Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ СЕСІЇ

УКРАЇНА

ТЕТІЇВСЬКА МІСЬКА РАДА

ТЕТІЇВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Проект РІШЕННЯ

 м Тетіїв

Про виконання Програми соціально-економічного

і культурного розвитку міста за 2017 р.

Заслухавши та обговоривши звіт міського голови  Майструка Р.В.про  виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста за 2017 р.,  враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії з питань Регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та  контролю за виконанням рішень міської ради та її виконавчого  комітету, дотримання законності та правопорядку керуючись   п. 22, 41 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт  міського голови  про  виконання Програми соціально-економічного і культурного розвитку міста за 2017 р. взяти до відома (додається).

2. Міському голові:

-  забезпечити дієвий контроль за своєчасною і в повному обсязі сплатою підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, а також фізичними особами - підприємцями податків, зборів та інших обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів, заробітної плати, не допускати створення заборгованості.

- продовжити роботу з виявлення та використання резервів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів шляхом збільшення кількості нових робочих місць з високим рівнем оплати праці, легалізації заробітної плати та зайнятості населення.

- вважати першочерговим завданням подальше посилення роботи щодо залучення інвестицій в економіку ОТГ, поліпшення її інвестиційної привабливості з метою відтворення промислової бази та створення нових робочих місць.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію з питань Регламенту, депутатської етики, забезпечення діяльності депутатів та контролю за виконанням рішень міської ради та її виконавчого комітету, дотримання законності та правопорядку.

 

Міський голова                                          Р.В. Майструк

 

Спеціаліст з юридичного забезпечення                               Н.Складена

 

 

м. м. Тетіїв

29 29 березня 2018 року

№ №  - 04- VII

 

 

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація