6%.

Продовжується робота по удосконаленню надання амбулаторно-полікліннічної роботи. Створено Комунальне підприємство «Комунальне некомерційне підприємство «Тетіївський центр первинної медико-санітарної допомоги»» (КП «КНП «Тетіївський ЦПМСД»»), яке почало функціонувати з 01 квітня 2018 року.

З метою впровадження медичної реформи створені автоматизовані робочі місця для лікарів загальної практики-сімейної медицини для підписання декларацій з пацієнтами.

Основними заходами спрямованими на розвиток медицини є:

 • Впровадження телемедицини .
 • Покращення здоров’я населення шляхом забезпечення доступної та якісної кваліфікованої допомоги кожному громадянину.
 • Запровадження нових механізмів, методів, стандартів надання послуг в охороні здоров’я, забезпечення охорони здоров’я матері та дитини.
 • Укомплектування вакантних лікарських посад.
 • Проведення поточного ремонту сільських ЛПЗ.
 • Забезпечення 95 % туберкуліно – діагностики дітям .

 

2.9. Культура

 

Культурно-освітню роботу в Тетіївській об’єднаній територіальній громаді здійснюють 17 клубних установ, 18 бібліотечних закладів, Тетіївський краєзнавчий музей та Тетіївська дитяча музична школа.

Робота закладів культури спрямована на збереження і розвиток української національної культури, активізації діяльності закладів культури, шляхів збереження існуючої мережі і посилення їх ролі в розгортанні процесів національно - культурного відродження, поліпшення матеріально-технічної бази. Проводяться свята, фестивалі, конкурси, інші культурно-мистецькі заходи, пов'язані з відзначенням календарних та пам'ятних дат в Україні, а також обласні культурно - мистецькі свята, що є історичним надбанням не лише Тетіївської громади, а й України в цілому.

Основною проблемою культурно-освітнього спрямування в громаді є відсутність достойних умов (ремонту) для забезпечення основних видів діяльності працівників клубних закладів, що значно ускладнює, а подекуди унеможливлює проведення культурно-масових заходів для населення, насамперед молоді. Також гострою проблемою є опалення закладів культури.

Проблема наповнюваності бібліотечних установ новими зразками художньої, спеціалізованої та іншої літератури, яка б була цікава для молоді і могла відродити у неї культуру читання також потребує вирішення. Матеріальне оснащення закладів культури громади (музичні інструменти, сценічні костюми та ін.) також потребують заміни. Практично всі приміщення закладів культури громади потребують  ремонту  та утеплення.

 

2.9. Соціальне забезпечення

 

Соціальне забезпечення - одна з головних функцій держави, яка здійснюється завжди і за будь-яких умов на користь непрацездатних і хворих людей, пенсіонерів, безробітних, малозабезпечених. За останні роки, незважаючи на зусилля влади щодо поліпшення соціально-економічної ситуації та підвищення матеріального рівня життя населення, збільшується кількість громадян, які потребують соціального захисту. Соціальний захист пенсіонерів та інвалідів з боку держави полягає у наданні грошової допомоги, засобів пересування, протезування, у встановленні опіки або стороннього догляду.

На сьогоднішній день соціальну інфраструктуру Тетіївської ОТГ представляють:

 • Управління соціального захисту населення РДА;
 • Тетіївський районний центр  зайнятості;
 • Тетіївське об’єднане управління пенсійного фонду України в Київській області;
 •  Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Тетіївської ОТГ.

 

 1. Основні пріоритети соціально-економічного та культурного розвитку Тетіївської ОТГ та шляхи їх реалізації в 2019-2020 роках

 

     Пріоритетними завданнями соціально-економічного та культурного розвитку ОТГ є:

1. Розвиток економічної спроможності громади шляхом покращення можливостей для розвитку бізнесу та залучення інвестицій.

2. Забезпечення наповнюваності дохідної частини бюджету міста шляхом проведення раціональної та ефективної податково-бюджетної політики, дотримання фінансової дисципліни, залучення додаткових ресурсів для наповнення бюджету, підвищення результативності бюджетних видатків; 

3. Формування якісного та безпечного середовища життєдіяльності населення ОТГ, розвиток муніципальної інфраструктури, стимулювання раціонального використання енергоресурсів у закладах бюджетної сфери та житлово-комунального господарства;

4. Вирішення питання по наданню жителям ОТГ якісних та доступних комунальних послуг, створення умов для прискореного впровадження реформ житлово-комунального господарства ОТГ;

5.  Створення належних умов для всебічного та повноцінного розвитку дітей та молоді, відродження культурних і просвітницьких традицій, розвиток туристичного потенціалу ОТГ;

6. Створення більш прийнятних умов для розвитку підприємницької діяльності, підтримка малого та середнього бізнесу, сприяння збільшенню випуску конкурентоспроможної продукції місцевого виробництва;

7. Проведення робіт з благоустрою, виконання будівельних та ремонтних робіт на об’єктах комунальної та інших форм власності;

8.  Продовження будівництва об’єктів життєзабезпечення, проведення капітального ремонту доріг комунального значення;

9.  Вирішення питань збирання, транспортування та переробки побутових відходів;

10.  Оптимізація облаштування вуличного зовнішнього освітлення ОТГ;

11.Сприяння реалізації проектів за пріоритетними напрямами інноваційної діяльності, реалізація Громадського бюджету в Тетіївській ОТГ;

12.Запозичення досвіду розбудови громади міста завдяки участі у   міжнародних програмах та розбудові зв’язків з іншими населеними пунктами.

13. Заходи з покращення доступності та якості адмінпослуг, що надаються жителям Тетіївської міської ОТГ

 

3.1. У сфері фінансових ресурсів та доходів міського бюджету  на 2019-2020 роки

 

   Успішне вирішення комплексу завдань щодо забезпечення сталого економічного та соціального зростання, функціонування і розвитку різних сфер економіки міста значною мірою залежить від економічної ефективності фінансової політики, орієнтованої на поступове зростання та формування необхідних обсягів фінансових ресурсів.

   Згідно діючого бюджетного та податкового законодавства  доходи міського бюджету на 2019 рік прогнозується отримати на рівні  166 млн. 914 тис. 264 грн., в тому числі по  загальному  фонду бюджету Тетіївської ОТГ прогнозується на рівні 163 млн. 698 тис. 074 грн.,  та спеціальному фонду 3 млн. 216 тис. 190 грн.

 

 3.2. У сфері соціально-економічного та культурного розвитку, соціального захисту населення міста

 

Підготовка місцевих програм з питань самоврядування, подання їх на затвердження ради, організація їх виконання, подання раді звітів про хід і результати виконання цих програм.

 

 

Реалізація державних соціальних програм, в ході яких здійснюються заходи щодо поліпшення становища громадян похилого віку, ветеранів війни та праці учасників АТО, дітей-сиріт та інших пільгових категорій жителів міста.

Забезпечення збереження та захисту конституційних прав і свобод дітей у відповідності з вимогами міжнародної Конвенції про права дитини, захист житлових та майнових прав дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

 

 

3.3. У галузі житлово-комунального господарства та будівництва

 

Забезпечення фінансової стабільності галузі, поліпшення рівня та якості надання житлово-комунальних послуг населенню.

Зменшення споживання енергоносіїв на виробництво послуг шляхом впровадження енергозберігаючих заходів.

Прийняття економічно обґрунтованих тарифів на житлово – комунальні послуги.

Продовження реконструкції централізованої системи водопостачання, мереж водовідведення.

Управління у межах визначеного радою майном, що перебуває у комунальній власності територіальної громади ОТГ, забезпечення його належного утримання та ефективної експлуатації.

Своєчасне виконання комплексу робіт із підготовки до роботи в осінньо-зимовий період  2019-2020 років.

 

3.4. У сфері енергозабезпечення та енергозбереження

 

Продовження проведення утеплення закладів бюджетної сфери (міський будинок культури, спортивна школа біатлону, будинок військомату).

Продовження реконструкції електромереж зовнішнього освітлення із використанням світильників із енергозберігаючими джерелами світла та сонячних батарей.

Розвиток локальних електромереж, впровадження багатотарифних лічильників.

Впровадження елементів декоративного освітлення.

 

3.5.  У сфері роздрібного товарообігу та системи надання послуг населенню

 

Продовження робіт по збереженню тенденції активного розвитку підприємництва, забезпечення стабільних сприятливих умов для його функціонування, удосконалення регуляторних процесів, зняття штучних бар’єрів для виходу на ринок нових суб’єктів підприємницької діяльності.

Забезпечення якісного розвитку мережі підприємств торгівлі і сфери побутового обслуговування.

Здійснення контролю щодо попередження порушень Порядку провадження торгівельної діяльності та правил торгівлі, а також  порушень Закону України «Про захист прав споживачів».

 

3.6. У сфері освіти, культури, фізкультури і спорту

 

Розвиток особистості кожної дитини, модернізація навчально – матеріальної бази навчально-виховних закладів ОТГ.

Збереження та раціональне використання пам’яток історично - культурної спадщини в ОТГ.

Проведення  культурно-мистецьких заходів в ОТГ, виконання Програми по забезпеченню культурного розвитку територіальної громади  Тетіївської ОТГ.

Підвищення ефективності інформаційного забезпечення і впровадження нових організаційних форм пропаганди фізичної культури і спорту. Створення умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем навчання учнів та молоді по місцю праці та проживання.

Підтримка команд міста, які беруть участь в різноманітних змаганнях, конкурсах,  зборах, олімпіадах тощо.

Продовження виплат стипендій школярам – переможцям різноманітних конкурсів, олімпіад, МАН, спортивних змагань.

Продовження реконструкції міського стадіону «Колос» та приміщення «Креатив».

 

3.7. У сфері регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

Завершити роботи щодо зміни меж міста.

Проведення роботи щодо переукладення договорів оренди земельних ділянок.

Розробка нормативно-грошової оцінки після затвердження нових меж міста  та заключення договорів відповідно до нових меж міста.

Проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та оцінки земель за межами населеного пункту.

Посилення роботи з громадянами, яким необхідно провести переоформлення права користування земельними ділянками, наданими у приватну власність у землі для здійснення комерційної діяльності (проекти зміни цільового використання ).  

Провести роботу щодо інвентаризації земельних ділянок під об’єктами комунальної власності (дитячі садки, адмінбудівля міської ради та інше).

 

3.8.  У сфері щодо забезпечення законності та правопорядку, охорони прав свобод і законних інтересів громадян міста

 

Систематично аналізувати стан забезпечення прав і законних інтересів громадян. За результатами аналізу та з урахуванням факторів негативного впливу, причин і умов, що сприяють вчиненню правопорушень та злочинів, вживати заходи по їх усуненню.

 

3.9. Техногенна безпека

 

У 2019-2020 роках основну увагу передбачено зосередити на виконанні робіт з попередження виникнення надзвичайних ситуацій та створення відповідних умов щодо мінімізації негативного впливу їх на навколишнє природне середовище та стан здоров’я людей.

Заключити відповідні угоди з підприємствами різних форм власності в наданні допомоги при ліквідації надзвичайних ситуацій з метою попередження негативного впливу на  навколишнє природне  середовище.

 

 

 

 

 1. В 2019-2020 роках виконавчим комітетом Тетіївської міської ради будуть реалізовуватись наступні міські Програми.

№п/п

Назва програм

Дата прийняття та номер рішення і сесії.

Сума

1

Програма «По поліпшенню водопостачання та водовідведення м. Тетієва» на 2015-2020 роки

18.12.2014

№ 899 63 сесія

 

2

Програма «Соціального захисту жителів Тетіївської територіальної громади «Турбота»» на 2016-2020 роки

24.12.2015р. №26

3 сесія

 

3

Програма «Обдарована дитина» на 2016-2020 роки

24.12.2015р. №27

3 сесія

 

4

Програма « Інформаційної політики та зв’язків з громадськістю» на 2016-2020 роки

24.12.2015р. №28

3 сесія

 

5

Програма «Охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки в м. Тетієві» 2016 -2020 роки

24.12.2015р. № 31 3 сесія

 

6

Програма «Енергоефективності та енергозбереження міста Тетієва» на 2016-2020 роки

24.12.2015 р. №32 3 сесія

 

7

Програма «Захисту населення і території міста Тетієва від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру» на 2016- 2020 р.р.

24.12.2015 № 33

3 сесія

 

8

Програма «Поводження з твердими побутовими відходами в місті Тетієві» на 2015-2020 роки

14.01.2015 №921

65 сесія

 

9

Програма «Підтримки громадських організацій у місті Тетієві» на 2015-2020 роки

19.02.2015 №947

68 сесія

 

10

Програма «Підтримки сім’ї, дітей, молоді та жінок» на 2016-2020 роки

18.02.2016 № 72

5 сесія

 

11

Програма «Розвитку та збереження зелених насаджень в місті Тетієві» на 2016-2020 роки

21.04.2016 № 107

7 сесія

 

12

Програма «Охорони пам’яток культурної спадщини міста Тетієва» на 2016-2020 роки

21.04.2016 № 108

 7 сесія

 

13

Програма «Профілактики злочинності» на 2016-2020 роки

07.07.2016 № 137

 9 сесія

 

14

Програма «Підтримки релігійних організацій міста Тетієва» на 2016-2020 роки

14.09.2016 № 173 11 сесія

 

15

Програма «Захисник Вітчизни» на 2016-2020 роки

10.11.2016 № 207 14 сесія

 

16

Програма  «Співробітництва з організаціями Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування та іншими організаціями» на 2017-2019 роки

08.06.2017 р.

№ 339

22 сесія

 

17

Програма «Боротьба із карантинними рослинами на території міста Тетієва» на 2018-2022 роки

22.09.2017 р.

№ 385

25 сесія

 

18

Програма «Територіальної оборони міста Тетієва» на 2017-2020 роки

19.10.2017 р.

№ 395

26 сесія

 

 

19

Програма «Забезпечення поховання померлих одиноких громадян, осіб без певного місця проживання, громадян, від поховання яких відмовилися рідні, знайдених невпізнаних трупів у місті Тетієві»

23.11.2017 р.

№ 409

27 сесія

 

20

Програма «Розвитку фізичної культури і спорту на території Тетіївської   міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2021 роки

15.01.2018 р.

№ 15-01-VII

1 сесія ( 2 зас)

 

21

Програма «Розвитку земельних відносин міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки

30.01.2018 р.

№ 40-01-VII

1 сесія ( 3 зас)

 

22

Програма «Компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення» на  2018-2022 роки

15.02.2018 р.

 № 60-02-VII

 2 сесія

 

23

Програма «Організації громадських та інших робіт тимчасового характеру Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки

15.02.2018 р.

 № 61-02-VII

 2 сесія

 

24

Програма «Організації харчування дітей учасників бойових дій, загиблих, контрактної служби в зоні проведення антитерористичної операції» на 2018-2019 роки

12.04.2018 р.

 № 121-05-VII

 5 сесія

 

25

«Програма щодо відшкодування витрат за надані пільги з  телекомунікаційних послуг пільговим категоріям населення  Тетіївської об’єднаної  громади на 2018 -2022 роки»

17.05.2018 р.

№ 144-06-VII

  6 сесія ( 1 зас)

 

26

Програма «Відпочинку та оздоровлення дітей Тетіївської міської об’єднаної територіальної громади» на 2018-2020 роки

29.05.2018 р.

 № 187-06-VII

 6 сесія ( 2 зас)

 

27

Міська Програма  «Шкільний автобус» на 2018-2020 роки

16.08.2018 р.

№ 271-09-VII

 

 

28

Програма «Фінансової підтримки комунальних підприємств Тетіївської  міської ради на 2019-2020 роки

21.12.2019 р.

№ 420-14-VII

14 сесія

 

 

29

Програма «Відшкодування частини суми кредиту, залученого фізичними особами, власниками квартир у багатоквартирних будинках на перехід на індивідуальне опалення шляхом придбання енергоефективних котлів та комплексу робіт по встановленню енергоефективних котлів» на 2019-2020 роки

21.12.2019 р.

№ 425-14-VII

14 сесія

 

 

30

Про затвердження Програми «Громадський бюджет Тетіївської ОТГ на 2019 рік»

        

21.12.2019 р.

№ 422-14-VII

14 сесія

 

 

31

Про затвердження  Програми по забезпеченню

культурного розвитку Тетіївської ОТГ

на 2019-2022 роки

 

21.12.2019 р.

№ 426-14-VII

14 сесія

 

 

32

Про затвердження Програми по розвитку благоустрою та інфраструктури Тетіївської ОТГ на 2019 рік

 

21.12.2019 р.

№ 421-14-VII

14 сесія

 

33

Про затвердження Програми «Відзначення державних та професійних свят, ювілейних та святкових дат, здійснення представницьких та  інших  заходів Тетіївської ОТГ» на 2019-2020 роки

 

21.12.2019 р.

№ 427-14-VII

14 сесія

 

34

Програма надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування міста Тетієва та старостинських округів, яким у 2019 - 2021 роках виповнюється 18 років»

21.12.2019 р.

418 -14-VII

14 сесія

 

35

Програма «Поліпшення матеріального забезпечення дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування» на 2019 рік

21.12.2019 р.

№ 419-14-VII

14 сесія

 

36

Про затвердження Програми розвитку освіти Тетіївської  об’єднаної  територіальної 

громади на 2018-2020 роки

 

21.12.2019 р.

№ 417 -14-VII

14 сесія

 

37

Про затвердження Програми впровадження добровільного медичного страхування працівників бюджетної сфери Тетіївської ОТГ  на 2019-2020 роки

 

21.12.2019 р.

№ 443-14-VII

14 сесія

 

 

 

 

 1. Джерела фінансування Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста

Реалізація програми здійснюється відповідно до Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ”, Бюджетного Кодексу України за рахунок коштів міського бюджету (загального та спеціального фонду), коштів  обласного, державного бюджету, спеціальних коштів, коштів цільових фондів та інших, що не суперечать чинному законодавству.

 

 

                Секретар ради                                              С.М.Денисюк

 

                                                             Додаток

до Програми соціально – економічного та культурного розвитку міста Тетієва

                                                             на 2019-2020 роки

Основні заходи Програми соціально-економічного та культурного

розвитку Тетіївської ОТГ на 2019-2020 роки

 

№ з/п

Назва проекту

 
 
 1.  

Проведення інвентаризації земель Тетіївської міської ОТГ

 

 1.  

Розробка генпланів та меж населених пунктів громади

 

 1.  

Створення коворкінг-центру для інформаційно-комунікативних заходівта молодіжного бізнес-інкубатора

 

 1.  

Розміщення сонячних батарей в м.Тетіїв

 

 1.  

Проведення щорічного Інвестиційного форуму

 

 1.  

Розвитокміжмуніципального та міжнародного співробітництва

 

 1.  

Створення перших трьох пілотних ОСББ

 

 1.  

Капітальний ремонт дорожнього покриття дороги Тетіїв– Стадниця

 

 1.  

Побудова дороги Тайниця – с. Олександрівка Жашківський р-н

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Ак. Байраківського (м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Центральна(м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Януша Острозького(м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт дорожнього покриття вулиця Соборна(м. Тетіїв)

 

 1.  

Поточний ремонт доріг Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Диспетчеризація водоканалу

 

 1.  

Буріння двох свердловин для водопостачання

 

 1.  

Встановлення дистанційних лічильників для обліку води

 

 1.  

Заміна труб водопостачання

 

 1.  

Встановлення міського бювету в центрі Тетієва

 

 1.  

Виготовлення святкової ілюмінації

 

 1.  

Організація комунального траспорту. Закупівля 8 електроавтобусів. Запуск 4-ьох маршрутів по громаді, 2 по місту із системою електронний квиток.

 

 1.  

Встановлення та ремонт зупинок в громаді

 

 1.  

Створення пилорами на базі КП «Благоустрій»

 

 1.  

Створення підрозділу на базі КП «Благоустрій» для надання ритуальних послуг

 

 1.  

Оновлення бази комунальної техніки (Трактор – 4 одиниці, Сміттєвоз – 2 одиниці, Автомобіль для нанесення дорожньоїрозмітки, аварійний автомобіль)

 

 1.  

Оформлення в’їздів в населенні пункти громади

 

 1.  

Озеленення території Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Створення ландшафтного дизайну центральної частини Тетієва

 

 1.  

Встановлення міських теплиць для вирощування рослин для озеленення громади

 

 1.  

Проект реновації міського парку «Слави»

 

 1.  

Встановлення безпечного доступу в школи громади

 

 1.  

Створення шкільних електронних бібліотек

 
 1.  

Закупка шкільних автобусів

 

 1.  

Реалізація проекту «Безпечна школа» на базі Тетіївського ліцею

 

 1.  

Реалізація проекту «Аграрний ліцей»

 

 1.  

Реалізація «Інклюзивно-ресурсного центру»в сш№1, перша опорна школа

 

 1.  

Реалізація проекту «Спорт, мови,економіка» в сш№3, друга опорна школа

 

 1.  

Проведення ремонту амбулаторій та ФАПів

 

 1.  

Оснащення всіх ФАПів, ФПів обладнанням

 

 1.  

Запровадження картки пацієнта, кабінет пацієнта

 

 1.  

Запровадження страхової медицини

 

 1.  

Створення відділення гемодіалізу

 

 1.  

Створення КП «Територіальний центр»

 

 1.  

Проект «Коробка для новонародженого від міського голови»

 

 1.  

Ремонт та оснащення приміщення Будинку людей похилого віку

 

 1.  

Реконструкція Центрального будинку культури Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Ремонт сільських клубів, проведення опалення в клуби, створення громадських просторів у сільській місцевостіна базі клубів, запровадити перегляд кіно по п’ятницям та суботам

 

 1.  

Створення жіночого оркестру

 

 1.  

Реконструкція стадіону «Колос»

 

 1.  

Реконструкція закритої спортивної зали в колишньому приміщенні кінотеатру

 

 1.  

Проведення спортивних заходів – «Пробіг над Роською» , чемпіонат України з карате, чемпіонат Київської області з веслування на Байдарках та Каное, чемпіонат України з літнього біатлону

 

 1.  

Побудова стадіону для біатлону

 

 1.  

Побудова басейну на території сш№3

 

 1.  

Встановлення контейнерівз роздільного збору сміття біля багатоквартирних будинків

 

 1.  

Проведення інформаційної кампанії з роздільного збору сміття

 

 1.  

Організація вивозу сміття в приватному секторі. Придбання індивідуальних контейнерів для приватного сектору

 

 1.  

Встановлення фандоматудля збору пластикових пляшок та банок від населення

 

 1.  

Ліквідація стихійних сміттєзвалищ

 

 1.  

Проведення енергоаудиту об’єктів комунальної власності

 

 1.  

Переведення об’єктів комунальної власностіна альтернативне опалення

 

 1.  

Утеплення об’єктів комунальної власності

 

 1.  

Перевід на індивідуальне опалення, програма відшкодування для незахищених верств населення

 

 1.  

Заміна та встановлення вуличного освітлення на енергоефективне та диспетчеризація

 

 1.  

Вирощування енергетичних рослин (павловнія, енергетична верба)

 

 1.  

СтворенняКП «Муніципальна варта»

 

 1.  

Встановлення камер відеоспостереження по місту та системи розумної аналітики для відеоспостереження

 

 1.  

Встановлення 3-х світлофорів: 1-а, 4-а, 3-я школи

 

 1.  

Створення притулку для тварин

 

 1.  

Відкриття ЦНАП

 

 1.  

Створення віддалених офісів ЦНАПу в кожному старостинському окрузі громади

 

 1.  

Створення міського кол-центру

 

 1.  

Запровадження електронного документообігу із державними установами

 

 1.  

Створення картки жителя Тетіївської ОТГ

 
 1.  

Повна комп’ютеризація об’єктів комунальної власності

 

 1.  

Створення реєстру захоронень та карт кладовищ, доріг, освітлення, об’єктів комунальної власності, жителів громади, пільговиків, громадян, які потребують допомоги

 

 1.  

Проведенняінтернету в заклади освіти, культури, медицини, інші об’єкти комунальної власності

 

 1.  

Громадський бюджет

 

 1.  

Створення громадської ради

 

 1.  

Створення проектів на нові кладовища

 

 1.  

Випуск газети «Вісник Тетіївської ОТГ»

 

 1.  

Проведення фестивалів, конкурсів, концертів

 

 1.  

Розробка стратегіїрозвиткутуризму Тетіївської міської ОТГ до 2023 року

 

 1.  

Розробка бренду Тетіївської ОТГ

 

 1.  

Маркування історичних пам’яток громади інформаційними табличками та вказівниками, виготовлення туристичної продукції

 

 1.  

Проект реновації центральноїчастини міста. Туристичний проект «Старе місто»

 

 1.  

Реконструкція музею

 

 1.  

Встановлення меморіалу пам’яті жертв погрому та холокосту на єврейському кладовищів місті Тетієві

 

 

 

                Секретар ради                                        С.М.Денисюк

 

 

                                                               УКРАЇНА

       ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

     ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про хід  виконання Громадського бюджету

за 2018 рік та його реалізацію  в 2019 році.

 

       Розглянувши звіт спеціаліста  відділу міжнародних відносин та проектно – інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради Карповича В.В.  про хід виконання   Громадського бюджету участі за 2018 рік  та його реалізацію в 2019 році, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

                                       В И Р І Ш И Л А:

 

 1. Роботу щодо реалізації   Громадського бюджету участі за 2018 рік   вважати задовільною.

 

2.  Відділу міжнародних відносин та проектно – інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради  ( начальник відділу Уманець Т.Г.) посилити роботу з членами територіальної громади щодо подачі проектів для участі в Громадському бюджеті 2019.

 

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань питань планування, бюджету, фінансів та соціально-

     економічного розвитку.

 

         Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

  Начальник  юридичного відділу                                                                                        Н.М.Складена

 

Пропозиції

до сесії   від 24.01.2019р.

про внесення змін  до рішення сесії міської ради

VIІ скликання від 21.12.2018 року №416-14-VIІ

 «Про бюджет Тетіївської міської ради (об’єднаної громади) на 2019 рік»

та додатків №1, 2, 3, 6 до нього

 

 

Загальний фонд

 

Відповідно до ст. 14, 15, ст. 23 п.5, 7, 8,  ст. 78 Бюджетного кодексу України та керуючись ст..26 п.23 Закону України «Про місцеве самоврядування» та згідно листа КОДА №10-03-11/50 від 08.01.2019р.  , міська рада вирішила :

 

Доходи

 

  1.Збільшити доходи загального фонду місцевого бюджету на суму 1 218 439 грн.

 

  1.1.Збільшити   доходи  загального фонду  місцевого  бюджету   за  рахунок  субвенції  з

   місцевого  бюджету  на  здійснення  переданих  видатків  у сфері освіти за рахунок коштів

    освітньої субвенції  КБКД 41051000                                                   в сумі – 1 218 439,00 грн.

                                                                                                                                                 

                                                                Видатки

 

   1.Збільшити видатки загального фонду за рахунок субвенції з місцевого бюджету на    

   здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції на               

   суму 1 218 439 грн., а саме:

                 

 1. Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради в сумі 1218439 грн.

 Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ  0611161

 «Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти»                                     на 1218439 грн.

   в т. ч. КЕКВ 2110 «Оплата праці»- 998789 грн.

 

  2.Перерозподілити кошти загального фонду між головними розпорядниками на суму   

  240347,31 грн., а саме:

  2.1.Виконавчий комітет Тетіївської міської ради

  Зменшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 0113104                                     на 240347,31 грн.

  «Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання

  громадян, які не здатні до самообслуговування у зв’язку з похилим

  віком, хворобою, інвалідністю»

 

  2.2.Фінансове управління виконавчого комітету Тетіївської міської ради

  Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 3719770                                    на 240347,31 грн.

  «Інші субвенції з місцевого бюджету»

  (для передачі в р-н на фінансування тер. центру)

 

 3.Збільшити поточні видатки загального фонду за рахунок коштів спеціального   

 фонду(бюджет розвитку) на 200000 грн., а саме:

 Збільшити  поточні видатки по коду КПКВКМБ 1014060                                      на 200000 грн.

 «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів,

 центрів дозвілля та інших клубних закладів»

 

 

 

в т. ч. КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)»-200000грн.

 

4.Розподілити вільні залишки загального фонду в сумі 432969 грн. та збільшити бюджетні

призначення по головних розпорядниках коштів, у тому числі:

4.1.Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради           на 185469 грн.

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 0611010

«Надання дошкільної освіти»                                                                                          на 41226 грн.

в т. ч. КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»- 41226грн.

 

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 0611020

«Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними                     на 144243 грн.

закладами(в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),

спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»

в т. ч. КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»- 144243 грн.

 

4.2.Відділ культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради

                                                                                                                                           на 199900 грн.

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 1011100

«Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання                               на 50999,92 грн.

(музичними, художніми, хореографічними, театральними,

хоровими, мистецькими)»

в т. ч. КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»- 50999,92грн.

 

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 1014030                                         на 30691,94 грн.

«Забезпечення діяльності бібліотек»

в т. ч. КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»-30691,94грн.

 

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 1014040

«Забезпечення діяльності музеїв і виставок»                                                                  на 10000 грн.

в  т. ч. КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»-10000грн.

 

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 1014060

«Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів,                              на 108208,14грн.

центрів дозвілля та інших клубних закладів»

в т. ч. КЕКВ 2271 «Оплата теплопостачання»-108208,14грн.

 

4.3.Фінансове управління виконавчого комітету Тетіївської міської ради    на 47600 грн.

Збільшити поточні видатки по коду КПКВКМБ 3719770

«Інші субвенції з місцевого бюджету»                                                                          

(для фінансування районного управління соціального захисту

 населення – 30000грн., для закупівлі стелажів архіву- 17600грн.)

 

Спеціальний фонд

 

 Видатки

 

 1.Збільшити призначення спеціального фонду(бюджет розвитку) за рахунок перерозподілу вільних залишків загального фонду за рахунок коштів освітньої субвенції  на суму 63800 грн. по головному розпоряднику, а саме:

 

 

 

 

 

1.1.Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради              на 63800 грн.

Збільшити капітальні видатки по коду КПКВКМБ 0611020

«Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними

закладами(в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),

спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»

в т. ч. КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового

                               користування»- 63800 грн.

                               (придбання обладнання для оснащення ресурсних кімнат)

2.Збільшити кошторисні призначення спеціального фонду(бюджет розвитку) за рахунок перерозподілу вільних залишків коштів загального фонду субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 142000 грн., та направити на видатки:

 

2.1.Управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради              на 142000 грн.

 

Збільшити капітальні видатки по коду КПКВКМБ 0611020                                       на 139000 грн.

«Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними

закладами(в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі),

спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами»

в т. ч. КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового

                               користування»- 139000 грн.

Збільшити капітальні видатки по коду КПКВКМБ 0611010                                           на 3000 грн.

«Надання дошкільної освіти»

в т. ч. КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового

                               користування»- 3000 грн.

 

Начальник фінансового управління                                                                         Є.В.Ліщук

виконавчого комітету Тетіївської

міської ради

 

                                                       УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

  ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

 

Про затвердження положення про

службу у справах  дітей та сім’ї

 

      Керуючись Законами України « Про органи і служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей »,  « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до затвердженної  структури, загальної чисельності, штатного розпису апарату міської ради та її виконавчих органів, витрат на їх утримання на 2019 рік рішенням 14 сесії міської ради 7 скликання від 21.12.2018 р. № 432-14-VII , враховуючи  міська рада

 

                                      В И Р І Ш И Л А:

 

1. Затвердити Положення про службу у справах дітей та сім’ї виконавчого

комітету Тетіївської міської ради (додається).

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді

    і спорту.

 

         Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

   

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

          

  Начальник  юридичного відділу                                                           Н.М.Складена

 

                                                                                 Додаток

                                                                 до рішення 16 сесії міської ради

                                                                 7 скликання від 24.01.2019 р. № 

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

про службу у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету

                                                    Тетіївської міської ради

 

1. Служба у справах дітей та сім'ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі - Служба) є самостійним структурним підрозділом виконавчого комітету Тетіївської міської ради, що підпорядковується виконавчого комітету Тетіївської міської ради, а також взаємодіє з службою у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації.

Служба є бюджетною, неприбутковою установою.

2. Служба забезпечує виконання повноважень, встановлених законо­давством України у сфері соціального захисту, соціальної підтримки та надання соціальних послуг дітям, зокрема, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах; з питань поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії торгівлі людьми.

3. Служба у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України та Кабінету Міністрів України, наказами Мінсоцполітики, розпорядженнями голови Київської обласної державної адміністрації, рішеннями Київської обласної ради, рішеннями Тетіївської міської ради, рішеннями виконкому Тетіївської міської ради, розпорядженнями міського голови та цим Положенням.

4. Організаційна структура та штатна чисельність служби у справах дітей та сім’ї затверджується рішенням міської ради.

До структури служби входить сектор соціальної підтримки.

Сектор  діє на підставі положення, що затверджується наказом служби у справах дітей та сім’ї, підпорядковується  начальнику служби у справах дітей та сім‘ї виконавчого комітету  Тетіївської міської ради.

                                       Сектор соціальної підтримки

Основні завдання:

 • виявлення та облік сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
 • соціальна підтримка сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі осіб, які постраждали від насильства в сім’ї та торгівлі людьми;
 • здійснення соціального супроводу, надання соціальних послуг та здійснення інших заходів щодо відновлення соціальних функцій, психологічного і фізичного стану сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги;
 • соціальна та/або психологічна підтримка учасників антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, організація надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб;
 • соціальна та психологічна адаптація дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа з метою підготовки до самостійного життя;
 • соціальна підтримка прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу;
 •  інформування населення про соціальну підтримку, яка надається відповідно до законодавства;
 • впровадження нових соціальних технологій, спрямованих на недопущення, мінімізацію чи подолання складних життєвих обставин;
 • профілактика негативних проявів (пияцтво, наркоманія, насильство в сім’ї, асоціальна поведінка) серед населення;
 • організація та проведення заходів щодо запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми.

5. Основними завданнями Служби   у справах дітей та сім’ї є забезпечення реалізації державної політики в сфері соціального захисту дітей та сім'ї, що включає:

1) захист конституційних прав та законних інтересів дітей, в тому числі

дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

2) запобігання дитячій бездоглядності та безпритульності;

3) профілактику негативних проявів, наркоманії, алкоголізму та правопорушень серед дітей та їхніх батьків;

4) оздоровлення та відпочинок дітей, насамперед дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки;

5) підтримку та надання соціальних послуг сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування;

6) поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей;

7) протидію торгівлі людьми;

8) попередження насильства в сім'ї;

9) забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок;

10) протидію будь яким проявам дискримінації, у питаннях віднесених до сфери управління Служби;

11) підготовку пропозицій до проектів місцевих програм в частині забезпечення соціального захисту дітей та сім'ї;

12) виконання програм і здійснення заходів, спрямованих на забезпечення соціального та правового захисту дітей та сім'ї, у тому числі соціальної підтримки сімей з дітьми, сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах, попередження насильства в сім'ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення рівних прав і можливостей для участі жінок та чоловіків у політичному, економічному і культурному житті, протидії торгівлі людьми;

13) координацію діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій з питань реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей та сім'ї;

14) організацію на території ОТГ соціального обслуговування дітей та сімей, здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг, у тому числі соціального супроводу сімей, шляхом розвитку спеціалізованих закладів, установ, служб та залучення недержавних організацій, які надають соціальні послуги.

15) здійснення координації діяльності і контролю за виконанням структурними підрозділами міськвиконкому законодавства України з питань

реалізації державної політики у сфері, що віднесено до компетенції Служби, надання їм організаційно-методичної допомоги;

16) залучення громадських та інших організацій до діяльності з питань соціального захисту, соціальної підтримки та надання соціальних послуг дітям, зокрема, дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, сім’ям які перебувають у складних життєвих обставинах, поліпшення становища сімей, у тому числі сімей з дітьми, багатодітних та молодих сімей, оздоровлення та відпочинку дітей, попередження насильства в сім’ї, забезпечення рівних прав і можливостей чоловіків та жінок, протидії

торгівлі людьми та сприяння їм в здійснення цієї діяльності в межах своїх повноважень.

 6. Служба відповідно до покладених на неї завдань виконує такі функції:

- організовує виконання Конституції і законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, наказів міністерств, розпоряджень служби у справах дітей та сімї Київської обласної державної адміністрації, рішень Тетіївської міської ради, рішень міськвиконкому, розпоряджень міського голови та здійснює контроль за їх реалізацією;

- забезпечує у межах своїх повноважень захист прав і законних інтересів фізичних осіб;

- здійснює державний контроль за дотриманням підприємствами, установами та організаціями правил, норм, стандартів у межах визначених повноважень;

- надає адміністративні послуги;

- аналізує стан та тенденції соціального розвитку ОТГ та вживає заходів до усунення недоліків;

- вносить пропозиції до проектів програм соціально-економічного розвитку міста;

- вносить пропозиції щодо проекту відповідного місцевого бюджету;

- забезпечує ефективне і цільове використання відповідних бюджетних коштів;

- бере участь у підготовці заходів щодо регіонального розвитку;

- розробляє проекти розпоряджень міського голови, у визначених законом випадках - проекти нормативно-правових актів з питань, що належать до її компетенції;

- бере участь у погодженні проектів нормативно-правових актів, розроблених іншими органами виконавчої влади;

- бере участь у розробленні проектів розпоряджень міського голови, проектів нормативно-правових актів, головними розробниками яких є інші структурні підрозділи;

- бере участь у підготовці звітів міського голови;

- готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали для подання міському голові;

- готує (бере участь у підготовці) проекти угод, договорів, меморандумів, протоколів засідань комісій і робочих груп у межах своїх повноважень;

- розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян;

- опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад;

- забезпечує в межах компетенції доступ до публічної інформації;

- постійно інформує населення про стан здійснення визначених законодавством повноважень;

 - організовує роботу з укомплектування, зберігання, обліку та використання архівних документів;

- забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом;

- бере участь у вирішенні відповідно до законодавства колективних трудових спорів (конфліктів);

- забезпечує захист персональних даних;

- готує пропозиції стосовно вдосконалення нормативно-правової бази з питань, що належать до компетенції Служби, міськвиконкому та міської ради;

- готує та подає в установленому порядку аналітичні матеріали і статистичну звітність з питань, що належать до компетенції Служби, Київській обласній державній адміністрації;

- здійснює моніторинг проблемних питань реалізації державної політики у сфері, що віднесена до компетенції Служби, готує та подає пропозиції щодо їх врегулювання міськвиконкому;

- співпрацює  з управлінням соціального захисту населення  Тетіївської  районної державної адміністрації , суб’єктами надання соціальних послуг ,  тетіївським відділенням Пенсійного Фонду України Київської області . робочими органами Фонду соціального страхування України та органами державної служби зайнятості щодо реалізації завдань і повноважень, що входять до їхньої компетенції.

- взаємодіє із службами у справах дітей  та сім’ї  обласної та районної державної адміністрації , іншими суб’єктами соціальної роботи із сім’ями , дітьми  та молоддю , закладами всіх форм власності , громадськими організаціями.

7.У сфері захисту конституційних прав та законних інтересів дітей:

- забезпечує дотримання та захист особистих, майнових та житлових прав дітей;

- організовує розроблення і здійснення на відповідній території заходів, спрямованих на соціально-правовий захист дітей, профілактики негативних проявів серед них, запобіганню дитячій бездоглядності, безпритульності та правопорушенням серед дітей;

- здійснює координаційно-методичні функції, моніторинг та контроль у межах своєї компетенції за наданням у встановленому законодавством України порядку надання пільг та здійснення заходів щодо соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, координує роботу підприємств, установ та організацій з цих питань;

- здійснює з питань, що належать до її компетенції, координацію та методологічне забезпечення діяльності місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування стосовно соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування;

- забезпечує додержання вимог законодавства щодо встановлення опіки і піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування, їх усиновлення, застосування інших передбачених законодавством форм влаштування дітей;

- здійснює контроль за умовами утримання і виховання дітей у закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах і закладах соціального захисту для дітей незалежно від форми власності, у сім`ях в тому числі усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних сім`ях, дитячих будинках сімейного типу;

- організовує разом з іншими структурними підрозділами

міськвиконкому, кримінальною міліцією у справах дітей заходи щодо захисту

прав та інтересів дітей, виявлення причин, що зумовлюють дитячу бездоглядність, запобігання правопорушень серед них;

- координує діяльність місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, закладів, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності у питанні захисту прав, свобод і законних інтересів дітей;

- забезпечує сприяння громадським та іншим організаціям у проведенні ними роботи з питань соціального захисту дітей;

- визначає пріоритетні напрямки поліпшення в місті становища дітей, їх соціального захисту, сприяє фізичному, духовному та інтелектуальному розвиткові дітей;

- разом з відповідними структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, громадськими організаціями готує статистичні та інформаційні матеріали про збереження і захист конституційних прав та законних інтересів дітей, причини і умови вчинення дітьми правопорушень, вивчає і поширює передовий досвід з питань соціального захисту дітей;

 - забезпечує ведення, в межах компетенції, державної статистики щодо дітей;

- здійснює місцевий облік дітей, які можуть бути усиновленими;

- ознайомлює кандидатів в усиновлювачі з інформацією про дітей, які можуть бути усиновлені та видає їм направлення для знайомства з дитиною;

         - забезпечує ведення Єдиного електронного банку даних про дітей, позбавлених батьківського піклування і сім`ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів та дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах в Єдиній інформаційно-аналітичній системі “Діти” (далі – ЄІАС “Діти”);

- здійснює моніторинг та контроль за достовірністю і своєчасністю внесення змін до ЄІАС “Діти”;

- у встановленому порядку вирішує питання щодо надання адресної матеріальної та інших видів соціальної допомоги сім’ям з дітьми, які опинилися у складних життєвих обставинах.

8.У сфері соціального обслуговування, здійснення соціальної роботи та надання соціальних послуг:

- визначає потребу ОТГ у соціальних послугах для дітей та сімей, готує та подає міському голові пропозиції щодо організації надання соціальних послуг відповідно до потреби та створення ефективної системи надання соціальних послуг;

- забезпечує організацію роботи із створення та розвитку мережі закладів, установ та служб з надання соціальних послуг дітям та сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

- здійснює координацію та методологічне забезпечення діяльності соціальних закладів, установ та служб в тому числі створених громадськими організаціями та приватними особами в реалізації державної політики з питань дітей та сім'ї;

- контролює і координує роботу структурних підрозділів міськвиконкому  з питань дітей та сім'ї стосовно здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства у сфері захисту прав та інтересів дітей та сімей, надає їм практичну, консультативно-правову та організаційно-методичну допомогу;

- визначає пріоритетні напрямки проведення соціальної роботи з сім’ями, спрямованої на попередження потрапляння сімей у складні життєві обставини;

- контролює дотримання стандартів і нормативів, визначених нормативно-правовими актами, щодо рівня та якості соціальних послуг, що надаються за рахунок бюджетних коштів комунальними установами, закладами, службами та недержавними організаціями;

- сприяє створенню дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей;

- визначає потребу в розвитку мережі закладів виховання дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, умови проживання в яких наближені до родинних, закладів соціального захисту дітей та здійснює контроль за їх діяльністю в межах своєї компетенції;

- співпрацює з недержавними організаціями, службами та закладами, які надають соціальні послуги, сім’ям з дітьми, сім’ям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги;

- у межах своєї компетенції організовує роботу, пов'язану з наданням благодійної (гуманітарної) допомоги дітям та сім'ям, в тому числі, які перебувають у складних життєвих обставинах;

- розробляє і подає на розгляд міському голові пропозиції стосовно бюджетних асигнувань на виконання програм і здійснення заходів щодо реалізації державної політики з питань дітей та сімей.

9.У сфері поліпшення становища сімей, попередження насильства в сім'ї, оздоровлення та відпочинку дітей, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми:

- готує пропозиції до проектів місцевих програм поліпшення становища сім’ї;

- забезпечує ведення, в межах компетенції, державної статистики щодо сімей;

- розробляє та здійснює заходи, спрямовані на пропагування сімейних цінностей, підвищення рівня правової обізнаності батьків і дітей, забезпечення соціального і правового захисту сімей;

- координує в межах своїх повноважень здійснення заходів, спрямованих на організацію оздоровлення та відпочинку дітей;

- здійснює координацію діяльності і контроль за організацією виїзду груп дітей на відпочинок та оздоровлення за кордон;

- надає в межах своїх повноважень багатодітним сім'ям та сім'ям, які перебувають у складних життєвих обставинах, підприємствам, установам та

організаціям, об'єднанням громадян та окремим громадянам методичну допомогу з питань запобігання насильству в сім'ї, забезпечує координацію   діяльності спеціалізованих установ для запобігання насильству в сім'ї;

- забезпечує в межах своїх повноважень розроблення і здійснення заходів, спрямованих на розв'язання соціальних проблем молодих сімей;

- надає правову, методичну та організаційну допомогу місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, протидії торгівлі людьми; здійснює збір та підготовку документів щодо встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми;

- координує, контролює та забезпечує у межах своїх повноважень виконання державних цільових програм з питань протидії торгівлі людьми; забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, оздоровлення та відпочинку дітей;

- розробляє і виконує власні та підтримує громадські програми соціального спрямування з метою забезпечення захисту прав, свобод і законних інтересів дітей та сімей;

- проводить серед населення інформаційну, роз’яснювальну та пропагандистську роботу, зокрема через друковані та аудіовізуальні засоби масової інформації, з питань, що належать до компетенції Служби, проводить в установленому порядку рекламну та видавничу діяльність;

- здійснює інші функції, які випливають з покладених на неї завдань, відповідно до законодавства.

10. Служба має право:

1) приймати з питань, що належать до її компетенції, рішення, які є обов’язковими до виконання місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності і громадянами;

 2) отримувати повідомлення від місцевих органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, посадових осіб про заходи, вжиті на виконання прийнятих нею рішень;

3) одержувати в установленому законодавством порядку від органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань;

4) звертатися до місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій усіх форм власності у разі

порушення прав та інтересів дітей та сімей;

5) проводити роботу серед дітей та сімей з метою запобігання вчиненню правопорушень;

6) порушувати перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про направлення до спеціальних установ для дітей, навчальних закладів (незалежно від  форми власності) дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, неодноразово самовільно залишали сім'ю та навчальні заклади;

7) перевіряти стан роботи із соціально-правового захисту дітей у закладах для дітей, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, спеціальних установах для дітей усіх форм власності;

8) запрошувати для бесіди та відвідувати за місцем проживанням батьків або інших законних представників з метою з'ясування причин, які призвели до порушення прав дітей, бездоглядності та безпритульності, вчинення правопорушень і вживати заходів до усунення таких причин;

9) порушувати перед органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування питання про накладення дисциплінарних стягнень на посадових осіб у разі невиконання ними рішень, прийнятих центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері усиновлення та захисту прав дітей, службами у справах дітей;

10) укладати в установленому порядку угоди про співробітництво з науковими установами, жіночими, молодіжними, дитячими та іншими об'єднаннями громадян і благодійними організаціями;

11) скликати в установленому порядку наради, конференції, семінари з питань, що належать до її компетенції;

12) разом з іншими структурними підрозділами міськвиконкому, кримінальною міліцією у справах дітей відвідувати дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах за місцем їх проживання, навчання і роботи, вживати заходів для соціального захисту дітей та сім'ї;

13) залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань спеціалістів, фахівців інших структурних підрозділів міськвиконкому, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою);

14) користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

 

11. Служба під час виконання покладених на неї завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами міськвиконкому,  а також підприємствами, установами та організаціями, благодійними організаціями та об’єднаннями громадян з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації,

необхідної для належного виконання покладених на неї завдань та здійснення запланованих заходів.

12. Службу очолює начальник, який призначається на посаду і звільняється з посади міським головою  .

13. Начальник Служби:

- здійснює керівництво діяльністю Служби, несе персональну відповідальність за виконання покладених на Службу завдань, сприяє створенню належних умов праці у підрозділі;

- здійснює добір кадрів;

- подає на затвердження міській раді положення про Службу;

- затверджує положення про структурні підрозділи Служби, а також затверджує посадові інструкції працівників Служби та розподіляє обов’язки між ними;

- планує роботу Служби, вносить пропозиції щодо формування планів роботи міськвиконкому;

- вживає заходів до удосконалення організації та підвищення ефективності роботи Служби;

- вносить пропозиції щодо розгляду на сесії міської ради питань, що належать до компетенції Служби, та розробляє проекти відповідних рішень;

- може брати участь у засіданнях виконавчого комітету Тетіївської міської ради;

- представляє інтереси Служби у взаємовідносинах з іншими структурними підрозділами міськвиквиконкому, підприємствами, установами та організаціями;

- видає у межах своїх повноважень накази, організовує контроль за їх виконанням;

- подає на затвердження міському голові проекти кошторису та штатного розпису Служби в межах визначеної граничної чисельності та фонду оплати праці його працівників;

- розпоряджається коштами у межах затвердженого міським головою кошторису Служби;

- організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності посадових осіб органів місцевого самоврядування;

- проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень Служби;

- забезпечує дотримання працівниками Служби правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни;

- звітує перед  міським  головою про виконання покладених на Службу завдань та затверджених планів роботи;

- здійснює інші повноваження, визначені законом.

Повинен мати:

-      вищу освіта відповідного професійного спрямування;

-      стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років

14. Для розгляду рекомендацій і пропозицій щодо поліпшення діяльності

та вирішення інших питань у службі можуть утворюватися  координаційні ради і комісії.

Склад цих рад і комісій та положення про них затверджує виконавчий комітет міської ради. 

15. Утримання Служби здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників та видатки на

утримання Служби в межах виділених асигнувань визначає міська рада. Матеріально-технічне забезпечення служби здійснює виконавчий комітет Тетіївської міської ради.  Кошторис та штатний розпис Служби затверджуються у встановленому порядку міським головою.

16. Служба є юридичною особою, має власну печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, власні бланки.

17.   У разі припинення діяльності служби у справах дітей та сім’ї виконавчого комітету Тетіївської міської ради (у разі її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення) активи повинні бути передані до доходу міського бюджету.


 

                            Секретар ради                                       С.М.Денисюк                             

 

 

 

 

                                                       УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

  ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про внесення змін щодо чисельності

персонального складу виконавчого комітету

Тетіївської міської ради

 

       Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 26, ст. 51 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

 

                                В И Р І Ш И Л А :

 

1. Внести зміни щодо рішення І сесії Тетіївської міської ради 76 скликання від 18.01.2018 року № 10-01-VII «Про утворення  виконавчого комітету Тетіївської ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»:

 

1. 1.Збільшити загальну чисельність членів виконавчого комітету Тетіївської

       міської ради та встановити в кількості 33 особи.

 

1.2. Вивести з членів виконавчого комітету Тетіївської міської ради:у

   -  Новіцьку Олену Олександрівну

   -  Медведчука Сергія Петровича

   -  Сидоріну Ольгу Володимирівну

   -  Завальнюка Анатолія Федоровича

   -  Поліщука Ігоря Петровича

 

1.3.  Ввести до складу виконавчого комітету:

 

 • Уманець Тамару Григорівну – начальника відділу міжнародного співробітництва  та проектно-інвестиційної діяльності виконавчого комітету Тетіївської міської ради
 • Козела  Максима Володимировича- директора КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївької міської ради
 • Чоловського Миколу Володимировича- директора КП «Муніципальна варта» Тетіївської міської ради
 • Гладуна Олександра Васильовича- начальника управління адміністративних послуг виконавчого комітету Тетіївської міської ради
 • Ліщука Євгенія Васильовича – начальника фінансового управління  виконавчого комітету Тетіївської міської ради
 • Корчак Галину Василівну – директора  КП «Соціальний центр» Тетіївської міської ради
 • Поліщук Ганну Михайлівну – спеціаліста відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Тетіївської міської ради
 • Косовича Олега Михайловича – начальника КП «Благоустрій» Тетіївської міської ради

 

 

 

               Міський голова                                        Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

          

  Начальник  юридичного відділу                                                                        Н.М.Складена

  

 

                                                               УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про затвердження положення про

преміювання працівників закладів

освіти та структурних підрозділів

Тетіївської міської ради

 

      Розглянувши звернення управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської ради, відповідно до Законів України « Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про освіту», «Про оплату праці», положень Кодексу законів про працю України,  Постанови Кабінету Міністрів України від  30.08.2002 № 1298,  та від 09.03.2006 р. № 269, з метою стимулювання сумлінної праці працівників, виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

                                      В И Р ІШ И В:

 

1.   Затвердити Положення про преміювання працівників закладів освіти та

      структурних підрозділів Тетіївської міської ради  (додається).

2.Начальнику управління освіти виконавчого комітету Тетіївської міської

ради (Коробко Т.І.) забезпечити виконання даного рішення у відповідності

до чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти, культури, молоді

    і спорту.

 

         Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

  Начальник  юридичного відділу                                                                                      Н.М.Складена

 

 

                                                                                    ДОДАТОК № 1

до рішенням 16 сесії міської ради  сьомого  скликання  від 24.01.2019  р. №    -16-VII  

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про преміювання працівників закладів освіти та структурних підрозділів Тетіївської міської ради

 

 

                                                І. Загальні положення

 

   1.1. Положення про преміювання  та виплату матеріальної допомоги працівникам закладів освіти та структурних підрозділів Тетіївської міської ради розроблено відповідно до Закону України «Про освіту», «Про місцеве самоврядування», «Про оплату праці»,  положень Кодексу законів про працю України,  Постанови Кабінету Міністрів України від  30.08.2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та  організацій окремих галузей бюджетної сфери» з метою стимулювання сумлінної праці працівників та визначає порядок і розміри виплати їм премій та матеріальної допомоги.

   1.2. Положення спрямоване на підвищення  матеріальної зацікавленості

працюючих у покращенні якості виконання посадових обов’язків, функцій та

завдань.

   1.3. Дійсне Положення може бути доповнено або змінено відповідно до умов колективного договору за згодою профспілкового комітету.

                               

                               ІІ. Порядок та умови преміювання

 

    2.1. Начальник управління освіти має право преміювати керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти,  працівників методичного кабінету, централізованої бухгалтерії, групи господарського обслуговування управління освіти, передбачених кошторисом на оплату праці.

    2.2. Підставою для виплати премії працівникам, зазначеним у п. 2.1 цього

Положення, є наказ начальника управління освіти.

    2.3. Керівник  закладу освіти має право преміювати педагогічних

працівників та  технічний персонал в межах асигнувань, передбачених кошторисом на оплату праці.

    2.4. Підставою для виплати премії працівникам   є наказ керівника закладу освіти.

     2.5. Конкретні розміри даних виплат встановлюються:

начальником управління освіти –  для  керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти, працівників методичного кабінету та централізованої бухгалтерії, групи господарського обслуговування управління освіти ;

 

                                   ІІІ. Виплата премії

 

3.1. При визначенні премії керівникам  закладів освіти  враховується:

- своєчасна та якісна підготовка  закладу до нового навчального року;

- організація чіткої роботи працівників закладу, створення сприятливого

мікроклімату в педагогічному колективі;

- систематична робота щодо зміцнення та покращення матеріально-технічної

бази  закладу;

- створення належних умов щодо забезпечення охорони життя та здоров’я

 здобувачів освіти та працівників;

- організація та проведення  освітнього процесу відповідно до вимог законодавства;

- забезпечення чіткого та своєчасного виконання наказів начальника  управління;

- забезпечення постійного контролю за ефективним та раціональним

використанням енергоносіїв;

3.2. При визначенні премії  методистам методичного кабінету враховується:

- організація системи роботи щодо підвищення кваліфікації та професійної

майстерності педагогів;

- забезпечення  належного методичного супроводу щодо виконання навчальних планів і програм;

- організація роботи міжшкільних методичних об`єднань вчителів;

- забезпечення методичного супроводу з питань вивчення та запровадження передового педагогічного досвіду; організації та проведення атестації  педагогічних працівників;

- організації  роботи з  молодими  вчителями;

- надання  методичної допомоги вчителям для їх  участі  у конкурсах, виставках педагогічної майстерності тощо;

- забезпечення впровадження в освітній процес     передових, сучасних інноваційних технологій;

- організація учнівських олімпіад, конкурсів тощо;

- ініціатива та творчість у виконанні посадових обов’язків;

- активна участь в громадському житті  громади;

- дотримання норм трудової дисципліни та правил внутрішнього трудового

  розпорядку;

3.3. При визначенні розміру премії працівникам централізованої бухгалтерії враховується:

- своєчасне нарахування заробітної плати педагогічним та технічним

працівникам  закладів дошкільної та загальної  середньої освіти;

- забезпечення організації  роботи щодо обліку та збереження матеріальних

цінностей;

- своєчасне виконання  договірних  відносин з оплати постачання енергоносіїв, продуктів харчування, пального та інших товарів робіт та послуг;

 

- своєчасне подання визначеної законодавством бухгалтерської звітності;

- систематичне оприлюднення  планів закупівель,  заключених  договорів;

- сумлінне ставлення до виконання функціональних обов’язків;

- дотримання в роботі вимог діючого трудового законодавства, Правил

внутрішнього трудового розпорядку, інших нормативно-правових актів, які

регламентують різні сторони їх трудової діяльності;

- відсутність порушень трудової дисципліни, техніки безпеки та охорони

праці;

- ініціативність у діяльності та результативність.

3.4. Розмір премії кожному окремому працівнику встановлюється відповідно

до особистого внеску та не має обмежень.

                                    

              IV. Причини повного або часткового позбавлення премії

 

4.1. Несвоєчасне або неякісне виконання завдань і своїх посадових обов’язків.

4.2. Порушення трудової, фінансової дисципліни, відсутність ініціативи та

творчого ставлення до роботи.

4.3. Відсутність результативності у виконанні окреслених задач, низький

рівень виконавчої дисципліни.

4.4. Несвоєчасне подання звітних та інших даних відповідно графіку або

вимог начальника управління освіти, органів місцевого самоврядування.

4.5. Працівники, яких на яких накладено адміністративне чи дисциплінарне стягнення, позбавляються

премії у повному розмірі.

 

                          V. Джерела преміювання

 

5.1. Премія працюючим виплачується за рахунок асигнувань, передбачених

на оплату праці. На преміювання також направляються кошти за рахунок

економії фонду заробітної плати, що утворюється протягом року.

 Розмір економії заробітної плати визначається як   різниця між плановою сумою асигнувань за кошторисом (з урахуванням змін, що відбуваються за встановленим порядком) та сумою фактичних видатків.

                      

                          VI. Виплата матеріальної допомоги

 

6.1. Працівникам виплачується матеріальна допомога на оздоровлення  у розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки.

6.2. Працівникам може виплачуватись матеріальна допомога на поліпшення матеріально-побутових умов при наявності фонду оплати праці.

 

 

 

             Секретар ради                                                      С.М.Денисюк

 

 

 

 

                                                               УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про  звільнення від сплати чистого

прибутку (доходу), що підлягають

сплаті до міського бюджету

 

       Розглянувши звернення комунальних підприємств  Тетіївської міської ради, керуючись п. 34 ст. 26 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Тетіївської міської ради

 

                                      В И Р ІШ И В:

 

1.   Звільнити від сплати чистого прибутку (доходу), що підлягають сплаті до  

       міського бюджету за підсумками щоквартальної та річної фінансово-

       господарської діяльності 2019 року,  наступні комунальні підприємства:

 

         -  ВУ ВКГ «Тетіїїводоканал»

         -  КП «Благоустрій»

         -  КП «Дібрівка-Обрій»

         -  КП «Тетіївське БТІ»

         -  КП «Агенція регіонального розвитку»

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

    питань планування, бюджету, фінансів та соціально- економічного розвитку.

 

 

         Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

  Начальник  юридичного відділу                                                                        Н.М.Складена

        

 

                                                               УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про внесення змін до Єдиного державного

реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-

підприємців та громадських формувань

 

     З метою приведення установчих документів відповідно до вимог Податкового законодавства та з метою забезпечення ефективності в роботі у зв’язку із розширенням видів економічної діяльності, керуючись ч. 4 ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», ст. 25, ст. 26, ч. 1 ст. 59 Закону України «Про місцеве  самоврядування в Україні», міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

 1. Внести зміни до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, а саме додати види економічної діяльності комунальному підприємству «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради:

47.99 – Інші види роздрібної торгівлі поза магазинами;

58.13 -Видання газет;

82.19 - Фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність;

93.21 - Функціювання атракціонів і тематичних парків.

96.03 -Організування поховань та надання суміжних послуг.

Інші види діяльності залишити без змін.

 

 1. Директору комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради М. В. Козелу відповідно до вимог законодавства забезпечити внесення змін до відомостей про юридичну особу, що містяться в Єдиному державному реєстрі.

 

 1. Відповідальність за виконанням даного рішення покласти на директора  комунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради (М. В. Козела).     

                         

     4.   Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з

           питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового   

           обслуговування, громадського харчування, управління комунальною

           власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

 

 

                   Міський голова                                                    Р.В.Майструк

 

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена

        

 

                                                               УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про внесення змін до видів економічної

діяльності комунального підприємства

«Соціальний центр» Тетіївської міської ради

     Керуючись статтями 17,25,26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», відповідно до статті 78 Господарського кодексу України, статті 87 Цивільного кодексу України, з метою належного  функціонування комунального підприємства «Соціальний центр», упорядкування видів економічної діяльності підприємства та розглянувши звернення КП «Соціальний центр » від 21.01.2019 р., міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати згоду комунальному підприємству «Соціальний центр» на внесення змін до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, у частині доповнення новими видами економічної діяльності, зокрема:

 

      КВЕД 87.30  Надання послуг догляду із забезпеченням проживання

                            для осіб похилого віку та інвалідів

   

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на депутатську комісію з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв’язку.

 

 

                 Міський голова                                    Р.В.Майструк

                  

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена

        

 

                                                               УКРАЇНА

 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСНАДЦЯТА  СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                    ПРОЕКТ  РІШЕННЯ

 

    м Тетіїв

 

Про безоплатну передачу майна

на баланс КП «Агенція регіонального

розвитку»

 

Враховуючи клопотаннякомунального підприємства «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради,погодженнявиконавчого комітету Тетіївської міської ради та ВУ ВКГ «Тетіївводоканал», як балансоутримувачів,керуючись ст.ст. 78, 136 Господарського кодексу України, ст.. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи висновок постійної депутатськоїкомісії з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутовогообслуговування, громадського харчування, управління комунальноювласністю, благоустрою, транспорту, зв"язкуміська рада

В И Р І Ш И Л А:

 1. Передати майно  з балансу  виконавчого комітету Тетіївської міської ради та ВУ ВКГ «Тетіївводоканал» на баланс КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради  згідно додатку .
 2. Доручити виконавчому комітету Тетіївської міської ради здійснити організаційні заходи щодо передачі майна, вказаного в п. 1 цього рішення.
 3. Директору КП «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради Козелу М.В. забезпечити прийом-передачу вказаного майна, оформлення відповідних документів та внести відповідні зміни до реєстру бухгалтерського обліку.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію

з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового

обслуговування, громадського харчування, управління комунальною

власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

                 Міський голова                                    Р.В.Майструк

                  

          24.01.2019 р.

          №      - 16-VII

 

      Начальник  юридичного відділу                                                          Н.М.Складена

 

 

Додаток 1

 

Перелік об’єктів для передачі КП “Агенція регіонального розвитку”

 

№ п/п

Назва

Сума

Кількість

1

Приміщення бані с. Дзвеняче          по  вул. Центральна, 62

10313,00

1,0

2

Магазин Чорнобильський с.Ненадиха по вул. Шевченка, 5а

45330,00

1,0

3

Магазин с. Григорівка                              по вул. Горького, 1

10100,00

1,0

4

Магазин с. Черепинка

по вул.  Жовтнева, 6

27120,00

1,0

5

Магазин с. Черепин

по вул. Центральна, 12

39870,00

1,0

6

Магазин с. Черепин

 по вул. Центральна, 12а

61260,00

1,0

7

Магазин с. Черепин

по вул. Центральна, 12б

40340,00

1,0

8

Будинок цегляний  м.Тетіїв

по вул. Цвіткова, 38-Б

 

1,0

9

Будівля цегляна з водонапірною баштою .Тетіїв

по вул. Цвіткова, 38-Б

 

1,0

 

 

                Секретар ради                                    С.М.Денисюк

 

 

 

                                                

                                                   УКРАЇНА

                                 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

           ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

            ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                           РІШЕННЯ

 

 м. Тетіїв

 

Про  передачу  повноважень

щодо управління комунальним

майном

     

      Для створення сприятливих умов для залучення інвестицій, підтримки й розвитку підприємництва на території ОТГ, забезпечення виконання міських та загальнодержавних заходів з реформування та розвитку ринкової діяльності, для підвищення ефективності використання майна комунальної форми власності, забезпечення його належного утримання та експлуатації, на підставі п.31 ст.26, ст.ст.29, 60  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  міська рада

 

                     В И Р І Ш И Л А:

 

1.Передати  повноваження щодо управління комунальним майном об’єднаної територіальної громади  в особі Тетіївської міської ради  Комунальному підприємству «Агенція регіонального розвитку» Тетіївської міської ради, по:

- створенню та веденню єдиної бази (реєстру) об’єктів нерухомого

  майна комунальної власності;

  - укладанню (з правом підпису) договорів оренди  комунального майна, загальна площа якого не перевищує 200 м кв.  на одне підприємство, установу, заклад, організацію чи фізичну особу, а більше 200 м кв.- за погодженням Власника. Орендна плата за користування орендованим майном (в т. ч. нерухомим) перераховується на рахунок  КП «АРР»;

- здійсненню контролю за використанням комунального майна;

- створенню переліку об’єктів комунального майна, що підлягає  приватизації чи відчуженню;

 

 

- веденню реєстру об’єктів права комунальної форми власності, що   можуть бути запропоновані для здачі в оренду суб'єктам підприємницької діяльності на конкурсних умовах;

- проведенню щорічної інвентаризації майна;

- здійсненню заходів щодо збереження комунального майна;

   - оформленню Комунальним підприємством «Агенція регіонального розвитку» в випадках встановлених законом правовстановлюючих документів на нерухоме майно (в т. ч. і на земельні ділянки);

  - наданню міській раді чи її виконавчому комітету інформації про наявність і 

    поточний стан об’єктів комунальної власності та будь-які зміни в їх стані;

- організації проведення конкурсів (аукціонів) щодо відчуження об’єктів комунальної власності;

- організації проведення конкурсів на право укладання договорів оренди нерухомого майна комунальної власності;

- веденню реєстру договорів оренди комунального майна;

- виявленню  майна комунальної власності, яке не використовується та  внесенню пропозицій Власнику щодо умов його подальшого використання.

 

2. КП «Агенція регіонального розвитку» щорічно звітує перед міською радою про виконання делегованих повноважень в частині управління майном комунальної власності.

 

3.Контроль за виконанням данного рішення покласти на постійну депутатську комісію  з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв»язку.

 

 

           Міський голова                                        Р.В.Майструк       

 

 

24.01.2019 р.

   -16-VII

 

Начальник юридичного відділу                                     Н.М. Складена

 

 

                                                   УКРАЇНА

                                 ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

           ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

            ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

                      ПРОЕКТ   РІШЕННЯ

 

 м Тетіїв

 

Про створення Комунальної установи

«Централізована клубна система»

Тетіївської міської ради

та затвердження її Статуту

 

         Метою діяльності КУ  «Централізована клубна система»

 є задоволення культурних запитів усіх верств населення з урахуванням їх певних професійних, національних, вікових та інших соціально-демографічних особливостей, розвиток духовності, популяризація творів літератури і мистецтва, розвиток народної творчості, а також організація відпочинку і дозвілля громадян на платних та безоплатних засадах, організація клубної роботи з дітьми в підпорядкованих дитячих позашкільних клубах на безоплатній основі, відповідно до статті 46 Конституції України, ст.. 78 Господарського кодексу України, керуючись статтями 25, 26, 59 Закону України Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги висновок депутатської комісії з питань соціального захисту, охорони здоров"я, освіти,  культури, молоді і спорту, міська рада

 

                                                 ВИРІШИЛА:                 

 

        1.Створити юридичну особу – Комунальну установу «Централізована клубна система» Тетіївської міської ради, яке знаходиться за адресою: 09800, Київська область, Тетіївський район, м. Тетіїв, вул. Соборна, 5.         

        2. Затвердити Статут  Комунальної установи «Централізована клубна система» Тетіївської міської ради, що додається.

        3. Доручити начальнику відділу культури, релігії, молоді та спорту виконавчого комітету Тетіївської міської ради провести державну реєстрацію комунальної установи  «Централізована клубна система» Тетіївської міської ради відповідно до вимог чинного законодавства України.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань торгівлі, житлово-комунального господарства, побутового обслуговування, громадського харчування, управління комунальною власністю, благоустрою, транспорту, зв"язку.

 

 

           Міський голова                                        Р.В.Майструк       

 

24.01.2019 р.

    -16-VII

 

Начальник юридичного відділу                                     Н.М. Складена

 

                                                            Додаток

    до рішення 16 сесії міської ради 7 скликання

 від 24.01.2019р. №   

 

 

С  Т  А  Т  У  Т

комунальної   установи

«ЦЕНТРАЛІЗОВАНА КЛУБНА СИСТЕМА

ТЕТІЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ »

 

                         1.    ЗАГАЛЬНІ  ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Комунальна  установа "Централізована клубна система Тетіївської міської ради" (далі – ЦКС) є закладом культури клубного типу діяльність якого спрямована на створення, розповсюдження  та популяризацію культурних надбань.

1.2.Майно ЦКС належить до  комунальної власності Тетіївської місько територіальної громади. Право суб'єкта комунальної власності майна ЦКС здійснює тетіївська  міська рада (далі – Власник).

         Необхідне для статутної діяльності майно передається Власником ЦКС на праві оперативного управління.

1.3.Засновником ЦКС є Тетіївська міська Рада (далі – Засновник), яка здійснює загальне керівництво його діяльністю.

У своїй діяльності ЦКС безпосередньо  підпорядковується відділу культури, релігії, молоді та спорту Виконавчого комітету Тетіївської міської ради (далі - Орган управління), який також здійснює організаційно-методичне керівництво ЦКС відповідно до законодавства України.

1.4. ЦКС - це культурно-освітній заклад комунальної форми власності, що забезпечує відродження, збереження й розвиток національної культури та мистецтва, задоволення потреб громадян у самодіяльній творчості, організації їх змістовного відпочинку й дозвілля.

1.5. ЦКС у своїй діяльності керується Конституцією України, законами України, постановами, розпорядженнями Кабінету Міністрів України, Указами Президента України, наказами та інструкціями міністерств та інших центральних органів виконавчої влади України, рішеннями міської Ради, наказами структурного підрозділу, до відання якого належить сфера культури, обласної  державної  адміністрації  та  Органу  управління, а також цим Статутом.

1.6. Діловодство в ЦКС ведеться державною  мовою.

1.7. ЦКС є юридичною особою публічного права, користується всіма видами банківських послуг, має печатку із своєю назвою, штампи, бланки, може від свого імені укладати договори, набувати майнові та немайнові права, бути позивачем, відповідачем та третьою особою в суді, займатися діяльністю, яка відповідає напрямкам, передбаченим цим Статутом.

1.8. Найменування ЦКС:

1) повне: Комунальна  установа "Централізована клубна система Тетіївсько міської ради".

2) скорочене: КУ "ЦКС міської ради".

1.9. Місцезнаходження ЦКС: Україна, 09800, Київська область, Тетіївський район, м. Тетіїв, вул. Соборна, 5

1.10. ЦКС об’єднує заклади культури клубного типу Тетіївської міської ради в єдину структурно-цільову систему, що здійснює свою діяльність для найбільш ефективного виконання основних функцій (інформаційно-освітньої, культурно-виховної, розвитку творчих здібностей, розважально-рекреаційної), які є загальними для всіх клубних закладів.

 

1.11. Структура ЦКС формується з урахуванням соціально-економічних, культурно-дозвіллєвих потреб населення, за наявності необхідної матеріально-технічної бази, кадрів та відповідно до нормативів забезпечення населення клубними закладами.

1.12. До складу ЦКС входять: центр культури і дозвілля (скорочена назва - ЦКД), сільські будинки культури та клуби (скорочена назва - СБК та СК), що розташовані в межах Тетіївської ОТГ.

1.13. Центр культури і дозвілля є організаційно-методичним центром для сільських закладів культури клубного типу, який має відповідні відділи, методичну службу, що обслуговують всю ЦКС.

1.14. ЦКС має єдиний штат працівників та єдину матеріально-технічну базу.

        1.15.Структурними підрозділами ЦКС без права юридичної особи є:

- Тетіївський міський будинок культури «Слобода» м. Тетіїв вул. Центральна, 103

- будинки культури сіл: Бурківці, Голодьки, Горошків, Дзвеняче, Михайлівка, Скибинці, Стадниця, Степове, Тайниця, Черепин, Черепинка Київської області, Тетіївської міської ОТГ.

- клуби сіл: Дібрівка, Дубина, Ненадиха, Росішки Київської області, Тетіївської міської ОТГ.

Структурні підрозділи ЦКС діють на підставі положень про них, які затверджуються директором ЦКС та за погодженням з Органом управління.

 

2. ПРЕДМЕТ  ТА  МЕТА  ДІЯЛЬНОСТІ  ЦКС

2.1. Основною метою діяльності ЦКС є задоволення культурних запитів усіх верств населення з урахуванням їх певних професійних, національних, вікових та інших соціально-демографічних особливостей, розвиток духовності, популяризація творів літератури і мистецтва, розвиток народної творчості, а також організація відпочинку і дозвілля громадян на платних та безоплатних засадах, організація клубної роботи з дітьми в підпорядкованих дитячих позашкільних клубах на безоплатній основі.

Пріоритетність напрямків діяльності ЦКС визначають його функції: творча, культурно-виховна, пізнавальна, розважальна, методична.

2.2. Предметом діяльності ЦКС є:

2.2.1. Проведення культурно-мистецьких заходів: спектаклів і концертів художньої самодіяльності, театралізованих свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок книг та творів образотворчого мистецтва.

2.2.2. Навчання у школах, студіях, заняття у літературно-музичних вітальнях, ігрових кімнатах для дітей, у гуртках гри на музичних інструментах, співу, акторської майстерності, народного, бального, класичного і сучасного естрадного танцю, кіно-, фото-, образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, краєзнавства тощо. 

2.2.3. Проведення вистав, театральних та музичних постановок, концертів, оперних та балетних спектаклів, інших постановок, діяльність артистичних груп, труп, оркестрів та окремих артистів. Проведення концертів-презентацій, фестивалів, бенефісів, естрадних шоу, циркових вистав, демонстрація кіновідеофільмів тощо.

2.2.4. Навчання у народних університетах (факультетах), лекторіях, консультації з питань культури, літератури, музичного, театрального та образотворчого мистецтва, кінофотомистецтва, архітектури, краєзнавства, історії та бібліотечно-бібліографічних питань тощо.

2.2.5. Участь у любительських об'єднаннях та клубах за інтересами (художніх, технічних, природничо-наукових, колекційних, за професіями тощо).

2.2.6. Проведення вечорів відпочинку, танцювальних вечорів, балів, дискотек, показ слайдо-кінопрограм.

2.2.7. Тиражування в установленому порядку записів на магнітних носіях, компакт-дисках, записів програмного забезпечення комп'ютерів.

2.2.8. Розроблення оригінальних сценаріїв сімейних свят та ювілейних дат, музичне оформлення індивідуальних свят (надання оркестрів, ансамблів, самодіяльних художніх колективів та окремих виконавців).

2.2.9. Прокат музичних інструментів, культурно-спортивного і туристичного інвентарю, звуко- і відеотехніки, сценічних костюмів, взуття, театрального реквізиту, інструментів і побутової техніки для технічної творчості, експозиційного обладнання (вітрини, щити, експозиційні столи тощо).

2.2.10. Надання підприємствам, установам і організаціям в оренду приміщень концертних залів для проведення мистецьких, культурно-просвітницьких громадських заходів, презентацій, за погодженням з Власником та Органом управління.

                              3.   ПРАВА  ЦКС

3.1. З метою виконання завдань, що стоять перед ЦКС, та забезпечення найбільш сприятливих умов для задоволення культурно-мистецьких потреб громадян, ЦКС має право:

3.1.1. Надавати на розгляд Тетіївської міської ради та Органу управління пропозиції щодо удосконалення своєї діяльності.

3.1.2. Визначати зміст, конкретні форми своєї діяльності у відповідності до предмету та мети, укладати угоди про співпрацю з юридичними та фізичними особами, визначати умови використання майна  ЦКС, за погодженням із Власником.

3.1.3. Надавати платні послуги населенню, відповідно до діючого законодавства України, за такими видами діяльності:

3.1.3.1. Навчання у лекторіях, на курсах, надання консультацій з питань культури, літератури, музичного, театрального, образотворчого мистецтва, краєзнавства, історії тощо;

3.1.3.2. Навчання в студіях, заняття в літературно-музичних вітальнях, гуртках гри на музичних інструментах, співу, акторської майстерності, кіно-, фото-, образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, краєзнавства тощо; 

3.1.3.3. Проведення культурно-мистецьких заходів: концертів художньої самодіяльності, свят, фестивалів, конкурсів, спортивно-розважальних, оздоровчих, обрядових заходів, виставок;

3.1.4. За погодження Органу управління передавати в оренду нерухоме майно ЦКС.

3.1.5. Організовувати проведення семінарів, семінарів-практикумів для працівників культури закладів клубного типу та керівників творчих колективів.

3.1.6. Надавати методичну і практичну допомогу молодіжним, дитячим, громадським організаціям, навчальним закладам щодо вдосконаленню змісту і форм культурно-освітньої діяльності. 

3.1.7. Проводити фото- і кінозйомку окремих експонатів або всієї експозиції виставки, території та об'єктів культури.

                           4.   УПРАВЛІННЯ  ЦКС

4.1. Управління ЦКС здійснюється відповідно до Статуту на основі поєднання самоврядування трудового колективу закладу, прав Засновника  і  Органу управління.

4.2. Засновник здійснює свої права з управління ЦКС безпосередньо або через Орган управління.

4.3. Органом самоврядування ЦКС є конференція трудового колективу, яка діє відповідно до вимог чинного законодавства України.

4.4.ЦКС функціонує як єдиний комплекс, забезпечуючи органічне поєднання інтересів усіх підрозділів.

4.5. ЦКС складається з різних структурних одиниць (клубних закладів та інших структурних підрозділів), які здійснюють діяльність відповідно до напрямків його роботи.

4.6. ЦКС очолює директор, який призначається на посаду шляхом укладення з ним контракту строком на п’ять років за результатами конкурсу.

Порядок проведення конкурсу та вимоги до кандидатів на посаду директора та керівників структурних підрозділів (закладів культури) визначаються Законом України «Про культуру».

4.7. Трудові відносини з професійними творчими працівниками (художнім та артистичним персоналом) ЦКС оформлюються шляхом укладення контрактів відповідно Закону України «Про культуру».

4.8. Формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу закладу здійснюється на конкурсній основі в порядку, в порядку, визначеному центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах культури та мистецтв.

4.9.Директор ЦКС організовує роботу закладу та несе персональну відповідальність за його діяльність.

4.10. Директор ЦКС за погодженням з Органом управління:

-здійснює керівництво колективом ЦКС;

-розпоряджається в установленому порядку майном і коштами ЦКС;

-забезпечує добір і розстановку кадрів, створює належні умови для підвищення їх фахового рівня;

-забезпечує дотримання санітарно-гігієнічних і протипожежних норм, вимог техніки безпеки;

-розпоряджається майном і коштами  ЦКС відповідно до законодавства;

- розробляє, погоджує з Органом управління та затверджує структуру ЦКС;

- розробляє та подає на затвердження Органу управління кошторис доходів і видатків та штатний розпис закладу;

- організовує виконання кошторису доходів і видатків, укладає угоди з юридичними та фізичними особами в установленому порядку, відкриває рахунки в установах банків або в органах Державного казначейства;

- забезпечує виконання планів, програм, організаційно-масової та організаційно-методичної роботи закладу;

-видає у межах своєї компетенції накази і контролює їх виконання;

-розробляє, погоджує з органом управління та затверджує положення про структурні підрозділи ЦКС;

-затверджує посадові обов’язки працівників ЦКС;

-встановлює надбавки, доплати, премії працівникам ЦКС, застосовує заходи заохочення та дисциплінарні стягнення відповідно до чинного законодавства;

-представляє ЦКС в усіх підприємствах, установах, організаціях, державних органах та суді і відповідає перед засновником за результати діяльності ЦКС;

звітує Власнику та Органу управління  про результати діяльності ЦКС;

-здійснює інші повноваження та виконує інші обов’язки згідно із цим Статутом, які не суперечать чинному законодавству.

Діяльність директора регламентується посадовою інструкцією, яка затверджується керівником Органу управління, а також контрактом.

4.12.Директор ЦКС може мати заступника. Заступник директора призначається на посаду і звільняється з посади директором ЦКС за погодженням з Органом управління.

4.13. Інші працівники ЦКС призначаються і звільняються з посад директором ЦКС за погодженням з Органом управління та відповідно до чинного законодавства, працівники призначені на відповідні посади несуть повну відповідальність за виконання дорученої їм роботи.

4.14. Права і обов'язки працівників ЦКС визначаються цим Статутом, положеннями про структурні підрозділи та посадовими інструкціями. Працівники ЦКС підлягають атестації з метою одержання кваліфікаційної категорії. Порядок проведення атестації визначається Міністерством культури  України.

4.15. Директор ЦКС відбуває у відпустку за погодженням з начальником Органу управління.

 4.16. Для проведення культурно-дозвіллєвої роботи у ЦКС можуть створюватись гуртки, студії, методичні та громадські ради, комісії.                           

5. ТРУДОВИЙ  КОЛЕКТИВ

5.1. Трудовий колектив ЦКС становлять усі фізичні особи, які своєю працею беруть участь у його діяльності на основі трудового договору, угоди, а також інших форм, що регулюють трудові відносини працівника  та  ЦКС.

5.2. Трудовий колектив і окремі його члени користуються пільгами згідно з законодавством України, колективним договором і даним Статутом.

5.3. Трудовий колектив ЦКС:

- обговорює і схвалює проект колективного договору;

- розглядає і вирішує, згідно з Статутом, питання самоврядування;

- визначає і схвалює перелік та порядок надання працівникам соціальних пільг;

- бере участь у матеріальному і моральному стимулюванні праці, надає пропозиції про застосування заходів заохочення та стимулювання до працівників;

- порушує клопотання про висування працівників до державних нагород.

5.4. Повноваження трудового колективу ЦКС реалізуються загальними зборами та їх виборним органом - Радою трудового колективу, члени якої обираються на загальних зборах трудового колективу строком на два роки не менш як 2/3 голосів.

5.5. Рада трудового колективу:

- готує матеріали для розгляду на загальних зборах;

 - контролює виконання рішень, прийнятих на загальних зборах. 

5.6. Директор разом з Радою трудового колективу за погодженням з Органом управління  має право присвоювати працівникам категорії та розряди, встановлювати надбавки за високі творчі і виробничі досягнення та доплати за суміщення професій у порядку та на умовах, визначених законодавством України.

6. МАЙНО ТА ФІНАНСОВО-ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ  ЦКС

6.1. Майном ЦКС є основні фонди та оборотні кошти, а також інші цінності, вартість яких відображається в самостійному балансі.

6.2. Майно ЦКС належить до комунальної власності Тетіївської міської обєднаної територіальної громади

6.3. Майно закріплюється за ЦКС на праві оперативного управління.

6.4. Джерелом формування майна є:

- майно, передане Власником; 

- бюджетні асигнування;

- благодійні внески;

- кошти від надання платних послуг;

- орендна плата  в  межах, визначених  Власником;

- інші не заборонені законом джерела.

6.5. ЦКС в установленому чинним законодавством порядку з дозволу Власника   та погодження Органу управління має право:

6.5.1. Передавати, продавати, обмінювати матеріальні цінності й ресурси.

6.5.2. Безкоштовно одержувати матеріальні цінності або грошові фонди, у тому числі: будівлі, споруди, обладнання, транспорт тощо від державних підприємств і організацій, благодійних і громадських фондів та від окремих осіб. 

6.5.3. Закуповувати необхідне для діяльності ЦКС обладнання, матеріали та інші матеріальні цінності в установленому діючим законодавством України порядку.

6.6. Фінансово-господарська діяльність ЦКС проводиться відповідно до вимог чинного законодавства України.

    6.7. Джерелами фінансування ЦКС є:

кошти місцевого бюджету;

кошти, що надходять від господарської діяльності, надання платних послуг;

кошти, одержані за роботи (послуги), виконані закладом культури на замовлення підприємств, установ, організацій та фізичних осіб;

доходи від реалізації продукції майстерень, підприємств, цехів і господарств, від надання в оренду приміщень, споруд, обладнання;

гранти, благодійні внески, добровільні пожертвування, грошові внески, матеріальні цінності, одержані від фізичних і юридичних осіб, у тому числі іноземних;

кошти, отримані як відсотки на залишок власних надходжень, отриманих як плата за послуги, що надаються ними згідно з основною діяльністю, благодійні внески та гранти і розміщених на поточних рахунках, відкритих у банках державного сектору;

інші не заборонені законодавством джерела.

 

Розмір плати за надання платних послуг встановлюється ЦКС щороку у національній валюті України.

 

Перелік платних послуг, які можуть надаватися ЦКС, затверджується Кабінетом Міністрів України.

 

ЦКС утримується або отримує фінансову підтримку за рахунок коштів місцевих бюджетів, а також коштів установ, організацій, громадян та їх об'єднань.

Одержувач бюджетних коштів, яким є ЦКС, несе відповідальність за управління бюджетними асигнуваннями, їх використання, здійснення процедур та вимог, встановлених Бюджетним кодексом України.

Як одержувач бюджетних коштів ЦКС бере бюджетні зобов'язання та провадить видатки тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами.

Кошториси доходів та видатків ЦКС затверджуються в установленому законодавством порядку. Орган управління здійснює внутрішній контроль за повнотою надходжень і витрачанням бюджетних коштів та аналізує ефективність їх використання.

6.8. Ведення діловодства, та звітності в ЦКС здійснюється у порядку, визначеному нормативно-правовими актами.

Ведення фінансової звітності та бухгалтерського обліку здійснюється централізованою бухгалтерією при відділі культури, релігії, молоді та спорту Виконавчого комітету Тетіївської міської ради.

Звіти про виконання кошторису подаються в порядку, строки та за формами, встановленими чинним законодавством. Перевірки фінансово-господарської діяльності ЦКС здійснюються засновником та Органом управління, іншими контролюючими органами відповідно до чинного законодавства.

6.9. Документація ЦКС, яка регламентує організацію і проведення культурно-освітньої діяльності, ведеться за зразками, затвердженими центральним органом виконавчої влади в галузі культури. 

7. ДІЯЛЬНІСТЬ  ЦКС  У  РАМКАХ  МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

7.1. ЦКС здійснює міжнародне співробітництво та зовнішньоекономічну діяльність в галузі культурно-освітньої, народної та технічної творчості відповідно до вимог чинного законодавства України.

7.2. ЦКС вносить пропозиції щодо визначення колективів народної творчості для участі в міжнародних фестивалях, конкурсах, виставках.

7.3. ЦКС, за наявності належної матеріально-технічної та соціально-культурної бази, має право:

- самостійно налагоджувати прямі міжнародні зв'язки на основі укладених угод про співпрацю;

- проводити обмін творчими колективами;

- проводити спільні заходи (семінари, фестивалі, концерти тощо).

7.4. ЦКС самостійно несе відповідальність за міжнародними зобов'язаннями відповідно до чинного законодавства України.

8. ПРИПИНЕННЯ  ДІЯЛЬНОСТІ  ЦКС

8.1. Припинення ЦКС здійснюється шляхом його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, перетворення) або ліквідації відповідно до рішення Власника чи за рішенням суду у випадках, передбачених законодавством У країни.

8.2. У разі реорганізації ЦКС його права та обов’язки переходять до його правонаступника.

8.3. Ліквідацію ЦКС проводить ліквідаційна комісія, утворена відповідно до законодавства.

8.4. При реорганізації і ліквідації ЦКС працівникам, які звільняються, гарантується дотримання їх прав та інтересів відповідно до трудового законодавства України.

9. ДОПОВНЕННЯ  ТА  ЗМІНИ  ДО СТАТУТУ

9.1. Доповнення та зміни до Статуту вносяться в тому ж порядку, в якому затверджувався Статут, відповідно до законодавства України.

 

Секретар ради                                С. М Денисюк.

                                       

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

м. Тетіїв                                                                                      

 

 Про надання дозволу на

 розробку детального плану

 території земельної ділянки

 

Відповідно до вимог ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 8,10,16,19 та 21 Законом України «Про регулювання містобудівної» та порядку розроблення містобудівної документації, затверджено наказом Мінрегіону від 16.11.2011 №290, міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Надати дозвіл гр. Дрючевському М.П. на розробку детального  плану території, для подальшого розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд підприємств на земельної ділянки кадастровий номер 3224610100:01:017:0015 (площею 0,3187 га) за цільовим прозначеннм 16.00 землі запасу площею 0,3187 га із земель комунальної власності.

2.   Визначити замовником ДПТ гр.  Дрючевського М.П..

3.   Фінансування ДПТ покласти на гр.Дрючевського М.П.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова комісії Касяненко В.М.)

 

Міський голова                                                           Р.В. Майструк

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ 

м. Тетіїв

 

Про проведення інвентаризації масивів земель

сільськогосподарського призначення  що залишились

у колективній власності,  які розташовані на території

Тетіївської міської ради

 

            Керуючись  Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні  №2498-VIII від 10.07.2018 року керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до п.21  Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.35 Закону України «Про землеустрій»  Тетіївська міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1. Провести інвентаризацію масивів земель сільськогосподарського призначення  що залишились  у колективній власності,  які розташовані на території Тетіївської

міської ради та здійснити заходи:

- внесення до Державного земельного кадастру відомостей про сформовані земельні ділянки, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру;

-формування невитребуваних (нерозподілених) земельних ділянок;

-формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами;

-формування земельних ділянок сільськогосподарського призначення під полезахисними лісовими смугами та іншими захисними насадженнями, які обмежують масив та земельні ділянки, розташовані уздовж масиву.

 

2. Виконавцю робіт, за результатами проведення інвентаризації масиву земель сільськогосподарського призначення відомості про такий масив та про земельні ділянки, розташовані в ньому (у разі їх формування або за відсутності відомостей про них у Державному земельному кадастрі), внести до Державного земельного кадастру.

3.Тетіївській міській раді провести реєстрацію  права  комунальної власності на земельні ділянки сформовані за рахунок земель які в силу Закону переходять до комунальної власності.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

             Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

17.01.2019 р.

№ проект - 15-VII

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТОЇ  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ  ПРОЕКТ     

м. Тетіїв

Про надання та припинення права

користування земельних ділянок

 

                 Розглянувши заяви громадян про надання та припинення права користування земельних ділянок та цивільно-правові угоди, на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись статтями 12, 120, 124, 141,143,149 Земельного кодексу України, Законом України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” міська рада

ВИРІШИЛА :

1.Припинити право користування земельною ділянкою в с. Черепин по вул. Коцюбинського,3

  - Присяжнюку Анатолію Спиридоновичу площею 0,25 га будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за згодою.

    Дану земельну ділянку перевести в землі запасу Тетіївської міської ради (Черепинський старостинського округу)

2.Припинити право користування земельною ділянкою в м. Тетієві  по вул. Ломоносова,24

   -  Мельник Любов Петрівні площею 0,045 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з даруванням  житлового будинку.

3.Надати земельну ділянку в м. Тетіїв по вул. Ломоносова,24, яка була в користуванні Мельник Л.П.

         -  Мельнику Сергію Сергійовичу у зв’язку з договором дарування житлового будинку для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд. 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський   голова                                     Р. В. Майструк

 

Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

24.01.2019 р.

№  -16-VII

 Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

   РІШЕННЯ   ПРОЕКТ

 

м. Тетіїв

 

Про надання земельної ділянки в

користування, яка розташована на

території Тетіївської міської ради

в межах населеного пункту м. Тетієва.

 

                 Розглянувши заяву гр. Заборського М.С. про надання в користування земельної ділянки, зважаючи на рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись статтями 12, 120, 124, 141, 143, 149 Земельного кодексу України, Законом України „ Про місцеве самоврядування в Україні ” міська рада

                                                    в и р і ш и л а :  

 

1.Надати земельну ділянку площею 0,002  га в користування  на умовах оренди по вул. Шевченка,34  

    -  Заборському Максиму Сергійовичу  під встановлення металевого гаража, терміном на 1 рік.

         Встановити орендну плату згідно розрахунку в сумі 77,90 грн в рік, розрахунок проводити щомісячно в сумі 6,50 грн.

         Зобов’язати Заборського М.С. в місячний термін заключити договір оренди з міською радою.

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища,   (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський   голова                                     Р. В. Майструк

 

 

             Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

24.01.2019 р

№  -16-VII

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

  РІШЕННЯ  ПРОЕКТ

м. Тетіїв

 

Про надання громадянам дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельних

ділянок, для послідуючої передачі у власність,

які розташовані на території Тетіївської

міської ради.

 

                 Розглянувши заяву гр. Мусієнко О.А., земельно облікову документацію (ЗКК), на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 118, 122, 186, перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій» Тетіївська міська рада

ВИРІШИЛА :

 

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок, для послідуючої передачі у власність в м. Тетієві

-  Мусієнко Олені Андріївні  по вул. Снігурівська,29 орієнтовною площею 0,12га для будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд та ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

2.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок для послідуючої передачі у власність, направити на затвердження до Тетіївської міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

24.01.2019 р

№  -16-VII

Проект рішення погоджено :

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

         Заступник міського міського голови                                                                   О.О. Коцеруба

                Начальник відділу земельних відносин

                та охорони навколишнього середовища                                                           С.П. Литвин

                Начальник відділу житлово-комунального

                господарства, транспорту та благоустрою                                                            П.В. Дем’янчук

                Начальник відділу містобудування

                та архітектури                                                                                                     Д.М. Павленко

                Начальник відділу міжнародного співробітництва та

                проектно-інвестиційної діяльності                                                                         Т.Г. Уманець

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

  

     РІШЕННЯ   ПРОЕКТ  

м. Тетіїв

 

Про надання громадянам дозволу на

розробку проекту землеустрою щодо

відведення земельних ділянок у власність,

які розташовані на території Тетіївської

міської ради

 

                  Розглянувши заяви громадян та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 186, 186-1 Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій» Тетіївська міська рада

 

ВИРІШИЛА :

1.Внести зміни в рішення 13 сесії 7 скликання Тетіївської міської ради №388 від 13.11.18 року, а саме

в пункті 4 підпункт :

«  - Безуглій Надії Василівні по вул. Януша Острозького,3С орієнтовною площею 0,0025 га, для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель комунальної власності  міської ради;»

 викласти в новій редакції :

«  - Безуглій Надії Василівні по вул. Януша Острозького,3С орієнтовною площею 0,003 га, для будівництва індивідуальних гаражів за рахунок земель комунальної власності  міської ради;»

2.Надати дозвіл  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в с. Черепин

       - Казаматову Ігорю Єгоровичу по вул. Тетіївська,12 орієнтовною площею 0,24 га для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

3.Надати дозвіл  на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в м. Тетіїв

       - Гуніній Ніні Миколаївні по вул. Вінницькій,72 орієнтовною площею 0,09 га для будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

       - Антонюк Любов Діонисівні по вул. Володимирській,50 орієнтовною площею 0,08 га  для ведення особистого селянського господарства за рахунок земель комунальної власності  міської ради;

4.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України.

5.Розроблений проект землеустрою підлягає затвердженню Тетіївською міською радою.

6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища  (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

            Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

24.01.2019 р

№  -16-VII

   

 

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

  

 РІШЕННЯ    

 

м. Тетіїв

 

Про передачу громадянам земельних

ділянок у власність, які розташовані

на території Тетіївської міської ради.

 

                  Розглянувши заяви громадян, розроблені ПП «Земля» проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 116, 118, 121, 125, 126, 134, 186-1, Земельного кодексу України, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України « Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» Тетіївська міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Затвердити розроблені ПП «Земля», проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які розташовані на території Тетіївської міської ради

 -    Дишлик Жанні Геннадіївні на території Тетіївської міської ради загальною площею 1,9108 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:04:013:0012

-    Павлюченку Олексію Володимировичу на території Тетіївської міської ради загальною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:08:005:0040

-  Литвину Віталію Петровичу на території Тетіївської міської ради загальною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:08:005:0038

-  Дідковському Віталію Васильовичу м. Тетіїв по вул. Суворова,47 площею 0,0852 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 3224610100:01:033:0034

2.Передати у власність громадянам земельні ділянки, які розташовані на території Тетіївської міської ради за рахунок земель комунальної  власності 

  -    Дишлик Жанні Геннадіївні на території Тетіївської міської ради загальною площею 1,9108 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:04:013:0012

-    Павлюченку Олексію Володимировичу на території Тетіївської міської ради загальною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:08:005:0040

-  Литвину Віталію Петровичу на території Тетіївської міської ради загальною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства, кадастровий номер 3224610100:08:005:0038

 -  Дідковському Віталію Васильовичу м. Тетіїв по вул. Суворова,47 площею 0,0852 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), кадастровий номер 3224610100:01:033:0034

3.Громадянам, яким передані у власність земельні ділянки, звернутися до органів державної реєстрації.

4.Спеціалісту міської ради з земельних питань внести зміни в земельно-кадастрову книгу по обліку земель та направити рішення в Тетіївське відділення Білоцерківської ОДПІ для внесення змін до даних по нарахуванню земельного податку.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)
                                               

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

               24.01.2019 р

   №  -16-VII

 

 Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ 

 

м. Тетіїв

 

Про передачу земельних ділянок в

користування на умовах оренди,

які розташовані на території

Тетіївської міської ради.  

 

                            Розглянувши клопотання, заяви ТОВ «АПК «Київщина», ПП «Михайлівський лан», ФОП Моргуна В.В.., ФОП Науменка А.В., ФОП Горобця М.М., СФГ «Максим», ФОП Безуглого С.І, ФОП Плавун К.Д., ФОП Вишняка Ю.Л., ФОП Лесика С.Д. ТОВ «Вектор», правові документи та договір оренди цілісного майнового комплексу, керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст. ст. 12, 20, 93, 116, 120, 122, 123, 124, 125, 126, 134, 186-1 Земельного кодексу України, ст.6, 13, 21 Закону України "Про оренду землі”, статтями 19, 25, 50 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень Тетіївська міська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Розірвати договір оренди землі б/н від 26.05.2014 року,  з

    -  ТОВ «АПК «Київщина» по вул. Плоханівська,76  на земельну ділянку площею  6,0610 га з 01 лютого 2019 року за згодою сторін.

2.Затвердити проект землеустрою ПП «Михайлівський лан», щодо відведення земельної ділянки в користування  на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарські будівлі та двори), загальною площею 0,1623 га, яка знаходиться в межах населеного пункту с. Михайлівка  по вул. Центральній,7а, кадастровий номер 3224684601:01:013:0006

3.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у с. Михайлівка 

  - ПП «Михайлівський лан»  по вул. Центральній,17а площею 0,1623 га під землі сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарські будівлі та двори), кадастровий номер земельної ділянки 3224684601:01:013:0006, терміном на 49 років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 3 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 4521.35 грн за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 150711.78 грн 

     Термін дії договору з 01.01. 2019 року.

4.Затвердити проект землеустрою ПП «Михайлівський лан», щодо відведення земельної ділянки в користування  на умовах оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарські будівлі та двори), загальною площею 0,0546 га, яка знаходиться в межах населеного пункту с. Михайлівка  по вул. Центральній,7б, кадастровий номер 3224684601:01:013:0008

5.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у с. Михайлівка 

  - ПП «Михайлівський лан»  по вул. Центральній,17б площею 0,0546 га під землі сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (господарські будівлі та двори), кадастровий номер земельної ділянки 3224684601:01:013:0008, терміном на 49 років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 3 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, з урахуванням коефіцієнта індексації на 2018 рік, що становить 1521.05 грн за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 50701.56 грн 

     Термін дії договору з 01.01. 2019 року.

6.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  - Моргуну Василю Вікторовичу по вул. Михайла Грушевського,27 площею 0,01 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:049:0025, терміном на 5 років за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 1231.20 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 15390.00 грн 

     Термін дії договору з 01.01.2019 року по 01.01.2024 року

7.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  - ФОП Науменку Андрію Вікторовичу  по вул. Соборна,16г площею 0,0783 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:098:0036, терміном на 5 років за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 36833.48 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 460418.51 грн 

     Термін дії договору з 01.01.2019 року по 01.01.2024 року.

8.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  - ФОП Горобцю Миколі Миколайовичу  по вул. Робітничій,50 площею 0,1370 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:063:0023, терміном на 5 років за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 33601.06 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 420013.24 грн 

     Термін дії договору з 01.01.2019 року по 01.01.2024 року.

8.Розірвати договір оренди землі від 01.07.2013 року, номер запису про інше речове право: 2098641 від 12.08.2013 року на земельну ділянку площею 0.2896 га по вул.. Різдвяна,36 кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:042:0001,   з 

   -  ФОП Марисик Катериною Іванівною  в зв’язку з тим, що право власності на об'єкти нерухомого майна перейшли до СФГ «Максим» з 01.02.2019 року

9. Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  - СФГ «Максим» по вул. Різдвяній,36 площею 0,2896 га під землі сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:042:0001, терміном на 5 років за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 3 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 8675.59 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 289186.33 грн 

     Термін дії договору з 01.02.2019 року по 01.02.2024 року.

10.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  -ФОП Безуглому Сергію Івановичу  по вул. Януша Острозького б/н площею 0,0012 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:121:0051, терміном на 1 рік за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 598.27 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 7478.33 грн 

     Термін дії договору з 01.01.2019 року по 01.01.2020 року.

11.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  -ФОП Плавун Катерині Дмитрівні по вул. Академіка Байраківського б/н площею 0,0114 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:089:0086, терміном на 5 років за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 2749.14 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 34364.19 грн 

    Термін дії договору з 01.01.2019 року по 01.01.2024 року.

12.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради у м. Тетієві 

  - ФОП Вишняка Юрія Леонідовича  по вул. Цвітковій б/н площею 0,0116 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:101:0008, терміном на 5 років за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 5257.60 грн. за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 65719.85 грн 

    Термін дії договору з 01.01.2019 року по 01.01.2024 року.

13.Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування  на умовах оренди для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

      - ФОП Лесику Сергію Дмитровичу загальною площею 0,0285 га, яка знаходиться в м. Тетіїв  по вул. Центральній,103-А, кадастровий номер 3224610100:01:047:0029

14.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована  в м. Тетіїв по вул.Центральна,103-А 

  - ФОП Лесику Сергію Дмитровичу площею 0,0285 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:047:0029, терміном на 10 років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 6349,23 грн за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 79365,35 грн 

     Термін дії договору з 01.01. 2019 року.

15.Передати в користування на умовах оренди земельну ділянку, яка розташована  в м. Тетіїв по вул.Плоханівській,76

  - ТОВ «Вектор» площею 6,0610 га під землі промисловості для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:07:008:0001, терміном на 2 роки 10 місяців за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

       Встановити орендну плату в розмірі 3 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки, що становить 229122,58 грн за один рік оренди.

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 7637419,23 грн 

     Термін дії договору з 01.02. 2019 року по 01.12.2021 року

16.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища,   (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

       24.01.2019 р

      №  - 16-VII

Проект рішення погоджено :

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

        Заступник міського міського голови                                                  О.О. Коцеруба

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

ПРОЕКТ  РІШЕННЯ 

 

м. Тетіїв

Про затвердження технічних

документацій та укладання договорів

на встановлення особистих строкових

земельних сервітутівв межах м. Тетієва

 

                          Розглянувши заяви ФОП Мальчук, В.І..Шпильового В.М., Орлової Г.М., Корчака О.С., Балагури  Г.Я., Яніцького  В.Л., Налбат  М.В., Козак С.В., Лебідь О.М. Гергель Т.М., Ківи Л.В., Гаврищука Ю.В.,Саух Л.І., Саух О.М. та розроблену ПП «Земля» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ), зважаючи на рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та відповідно до Конституції України, статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відповідно до ст. ст. 12, 83, 98-102, 122 Земельного кодексу України, статті 19 Закону України «Про землеустрій», статті 29 Закону України «Про державний земельний кадастр», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», ст.ст.395, 401-404, 406 Цивільного кодексу України, Податкового кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 р.  №244 , Тетіївська міська рада

 

в и р і ш и л а :

1.Затвердити розроблену ПП «Земля» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ), в межах  с.Дзвеняче, кадастровий номер земельної ділянки 3224682801:01:003:0043

     - ФОП Мальчук Варварі Іванівні по вул. Центральній б/н площею 0,01 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі.

2.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту с.Дзвеняче, кадастровий номер земельної ділянки 3224682801:01:003:0043 із:

     -  ФОП Мальчук Варварою Іванівною по вул. Центральній б/н площею 0,01 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років  за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2663 грн 20 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  33290.00 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

3.Затвердити розроблену ПП «Земля» технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ), в межах  м.Тетієва, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:097:0024

     - ФОП Корчаку Олександру Сергійовичу  по вул. Соборній б/н площею 0,0066 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі.

4.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетієва, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:097:0024 із:

     -  ФОП Корчаком Олександром Сергійовичем  по вул. Соборній  б/н площею 0,0066 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 1(один)  рік, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 906 грн 48 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  11331.00 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2020 року.

5.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:182:0017 із:

     -  ФОП Шпильовим Володимиром Миколайовичем по вул. Київська б/н площею 0,0044 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1231 грн 19 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  15389.83грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

 

6.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:150:0022 із:

     -  ФОП Орловою Ганною Миколаївною по вул. Шевченка б/н площею 0,0061 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1581 грн 61 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  19770.09 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

7.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:150:0021 із:

     -  ФОП Орловою Ганною Миколаївною по вул. Шевченка б/н площею 0,0070 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1814 грн 96 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  22686.98 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

8.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:098:0042 із:

     -  ФОП Балагурою Галиною Яківною  по вул. Соборній б/н площею 0,0023 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1198 грн 83 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  14985.39 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

9.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:097:0009 із:

     -  ФОП Балагурою Галиною Яківною  по вул. Соборній б/н площею 0,0028 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на чотири місяці, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1269 грн 07 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  15863.32 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.05.2019 року.

10.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:187:0036 із:

     -  ФОП Яніцьким Володимиром Лукичом  по вул. Володимирська б/н площею 0,0100 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2263 грн 90 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  28298.78 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

11.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:187:0037 із:

     -  ФОП Яніцьким Володимиром Лукичом  по вул. Володимирська б/н площею 0,0100 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять ) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2263 грн 90 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  28298.78 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

12.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:197:0010 із:

     -  ФОП Налбат  Меланією Володимирівною по вул. Соборній б/н площею 0,0023 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на чотири місяці, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

 

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1042 грн 44 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  13030.51 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.05.2019 року.

13.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:121:0059  із:

     -  ФОП Лебідь Олександром Миколайовичем  по вул. Януша Острозького б/н площею 0,0050 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 1 (один) рік, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2492 грн 78 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  31159.72 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2020 року.

14.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:099:0025  із:

     -  ФОП Козак Світланою Василівною  по вул. Академіка Байраківського б/н площею 0,0061 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять ) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2194  грн 15 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  27426.90 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

16.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:099:0026  із:

     -  ФОП Козак Світланою Василівною  по вул. Академіка Байраківського б/н площею 0,0061 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2194 грн 15 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  27426.90 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

17.Розірвати договір  про встановлення особистого строкового сервітуту від 14 лютого 2014 року, номер запису про інше речове право: 8622170  від 30.01.2015 року на земельну ділянку площею 0,0048 га кадастровий номер 3224610100:01:102:0021 в м.Тетієві  вул. Цвіткова,б/н з

    -  Саух Олександром Миколайовичем  у зв’язку зі закриттям підприємницької діяльності.

18.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:102:0021  із:

     -  ФОП  Саух  Любов Іванівною по вул. Цвіткова б/н площею 0,0048 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1646 грн 47 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  20580.89 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

19.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:007:0026  із:

     -  ФОП  Селіховим  Ігорем Анатолійовичем   по вул. Центральній б/н площею 0,0074 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 1437 грн 52 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  17968.94 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

20.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:137:0016  із:

     -  ФОП  Гергель Тетяною Миколаївною   по вул. Соборній  б/н площею 0,01 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 3648 грн 71 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  45608.83 грн.

     Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

21.Розірвати договір  про встановлення особистого строкового сервітуту від  24 січня 2014  року, номер запису про інше речове право: 6490097  від 23.07.2014 року на земельну ділянку площею 0,0050 га кадастровий номер 3224610100:01:098:0041 в м.Тетієві  вул. Соборній,б/н з

    -  Ківа Людмилою Вікторівною  у зв’язку зі закриттям підприємницької діяльності.

22.Розірвати договір  про встановлення особистого строкового сервітуту від  24 січня 2014  року, номер запису про інше речове право: 6489631  від 23.07.2014 року на земельну ділянку площею 0,0056 га кадастровий номер 3224610100:01:097:0008 в м.Тетієві  вул. Соборній,б/н з

    -  Ківа Людмилою Вікторівною  у зв’язку зі закриттям підприємницької діяльності.

23.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:097:0008  із:

     -  ФОП  Гаврищуком Юрієм Вікторовичем  по вул. Соборній б/н площею 0,0056 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на чотири місяці, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2538 грн 12 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  31726.45 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.04.2019 року.

24.Укласти договір особистого строкового сервітуту на земельну ділянку, яка розташована на території Тетіївської міської ради в межах населеного пункту м.Тетіїв, кадастровий номер земельної ділянки 3224610100:01:098:0041  із:

     -  ФОП  Гаврищуком Юрієм Вікторовичем  по вул. Соборній б/н площею 0,0050 га під землі житлової та громадської забудови, будівництво та обслуговування будівель торгівлі, терміном на 5 (п’ять) років, за рахунок земель комунальної власності  Тетіївської міської ради.

        Встановити плату за сервітутне користування в розмірі 8 % від нормативно грошової оцінки земельної ділянки., що становить 2345 грн 55 коп. за один рік користування.

      Орендну плату проводити щомісячно рівними частками (1/12 від річної плати).

     Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки станом на 20.01.2019 року становить  29319.43 грн.

          Термін дії договору з 01.01.2019  до 01.01.2024 року.

24.Доручити  Тетіївської міської ради укласти договір на  особистий строковий сервітут із ФОП Мальчук В.І., Корчаком О.С.,  Шпильовим В.М., Балагурою Г.Я., Орловою Г.М., Яніцьким В.Л., Налбат М.В., Козак С.В., Лебідь О.М.,Саух Л.І., Селіховим І.А., Гергель Т.М., Гаврищуком Ю.В. спеціалісту міської ради надати дані зміни до Тетіївського відділення Білоцерківської  ОДПІ ГУ ДФС у Київській області та Відділ Держгеокадастру у Тетіївському районі Київської області для використання в роботі.

25.ФОП Мальчук В.І.., Корчаку О.С.,  Шпильовому В.М., Орловій Г.М., Балагурі Г.Я., Яніцькому В.Л., Налбат М.В., Лебідь О.М., Козак  С.В., Саух Л.І., Селіхову І.А., Гергель Т.М., Гаврищуку  Ю.В. звернутися до органів державної реєстрації для проведення реєстрації договору.

26.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища,   (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

                        Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

            24.01.2019 р

           №  -16-VII

 

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

   РІШЕННЯ   ПРОЕКТ  

м. Тетіїв

 

Про укладання договорів оренди

на користування земельними ділянками

по Тетіївській міській раді.

 

                     Розглянувши заяви ФОП, підприємств, організацій, зважаючи на рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись Земельним кодексом та Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Законом України „Про оренду”, ст.288 Податкового кодексу України та в інтересах об’єднаної територіальної громади Тетіївської міської ради, міська рада

в и р і ш и л а :

 

1.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради в межах м. Тетієва до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

       - з ФОП Біденко Оленою Петрівною на земельну ділянку площею 132,4 м² по вул.Володимирській,1 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 46308,87 грн і встановити плату в сумі 3704,71 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 308,73 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Бондаренком Валентином Михайловичем на земельну ділянку площею 48,2 м² по вул. Цвіткова,7 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 25437,69 грн і встановити плату в сумі 2035,02 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 169,58 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Борщ Інною Олександрівною на земельну ділянку площею 141,3 м² по вул. Шевченка,34 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 45795,29 грн і встановити плату в сумі 3663,62 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 305,30 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Борщ Інною Олександрівною на земельну ділянку площею 44 м² по вул. Соборна,24-б під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 27420,55 грн і встановити плату в сумі 2193,64 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 182,80 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Варіним Максимом Олеговичем на земельну ділянку площею 30 м² по вул.Франка під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 9442,39 грн і встановити плату в сумі 755,39 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 62,95 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

-    з ФОП  Варін Олександром Олександровичем на земельну ділянку площею 0,0025 га по вул.Соборна, б/н під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ).

        Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 14163 грн 59 коп, встановити плату в сумі 1133 грн 09 коп. в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 94,42 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 01.05.2019 року.

-    з ФОП  Варін Олександром Олександровичем на земельну ділянку площею 0,0020 га по вул.Соборна, б/н під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ).

        Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 11331 грн 00 коп, встановити плату в сумі 906 грн 48 коп. в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 75,54 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 01.05.2019 року.

-    з ФОП  Варін Олександром Олександровичем на земельну ділянку площею 0,0014 га по вул.Соборна, 17 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ).

        Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8724 грн 73 коп, встановити плату в сумі 697 грн 98 коп. в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 58,16 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Вишняком Юрієм Леонідовичем на земельну ділянку площею 110 м² по вул.Цвіткова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 62320,58 грн і встановити плату в сумі 1869,62 грн в рік. (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 155,80 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Вольською Лілією Василівною на земельну ділянку площею 53 м² по вул.Цвіткова,8 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 25022,64 грн і встановити плату в сумі 2001,81 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 166,82 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Гончаруком Іваном Івановичем на земельну ділянку площею 33 м² по вул.Януша Острозького,2 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 20565,41 грн і встановити плату в сумі 1645,23 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 137,10 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Гарячуком Федором Михайловичем на земельну ділянку площею 151,2 м² по вул.Цвіткова,8 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 71384,50 грн і встановити плату в сумі 5710,76 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 475,90 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Гвоздь Тетяною Станіславівною на земельну ділянку площею 20 м² по вул.Цвіткова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8584,11 грн і встановити плату в сумі 686,73 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 57,23 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Гергель Тетяною Миколаївною на земельну ділянку площею 90 м² по вул.Соборна під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 41048,00 грн і встановити плату в сумі 3283,84 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 273,65 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Гавлюк Світланою Іванівною на земельну ділянку площею 156,4 м² по вул.Соборна,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 82030,02 грн і встановити плату в сумі 6562,40 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 546,87 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Дячуком Віктором Миколайовичем на земельну ділянку площею 25 м² по вул.Януша Островського,4 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 15579,86 грн і встановити плату в сумі 1246,39 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 103,87 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Дячуком Леонідом Миколайовичем на земельну ділянку площею 56,7 м² по вул.Соборна,48 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 31839,75 грн і встановити плату в сумі 2547,18 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 212,26 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Джумик Іриною Юріївною на земельну ділянку площею 79,8 м² по вул.Соборна,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 41854,19 грн і встановити плату в сумі 3348,34 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 279,03 грн. в місяць. Термін дії договору  з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Дем'янюком Леонідом Віталійовичем на земельну ділянку площею 64,7 м² по вул.Соборна,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 33888,84 грн і встановити плату в сумі 2711,11 грн в рік. (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 225,93 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Демцюрою Галиною Іванівною на земельну ділянку площею 0,07 га по вул. Центральна,156-д під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 169976,9 грн і встановити плату в сумі 13598,15 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1133,18 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Захаровою Оленою Вікторівною на земельну ділянку площею 15 м² по вул.Володимирській,59 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 4716,45 грн і встановити плату в сумі 377,32 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 31,44 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Завальнюком Валентином Вікторовичем на земельну ділянку площею 192,2 м² по вул.Соборна,54 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 100806,71 грн і встановити плату в сумі 8064,54 грн в рік. (8  % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 672,04 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Зембіцьким Олександром Вікторовичем на земельну ділянку площею 52 м² по вул.Академіка Байраківського б/н під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 15692,11 грн і встановити плату в сумі 1255,37 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 104,61 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Ісаєвою Лесею Іванівною на земельну ділянку площею 1351 м² по вул.Київська,21 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 494015,37 грн і встановити плату в сумі 39521,23 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 3293,44 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р.по 31.12.2019 року.

 -    з ФОП Івашкевич Ларисою Василівною на земельну ділянку площею 60,2 кв.м. по вул.Соборній,29

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 37516,64 грн, встановити плату в сумі 3001,33 грн в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 250,11 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Істоміна Ольга Анатоліївна на земельну ділянку площею 50 м² по вул.Академіка Байраківського під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 15088,48 грн і встановити плату в сумі 1207,08 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 100,59 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р .по 31.12.2019 року.

-     з ФОП Каплуном Анатолієм Васильовичем на земельну ділянку площею 0,0020 га по вул.Академіка Байраківського, б/н під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ).

        Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 6035 грн 44 коп, встановити плату в сумі 482 грн 84 коп. в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 40,24 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Корочанською Наталією Миколаївною на земельну ділянку площею 133,4 м² по вул.Соборна,50 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 75576,93 грн і встановити плату в сумі 6046,15 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 503,85 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Кобрин Іваном Івановичем на земельну ділянку площею 20 м² по вул.Януша Острозького під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 11330,88 грн і встановити плату в сумі 906,47 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 75,54 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Кобрин Аллою Миколаївною на земельну ділянку площею 33,6 м² по вул.Цвіткова,7 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 17622,61 грн і встановити плату в сумі 1409,81 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 117,48 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

-     з ФОП Ковальчук Лілією Василівною на земельну ділянку площею 0,003194 га по вул.Соборна,25 кв.9 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 19905,00 грн, встановити плату в сумі 1592,40 грн в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 132,7 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Кущенко Аллою Вікторівною на земельну ділянку площею 50 м² по вул.Цвіткова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 21460,24 грн і встановити плату в сумі 1716,82 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 143,07 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Кущенко Аллою Вікторівною на земельну ділянку площею 30 м² по вул.Соборна під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 16996,31 грн і встановити плату в сумі 1359,70 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 113,31 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 01.05.2019 року.

      - з ФОП Кущенко Аллою Вікторівною на земельну ділянку площею 42 м² по вул. Соборна,22 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 24627,95 грн і встановити плату в сумі 1970,02 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 164,19 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Корчаком Романом Володимировичем на земельну ділянку площею 22 м² по вул. Соборна,68 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 10019,92 грн і встановити плату в сумі 801,59 грн в рік. (8  % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 66,80 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Калашник Юлією Андріївною на земельну ділянку площею 252,48 м² по вул. Шевченка,34 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 81828,70 грн і встановити плату в сумі 6546,30 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 545,53 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Корж Галиною Анатоліївною на земельну ділянку площею 256,2 м² по вул. Соборна,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 134373,98 грн і встановити плату в сумі 10749,92 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 895,83 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Кожухар Світланою Георгіївною на земельну ділянку площею 51,7 м² по вул. Соборна,25 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 32219,15 грн і встановити плату в сумі 2577,53 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 214,79 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

 з ФОП Коломієць Віталієм Леонідовичем на земельну ділянку площею 50 м² по вул.Б.Хмельницького під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 11417,38 грн і встановити плату в сумі 913,39 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 76,12 грн. в місяць. Термін дії договору до з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Коломієць Віталієм Леонідовичем на земельну ділянку площею 60 м² по вул.Б.Хмельницького під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 13700,87 грн і встановити плату в сумі 1096,07 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 91,34 грн. в місяць. Термін дії договору до з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Казінською Ганною Вікторівною на земельну ділянку площею 121 м² по вул.Дібрівській,1 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 27633,31 грн і встановити плату в сумі 2210,67 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 184,22 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Ковальчуком Вадимом Васильовичем на земельну ділянку площею 100 м² по вул.Польовій під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23387,43 грн і встановити плату в сумі 11870,99 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 155,92 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Кравченком Вадимом Володимировичем на земельну ділянку площею 15 м² по вул.Академіка Байраківського під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 4526,57 грн і встановити плату в сумі 362,13 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 30,18 грн. в місяць. Термін дії договору  з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Костенко Іриною Вікторівною на земельну ділянку площею 20 м² по вул. Соборна,24-б під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 12463,88 грн і встановити плату в сумі 997,11 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 83,09 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Лесиком Сергієм Дмитровичем на земельну ділянку площею 346 м² по вул.Київській,2 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 99016,40 грн і встановити плату в сумі 7921,31 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 660,11 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Лавренюком Миколою Петровичем на земельну ділянку площею 35 м² по вул. Академіка Байраківського (воєнкомат) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 16194,83 грн і встановити плату в сумі 1295,59 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 107,97 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Лисюком Сергієм Дмитровичем на земельну ділянку площею 61 м² по вул. Франка під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 19201,85 грн і встановити плату в сумі 1536,15 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 128,01 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Лисенком Олегом Васильовичем на земельну ділянку площею 15 м² по вул. Цвіткова (біля магазину «Вояж») під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8498,25 грн і встановити плату в сумі 679,90 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 56,66 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Лебідь Павлом Михайловичем на земельну ділянку площею 63 м² по вул. Соборна,25 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 39261,24 грн і встановити плату в сумі 3140,90 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 261,74 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Мудрик Олександром Миколайовичем на земельну ділянку площею 30 м² по вул.Академіка Байраківського,1 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 13881,29 грн і встановити плату в сумі 1110,50 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 92,54 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

         - з ФОП Мельничук Тетяною Василівною на земельну ділянку площею 50 м² по вул. Академіка Байраківського під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 15088,79 грн і встановити плату в сумі 1207,10 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 100,59 грн. в місяць. Термін дії договору  з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Нагорною Оленою Іванівною на земельну ділянку площею 15 м² по вул. Цвіткова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 6438,08 грн і встановити плату в сумі 515,05 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 42,92 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Непомнящим Валерієм Миколайовичем на земельну ділянку площею 72,7 м² по вул.Соборна,24-г під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 45306,24 грн і встановити плату в сумі 3624,50 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 302,04 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Непомнящим Валерієм Миколайовичем на земельну ділянку площею 100 м² по пр. Мисливському під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 41861,99 грн і встановити плату в сумі 3348,96 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 279,08 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Наконечним Дмитром Михайловичем на земельну ділянку площею 28 м² по вул. Соборна,б/н під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 17449,43 грн і встановити плату в сумі  грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно  грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Оберемком Олександром Івановичем на земельну ділянку площею 152,7 м² по вул.Соборній,22 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 89540,06 грн і встановити плату в сумі 7163,20 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 596,93 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Осіпчук Юлією Миколаївною на земельну ділянку площею 33,49 м² по вул.Соборній,22 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 19638,20 грн і встановити плату в сумі 1571,05 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 130,92 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

         - з ФОП Поліщук Оленою Миколаївною на земельну ділянку площею 50 м² по вул.Януша Острозького (парк) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 28327,52 грн і встановити плату в сумі 2266,20 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 188,85 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Панченком Анатолієм Володимировичем на земельну ділянку площею 367 м² по вул.Київській,13-в під землі громадської забудови (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 105026,06 грн і встановити плату в сумі 4201,04 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 350,09 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Полярушом Сергійом Сергійовичем на земельну ділянку площею 30 м² по вул.Соборна (р-н автостанція) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 19546,16 грн і встановити плату в сумі 1563,69 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 130,31 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Півчук Людмилою Іванівною на земельну ділянку площею 174,1 м² по вул.Соборна,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 91312,42 грн і встановити плату в сумі 7304,09 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 608,75 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Полярушом Сергійом Сергійовичем на земельну ділянку площею 40 м² по вул.Соборна (р-н автостанція) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26061,53 грн і встановити плату в сумі 2084,92 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 173,74 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Пасічник Тамарою Андріївною на земельну ділянку площею 73 м² по вул.Академіка Байраківського під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 222029,17 грн і встановити плату в сумі 1762,33 грн в рік. (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 146,86 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Пасічник Тамарою Андріївною на земельну ділянку площею 52 м² по вул.Академіка Байраківського під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 15692,02 грн і встановити плату в сумі 1255,36 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 104,61 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Сливич Надією Михайлівною на земельну ділянку площею 53,9 м² по вул.Цвіткова,8 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 25447,27 грн і встановити плату в сумі 2035,78 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 169,65 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Строянівською Наталією Анатолівною на земельну ділянку площею 24,8 м² по вул.Цвіткова,4 (м-н Колорит) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 14050,44 грн і встановити плату в сумі 1124,04 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 93,67 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Строянівською Наталією Анатолівною на земельну ділянку площею 89,28 м² по вул.Соборна,17 (м-н Імідж) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 55638,79 грн і встановити плату в сумі 4451,10 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 370,93 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Строянівським Святославом Віталійовичем на земельну ділянку площею 401 м² по вул.Цвіткова,26-х під землі громадської забудови. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 135814,38 грн і встановити плату в сумі 10865,15 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 905,43 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

    - з ФОП Січкаруком Віктором Васильовичем на земельну ділянку площею 294,5 м² по вул.Шевчнка,34 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 95447,36 грн і встановити плату в сумі 7635,79 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 636,32 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Севериновою Лідією Михайлівною на земельну ділянку площею 70,12 м² по вул.Януша Острозького,16 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 43698,38 грн і встановити плату в сумі 495,87 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 291,32 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

-     з ФОП Складаним Олександром Івановичем на земельну ділянку площею 15 кв.м. по вул Цвіткова (біля буд.№2) під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ).

        Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8498 грн 25 коп, встановити плату в сумі 679 грн 90 коп. в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 56,66 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Святченком Ігорем Олександровичем на земельну ділянку площею 0,02 га по вул.Київській,13-а під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 63594,00 грн і встановити плату в сумі 2543,76 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 211,98 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Рабенко Галиною Іванівною земельну ділянку площею 57 м² по вул.Соборна,48 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 32292,98 грн і встановити плату в сумі 2583,44 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 215,29 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Руденком Русланом Васильовичем на земельну ділянку площею 50 м² по вул.Академіка Байраківського під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23135,48 грн і встановити плату в сумі 1850,84 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 154,24 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Руденком Русланом Васильовичем на земельну ділянку площею 40 м² по вул.Соборна (автостанція) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26061,53 грн і встановити плату в сумі 2084,92 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 173,74 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Тітовим Сергієм Анатолійовичем на земельну ділянку площею 110 м² по вул.Стефаника,7 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23152,37 грн і встановити плату в сумі 926,09 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 77,17 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Тітовим Сергієм Анатолійовичем на земельну ділянку площею 200 м² по вул.Б.Хмельницького,1 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 45669,55 грн і встановити плату в сумі 3653,56 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 304,46 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Тітовим Сергієм Анатолійовичем на земельну ділянку площею 200 м² по вул.Робітничій,50 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 55185,93 грн і встановити плату в сумі 4414,87 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 367,91 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Тітовою Оленою Анатоліївною на земельну ділянку площею 58,5 м² по вул.Януша Острозького під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 33142,81 грн і встановити плату в сумі 2651,42 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 220,95 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Тімановою Оксаною Володимирівною на земельну ділянку площею 1281 м² по вул.Соборна,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 67186,99 грн і встановити плату в сумі 5374,96 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 447,91 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Харенко Ганною Дмитрівною на земельну ділянку площею 172,36 м² по вул.Соборна,54 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 90399,82 грн і встановити плату в сумі 7231,99 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 602,67 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Тоцькою Тетяною Іванівною на земельну ділянку площею 50 м² по вул.Януша Острозького,16 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 31159,72 грн і встановити плату в сумі 2492,78 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 207,73 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Фіалко Сергієм Станіславовичем на земельну ділянку площею 30,4 м² по вул.Соборній,29 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 18945,14 грн і встановити плату в сумі 1515,61 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 126,30 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

-   з ФОП Фіалко Вітою Іванівною на земельну ділянку площею 110,06 кв.м. по вул.Цвіткова,7 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ).

        Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 50196 грн 16 коп, встановити плату в сумі 4015 грн 70 коп. в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 334,64 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Хоменком Вячеславом Петровичем на земельну ділянку площею 92,7 м² по вул.Київська,2 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26526,74 грн і встановити плату в сумі 2122,14 грн в рік. (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 176,84 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Хоменком Вячеславом Петровичем на земельну ділянку площею 346 м² по вул.Київська,2-а під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 99016,40 грн і встановити плату в сумі 7921,31 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 660,11 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

-     з ФОП Хохич Альоною Анатолівною на земельну ділянку площею  31,84 м² по вул. Соборній,22 кв.11 під землі громадської забудови.

 Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 18670,34 грн, встановити плату в сумі 1485,63 грн в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 123,80 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.1.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Цірук Юрієм Олександровичем на земельну ділянку площею 14 м² по вул.Соборна,17 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8724,73 грн і встановити плату в сумі 697,98 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 58,16 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Черненком Петром Миколайовичем на земельну ділянку площею 96,8 м² по вул.Соборній,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 50769,92 грн і встановити плату в сумі 4061,59 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 338,47 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Щербюк Валентиною Антонівною на земельну ділянку площею 508,6 м² по вул.Соборній,54 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 266751,86 грн і встановити плату в сумі 21340,15 грн в рік. (8  % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1778,35 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Щербюк Валентиною Антонівною на земельну ділянку площею 80,46 м² по вул.Соборній,29 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 47304,04 грн і встановити плату в сумі 3784,32 грн в рік. (8  % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 315,36 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Щербінським Володимиром Казимировичем на земельну ділянку площею 15 м² по вул. А.Байраківського,72 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 4721,76 грн і встановити плату в сумі 377,74 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 31,48 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Щербінською Наталією Миколаївною на земельну ділянку площею 40 м² по вул.Соборній,26 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23455,19 грн і встановити плату в сумі 1876,42 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 156,37грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Ярошенком Романом Івановичем на земельну ділянку площею 109,7 м² по вул.Соборній,54 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 57535,73 грн і встановити плату в сумі 4602,86 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 383,57 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Яцковською Оксаною Миколаївною на земельну ділянку площею 25,55 м² по вул.Соборній,52 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 13400,68 грн і встановити плату в сумі 1072,05 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 89,34 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

     - з МП «Аптека-213» на земельну ділянку площею 192,6 м² по вул.Цвіткова,4 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 109117,61 грн і встановити плату в сумі 8729,41 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 727,45 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з МП «Шанс» на земельну ділянку площею 73,3 м² по вул.Володимирська,1 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 25638,09 грн і встановити плату в сумі 2051,05 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 170,92 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з МП «Аптека»-22 на земельну ділянку площею 60,79 м² по вул.Цвіткова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26091,37 грн і встановити плату в сумі 2087,31 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 173,94 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з МП «Аптека-22 на земельну ділянку площею 267,84 м² по вул.Соборній,17 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 166916,34 грн і встановити плату в сумі 13353,31 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1112,78 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з МПВКП «Омега» на земельну ділянку площею 75 м² по вул.Соборній (автостанція) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 48865,39 грн і встановити плату в сумі 3909,23 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 325,77 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Дармограй Валентиною Іванівною на земельну ділянку площею 59 м² по вул. Соборна,48 під землі громадської забудови. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 33451,81 грн і встановити плату в сумі 2676,15 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 223,00 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р.по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Кравцем Сергійом Яковичем на земельну ділянку площею 0,10 га по вул.Крючкова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 515053,52 грн і встановити плату в сумі 41204,28 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 3433,69 грн. в місяць. з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 року.

      - з ФОП Казнадзей Надією Іванівною на земельну ділянку площею 60 м² по вул.Академіка Байраківського під землі громадської забудови (шиномонтаж). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 18106,18 грн і встановити плату в сумі 1448,49 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 120,71 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р.по 31.12.2019 року.

     - з ФОП Кравчуком Віктором Артемовичем на земельну ділянку площею 138,6 м² по вул.Януша Острозького,14 під землі громадської забудови (стоматологічний кабінет). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 86374,75 грн і встановити плату в сумі 6909,98 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 575,83 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р.по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Пастушенком Анатолієм Олеговичем на земельну ділянку площею 30 м² по вул.Богдана Хмельницького під землі громадської забудови (шиномонтаж). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 6227,77 грн і встановити плату в сумі 498,22 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 41,50 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Янчуком Богданом Сергійовичем на земельну ділянку площею 0,2044 га по вул.Київській,6 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 747415,39 грн і встановити плату в сумі 59793,23 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 4982,77 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

        - з ФОП Дяченком Василем Анатолійовичем на земельну ділянку площею 0,01 га по вул. Цвіткова під землі громадської забудови (шиномонтаж). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 24965,33 грн і встановити плату в сумі 1997,23 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 166,44 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Рудковським Василем Васильовичем на земельну ділянку площею 534 м² по вул.Цвіткова,26-А під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 180865,80 грн і встановити плату в сумі 14469,26 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1205,77 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Іваніцькою Ганною Кіндратівною на земельну ділянку площею 285 м² по вул.Богдана Хмельницького під землі транспорту. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23666,60 грн і встановити плату в сумі 1183,33 грн в рік. ( 5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 98,61 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Мусітовичом Віктором Петровичем на земельну ділянку площею 0,943 га по вул.Богдана Хмельницького під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 24701,03 грн і встановити плату в сумі 741,03 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 61,75 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Панченком Анатолієм Володимировичем на земельну ділянку площею 450 м² по вул.Кармелюка,39-а під землі транспорту. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 46308,79 грн і встановити плату в сумі 2315,43 грн в рік. ( 5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 192,95 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р .по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Панчуком Олександром Григоровичем на земельну ділянку площею 0,1 га по вул.Богдана Хмельницького,3 під землі транспорту. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 83040,71 грн і встановити плату в сумі 4152,04 грн в рік. ( 5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 346,00 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Строянівською Наталією Анатоліївною на земельну ділянку площею 0,048 га по вул.Крючкова,3 під землі промисловості. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 130533,85 грн і встановити плату в сумі 3916,02 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 326,33 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ФОП Бабенко Світланою Анатоліївною на земельну ділянку площею 0,1947 га по вул.Київській,33-д під землі промисловості. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 297169,44 грн і встановити плату в сумі 8915,08 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 742,92 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Мартиненко Богуславом Ісламовичем на земельну ділянку площею 0,7725 га по вул.Стефаника,7-а під землі промисловості. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 867244,03 грн і встановити плату в сумі 26017,32 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2168,11 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

     -  з ФОП Гончаруком Федором Филимоновичем на земельну ділянку площею 0,5499 га по вул.Київській,19 під землі транспорту. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 699386,91 грн і встановити плату в сумі 34969,34 грн в рік. ( 5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2914,11 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р .по 31.12.2019 року.

        - з Родюком Сергієм Івановичем на земельну ділянку площею 3,000 га  під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради).

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 78582 грн 27 коп. встановити плату в сумі 3929 грн 11 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 785,82 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

 - з ФОП Гринюком Сергійом Володимировичем на земельну ділянку площею 0,02 га по вул. Київській під землі громадської забудови (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови).

Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 77725,50 грн, встановити плату в сумі 3109,02 грн в рік ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 259,08 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

    - ФОП Селіщевим Олександром Вікторовичем на земельну ділянку площею 3,25 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради)

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 85130 грн 80 коп. встановити плату в сумі 4256 грн 54 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 354,71 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

 • з ФОП Соловей Валерієм Миколайовичем на земельну ділянку площею 0,0698 га по вул. Цвіткова,26-а під землі зв’язку (для розміщення та експлуатації будівель та споруд об’єктів поштового зв’язку).

Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 113473,00 грн, встановити плату в сумі 9077,84 грн в рік ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 756,49 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Анна» на земельну ділянку площею 0,1385 га по вул.Київській,9 під землі транспорту. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 396353,53 грн і встановити плату в сумі 19817,68 грн в рік. ( 5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1651,47 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

- з ТОВ «ВІЗИТ ФАРМАЦІЯ» на земельну ділянку площею 0,1519 га по вул.Цвіткова,26-Ч під землі громадської забудови, для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги.

 Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 144064,00 грн, встановити плату в сумі 17287,68 грн в рік ( 12 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1440,64грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з СТОВ «Черепин» на земельну ділянку площею 1995 м² по вул.Київській,2-б під землі громадської забудови (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 656154,78 грн і встановити плату в сумі 19684,64 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1640,39 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Тетіївське МПМТЗ» на земельну ділянку площею 0,1132 га по вул.Володимирівській,67 під землі промисловості.. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 184529,51 грн і встановити плату в сумі 5535,89 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 461,32 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ТОВ «Біотранс» на земельну ділянку площею 0,0490 м² по вул.Добровольського,1 під землі енергетики (котельня). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 36822,58 грн і встановити плату в сумі 4418,71 грн в рік. ( 12 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 4368,23 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з СФГ «Надросся» на земельну ділянку площею 0,80 га по вул. Сонячногірській,4 під землі житлової забудови. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 635639,91 грн і встановити плату в сумі 19069,20 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1589,10 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з АТ «Ощадбанк» на земельну ділянку площею 171 м² по вул.Януша Острозького,4 під землі громадської забудови. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 106566,21 грн і встановити плату в сумі 10656,62 грн в рік. ( 10 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 888,05 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ГТОВ «Росич» на земельну ділянку площею 0,0020 га по вул. Цвіткова (біля недобудованого будинку культури) під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8584,09 грн і встановити плату в сумі 686,73грн в рік. (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 57,23 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з КП Тетіївський міський ринок на земельну ділянку площею 0,04 га по вул.Крючкова під інші землі громадської забудови. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 206021,40 грн і встановити плату в сумі 8240,86 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 686,74 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 01.03.2019 року.

      - з КП Тетіївський міський ринок на земельну ділянку площею 0,08 га по вул.Академіка Байраківського під інші землі громадської забудови. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 241415,67 грн і встановити плату в сумі 9656,63 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 804,72 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 01.03.2019 року.

      - з ТОВ «Укрмолоко» на земельну ділянку площею 0,8605 га по вул.Шевченка,11 під землі промисловості. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 1031125,06 грн і встановити плату в сумі 30933,75грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2577,81 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ТОВ «Виробниче об’єднання « Фабрика спецодягу» на земельну ділянку площею 0,5 га по вул.Богдана Хмелтницького,15 під землі промисловості.. Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 454805,34 грн і встановити плату в сумі 13644,16 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1137,01 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з  ФГ «Агростар»  на земельну ділянку площею 2,9 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради за межами населеного пункту м. Тетієва під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (землі запасу).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 75962 грн 86 коп. встановити плату в сумі 6077 грн 03 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 506,42 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.  

       - з  ФГ «Агростар»  на земельну ділянку площею 1,8 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради за межами населеного пункту м. Тетієва під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (землі запасу).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 47149 грн 36 коп. встановити плату в сумі 3771 грн 95 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 314,33 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2018 р. по 31.12.2018 року. 

      - з  ФГ «Агростар»  на земельну ділянку площею 4,0 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради за межами населеного пункту м.Тетієва під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (землі запасу).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 104776 грн 36 коп. встановити плату в сумі 8382 грн 11 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 698,51 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФОП Майструком Петром Григоровичем  на земельну ділянку площею 5,5 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради за межами населеного пункту м.Тетієва під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва(землі запасу).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 144067 грн 49 коп. встановити плату в сумі 11525 грн 40 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 960,45 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

2.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради в межах с.Бурківці до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з ФОП Паламарчуком Анатолієм Павловичем на земельну ділянку площею 0,02 га по вул.Зацерква,8 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26614,00 грн і встановити плату в сумі 2129,12 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 177,43 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Франчук Валентиною Антонівною на земельну ділянку площею 0,02 га по вул.Зацерква,13 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26614,00 грн і встановити плату в сумі 2129,12 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 177,43 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Моторною Катериною Трихонівною на земельну ділянку площею 0,02 га по вул.Зацерквою під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26614 грн і встановити плату в сумі 2129,12 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 177,43 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

3.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Голодьківського старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

       - з Заїкою Миколою Миколайовичем  на земельну ділянку площею 0,9648 га с.Голодьки під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 25272 грн 06 коп, встановити плату в сумі 758 грн 16 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 63,18 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Заїкою Миколою Миколайовичем  на земельну ділянку площею 0,0351 га с.Голодьки під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 919 грн 41 коп, встановити плату в сумі 27 грн 58 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2,30 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

4.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Горошківського старостинського округу до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з ФОП Ганюковою Наталією Миколаївною на земельну ділянку площею 50 м² с.Горошків по вул.Центральній під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 13298,10 грн і встановити плату в сумі 1063,85 грн в рік. (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 88,65 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Лозов’юком Ігорем Анатолійовичем на земельну ділянку площею 0,016 га с.Горошків по вул.Центральна,26 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 42553,87 грн і встановити плату в сумі 3404,31 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 283,70 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Пархомчук Світланою Вікторівною на земельну ділянку площею 0,0191 га с.Горошків по вул.Центральна,13 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 50229,51 грн і встановити плату в сумі 4018,36 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 334,86 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

     - з Лозов’юком Іваном Івановичем на земельну ділянку площею 4,0 га с.Горошків під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 104776 грн 36 коп, встановити плату в сумі 5238 грн 82 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 436,57 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

     - з Карповичем Володимиром Миколайовичем на земельну ділянку площею 2,2 га с. Горошків під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 57627 грн 00 коп, встановити плату в сумі 2881 грн 35 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 240,11 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Дем’янчуком Миколою Володимировичем на земельну ділянку площею 0,50 га с.Ріденьке під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 13097 грн 04 коп, встановити плату в сумі 654 грн 85 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 54,57 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Куклою Юрієм Володимировичем на земельну ділянку площею 0,80 га с.Ріденьке під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 20955 грн 27 коп, встановити плату в сумі 1047 грн 76 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 87,31 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Куклою Юрієм Володимировичем на земельну ділянку площею 0,40 га с.Ріденьке під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 10477 грн 64 коп, встановити плату в сумі 523 грн 90 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 43,66 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Гарагою Олегом Володимировичем на земельну ділянку площею 1,2 га с.Горошків під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 31432 грн 91 коп, встановити плату в сумі 1571 грн 65 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 130,97 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Жамським Олександром Павловичем на земельну ділянку площею 2,3 га с.Горошків під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 75962 грн 86 коп, встановити плату в сумі 3798 грн 14 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 316,51 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Крюковим Віталієм Миколайовичем  на земельну ділянку площею 0,02 га с.Горошків під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 523 грн 88 коп, встановити плату в сумі 15 грн 72 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1,31 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Пущиком Іваном Лук’яновичем  на земельну ділянку площею 0,10 га с.Горошків вул.Центральна,2 -О під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 2619 грн 41 коп, встановити плату в сумі 78 грн 58 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 6,55 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Кирилюком Віктором Анатолійовичем на земельну ділянку площею 0,01 га с.Горошків по вул.Центральна під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 4540 грн 65 коп, встановити плату в сумі 136 грн 22 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 11,35 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Агрофірма-Надія» на земельну ділянку площею 0,04 га с.Горошків по вул.Центральна,8 під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 18162 грн 60 коп, встановити плату в сумі 544 грн 88 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 45,41 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Горошків-Агро» на земельну ділянку площею 0,1 га с.Горошків по вул.Центральна під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 45406 грн 50 коп, встановити плату в сумі 1362грн 20 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 113,62 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Агрофірма-Надія» на земельну ділянку площею 1,8957 га с.Горошків під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 49656 грн 14 коп, встановити плату в сумі 1489,68 грн в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 124,14 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Горошків-Агро» на земельну ділянку площею 1,1 га с.Горошків по вул.Заводська під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 28813 грн 50 коп, встановити плату в сумі 864,40 грн в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 72,00 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Горошків-Агро» на земельну ділянку площею 3,5 га с.Горошків по вул.Центральна під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 91679 грн 36 коп, встановити плату в сумі 2750 грн 38 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 229,20 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з СФГ «Титан»  на земельну ділянку площею 0,1 га с.Горошків вул.Центральна,1-А під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 2619 грн 41 коп, встановити плату в сумі 78 грн 58 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 6,54 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з СФГ «Титан»  на земельну ділянку площею 0,2 га с.Горошків вул.Центральна,2-Ю під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 5238 грн 81 коп, встановити плату в сумі 157 грн 16 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 13,09 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з СФГ «Титан»  на земельну ділянку площею 0,6333 га с.Горошків вул.Центральна,2-з під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 16588 рн 72 коп, встановити плату в сумі 497,66 грн в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 41,47 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

5.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Дзвеняцького старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з ПСП «Дзвеняче» на земельну ділянку площею 0,10 га по вул.Степова,2 під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 93228,70 грн і встановити плату в сумі 2796,87 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 233,07 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

   - з ПСП «Дзвеняче» на земельну ділянку площею 0,10 га по вул.Степова,22 під землі сільськогосподарського призначення (їдальня). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 93228,70 грн і встановити плату в сумі 2796,86 грн в рік. (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 233,07 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року

     - з Климюком Григорієм Григоровичем на земельну ділянку площею 1,9498 га с.Тарасівка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 51073 грн 24 коп, встановити плату в сумі 2553 грн 66 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 212,80 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

6.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Михайлівського старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

     - з Климюком Григорієм Григоровичем на земельну ділянку площею 1,2027 га с.Михайлівка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 31503 грн 63 коп, встановити плату в сумі 1575 грн 18 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 131,26 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

7.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Дібрівського старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з Гончаруком Федором Филимоновичем на земельну ділянку площею 0,0160 га по вул.Степова,17 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 60956,8 грн і встановити плату в сумі 4876,5 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 406,38 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Гончаруком Федором Филимоновичем на земельну ділянку площею 0,0280 га по вул.Степова,6 під землі сільськогосподарського призначення (адмінприміщення). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23846,13 грн і встановити плату в сумі 715,38 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 59,60 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Демцюрою Юрієм Васильовичем на земельну ділянку площею 0,0280 га по вул.Степова,6 під землі сільськогосподарського призначення (адмінприміщення). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23846,14 грн і встановити плату в сумі 715,38 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 59,60 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Панчук Тетяною Володимирівною на земельну ділянку площею 0,0156 га по вул.Степова під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 64928,62 грн і встановити плату в сумі 5194,29 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 432,86 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

  - Гончаруком Федіром Філімоновичем  на земельну ділянку площею 0,9 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Дібрівського старостинського округу) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 23574 грн 68 коп. встановити плату в сумі 1178 грн 73 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 98,22 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

- Гончаруком Федіром Філімоновичем  на земельну ділянку площею 6,6367 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Дібрівського старостинського округу) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 173842 грн 32 коп. встановити плату в сумі 8692 грн 12 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 724,34 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

- Гончаруком Федіром Філімоновичем  на земельну ділянку площею 14,4237 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Дібрівського старостинського округу) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 377815 грн 70 коп. встановити плату в сумі 18890 грн 78 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1574,23 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Гончаруком Федором Филимоновичем на земельну ділянку площею 0,025 га по вул.Степоів,17 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі) (не працюючий). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 28457,5 грн і встановити плату в сумі 2276,60 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 189,72 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Грицюком Миколою Андрійовичем на земельну ділянку площею 3,2 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 83821 грн 08 коп, встановити плату в сумі 4191 грн 05 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 349,25 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Агро-Дібрівка» на земельну ділянку площею 25,22 га по вул. під господарські будівлі та двори Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 1020610,78 грн (ціна ріллі по області) і встановити плату в сумі 30618,32 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2551,52 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ПП Грицюк Миколою Андрійовичем на земельну ділянку площею 1,00 га по вул. під господарські будівлі та двори Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 40468,31 грн. (ціна ріллі по області)  і встановити плату в сумі 1214,05 грн в рік. ( 3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 101,17 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Кобрином Іваном Івановичем на земельну ділянку площею 24,9 га с.Дібрівка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 652232 грн 84 коп, встановити плату в сумі 32611 грн 64 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2717,64 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

Вище згадану земельну ділянку після внесення меж с. Дібрівка в ДЗК виготовити технічну документацію  для продажу права оренди на аукціоні.

8.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Ненадихівського старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

       - з Сліпанчуком Ігорем Миколайовичемна земельну ділянку площею 0,0384 га по вул.Шевченка,8 під землі громадської забудови (для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 40644,51 грн і встановити плату в сумі 1625,78 грн в рік. ( 4 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 135,48 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з Лашевич Людмилою Володимирівною на земельну ділянку площею 0,01147 га по вул.Шевченка,8 під землі громадської забудови (обрядова кімната). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 43377,10 грн і встановити плату в сумі 3470,17 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 289,18 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

       - з ТОВ «Агро-Дібрівка» на земельну ділянку площею 4,64 га с.Ненадиха під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 121540 грн 57 коп, встановити плату в сумі 3646,22 грн в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 303,85 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Кучерявим Віктором Микитовичем на земельну ділянку площею 1,8854 га за межами с.Ненадиха під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 49386 грн 34 коп, встановити плату в сумі 2469 грн 32 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 205,78 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Демцюрою Петром Миколайовичем на земельну ділянку площею 2,7204 га за межами с.Ненадиха під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 71258 грн 40 коп, встановити плату в сумі 3562 грн 92 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 296,91 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

9.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Тайницького старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з ТОВ «Тайниця –Агро» на земельну ділянку площею 0,6 га по вул.Центральна,50 під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 276043,47 грн і встановити плату в сумі 8281,30 грн в рік. (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 690,10 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ТОВ «Тайниця-Агро» на земельну ділянку площею 3,0 га с.Тайниця під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 78582 грн 27 коп, встановити плату в сумі 2357 грн 47 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 196,46 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

- СФГ «Перлина» на земельну ділянку площею 20,6736 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Тайницького старостинського округу  ) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 541526 грн14 коп. встановити плату в сумі 27076 грн 31 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2256,36 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

- СФГ «Перлина» на земельну ділянку площею 16.5985 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Тайницького старостинського округу) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 434782 грн 60 коп. встановити плату в сумі 21739 грн 13 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1811,60 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Білик Артемом Андрійовичем на земельну ділянку площею 0,05 га по вул.Центральна,44 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 82139,53 грн і встановити плату в сумі 6571,16 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 547,60 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з ФОП Романюк Жанною Іванівною на земельну ділянку площею 0,0335 га по вул.Центральна під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 68736,82 грн і встановити плату в сумі 5498,95 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 458,25 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

10.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Черепинського старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

   -  ФОП Казаматовим Ігорем Єгоровичем на земельну ділянку площею 0,0085 га с. Черепин по вул. Кузнєцова,14 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 17972 грн 40 коп. встановити плату в сумі 1437 грн 80 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 119,82 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.09.2019 р. по 31.12.2019 року.  

    -  ФОП Залевським Віталієм Михайловичем на земельну ділянку площею 0,004га с. Черепин, по вул. Центральна б/н під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 8457 грн 60 коп. встановити плату в сумі 676 грн 61 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 56,38 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.09.2019 р. по 31.12.2019 року.  

      - з Рябокінь Василем Володимировичем на земельну ділянку площею 4,100 га с.Черепинка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 107395 грн 77 коп, встановити плату в сумі 5369 грн 79 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 447,48 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

     - з Рябокінь Василем Володимировичем на земельну ділянку площею 4,700 га с.Черепинка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 123112 грн 22 коп, встановити плату в сумі 6155 грн 61 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 512,97 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

     - з Рябокінь Василем Володимировичем на земельну ділянку площею 4,500 га с.Черепинка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 117873 грн 41 коп, встановити плату в сумі 5893 грн 67 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 491,14 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 01.12.2019 року.

     - з Афанасьєвою Лесею Іванівною на земельну ділянку площею 2,3200 га с.Черепинка під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 60770 грн 29 коп, встановити плату в сумі 3038 грн 51 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 253,21 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

    - Микитюком Сергієм Івановичем  на земельну ділянку площею 1,20 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Черепинський старостинський округ ) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 31432 грн 91 коп. встановити плату в сумі 1571 грн 64 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 130,97 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

    - Іванченком Василем Петровичем на земельну ділянку площею 6,2110 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Черепинський старостинський округ  ) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 162691 грн 50 коп. встановити плату в сумі 8134 грн 57 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 677,88 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

    - Іванченком Василем Петровичем на земельну ділянку площею 1,1268 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Черепинський старостинський округ  ) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 29515 грн 50 коп. встановити плату в сумі 1475 грн 77 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 122,98 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

    - Іванченком Василем Петровичем на земельну ділянку площею 5,3139 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Черепинський старостинський округ  ) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 139192 грн 77 коп. встановити плату в сумі 6959 грн 64 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 597,97 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

    - Хохичем Віталієм Петровичем на земельну ділянку площею 0,61 га під землі водного фонду для рибогосподарських потреб (землі Тетіївської міської ради Черепинський старостинський округ  ) 

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 15978 грн 40 коп. встановити плату в сумі 798 грн 92 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 66,58 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

       - з  ФОП Микитюком Сергієм Івановичем на земельну ділянку площею 5,5 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради в межах Черепинського старостинського округу с. Черепинка по вул. Франка б/н під пасовище.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 19569 грн 17 коп. встановити плату в сумі 1565 грн 53 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 130,46 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з СТОВ «Черепин» на земельну ділянку площею 9,00 га с.Черепин під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 235746 грн 81 коп, встановити плату в сумі 7072 грн 40 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 589,37 грн. в місяць .Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

11.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради в межах с.Степове до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з Споживче товариство «Степове-1» на земельну ділянку площею 0,1353 га по площа Слави,4 під землі громадської забудови (обслуговування будівель торгівлі). Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 91982,00 грн і встановити плату в сумі 7358,56 грн в рік. ( 8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 613,21 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з  ТОВ «ТАК-Агро»  на земельну ділянку площею 4,46 га, що розташована на території Тетіївської міської ради Степівського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 116825 грн 64 коп. встановити плату в сумі 9346 грн 05 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 778,84 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «ТАК-Агро»  на земельну ділянку площею 2,85 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Степівського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 74653 грн 16 коп. встановити плату в сумі 5972 грн 25 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 497,68 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «ТАК-Агро»  на земельну ділянку площею 3,05 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Степівського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 79891 грн 97 коп. встановити плату в сумі 6391 грн 36 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 532,61 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «ТАК-Агро»  на земельну ділянку площею 2,67 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Степівського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 69938 грн 22 коп. встановити плату в сумі 5595 грн 06 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 466,25 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «ТАК-Агро»  на земельну ділянку площею 2,67 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Степівського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва(не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 69938 грн 22 коп. встановити плату в сумі 5595 грн 06 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 466,25 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «ТАК-Агро»  на земельну ділянку площею 2,82 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Степівського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 73867 грн 33 коп. встановити плату в сумі 5909 грн 39 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 492,45 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

12.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Скибинецького старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

     - з ФОП Євченко Олесєю Семенівною на земельну ділянку площею 0,03 га с.Скибенці, по вул Покровська,11 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 70560 грн 00 коп, встановити плату в сумі 5644 грн 80 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 470,40 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.04.2019 р. по 31.12.2019 року.

     - з ФОП Євченко Андрієм Яковичем на земельну ділянку площею 0,03 га с.Скибенці, по вул Покровська,11 під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 70560 грн 00 коп, встановити плату в сумі 5644 грн 80 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 470,40 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.04.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Кобрином Іваном Івановичем на земельну ділянку площею 3,38 га с.Скибинці під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 88536 грн 02 коп, встановити плату в сумі 4426 грн 80 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 368,9 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з Ковбасюком Миколою Васильовичем на земельну ділянку площею 20,00 га с.Скибинці під землі водного фонду для рибогосподарських потреб

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 523881 грн 80 коп, встановити плату в сумі 26194 грн 10 коп. в рік (5 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 2182,84 грн. в місяць.Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

13.Укласти договора оренди з суб”єктом підприємницької діяльності, підприємствами та організаціями, що використовують землі комунальної власності Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округа до реєстрації договорів згідно чинного законодавства

      - з ТОВ «Агрофірма «Росішки» на земельну ділянку площею 18,6 га с.Росішки під землі сільськогосподарського призначення (господарські будівлі та двори)

   Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 487210 грн 07 коп, встановити плату в сумі 14616 грн 30 коп. в рік (3 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 1218,00 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року.

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 5,4054 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 141589 грн 53 коп. встановити плату в сумі 11327 грн 16 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 943,93 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 3,2848 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 86042 грн 35 коп. встановити плату в сумі 6883 грн 39 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 573,62 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 0,9665 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 25316 грн 59 коп. встановити плату в сумі 2025,33 грн в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 168,78 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 2,8675 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 75111 грн 55 коп. встановити плату в сумі 6008 грн 92 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 500,74 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 2,93 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 76748 грн 68 коп. встановити плату в сумі 6139 грн 89 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 511,66 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 2,84 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї) .

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 74391 грн 22 коп. встановити плату в сумі 5951 грн 30 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 495,94 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 1,58 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 41386 грн 66 коп. встановити плату в сумі 3310 грн 93 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 275,91 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 3,22 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 84344 грн 97 коп. встановити плату в сумі 6747 грн 60 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 562,30 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ТОВ «Агрофірма «Росішки»  на земельну ділянку площею 2,8534 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 74742 грн 22 коп. встановити плату в сумі 5979 грн 38 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 498,28 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФГ «Агросвіт»  на земельну ділянку площею 3,0300 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 79368 грн 09 коп. встановити плату в сумі 6349 грн 45 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 529,12 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФГ «Агросвіт»  на земельну ділянку площею 1,0096 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 26445 грн 55 коп. встановити плату в сумі 2115 грн 64 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 176,30 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФГ «Агросвіт»  на земельну ділянку площею 2,8939 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 75803 грн 08 коп. встановити плату в сумі 6064 грн 25 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 505,35 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФГ «Агросвіт»  на земельну ділянку площею 3,2227 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 84415 грн 69 коп. встановити плату в сумі 6753 грн 25 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 562,77 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФГ «Агросвіт»  на земельну ділянку площею 1,0400 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 27241 грн 85 коп. встановити плату в сумі 2179 грн 35 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 181,61 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

      - з  ФГ «Агросвіт»  на земельну ділянку площею 3,7015 га,  що розташована на території Тетіївської міської ради Росішківського старостинського округу під ведення товарного сільськогосподарського  виробництва (не витребувані паї).

         Нормативно грошова оцінка земельної ділянки становить 96957 грн 42 коп. встановити плату в сумі 7756 грн 59 коп. в рік (8 % від грошової оцінки), розрахунок проводити помісячно 646,38 грн. в місяць. Термін дії договору з 01.01.2019 р. по 31.12.2019 року. 

14.Розмір відшкодування визначений у відповідності до грошової оцінки земель населених пунктів об’єднаної територіальної громади та затверджених відсотків для встановлення орендної плати .

15.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський   голова                                                         Р. В. Майструк

 

 Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

 

           24.01.2019 р

          №  -16-VII

 

     Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ  ПРОЕКТ

 

м. Тетіїв

Про внесення змін до договорів оренди

землі та договорів про встановлення

особистих строкових сервітутів

 

                     Керуючись статтями 142, 143, 144 Конституції України, пунктами 34, 35 статті 26, ст.73 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,   пунктом 288.5 ст. 288 Податкового кодексу України, відповідно до ст. ст. 12, 80, 83, 125, 126, 1481, 152 Земельного кодексу України, ст.21, 30 Закону України "Про оренду землі”, ст. 19, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішення сьомої сесії сьомого скликання Тетіївської міської ради № 220 від 21.06.2018 р. «Про встановлення відсоткових ставок орендної плати за землю», Тетіївська міська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1.Провести у відповідність до рішення Тетіївської міської ради від 21 червня 2018 року № 220-7-VII «Про встановлення відсоткових ставок орендної плати за землю» діючі договора оренди та договора про встановлення особистих строкових сервітутів.

2.Укласти додаткові угоди до діючих договорів оренди та договорів про встановлення особистих строкових сервітутів в частині зміни відсоткових ставок та розміру плати за користування земельними ділянками.

3.Зобов'язати юридичних та фізичних осіб підприємців, провести реєстрацію додаткових угод у відповідності до діючого законодавства України.

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища,   (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена  

       24.01.2019 р

      №  - 16-VII

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ   ПРОЕКТ

м. Тетіїв

 

Про внесення змін до рішення сесії

Тетіївської міської ради від 27.09.2018

року № 345

 

 

               В зв’язку з реорганізацією КП «Житлокомунсервіс» та зважаючи на рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись статтями 12, 92, 122, 123,1861 Земельного кодексу України, статтями 19, 50 Закону України «Про землеустрій» Тетіївська міська рада

 

в и р і ш и л а :

 

1. Внести зміни до рішення сесії Тетіївської міської ради від 27.09.2018 року № 345, а саме в пункті 1 підпункт :

   « - Комунальному підприємству «Житлокомунсервіс» по вул. Соборна,22 (прибудинкова територія) під землі житлової забудови , для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, орієнтовною площею земельної ділянки 0,20 га за рахунок земель комунальної власності  міської ради.»

  Викласти в новій редакції:

   « - Комунальному підприємству «Благоустрій» по вул. Соборна,22 (прибудинкова територія) під землі житлової забудови , для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку, орієнтовною площею земельної ділянки 0,20 га за рахунок земель комунальної власності  міської ради.»

2.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську  комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища,   (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

             Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

     24.01.2019 р

      № - 16-VII

 

 

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ  ПРОЕКТ

 

м. Тетіїв

 

Про надання  дозволу на розробку технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

меж частин земельних ділянок, на

яку поширюється право сервітуту

 

                    Розглянувши заяви ФОП Козел Л. на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року та керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 79-1, Перехідних положень Земельного кодексу України, Закону України «Про землеустрій», міською програмою розвитку земельних відносин на 2013-2017 роки, Тетіївська міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Затвердити розроблену ПП «Земля» технічну документацію із землеустрою щодо інвентаризації земель в межах м.Тетієва

 

 -  Тетіївській міській раді на земельну ділянку по вул.Шевченка площею 0,0072 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3224610100:01:050:0030.

 

2.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частин земельних ділянок, на яку поширюється право сервітуту, які розташовані  в межах м.Тетієва .

 

  -  Козел Лесі Василівні на земельну ділянку по вул.Шевченка площею 0,0072 га під землі житлової та громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, кадастровий номер 3224610100:01:050:0030.

 

3.Технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж  частин земельних ділянок на яку поширюється право сервітуту направити на затвердження до Тетіївської міської ради.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

              Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

 

 

 

   24.01 2019 р

   №  -16-VII

 

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                    О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                              С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                      П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                        Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                      Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА   СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

 РІШЕННЯ      

м. Тетіїв

Про надання  дозволу на розробку

технічної документації із землеустрою

по інвентаризації земельної ділянки, яка

розташовані на території Тетіївської

міської ради в межах населеного

пункту м. Тетієва.

 

                     Розглянувши заяву ФОП Поляруша С.С., висновок архітектора та на підставі рішення 25 сесії 7 скликання № 381 від 22.09.2017 року, керуючись пунктом 34 частиною 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 79-1, Перехідних положень Земельного кодексу України, ст.57 Закону України «Про землеустрій», міською програмою розвитку земельних відносин на 2013-2017 роки, Тетіївська міська рада

 

 ВИРІШИЛА :

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою по інвентаризації земельної ділянки, яка розташована в межах м. Тетієва

  - Тетіївській міській раді по вул. Соборній (р-н автостанції) орієнтовною площею 0,01 га під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (МАФ ), 

2.Технічну документацію із землеустрою по інвентаризації направити на затвердження до Тетіївської міської ради.

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

             Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

     24.01.2019 р

      №  - 16-VII

Проект рішення погоджено :

 

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ  ПРОЕКТ

 

 

м. Тетіїв

 

Про надання  дозволу на розробку проекту

землеустрою щодо відведення земельної

ділянки в постійне користування  із зміною

цільового призначення  на території

Тетіївської міської ради за межами м. Тетієва

 

 

              Розглянувши клопотання комунального підприємства «Благоустрій»,    керуючись статями 26, 33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 92, 122 – 123, частини другої статі 134 Земельного кодексу України, Законів України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності", "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", "Про землеустрій", статті 23 Закону України "Про поховання та похоронну справу" та Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", пунктом 3 Державних санітарних правил та норм «Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України», наказ Головного управління Дергеокадастру у Київській області «Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність, Державні будівельні норми, матеріали генерального плану та плану зонування м. Тетіїв міська рада

 

ВИРІШИЛА :

 

1.Надати комунальному підприємству "Благоустрій" дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування із зміною цільового використання, із земель сільськогосподарського призначення під землі громадської забудови для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування (розміщення кладовища) на земельній ділянці комунальної власності Тетіївської міської ради (землі запасу) орієнтовною площею 3,20 га, кадастровий номер 3224610100:05:015:0018

 

2.Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в      порядку встановленому статтею 186-1 Земельного кодексу України.

 

3.Розробленний проект землеустрою підлягає затвердженню Тетіївською міською радою.

 

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища  (голова Касяненко В.М.)

 

 

Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

 

Начальник юридичного відділу                                                   Н. М. Складена

 

 

24.01.19 р.

№  -16-VII

Перший заступник міського голови                                                    І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                             О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                             С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                                     П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                       Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                                Т.Г. Уманець

 

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО  РАЙОНУ  КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА  СЕСІЯ  СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

ПРОЕКТ РІШЕННЯ      

м. Тетіїв

 

Про внесення змін до договорів оренди  

земельних ділянок, переданих з державної

в комунальну власність та розташованих

на території Тетіївської міської ради (ОТГ)

шляхом укладення додаткових угод

 

                     Керуючись статтями 142, 143, 144 Конституції України, пунктами 34, 35 статті 26, ст.73 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,   пунктом 288.5 ст. 288 Податкового кодексу України, відповідно до ст. ст. 12, 80, 83, 125, 126, 1481, 152 Земельного кодексу України, ст.21, 30 Закону України "Про оренду землі”, ст. 19, Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», рішення сьомої сесії сьомого скликання Тетіївської міської ради № 220 від 21.06.2018 р. «Про встановлення відсоткових ставок орендної плати за землю», Тетіївська міська рада

 

 ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни до договорів оренди  земельних ділянок, переданих з державної в комунальну власність та розташованих на території Тетіївської міської ради (ОТГ)  шляхом укладення додаткових угод, а саме:

 

  - під словом «Орендодавець» в усіх відмінках вважати Тетіївську міську раду, код ЄДРПОУ 42096329, що розташована за адресою: вул. Януша Острозького, 5, м.Тетіїв, 09800, Київська область в особі міського голови Майструка Руслана Володимировича

 

  - розділ «Орендна плата» привести у відповідність до рішення сьомої сесії сьомого скликання Тетіївської міської ради № 220 від 21.06.2018 р. «Про встановлення відсоткових ставок орендної плати за землю»

 

  - змінити реквізити Орендодавця на відповідні реквізити Тетіївської міської ради.

 

3. Зобов’язати Орендарів земельних ділянок, переданих з державної в комунальну власність, у місячний термін з дня прийняття даного рішення підписати та зареєструвати додаткову угоду до договору оренди землі, відповідно до вимог діючого законодавства.

 

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань регулювання земельних відносин, архітектури, будівництва та охорони навколишнього середовища (голова Касяненко В.М.)

 

       Міський  голова                                         Р. В. Майструк

 

 

             Начальник юридичного відділу                                                  Н. М. Складена

 

     24.01.2019 р

      №  - 16-VII

 

Проект рішення погоджено :

 

            Перший заступник міського голови                                                      І.В.Мащенко

 

         Заступник міського міського голови                                                    О.О. Коцеруба

 

            Начальник відділу земельних відносин

            та охорони навколишнього середовища                                              С.П. Литвин

 

            Начальник відділу житлово-комунального

            господарства, транспорту та благоустрою                                          П.В. Дем’янчук

 

 

            Начальник відділу містобудування

            та архітектури                                                                                           Д.М. Павленко

 

            Начальник відділу міжнародного співробітництва та

            проектно-інвестиційної діяльності                                                       Т.Г. Уманець

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація