Телефони довіри Контакти Версія для людей з обмeженими можливостями

ДЕНЬ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА

 17 червня із року в рік в третю неділю червня в Україні святкують День медичного працівника. Цей день став традиційним святом після видання Указу Президента України від 1994 року. Наша держава приділяє багато уваги у сфері медичної допомоги: профілактика та здорового способу життя проголошуються головним змістом діяльності всіх закладів, формується нова система управління, що базується на засадах ринкової економіки з використанням методів сучасного менеджменту, запроваджується сімейна медицина та медичне страхування, реформується медична освіта.

     Важко уявити наше життя без медицини. Будь – яка людина , незалежно від  полу і віку прагне бути здоровою, прожити активне життя. І немає в світі більш відповідальної професії ніж лікар.Лікарі рятують життя, а тому заслуговують поваги та пошани не тільки в своє професійне свято. День медичного працівника традиційно святкується в нашій країні, як свято людей, що присвятили себе благородній справі збереження життя та здоров’я співгромадян. Ця дата давно вийшла за рамки суто професійного свята, адже в світі немає жодної людини, яка хоча б раз в житті не зверталася по допомогу до лікарів.

   І саме в цей день працівники сфери охорони здоров’я особливо відчувають свою необхідність та значущість, пишаються своєю професією, своїми успіхами та досягненнями.


E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація