Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

«ДНІ СТАЛОЇ ЕНЕРГІЇ»

В місті Тетієві 06-07 червня відбудеться святкування Днів сталої енергії, у межах яких цього року проведуть конкурси, інформаційно-просвітницькі заходи та еко-акції.

Мета заходів – популяризувати енергозбереження та підвищити рівень обізнаності громади щодо ефективного використання енергії.

Відтак, у середу 06 червня розпочнеться відзначення Днів сталої енергії. У цей день заплановане  проведенняінформаційно-просвітницьких заходів в навчальних закладах на яких будуть проходити виховні години, практичні заняття та підготовка плакатів для конкурсу. Цього ж дня відбудеться еко-акція з прибирання узбережжя біля міського пляжу на Порхуні.

07 червня відбудеться еко-акція «Живи енергоощадно – користуйся велосипедом». В рамках цієї акції пропонується використання велосипедів як основний вид транспорту на один день.

Цього дня о 11:00 в залі Міської ради відбудеться конкурс презентацій на тему: «Вклад родини в енергозбереження громади». Водночас в центральному міському парку відбудеться конкурс дитячих малюнків на асфальті та вікторина.

О 12:00 годині на сцені в міському парку відбудеться офіційне оголошення переможців конкурсів.

 

 

 


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація